Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No i spełnił się mój czarny scenariusz... Argentyna rządziła w całym turnieju - Brazylia grała dość przeciętnie, acz jak zawsze dobrze. Przed finałem nic nie wskazywało na to, że Argentyna może go przegrać... a jednak. 3-0. Jak w 2004 roku. <smutno>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 01:07, GAmbler76 napisał:

No nie do końca sie z Tobą zgodzę... Tevez to piłkarz bardzo podobny do Rooneya. Również gra
siłowo, ma potężna posturę, nie jest wysoki. Dwójka takich samych napastników może funkcjonować
wspaniale, ale może się okazać kompletnym niewypałem:/


No cóż- zawsze jest ryzyko, że coś może nie wypalić. Skoro Ferguson chce Teveza, to znaczy że ma pomysł jak go wkomponować do składu i jakie zadania mu przydzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

argentyna jest jedna z najbardziej niespełnionych ekip ostatnich kilkunastu lat. ciągle są faworytami, grają świetnie, ale sukcesów na MŚ nie odnoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:36, jaceloth napisał:

argentyna jest jedna z najbardziej niespełnionych ekip ostatnich kilkunastu lat. ciągle są
faworytami, grają świetnie, ale sukcesów na MŚ nie odnoszą

Właśnie. Trudno się nie zgodzić, gdyż sama to od jakiegoś czasu obserwuję.
Copa America 2004 - znakomita gra od grupy do finału a tam... równie znakomita gra, ale jednak porażka z Brazylią po karnych
MŚ 2006 - porażka w 1/4, niektórzy mówią, że niezasłużona (ja też) a w grupie m.in rozbicie Serbii 6-0 (a my sie czasami z Serbią przecież męczymy).
I wreszcie tegoroczna CA... i sytuacja analogiczna do tej z 2004 roku...

Cóż... mam nadzieję, że trenerzy to wychwycą i coś z tym zrobią. Moża Argentyńczycy mają problemy kondycyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 11:39, mała16 napisał:

No i spełnił się mój czarny scenariusz...

A mój najszczęśliwszy ! :D

Dnia 16.07.2007 o 11:39, mała16 napisał:

Argentyna rządziła w całym turnieju - Brazylia grała dość przeciętnie, acz jak zawsze dobrze. Przed finałem nic
nie wskazywało na to, że Argentyna może go przegrać... a jednak. 3-0.

Prawie tak samo jak Polscy siatkarze. Świetna forma, żadnej porażki. Brazylia grała przeciętnie. A jednak polegliśmy 1-3. Tak bywa ...
Jak w 2004 roku. <smutno>
<radość> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:51, kolektor napisał:

A mój najszczęśliwszy ! :D

A kysz! Nie pisz tego!

Dnia 16.07.2007 o 12:51, kolektor napisał:

Prawie tak samo jak Polscy siatkarze. Świetna forma, żadnej porażki. Brazylia grała przeciętnie.
A jednak polegliśmy 1-3. Tak bywa ...
Jak w 2004 roku. <smutno>

No, ale polscy siatkarze odegrają się za rok w Pekinie a tak poza tym to teraz mamy jakiś cel, czyli ME. A Argentyna? Odegrają się w Pekinie? Przecież tam są niemal zupełnie młodzieżowe reprezentacje. Mogą się pocieszyć tym, że Brazylii nie wyszły MŚ U-20 xD

Dnia 16.07.2007 o 12:51, kolektor napisał:

<radość> :P

Wrrrrrrrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na IO można wystawić ekipę składającą się z graczy do lat 21 i wzmocnioną dwoma zawodnikami starszymi. Nie jest to zbyt prestiżowy turniej, myślę że Argentyna może obronić trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:59, mikal15 napisał:

Na IO można wystawić ekipę składającą się z graczy do lat 21 i wzmocnioną dwoma zawodnikami
starszymi. Nie jest to zbyt prestiżowy turniej, myślę że Argentyna może obronić trofeum.

Wiem wiem jak sie wystawia na IO... ale skoro Igrzyska są za rok to Argentyna wystawi pewnie wielu zawodników, którzy grają na MŚ U-20. I wzmocni powiedzmy Messim czy Riquelme (tu można gdybać). Obronić to podejrzewam, że obronią, ale to i tak tylko na otarcie łez bo to mało prestiżowe... szkoda, ze tak kończą...

A co do Hiszpanii to z nimi już jest problem od jakiegoś czasu... nieudane Euro2004, MŚ2006, a można by sie przecież po nich wiele spodziewać... no ale zobaczymy czy wejdą do Euro 2008 i jak tam sie pokażą. Mam nadzieję, że lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:57, mikal15 napisał:

Argentyna to po prostu tak jak Hiszpania, "gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze", tym drużynom
zawsze czegoś brakuje.

Dokładnie. Hiszpania to przecież też bardzo dobra drużyna. Mają sporo dobrych zawodników (Torres, kilka lat temu Raul w optymalnej formie, Puyol). Różni je tylko to że Argentyna kiedyś coś osiągnęła. Była przecież mistrzem świata dwa razy, czternaście razy wygrała Copa America. A Hiszpanie EURO wygrali tylko raz a mistrzem globu nie byli nigdy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Messi może grać bez wzmacniania :) Ale wątpię, żeby zagrał bo w tym czasie Barcelona będzie się przygotowywać do sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:25, mikal15 napisał:

Messi może grać bez wzmacniania :) Ale wątpię, żeby zagrał bo w tym czasie Barcelona będzie
się przygotowywać do sezonu.

No rzeczywiście... przecież on sie mieści jeszcze ;) Myślałam, że on jest rocznik 86 a tu 87... kurcze to prawie tak jak moja siora =/ no ale nigdy nie wiadomo, możliwe, że będzie chciał grać jak dostanie powołanie. Poczekamy zobaczymy ja licze, że Argentyna sie odegra. Mistrzostwo Olimpijskie to w Piłce Nożnej niewiele ale zawsze coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:02, mała16 napisał:

> Na IO można wystawić ekipę składającą się z graczy do lat 21 i wzmocnioną dwoma zawodnikami

> starszymi. Nie jest to zbyt prestiżowy turniej, myślę że Argentyna może obronić trofeum.

Wiem wiem jak sie wystawia na IO... ale skoro Igrzyska są za rok to Argentyna wystawi pewnie
wielu zawodników, którzy grają na MŚ U-20. I wzmocni powiedzmy Messim czy Riquelme (tu można
gdybać). Obronić to podejrzewam, że obronią, ale to i tak tylko na otarcie łez bo to mało prestiżowe...
szkoda, ze tak kończą...

A co do Hiszpanii to z nimi już jest problem od jakiegoś czasu... nieudane Euro2004, MŚ2006,
a można by sie przecież po nich wiele spodziewać... no ale zobaczymy czy wejdą do Euro 2008
i jak tam sie pokażą. Mam nadzieję, że lepiej.

Do czasu Igrzysk może się mocno rozwinąć Aquerro. Z Messim tworzyliby wspaniały atak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:32, Be-Yacz napisał:

Oficjalne : Dudek w Realu!

www.laliga.pl :)

No wreszcie gdzieś przeszedł :) już się tyle mówiło o tych klubach do których mógł przejść, że zaczynałam pomału wątpić, że gdziekolwiek przejdzie :) no ale cóż.. nie codzień trafia się do Realu.

PS. Wiecie, że .Darnok awansował na Sekretarza? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe Brazylia się spięła na Argentynę i pokonała ich najlepszy skład aż 3:0 ... ładnie :D
Szkoda tylko ,że znowu będą opierdzielać Riquelme ;p

A mecz Argentyny z Meksykiem U20 był po prostu super :D
Trochę za dużo gry indywidualnej Agguero ,ale i tak jest tam najlepszym zawodnikiem w tym turnieju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:50, MisticGohan_MODED napisał:

A mecz Argentyny z Meksykiem U20 był po prostu super :D
Trochę za dużo gry indywidualnej Agguero ,ale i tak jest tam najlepszym zawodnikiem w tym turnieju
:D

A oglądałeś mecz? Jeśli tak to powiedz, jak grał Dos Santos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:00, Be-Yacz napisał:

> A mecz Argentyny z Meksykiem U20 był po prostu super :D
> Trochę za dużo gry indywidualnej Agguero ,ale i tak jest tam najlepszym zawodnikiem w
tym turnieju
> :D
A oglądałeś mecz? Jeśli tak to powiedz, jak grał Dos Santos ;)

Rewelka :D

Szkoda tylko ,że Meksyk i Argentyna nie spotkały się dopiero w finale ,ale cóż... teraz czekam na Argentynę i Chile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:06, MisticGohan_MODED napisał:

Szkoda tylko ,że Meksyk i Argentyna nie spotkały się dopiero w finale ,ale cóż... teraz czekam
na Argentynę i Chile :D

Coś Ameryka Południowa rządzi xD a wiadomo z kim Czechy grają? Bo teraz po tym jak wyrzcili Hiszpanów to wszystko możliwe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować