Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1728829,,ronaldinho_porozumial_sie_z_ac_milan,wia domosc.html

Zupełnie obiektywnie patrząc to bardzo dobrze... Nie przepadam za Ronim, ale to wielki piłkarz - trzeba mu to przyznać i myślę, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w swojej karierze. Zmiana otoczenia dobrze mu zrobi. A że Milan? Cóż... Nie pogardziłbym nim w moim ulubionym włoskim klubie - Romie - ale to chyba tylko marzenia... ;-)

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1728818,,szykuje_sie_przewrot_w_pzpn__enge l_gotowy_przejac_stery,wiadomosc.html

Eh... A miała być "młoda krew". Co do tego nawet nasi politycy w 100 % się zgadzają, bez względu na ugrupowanie polityczne.

Pod wpływem PUEFA nawet nie skomentowałem losowania PP. :)
Wisła Kraków - Groclin Grodzisk
Tu już nie ma prostych meczy, ale sądzę, że w całej czwóreczki najmniej groźne jest Zagłębie Lubin. Łatwo z Grodziszczanami nie będzie, ale liczę na wygraną. Oby Jirsak dalej grał, jak w meczu ligowym ostatnim.

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Tu stawiam na Legię. Zagłębie niby ostatnio się podniosło, ale chyba tylko niby. Piotr Włodarczyk już nieraz miał coś pokazać "byłym kolegom" i nic nie pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 14:46, Vaxinar napisał:

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1728829,,ronaldinho_porozumial_sie_z_ac_milan,wia
domosc.html

Zupełnie obiektywnie patrząc to bardzo dobrze... Nie przepadam za Ronim, ale to wielki
piłkarz - trzeba mu to przyznać i myślę, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w
swojej karierze. Zmiana otoczenia dobrze mu zrobi. A że Milan? Cóż... Nie pogardziłbym
nim w moim ulubionym włoskim klubie - Romie - ale to chyba tylko marzenia... ;-)

To była tylko kwestia czasu żeby Ronaldinho zmienił klub myślę że Liga włoska to dobry kierunek dla tego typu piłkarza. Nie wiem czy akurat Milan jest dobrym wyborem ale zmiana na pewno jest temu piłkarzowi potrzebna. Tylko szkoda że prawdopodobnie w przyszłym sezonie Milan nie zagra w lidze Mistrzów bo Puchar Uefa może i jest ciekawy jednak to nie te same pieniądze a wiadomo że to dla takich piłkarzy liczy sie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 15:25, Mroczny Elf99 napisał:

To była tylko kwestia czasu żeby Ronaldinho zmienił klub myślę że Liga włoska to dobry
kierunek dla tego typu piłkarza.

Oczywiście. Liga angielska nie jest dla takiego piłkarza mimo wszystko. I jakoś tak gość nie pasuje mi do Chelsea, jedynego bodaj z Wysp Brytyjskich klubu, który wyrażał nim zainteresowanie.

Dnia 12.04.2008 o 15:25, Mroczny Elf99 napisał:

Nie wiem czy akurat Milan jest dobrym wyborem ale zmiana na pewno jest temu piłkarzowi potrzebna.

Jak nie Milan to kto z Włoch? Roma i Lazio raczej nie. Inter? To ja już wolę Milan stanowczo, a Juventus? To mogłoby być ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2008 o 15:30, Vaxinar napisał:

Jak nie Milan to kto z Włoch? Roma i Lazio raczej nie. Inter? To ja już wolę Milan stanowczo,

Ja nie twierdze że Milan jest złym rozwiązaniem ale nie wydaję sie takim oczywistym kierunkiem we Włoszech dla dobrego brazyljczyka zamieniającego klub przykład Rivaldo, Ronaldo, Kaka jak wiemy nie zawsze to się dobrze kończyło. Ja właśnie wolałbym zobaczyć Ronaldinho np. w Romie albo najlepiej tak jak napisałeś w Juventusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Jest spora szansa, że złapie nową motywację i wróci do niezłej formy, a w tym czasie Barcelona kupi innego klasowego skrzydłowego. ;) Mam tylko nadzieję, że nie będzie podobnie do sytuacji Rivaldo, który przeszedł z Barcy jako jeden z najlepszych zawodników na świecie, a później w Milanie nie spodobał się Ancelottiemu i mimo niezłej gry siedział na ławie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 18:01, hehe napisał:

Czerwona kartka dla zawodinka Legii to jakiś żart. Dziwny jakiś ten sędzia.

Opcjonalnie nie lubię Legii jakoś mi nie pasują... co do reszty.. to hmmm Wisła ma już niestety tytuł w kieszeni co jest równoznaczne z tym, że nie bedzie żadnych emocji nawet przy meczu Wisła - Legia gra o prestiż, który Wisła może potraktować miło lekko i przyjemnie, a tak bardzo przydała by się pożądna konkurencja ligowa z 3-4 topowymi drużynami które by się biły o LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 18:57, BoloMaster napisał:

Legia przegrała z Lechem 0:1
walka o wicemistrzostwo zapowiada się fascynująco

Nikt nie ma łłatwo Legia musi jeszcze pokonać wisłe a Lech Groclin a obu druzynom się ne wiodło w zeszłej rundzie więc tomogą byc decydujące mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 19:06, buraczek18 napisał:

> Legia przegrała z Lechem 0:1
> walka o wicemistrzostwo zapowiada się fascynująco
Nikt nie ma łłatwo Legia musi jeszcze pokonać wisłe a Lech Groclin a obu druzynom się
ne wiodło w zeszłej rundzie więc tomogą byc decydujące mecze.


Groclin fuksem wygrał tamten mecz, u siebie Kolejorz z nimi wygra ;) A co do Legii to z wisłą nie ma szans, Kolejorz ma juz mecz z wisłą za sobą więc rachunek jest prosty. No żeby jeszcze jutro zwycięstwo zagłębia z groclinem i drugie miejsce dla Lecha już przed meczem z groclinem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Lech moim zdaniem idzie na wicemistrza. Ważny będzie mecz w Poznaniu za tydzień z Groclinem, ale nawet w przypadku remisu Kolejorz ma bardzo duże szanse na drugie miejsce. Ma znacznie "łatwiejszy" terminarz, bo Groclin i Legia jeszcze mają przed sobą mecze z Wisłą.

A co do samego meczu, to ogólnie było to nudne widowisko, chociaż zawodnikom nie można było odmówić walki. Widzę, że już niektórzy zaczęli dyskusję na temat sędziego. Wg mnie czerwona dla Smolińskiego jak najbardziej słuszna, tylko potem arbiter nie gwizdnął karnego dla Legii i nie pokazał czerwieni Astiz''owi. Ale wszystko i tak dobrze się skończyło. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 19:23, Invin napisał:

ciach

Lech wygrał i to sie liczy. Mecz nudny dla widza, mnóstwo walki i mało składnych akcji, szczególnie w I połowie.
Co do kartki, jak dla mnie zasłużona. Co do sędziego,, to widać było że chciał w drugiej połowie za ta kartkę Legii pomóc, np. "faul" Zająca na Radovicu, gdzie Kicaj położył ręka na graczu legii, ten padł jak długi(co ma w zwyczaju) i dostał za to żółci. Albo faul Astiza na Rengifo, ewidentnie na czerwień, a tu żółta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 19:42, PSAT Darth Stan napisał:

> ciach
Lech wygrał i to sie liczy. Mecz nudny dla widza, mnóstwo walki i mało składnych akcji,
szczególnie w I połowie.
Co do kartki, jak dla mnie zasłużona. Co do sędziego,, to widać było że chciał w drugiej
połowie za ta kartkę Legii pomóc, np. "faul" Zająca na Radovicu, gdzie Kicaj położył
ręka na graczu legii, ten padł jak długi(co ma w zwyczaju) i dostał za to żółci. Albo
faul Astiza na Rengifo, ewidentnie na czerwień, a tu żółta.

Czyżbyś był Poznaniakiem tak jak ja?:P jest pięknie bowiem zwycięstwo nad Legią dla każdego Lechity liczy sie podwójnie.heh a co najważniejsze wicemistrzostwo coraz bliżej choć trochę boję się o postawę "Kolejorza" w pucharze uefa jeśli by się zakwalifikował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 22:17, Mroczny Elf99 napisał:

Czyżbyś był Poznaniakiem tak jak ja?:P jest pięknie bowiem zwycięstwo nad Legią dla każdego
Lechity liczy sie podwójnie.heh a co najważniejsze wicemistrzostwo coraz bliżej choć
trochę boję się o postawę "Kolejorza" w pucharze uefa jeśli by się zakwalifikował.


Z pod Poznania jestem, do granicy mam jakieś 5km;) Co do P.UEFA najpierw niech sie zakwalifikujmy, później pomyślimy co będzie, przy okazji jakieś wzmocnienia by się wtedy przydały(prawdziwy), bo Murawski pewno w lecie odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA. Barca zremisowałą 2-2 z Recre. Wynik sprawiedliwy, bo obie drużyny prezentowały się podobnie. Jeden gol dla gospodarzy to kradzież, a drugi to już ośmieszenie się Valdzia. BRAWO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy gol ekstra, no ale już powszechnie wiadomo, że sędziowie pomagają Barcelonie.
Drugi..mnie zastanawia co on ma w tych butach, że zawsze się poślizgnie w najmniej odpowiednim momencie :P Jak wstanę i będą już skróty, to wrzucę coś dla kontrastu ;) Bo kilka razy dzisiaj dupę nam uratował nieźle.

Swoją drogą współczuję bramkarzom. Jak broni taki cały mecz świetnie, ale potem zawali jedną akcję to od razu ma przerąbane, czasami już na zawsze zostaje opinia. A błędy pomocników czy obrońców, które coś takiego powodują (ot głupie straty np.) są najczęściej w ogóle niezauważane, nie wspominając o tym, że nikt się nad nimi nie rozwodzi później ;) Teoretycznie w podobnej sytuacji są napastnicy, ale jak taki napastnik zepsuje 3 świetne okazje, ale strzeli 1 ważną bramkę to i tak będzie bohaterem. A jak bramkarz zawali 3 bramki...aż trudno powiedzieć, jaka krąży o nim opinia :P

A Valdesa niby można bronić, że murawa mokra, że w ogóle do strzału dojść nie powinno, bo obrońca tam stał...ale wiem, że nie broniłbym żadnego innego bramkarza w takiej sytuacji, więc będąc szczerym sam ze sobą i tutaj tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wynik niezwykle sprawiedliwy, szkoda tylko że uznano bramkę na 1-1. I jak jeszcze kiedykolwiek powiesz że jesteś obiektywny to cię wyśmieję, bo jak Real traci takie bramki to mówisz że sędzia wypaczył wynik i że jest przeciw Realowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 00:14, Br0nisław napisał:

wynik niezwykle sprawiedliwy, szkoda tylko że uznano bramkę na 1-1. I jak jeszcze kiedykolwiek
powiesz że jesteś obiektywny to cię wyśmieję, bo jak Real traci takie bramki to mówisz
że sędzia wypaczył wynik i że jest przeciw Realowi.

A nie jestem obiektywny? Przecież mówię, że ta bramka to kradzież. [*]

mikal15, szykuj się na szpalerek. :)

Jak sędzia nie może to Valdes pomoże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować