Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jak tak się zastanowić, to RvN to chyba najbardziej wszechstronny napastnik. Wszechstronny pod tym względem, że umie się dostosować do wielu stylów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:39, Vaxinar napisał:

Jak tak się zastanowić, to RvN to chyba najbardziej wszechstronny napastnik. Wszechstronny
pod tym względem, że umie się dostosować do wielu stylów gry.


Prawda, ten facet jest niesamowity. Ale ma już swoje lata, a na starość najlepszym klubem jest AC Milan. Szkoda by było gdyby Ruud odszedł z Realu ale na jego miejsce można Hunteelara ściągnąć. A fajnie by było gdyby RvN zdobył koronę króla strzelców 4 lig.

-> Mikal
Zgadzam się. Del Bosque był świetnym trenerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:42, Head Master napisał:

Właściciel Chelsea Londyn Roman Abramowicz jest gotów zapłacić za napastnika FC Barcelona,
reprezentanta Argentyny Lionela Messiego 100 mln euro!

Milan był gotów za Ronalidnho zapłacić 150 mln i co z tego ? Użyłbym tu popularnego słowa na G ale regulamin forum zabrania. Tak samo jak była afera transferowa wokół R10, tak samo będzie z Leo. Byle pogłoska, a ktoś następny już powie że do transferu doszło ! Plotki, plotki, plotki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejście Abramowicza zaczyna mnie przerażac i zarazem śmieszyc. Wczoraj czytałem gdzieś, że chce Ronaldinho i Kake, dzisiaj daje 100 mln za Messi''ego. W którymś artykule na temat przejścia Drogby do Realu zaproponowali, że za niego wezmą Robinho itd. Jakoś nie widzi mi się, żeby z tego od razu wyszedł świetny zespół ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:42, Head Master napisał:

Właściciel Chelsea Londyn Roman Abramowicz jest gotów zapłacić za napastnika FC Barcelona,
reprezentanta Argentyny Lionela Messiego 100 mln euro!


Plotka. Żaden zawodnik nie jest tyle wart, a już na pewno nie Messi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, trzeba umieć nie przeszkadzać, więc nie widzę powodu by nie doceniać umiejętności Granta ;] Który jak widać umie to robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej by było jakby dostał słabszy zespół :) Kogo chciał byś widzieć na miejscu Rijkaarda w następnym sezonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:15, HunterO7 napisał:

Gorzej by było jakby dostał słabszy zespół :)

Domysły, domysły...a jedyny fakt jest taki, że Grant zrobił to, czego nie udało się zrobić w Chelsea Mourinho. To jest FAKT, reszta to przypuszczenia.

Dnia 04.05.2008 o 14:15, HunterO7 napisał:

Kogo chciał byś widzieć na miejscu Rijkaarda w następnym sezonie ?

Nie mam sprecyzowanego idealnego kandydata. Wiem, że potrzebna jest zmiana i wiem, że nikt nie zagwarantuje nam sukcesu. Chciałbym jednak, żeby był to ktoś doświadczony, np. Scolari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Mourinho udało się to z FC Porto... Zresztą zobaczymy jak pójdzie Murinho w Interze(o ile tam się wybiera) bo kiepsko to widzę.
Scolari...hmmm on gra 4-5-1 w Portugali. Wiem, że od czasów Paulety w Portugalii trudno o dobrego napastnika, ale jednak... Niewiem czy zechce grać 4-3-3. Jak doświadczony to Leo Beenhakker :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:22, HunterO7 napisał:

A Mourinho udało się to z FC Porto... Zresztą zobaczymy jak pójdzie Murinho w Interze(o
ile tam się wybiera) bo kiepsko to widzę.

Lol i znów to samo ;] Mourinho wygrał 4 lata temu LM z Porto. A Rijkaardowi wyszło 2 lata temu z Barceloną, to go zostawmy, przecież to jest dowód na teraźniejsze umiejętności. Albo weźmy Piechniczka, jemu też coś kiedyś wyszło..no i nie zapominajmy, że Ronaldinho to najlepszy piłkarz świata.
No proszę cię. Bierz pod uwagę może teraźniejszość, a nie przeszłość, a rzeczywistość jest taka, że Mourinho w zeszłym sezonie przegrał mistrzostwo, a w tym radził sobie na tyle słabo, że nawet nie wytrwał do końca sezonu :) Mourinho ostatnio to dobry trener, ale nie ma wyników :D

Dnia 04.05.2008 o 14:22, HunterO7 napisał:

Scolari...hmmm on gra 4-5-1 w Portugali. Wiem, że od czasów Paulety w Portugalii trudno
o dobrego napastnika, ale jednak... Niewiem czy zechce grać 4-3-3. Jak doświadczony to
Leo Beenhakker :D

Taa, szkoda tylko, że Portugalia miała ex-aquo najwięcej bramek w naszej grupie zdobytych. A jakie to ustawienie ten Beenhakker prezentuje? ;] To czasem nie jest 4-5-1? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię, że oni grają defensywnie. Mówię tylko, że to różni się od 4-3-3. Poza tym dobrze wiesz, że większość goli zdobyli skrzydłowi ;) Co do Beenhakkera ? To dobrze bo dalej będzie trenował Polaków :)

Biorę pod uwagę teraźniejszość. Bo w przeciwnym wypadku prorokował bym wygraną Interu za rok :P A Mourinho wyrzucili szybciej niż Ryjka ;D Dobra dobra wiem, ze LM, ale 1:0 z Schalke ? No chyba Barca powinnam im wkopać więcej.

Poza tym łapiesz mnie za słówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:42, Head Master napisał:

Właściciel Chelsea Londyn Roman Abramowicz jest gotów zapłacić za napastnika FC Barcelona,
reprezentanta Argentyny Lionela Messiego 100 mln euro!

No nie dziwie sie tak jak on gra chyba obecnie najlepiej z całej Barcy on sam idzie na wszystkich a reszta nawet czasami nie potrafi z jego starań strzelić gola a nawet tracą piłkę. I podejrzewam że Messi przejdzie Chelsea gra ostatnio bardzo dobrze jeszcze jakby doszedł messi to zwycięstwa idą im po kolei jedno za drugim ale jak to wyjdzie to nie wiadomo ale przypuszczam że przejdzie.Po jakimś czasie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że chyba coś jest nie tak, kiedy zobaczyłem że do przerwy ŁKS prowadzi na Reymonta z Wisłą 0:2, ale mecz skończył się 5:2... To w sumie dobra wiadomość - zespół pokazał że potrafi a co chyba najważniejsze Skorża pokazał, że potrafi ich zmotywować, a to jest bardzo ważne, szczególnie u nas grając na europejskiej arenie. Nasi potrafią, ale ich zjada trema.

Sampdoria uległa Romie 0:3, a Milan w derbach Mediolanu pokonał Inter i Rzymianie odrabiają stratę. Jest nadzieja - brawo!
Arsenal wygrał mecz i ciągle ma szanse, ale już nie ma nawet matematycznych szans na mistrza przed ostatnią kolejką mają 4 punkty straty. Ale liczy się jutrzejszy mecz Chelsea, na gorącym terenie.
Już jutro Czerwone Diabły mogą świętować Mistrzostwo Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:30, Dekerinho6 napisał:

> Właściciel Chelsea Londyn Roman Abramowicz jest gotów zapłacić za napastnika FC
Barcelona,
> reprezentanta Argentyny Lionela Messiego 100 mln euro!
No nie dziwie sie tak jak on gra chyba obecnie najlepiej z całej Barcy on sam idzie na
wszystkich a reszta nawet czasami nie potrafi z jego starań strzelić gola a nawet tracą
piłkę. I podejrzewam że Messi przejdzie Chelsea gra ostatnio bardzo dobrze jeszcze jakby
doszedł messi to zwycięstwa idą im po kolei jedno za drugim ale jak to wyjdzie to nie
wiadomo ale przypuszczam że przejdzie.Po jakimś czasie !



Ok ale co dalej z barcą? Ten klub bez messiego nie ma szans na cokolwiek. A Lahm do nich nie dojdzie, na bank.
Za to milan w next sezonie sie odbuduje, również dzięki dzisiejszemu zwycięstwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dalej z Barcą ? hehe dobre pytanie gdyby nie Messi to Barca by na pewno nie weszła do Ligi mistrzów. :( Messi jest młodym dobrym piłkarzem i on potrzebuje dobrych piłkarzy dobrej drużyny która tak jakby przyjmie jego warunki gry. I założę sie że messi za jakiś czas sam będzie chciał przejść do innego drużyny !. A barsie zostanie jeszcze HENRY. Ale on sam nie poprowadzi tak słabej drużyny do zwycięstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 19:16, Dekerinho6 napisał:

Co dalej z Barcą ? hehe dobre pytanie gdyby nie Messi to Barca by na pewno nie weszła
do Ligi mistrzów. :(

oO to muszę sobie zapisać, fajny tekst. Sugerujesz, że Barcelona bez Messiego mogłaby przegrać z drużyną pokroju Wisły? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 19:33, mikal15 napisał:

> Co dalej z Barcą ? hehe dobre pytanie gdyby nie Messi to Barca by na pewno nie weszła

> do Ligi mistrzów. :(
oO to muszę sobie zapisać, fajny tekst. Sugerujesz, że Barcelona bez Messiego mogłaby
przegrać z drużyną pokroju Wisły? :))


Ja nic nie sugeruję po prostu mówię że jak kiedyś Messi odejdzie z Barcy to na prawdę im będzie ciężko gdziekolwiek sie dostać. No chyba że sie wezmą za porządną grę. A sam Ronaldinho chociażby nie pomoże bo sam odchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekałem, aż się do tego przyczepisz :) Swoją drogą nie tylko ja mam inne zdanie od ciebie o Messim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować