Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Essien jest lepszy w środku. A od Quaresmy lepsi są np. piłkarze Valencii. Ale kończę dyskusję bo się zaraz moderatorzy doczepią. Przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 12:35, HunterO7 napisał:

Essien jest lepszy w środku. A od Quaresmy lepsi są np. piłkarze Valencii. Ale kończę
dyskusję bo się zaraz moderatorzy doczepią. Przepraszam :)

Też nie jestem za Quaresmą. Tylko będzie strzelał fochy. Zamiast Essiena jest Gago i ewentualnie De la Red. Jeśli chodzi o Villę, to kupić go tylko przy sprzedaży Soldado, Savioli i Baptisty- bo nie chcę, żeby Higuain się marnował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:41, mikal15 napisał:

Nie wiem kto tak ogłaszał, bo ja osobiście nawet przed meczem z Bayernem bym powiedział,
że Getafe skopałoby tyłek zdecydowanej większości niemieckich zespołów. Chyba tylko osoby
nie śledzące ligi hiszpańskiej mogły uważać Getafe za zespół słabszy od Hamburgera SV czy innego Stuttgartu


Oczywiście pismaki tak gadały.
Większość niemieckich zespołów pewnie tak, ale Werder czy HSV w normalnej formie - nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 12:05, HunterO7 napisał:

Dlaczego imprezowanie nie wpływa negatywnie na Roniego ?

Bo imprezował w PSG, imprezował też w Barcelonie i był najlepszym piłkarzem świata.

Dnia 03.05.2008 o 12:05, HunterO7 napisał:

Co jest powodem jego słabej dyspozycji nie tylko w tym sezonie ?

Spadek formy, po prostu typowa przypadłość Brazylijczyków - ilu z nich utrzymało się na szczycie dłużej niż te kilka lat?

Dnia 03.05.2008 o 12:05, HunterO7 napisał:

Nie podam ci ogólnego powodu słabej formy dla wszystkich. Nie istnieje też panaceum.
Ale wg mnie zadziałał efekt kostki domino...i wszystko upadło.

Aha wg ciebie cały zespół gra słabiej, bo Ronaldinho gra słabiej? A Ronaldinho gra słabiej bo imprezuje? Ergo taki Puyol gra słabiej przez imprezy Ronaldinho? :D Ciekawa teoria ;)

Dnia 03.05.2008 o 12:05, HunterO7 napisał:

Jak by Ronie wszedł na 1 mecz i tak poszło by do niego 50 % piłek w meczu.

Ty tak uważasz, ja nie do końca. Co zresztą można stwierdzić oglądając jego ostatnie mecze. To do Messiego szło najwięcej podań.

Dnia 03.05.2008 o 12:05, HunterO7 napisał:

No to teraz ty chcesz wymienić cały skład. R10 stracił ambicję dlatego jak sam stwierdziłeś
nie ma tu dla niego miejsca...

Nie cały skład, tylko nie widzę sensu wymieniania Ronaldinho i podawania go jako głównego winowajcę (jeszcze Deco można dorzucić, nie?) skoro:
a) mamy w składzie piłkarzy poziomu Edmilsona, Ezquerro i Thurama;
b) nie mamy pomysłu na grę
c) ledwie 4 piłkarzy z całej kadry jak dotąd nie dostało kontuzji.
A ty uważasz, że wszystkie te problemy rozwiąże nam impuls w postaci odejścia Ronaldinho. Tak, wtedy ww piłkarze zaczną lepiej grać, a cała reszta przestanie mieć non stop kontuzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1741653,,henry_chce_wrocic_na_wyspy__ale_nie_do_a rsenalu,wiadomosc.html

Zmiana klubu to był dobry pomysł, ale ligi już nie.
Myślę, że Kanonierzy go za nie znienawidzą za przejście do Chelsea, gorzej jakby chciał do Tottenhamu. :)
Tylko czy w Chelsea nie będzie wtedy za dużej konkurencji na pozycji napastnika. Drogba, Henry, Szewa, Anelka... Szewa ponoć do Milanu wraca, więc na ławce klapnie chyba Anelka. :)

Man United prowadzą 3:1 z West Ham. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa również dla Naniego, za boiskowe chamstwo, w pełni zasłużona czerwona kartka za uderzenie głową zawodnika West Hamu. I do tego WH coraz częściej dochodzi do głosu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 14:38, Vaxinar napisał:

Zmiana klubu to był dobry pomysł, ale ligi już nie.
Myślę, że Kanonierzy go za nie znienawidzą za przejście do Chelsea, gorzej jakby chciał
do Tottenhamu. :)

E tam. Ja bym go chętnie widział jako następce Berby :)

Dnia 03.05.2008 o 14:38, Vaxinar napisał:

Tylko czy w Chelsea nie będzie wtedy za dużej konkurencji na pozycji napastnika. Drogba,
Henry, Szewa, Anelka... Szewa ponoć do Milanu wraca, więc na ławce klapnie chyba Anelka.

Z tym że The Blues grają 4-3-3 z jednym środkowym napastnikiem,więc o to miejsce rywalizowaliby Drogba i Henry,bo nikt chyba by nie próbował Francuza jako skrzydłowego. A tak w ogóle to ta informacja to dla mnie kolejna niewiele warta plotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mój tata skomentował - MU musi zaczynać mecz w 10,żeby były wyrównane szanse.


3-1 bardzo ładny wynik :) Brama dla WHU szczęśliwa ( ale też bardzo ładna ). Tak samo jak trafienie Teveza było ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 14:48, dawidos170 napisał:

3-1 bardzo ładny wynik :) Brama dla WHU szczęśliwa ( ale też bardzo ładna ). Tak samo
jak trafienie Teveza było ładne.

To świetnie. Mam nadzieję że oba trofea zgarnie ManU. Choć szczególnie ciężko będzie wygrać LM ... Chelsea ostatnio pokazała, że potrafi wygrać z Manu ... Bo Premiership myślę że United już tym meczem sobie zapewnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2008 o 15:03, kolektor napisał:

To świetnie. Mam nadzieję że oba trofea zgarnie ManU. Choć szczególnie ciężko będzie
wygrać LM ... Chelsea ostatnio pokazała, że potrafi wygrać z Manu ... Bo Premiership
myślę że United już tym meczem sobie zapewnili.

Tak to prawda w lidze Chelsea ostatnio wygrała z MU ale to nie znaczy, że ma wszystkie mecze wygrywać.
Ja myślę, że LM zdobędzie MU i wygra w finale dość zdecydowanie (różnicą dwóch bramek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:45, pretorianie napisał:

Tak to prawda w lidze Chelsea ostatnio wygrała z MU ale to nie znaczy, że ma wszystkie
mecze wygrywać.

No na pewno. No ale jednak coś w psychice ManU mogło po tym meczu zostać ;)

Dnia 03.05.2008 o 15:45, pretorianie napisał:

Ja myślę, że LM zdobędzie MU i wygra w finale dość zdecydowanie (różnicą dwóch bramek).

Ja mam jednak nadzieję że będzie baardzo zacięty mecz. A wygra ManU ;)
A co do Pucharu UEFA - liczę na Zenit. Ranger-si mnie ostatnim meczem bardzo wkurzyli. Grali cały mecz pod karne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 12:09, HunterO7 napisał:

Znowu w realu robicie galacticos ? nie za dużo piłkarzy na 1 pozycję ? Wy to zawsze musicie
jakiś piłkarzy związanych z Barcą sprowadzać. Saviola i Figo wam nie wystarczyli ?


Real NIE MA typowego prawoskrzydłowego, Robben i Robinho lepiej sobie radzą na prawej flance
A Drenthe i Balboa są za ciency.
W tej chwili Real ma 5 napastników. Ale Soldado i Saviola są murowanymi kandydatami do odejścia, a RvN i Raul się starzeją i warto sprowadzić następców żeby znów nie było ekperymentów kogo do ataku wstawić jak jeden z nich ma kontuzję. Higuain jest przyszłością i w następnym sezonie będzie dostawał więcej szans.

A czemu nie można sprowadzać waszych byłych piłkarzy, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2008 o 15:54, kolektor napisał:

A co do Pucharu UEFA - liczę na Zenit. Ranger-si mnie ostatnim meczem bardzo wkurzyli.
Grali cały mecz pod karne ...

No po tych jak Zenit rozjechał Bayern (wielka szkoda, bo byłem za Bayernem ale niestety Zenit był o wiele lepszy i zasłużenie przeszedł do finału) myślę, że Rangersi nie mają żadnych szans. Będę kibicował Rosjanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 16:22, pretorianie napisał:

Zenit był o wiele lepszy i zasłużenie przeszedł do finału) myślę, że Rangersi nie mają
żadnych szans. Będę kibicował Rosjanom.

Tylko, że o Rangersach sie tak mówi, że grają brzydko, że słabi... wielu nie dawało im szans z Fiorentiną a jednak... brzydka piłka nieraz bywa skuteczna i męcząca dla rywali. Ja też jestem za Zenitem i myślę, że wygrają, ale niczego nie można przewidywać. Szans na wygranie to nie ma Bayern. Ale Rangers jak najbardziej. Myślę, że zagrają swoją paskudna dla oka piłkę i to Zenit będzie głównie atakować, gdyż jest drużyną, która ładnie gra ofensywnie.
***
@@@Vaxinar

Dnia 03.05.2008 o 16:22, pretorianie napisał:

Man United prowadzą 3:1 z West Ham. Brawo!

Oj przerwanie kiepskiej passy z West Hamem następuje chyba w najbardziej możliwym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2008 o 16:36, mała16 napisał:

Tylko, że o Rangersach sie tak mówi, że grają brzydko, że słabi... wielu nie dawało im
szans z Fiorentiną a jednak... brzydka piłka nieraz bywa skuteczna i męcząca dla rywali.
Ja też jestem za Zenitem i myślę, że wygrają, ale niczego nie można przewidywać. Szans
na wygranie to nie ma Bayern. Ale Rangers jak najbardziej. Myślę, że zagrają swoją paskudna
dla oka piłkę i to Zenit będzie głównie atakować, gdyż jest drużyną, która ładnie gra
ofensywnie.

Wiem, że często jest tak, iż drużyna gra brzydko a mimo wszystko przechodzi dalej i znajduje się wysoko w jakichś rozgrywkach. Wiadomo, że jak powiedziałem że nie mają szans Rangersi chodziło mi o to, że więcej szans daję Zenitowi.
Jednak masz rację, szans na wygranie to nie ma Bayern. I dopóki piłka w grze..... (ostatnio w radiu usłyszałem: "Dopóki piłka w grze, to mecz można kupić". Chociaż ja znam trochę inaczej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyło się na skromnym 4-1 :) Teraz czekamy do poniedziałku co zrobi Chelsea. Już potrzebują 19 bramek a więc muszą liczyć,że na Wigan się potkniemy. Osobiście gratuluję sobie mistrzostwa Anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 16:42, pretorianie napisał:

Wiem, że często jest tak, iż drużyna gra brzydko a mimo wszystko przechodzi dalej i znajduje
się wysoko w jakichś rozgrywkach.

Tak aczkowiek oglądając mecz Fiorentiny z Rangersami odniosłam wrażenie, że gdyby Fiorentina była hiszpańskim zespołem to by przeszła. Gdyby grała jeszcze bardziej ofensywnie. Coś jak Barca w pierwszym meczu z ManU, gdy praktycznie caly czas atakowała choć też wtedy gola nie udało się zdobyć. Po prostu gra Rangersów przypominała nieco męczarnię. Tak jakby wierzyli na 100% że te karne wygrają a jak wiadomo wtedy bywa zupełnie różnie.

West Ham ostatecznie przegrał z ManU 4-1 i tylko jedno zwycięstwo dzieli Czerwone Diabły od tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 16:14, Smooqu napisał:

Real NIE MA typowego prawoskrzydłowego, Robben i Robinho lepiej sobie radzą na prawej


Czyli Real ma tych prawoskrzydłowych czy nie? Bo najpierw piszesz że ich nie ma, a później ich wymieniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 14:21, mikal15 napisał:

> Dlaczego imprezowanie nie wpływa negatywnie na Roniego ?
Bo imprezował w PSG, imprezował też w Barcelonie i był najlepszym piłkarzem świata.


A propos PSG, grzał tam ławę. Widać konfliktowy z niego piłkarz.

Dnia 03.05.2008 o 14:21, mikal15 napisał:

> Co jest powodem jego słabej dyspozycji nie tylko w tym sezonie ?
Spadek formy, po prostu typowa przypadłość Brazylijczyków - ilu z nich utrzymało się
na szczycie dłużej niż te kilka lat?


Rozumiem, że wg ciebie kupienie brazylijskiego nastolatka to fatalny interes ? A utrzymał się choćby Ronaldo.

Dnia 03.05.2008 o 14:21, mikal15 napisał:

> Ale wg mnie zadziałał efekt kostki domino...i wszystko upadło.
Aha wg ciebie cały zespół gra słabiej, bo Ronaldinho gra słabiej? A Ronaldinho gra słabiej
bo imprezuje? Ergo taki Puyol gra słabiej przez imprezy Ronaldinho? :D Ciekawa teoria
;)


W zwycięskich sezonach R10 brał udział w każdej akcji, teraz widać tą lukę bo piłkarze niewiedzą co robić bez niego.

Dnia 03.05.2008 o 14:21, mikal15 napisał:

> Jak by Ronie wszedł na 1 mecz i tak poszło by do niego 50 % piłek w meczu.
Ty tak uważasz, ja nie do końca. Co zresztą można stwierdzić oglądając jego ostatnie
mecze. To do Messiego szło najwięcej podań.


Twierdzisz, że musiałby biegać na wolne pozycje ? Bo wg mnie nawet jakby stał w miejscu to i tak dostawał by piłki. Za co on otrzymuje podania ? Bo na pewno nie za to że ma pomysł co z nimi zrobić.

Dnia 03.05.2008 o 14:21, mikal15 napisał:

Nie cały skład, tylko nie widzę sensu wymieniania Ronaldinho i podawania go jako głównego
winowajcę (jeszcze Deco można dorzucić, nie?) skoro:
a) mamy w składzie piłkarzy poziomu Edmilsona, Ezquerro i Thurama;
b) nie mamy pomysłu na grę
c) ledwie 4 piłkarzy z całej kadry jak dotąd nie dostało kontuzji.
A ty uważasz, że wszystkie te problemy rozwiąże nam impuls w postaci odejścia Ronaldinho.
Tak, wtedy ww piłkarze zaczną lepiej grać, a cała reszta przestanie mieć non stop kontuzje...


a)Tak mamy ich, ale oni grzeją ławę i w meczach ważnych nie grali.
b)Tak to wina "taktyki" Ryjka, i pomysłu na rozegranie playmakerów (Xavi, Deco, Ronaldinho)
c)To wymieńmy cały sztab medyczny :) Co chcesz zrobić żeby nie łapali kontuzji, wg mnie wystarczy dobry trener który wie jak przygotować zespół fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 03.05.2008 o 16:14, Smooqu napisał:

Real NIE MA typowego prawoskrzydłowego, Robben i Robinho lepiej sobie radzą na prawej
flance
A Drenthe i Balboa są za ciency.
W tej chwili Real ma 5 napastników. Ale Soldado i Saviola są murowanymi kandydatami do
odejścia, a RvN i Raul się starzeją i warto sprowadzić następców żeby znów nie było
ekperymentów kogo do ataku wstawić jak jeden z nich ma kontuzję. Higuain jest przyszłością
i w następnym sezonie będzie dostawał więcej szans.

A czemu nie można sprowadzać waszych byłych piłkarzy, hę?


A jeszcze że Van Nisterloy chce odejść więc nie wiadomo jak to bedzie w przyszłym sezonie. Może sprowadzą Huntelara z Ajaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować