Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Napiszę tak, grai nasi nieźle, ale to było za mało na Szwabów. Na szczęście to jeszcze nic straconego trzeba wygrać z Austrią i Chorwacją. Największym naszym brakiem jest brak takiego napastnika jak...Podolski, który powinien grac dla nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj będę Podolskiego bronił - chciał grać dla Polski, to PZPN dał mu wilczy bilet. Zrobił to, co do Niego należało, strzelił bramki dla swojej reprezentacji, której barw broni. Jego szanuję, zagrał dobry mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jest ironia - zagraliśmy LEPIEJ jak za Janasa, ale wynik mamy gorszy.

Czy Polska wyjdzie z grupy? Tak - mamy za sobą najtrudniejszy mecz. Austria i Chorwacja też super nie zagrały i są spokojnie w naszym zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak słów... takie oczekiwania i zawalić.
Krzynówek - wylot, jak można zwalić taką okazję jaka była na początku meczu?!
Roger - najlepszy.
Lewandowski - na przyszłość już tak nie wal sam, tylko podawaj.
Łobo - może być.
Żuraw - j.w
Dalej nie będę wymieniał bo nie ma po co, Golański zbyt stremowany.

Gratulacje szwaby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 21:47, tomekens napisał:

dobra rozpoczyna sie druga polowa POLSKA GOLA!!!!!


Ostrzegałem, że relacji na żywo nie zdzierżę.
-1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc ostatnie dwa słowa na temat tego meczu :P Cóż przegraliśmy kolejny mecz który to już ?? Sam nie wiem :P Przynajmniej sie starali,doceniam to.np.Żurawski,Krzynówek oni jeszcze jakoś grali.Z tego meczu wynika że Niemców nie pokonamy jeszcze dobre paręnaście meczów cóż poniekąd jest to nauczka że gdzieś jeszcze robimy duże błędy.Może następnym razem będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gra Polaków nie była zła, jednak niestety popełniliśmy dość sporo błędów, które się zemściły, a na dodatek widać było, że kompleks tzw. "pierwszego meczu" po Korei dalej nas prześladuje i baliśmy grać się na maksimum swoich możliwości. Najbardziej zawiedli Krzynówek i Lewandowski. Pierwszy w ogóle gubił się przez cały mecz, a drugi chyba chciał nam za wszelką cenę statystykę strzałów podbić. ;] Na pochwałę zasługuje Roger, który wprowadził sporo ożywienia do naszej gry. Co do gry Niemców... wydaje mi się, że mają szansę wygrać ten turniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:33, Carl92 napisał:

Austrię ogramy, ale Chorwację?


Patrząc na to, co dzisiaj pokazała Chorwacja, można mieć jakąś nadzieję. ;-)

Podsumowanie meczu - Polska była słabszym zespołem, niż Niemcy, co jest dosyć oczywiste. Dziwi mnie jednak to, że w drugiej połowie w każdej akcji w ataku brało udział maksymalnie czterech graczy. Słabiutko, zwłaszcza, że to my mieliśmy odrabiać straty...
Bardzo marnie zagrali Krzynówek i Łobodziński, tracili od groma piłek i nie wnieśli niemal nic ponad kilka strzałów - z różnym skutkiem - i % w statystykach. ;-) Reszta grała znośnie, tylko coś było nie tak z Golańskim.

Mam pytanie - czy towarzyszyły jakieś specjalne okoliczności faktowi, że Jeleń nie wystąpił w meczu? Czy w ogóle został powołany do ostatecznej 23.? Ostatnio zacofany pod tym względem jestem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zakończyła się przygoda z tym od tak wielu miesięcy zapowiadanym i rozbuchiwanym przez media meczu. Wszyscy twierdzili (albo większość - duża większość), że Niemcy to pikuś, a tu jak widać zamiast chwały i zwycięstwa - porażka i kompromitacja.

Po prawdzie moje prognozy się nie sprawdziły - typowałem 2:1 dla Niemców, ale jak widać Polska nawet tego jednego gola nie była w stanie wykrzesać. :/

Jednak nie ma co się martwić - Kubica dziś jest niekwestionowanym mistrzem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:33, lukase napisał:

ale ten podolski nas zdradyil polak przeciwko polakom dla niemcow sie sprzedal i niezly
wynik jest 2:0 dla niemcow co mozna bylo sie spodziewac :/


Jesteś tak naiwny, czy tylko powtarzasz jakąś głupią papkę serwowaną przez szmatławce naiwniaczkom?
Podolski gra dla Niemiec bo tak wybrał. Szacunek dla niego, że potrafił pokazać klasę na boisku i uszanować fakt, że jakieś związki z Polską go łączyły. Nazywanie go zdrajcą jest głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Cóż przegraliśmy kolejny mecz który to

Dnia 08.06.2008 o 22:39, Dekerinho6 napisał:

już ?? Sam nie wiem :P

Ja już nie liczę bo i po co ?
>Przynajmniej sie starali,doceniam to.np.Żurawski,Krzynówek oni

Dnia 08.06.2008 o 22:39, Dekerinho6 napisał:

jeszcze jakoś grali.

??? Polacy się starali ? Gdzie ? Kiedy ? Typowe jak zawsze granie "grajmy, grajmy a może samo wpadnie" ... po pierwszej bramce już nas Niemcy podminowali a czym dalej tym gorzej.
>Z tego meczu wynika że Niemców nie pokonamy jeszcze dobre paręnaście

Dnia 08.06.2008 o 22:39, Dekerinho6 napisał:

meczów cóż poniekąd jest to nauczka że gdzieś jeszcze robimy duże błędy.

Błędy robimy i robić będziemy, najgorsze jest to że nie uczymy się na błędach a nic nie robimy żeby było lepiej. A z porządnymi drużynami typu: Niemcy etc nie mamy co w ogóle grać póki się nie nauczymy paru podstaw. Żal patrzeć i tyle.
>Może następnym

Dnia 08.06.2008 o 22:39, Dekerinho6 napisał:

razem będzie lepiej...

Łudźmy się łudźmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dobrze graliśmy, początek 1 połowy dobry i 2 połowy do straty bramki Niemcy prawie nie istnieli. Najlepszym zawodnikiem polskim był....Roger. Sam Roger pokazał więcej w 10 min niż np Łobodziński i Krzynówek w pierwszej połowie. Skuteczność jego podań 90%, kilka świetnych podań na wyście do Łobodzińskiego, któremu dzisiaj nie szło. Probował kiwać jak Błaszczykowski ale widać nie ten poziom techniki. Spory gest ze stony Podolskiego że nie cieszył sie z bramek, wyglądało jakby wolał wogóle ich nie strzelić. Sam mówi że bardziej czuje sie polakiem niż niemcem. W meczu z Austrią wydaje mi sie że wyleci Łobodziński, w jego miejsce Roger i smolarek na skrzydle. Albo Żurawski na ławie. W każdym razie Roger prezentuje sie najlepiej z całej polskiej kadry i nie wyobrażam sobie jego na rezerwie w następnym meczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... :( Przede wszystkim, pierwszy gol nie powinien zostać zaliczony. Został strzelony ze spalonego. Ale cóż... Wślizg Smolarka również nie wyglądał groźnie moim zdaniem. Po prostu odebrał piłkę. Do tego jeszcze dostaliśmy w tyłek od Polaka. Ech... W ogóle co nasza drużyna odwalała na boisku?! Obrona była na pomocy albo w ogóle jej nie było, w ataku zawsze nas brakowało. Najbardziej wkurzył mnie Lewandowski, który za wszelką cenę chciał strzelić gola. Nie ważne, że z połowy boiska... No i przede wszystkim po kiego grzyba polscy piłkarze kiwali się z każdym Niemcem i przed każdym podaniem myśleli 10 minut?!
Z Chorwacją również przerąbiemy, z Austrią ledwo wygramy i jedziemy do domu... Kurdę, co ja jutro Szkotom w szkole powiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:42, DJ Szlafrok napisał:

Mam pytanie - czy towarzyszyły jakieś specjalne okoliczności faktowi, że Jeleń nie wystąpił
w meczu? Czy w ogóle został powołany do ostatecznej 23.? Ostatnio zacofany pod tym względem
jestem. ;-)

Jeleń to prosze Ciebie powoływany nie jest. Nie pamiętam go nawet czy grał w meczach eliminacji, jakos Beenhakker nie stawia na niego. Więc nawet nie był w 30, a co dopiero 23 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie zapowiedzi, emocje, miało być pięknie a jest jak zwykle....:/
Jedynym pozytywem były słyszalne i donośne okrzyki Polaków:
Podolski to k**** i Podolski ch**
Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując krótko.
Obiecałem sobie, że nie będę bezlitosny dla Polaków jeśli zobaczę w drugiej połowie walkę. Może jestem naiwny, ale widziałem. Dzisiejszy mecz po prostu pokazał dlaczego Niemcy będą walczyć o mistrzostwo, a my ucieszymy się w wyjścia z grupy.
Moje dwa największe rozczarowania to słaby Krzynówek i kiepski Dudka.
Brami stracone po indywidualnych błędach (pierwszy sędziego lub Wasilewskiego, drugi Golańskiego). Chwilami można było nabrać optymizmu. Jak przewidywali znawcy tematu, mecze z Chorwacją i Austrią przesądzą kto zajmie drugie miejsce w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować