Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2008 o 22:42, DJ Szlafrok napisał:

Dziwi mnie jednak to, że w drugiej połowie w każdej akcji w ataku brało udział maksymalnie
czterech graczy. Słabiutko, zwłaszcza, że to my mieliśmy odrabiać straty...

Brakowało trochę wsparcia w ataku. Za mało graczy wychodziło do przodu. Chociaż po dokonaniu zmian gra zaczęła się lepiej kleić.

Dnia 08.06.2008 o 22:42, DJ Szlafrok napisał:

Bardzo marnie zagrali Krzynówek i Łobodziński

Krzynówek rzeczywiście miał jakieś problemy. Łobodzińskiemu nie wychodziły dośrodkowania. Ale nie przesadzajmy z krytyką.

Dnia 08.06.2008 o 22:42, DJ Szlafrok napisał:

Mam pytanie - czy towarzyszyły jakieś specjalne okoliczności faktowi, że Jeleń nie wystąpił
w meczu?

Jeleń nie był powołany. Nie jest w kadrze.

Najlepszym naszym reprezentantem był dziś Roger. I Kubica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:46, lukase napisał:

Ale gdyby nie sprzedal sie niemcom to by byl remis w tym meczu


ON SIĘ NIE SPRZEDAŁ !!! TO Z PZPN GO NIE CHCIELI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2008 o 22:44, KŁEJK napisał:

Ja już nie liczę bo i po co ?


Racja,ponieważ może sie zrobic przykro :P

Dnia 08.06.2008 o 22:44, KŁEJK napisał:

??? Polacy się starali ? Gdzie ? Kiedy ? Typowe jak zawsze granie "grajmy, grajmy a może
samo wpadnie" ... po pierwszej bramce już nas Niemcy podminowali a czym dalej tym gorzej.


Ale nie dążyli nasi do wyrównania grali tak żeby grać...

Dnia 08.06.2008 o 22:44, KŁEJK napisał:

Błędy robimy i robić będziemy, najgorsze jest to że nie uczymy się na błędach a nic nie
robimy żeby było lepiej. A z porządnymi drużynami typu: Niemcy etc nie mamy co w ogóle
grać póki się nie nauczymy paru podstaw. Żal patrzeć i tyle.


Po prostu szkoda gadać

Dnia 08.06.2008 o 22:44, KŁEJK napisał:

Łudźmy się łudźmy ...


Sam już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:45, wip_01 napisał:

Jeleń to prosze Ciebie powoływany nie jest. Nie pamiętam go nawet czy grał w meczach
eliminacji, jakos Beenhakker nie stawia na niego. Więc nawet nie był w 30, a co dopiero
23 ;)


Dzięki, zawsze to jakiś update. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:45, temek napisał:

Jedynym pozytywem były słyszalne i donośne okrzyki Polaków:
Podolski to k**** i Podolski ch**
Takie jest moje zdanie

Prymitywne zdanie. Co miał niby zrobić - strzelać obok bramki?


Szkoda tego drugiego gola, Roger ułożył grę i był cień szansy na bramkę, a tu Golański nie wie z której strony boiska gra i o. Paradoks dnia: mecz Polska - Niemcy, a u Polaków najlepiej zagrał Brazylijczyk, a u Niemców Polak. Świat jest dziwny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:46, lukase napisał:

Ale gdyby nie sprzedal sie niemcom to by byl remis w tym meczu


Człowieku, zrozum - to PZPN nie chciał, żeby Podolski grał w Polskiej reprezentacji. Szacunek dla Niego się należy, bo ukoronował swój występ 2 bramkami (swoją drogą 2 bramka bardzo ładny strzał), i że próbował w przeszłości dostać się do Naszej reprezentacji. Doskonale Go rozumiem, ma chłopak ambicje, a w Niemczech może je spełnić, więc tam gra. Brawa dla Lukasa.

Edit: I z ciekawości spytam - ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:46, lukase napisał:

Ale gdyby nie sprzedal sie niemcom to by byl remis w tym meczu

Sprzedał mówisz? To chyba nie wiesz o czym ;P Gdyby PZPN interesowało że jest taki gracz jak Podolski, a kiedy go znaleziono to tak jak mówił Kołtoń, bramki już strzelał to Łukasz byłby zawodnikiem rep. Polski. A że PZPN olał to, bo przeciez w Polsce są lepsi to mamy co chcieli. A takie nędzne komentarze w stylu "zdrajca" "sprzedawczyk" pokazują nie poziom zawodnika a poziom osoby która to mówi. I po sprawie. Ocena kogoś bez bycia w temacie i nie znając co sie stao jest żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o psychikę polaków. Wpada im jeden gol i już po nich, nie wierzą w siebie. Tak było np. z USA. Z Danią to jakiś przypadek. Polacy umieją grać tylko ze słabymi. Z Austrią remis po tym co dzisiaj zobaczyłem, może będzie wygrana jeśli zdarzy się cud z Chorwacją. Trudno, założyłem się z kolegą o skrzynkę piwa, że wyjdziemy z grupy, już ją przegrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:46, lukase napisał:

Ale gdyby nie sprzedal sie niemcom to by byl remis w tym meczu


Gadanie ze sprzedawaniem:/ Prawdą jest że PZPN sie nim nie interesował. Jego matka wysyłała zdjęcie, filmy z jego grą do PZPN i żadnej reakcji. PZPN miał w 4 literach Klosego , podolskiego , trochowskiego. Teraz ta sekcja szukania młodych talentów powstała tylko pod wpływem mediów, którzy krytykowali PZPN za bezinteresowność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tego oczekiwaliśmy. Było parę pozytywów,ale znacznie więcej słabszych momentów. Niemcy zagrali znakomicie,uważnie w obronie i szybko paroma podaniami potrafili przejść do ataku. Nam tego brakowało i w tym elemencie było widać jak wiele nam do Niemców brakuje. Szkoda mi tylko,że zawiedli ci na których najbardziej liczyliśmy: Krzynówek,Żurawski. No nic przed nami Austria,a przed Leo cztery dni,by nas do tego spotkania przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Roger wszedł, wszedł Piszczek no i niby było trochę dynamiki w pierwszych 15stu minutach, ale jednak zabrakło odrobiny pomysłu, polotu i zdecydowania w akcjach Polaków. Niemcy zdominowali ostatnie 20 minut i po fatalnym błędzie Golańskiego (swoją drogą- strasznie spięty) Podolski ze łzami w oczach strzelił nam drugiego gola.
Mogliśmy wygrać, każdego gola dało się uniknąć, sami nie wykorzystaliśmy naszych sytuacji, których jednak było za mało.
Najbardziej w tym meczu żal mi Podolskiego. Był najlepszym piłkarzem tego meczu, a wszystkie "Polaczki" teraz wyzywają go od zdrajcy i innych małych członków. Naprawdę na to nie zasłużył, żal mi go, przecież po tym meczu Polsat pokazał go płaczącego. Dodatkowo brawa dla prawdziwych kibiców z Klagenfurtu za wspaniały doping WSZYSTKICH Polaków na boisku. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:42, Union Pacific napisał:

Tak zakończyła się przygoda z tym od tak wielu miesięcy zapowiadanym i rozbuchiwanym
przez media meczu. Wszyscy twierdzili (albo większość - duża większość), że Niemcy to
pikuś, a tu jak widać zamiast chwały i zwycięstwa - porażka i kompromitacja.


Bo to jest coś co mi się w Polskich prawdziwych kibicach podoba. Że wierzyli, będą wierzyć, że wierzą! Idąt twoim tokiem myślenia mieli przyjechać z myślą po co grać jak i tak dostaniemy w dupę? To jest sport i to jest w nim piękne, że nigdy nic nie jest przesądzone. Kompromitacja to nie jest, kompromitacja by była gdybyśmy byli zdecydowanymi faworytami. A my od początku stawiani na gorszej pozycji. Wierzyliśmy, wierzymy nadal dopóki jest szansa!
Znów przegraliśmy z Niemcami. Jest gorycz którą słodzi Kubica dzisiaj. Zostały 2 mecze które trzeba wygrać jeśli chcemy myśleć o awansie z grupy! Jestem z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:45, temek napisał:

Takie zapowiedzi, emocje, miało być pięknie a jest jak zwykle....:/
Jedynym pozytywem były słyszalne i donośne okrzyki Polaków:
Podolski to k**** i Podolski ch**
Takie jest moje zdanie


Moje zdanie, to że za prymitywów w dresach to wypadałoby się wstydzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, czarny scenariusz się spełnił.
Niestety, Polski zespół nie podołał Niemcom - przegraliśmy 2:0.

Szkoda, że nie udało się nam strzelić nawet honorowej bramki. Polacy grali dobrze od początku, stwarzali sporo sytuacji do strzelenia, ale myślę, że trochę zabrakło nam szczęścia. Podolski w dzisiejszym meczu był bardzo dobry - szybki i dynamiczny, przez co strzelił dwie bramki. Dobrze chociaż, że zachował się przyzwoicie i mimo tego że gra u Niemców nie przejawiał ogromnej radości.
Moim zdaniem w dzisiejszym meczu kompletnie nie szło Krzynówkowi - popsuł dużo okazji, a na początku nie strzelił na w zasadzie pustą bramkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena z Sport.pl

Roger 3 +

"Robił to czego się po nim spodziewano. Technicznie górował nad Niemcami, niekonwencjonalnie rozgrywał piłkę, dobrze podawał."

Tu sie z panami nie zgodze, roger zagrał najlepiej obok Lewandowskiego. Każde podanie celne, z łatwością kiwał Szkopów, ożywił gre polskiego zespołu.


Przynajmniej jest Kubica wygrał z Niemcem dzisiaj:) To jest 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować