Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

To, co wyprawiają komentatorzy naprawdę jest żałosne. Czemu ja muszę zacząć oglądać Euro na niemieckich stacjach, żeby nie słuchać czegoś w rodzaju:

"Ktalończycy wymawiają jego imię Czawi, ale tutaj gra reprezentacja Hiszpanii, a stolica jest w Madrycie"- no i tym sposobem jesteśmy skazani na Ksawiego. Choć oczywiście Hiszpanie, chyba że jacyś imigranci z Rumunii (bo tam ich pełno) tak nie mówią...no ale dobra. Katalonia mówi Czawi, Madryt Ksawi, a Borek? Iniesta. Nie wiem ile razy ich pomylił. Nawet mimo tego, że jak słusznie zauważył (żart meczu) zamienili się numerami.

Swoją drogą w reprezentacji Hiszpanii gra obecnie jeśli dobrze liczę sześciu wychowanków Barcelony. Reina, Puyol, Navarro, Fabregas, Iniesta oraz Sergio Garcia. Nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 09:26, mikal15 napisał:

(...)
"Ktalończycy wymawiają jego imię Czawi, ale tutaj gra reprezentacja Hiszpanii, a stolica
jest w Madrycie"- no i tym sposobem jesteśmy skazani na Ksawiego. Choć oczywiście Hiszpanie,
chyba że jacyś imigranci z Rumunii (bo tam ich pełno) tak nie mówią...no ale dobra. Katalonia
mówi Czawi, Madryt Ksawi, a Borek? Iniesta. Nie wiem ile razy ich pomylił. Nawet mimo
tego, że jak słusznie zauważył (żart meczu) zamienili się numerami.


Hehe, tak czekałem kiedy na to zwrócisz uwagę ;)
Mi się najbardziej "podobało" jak Borek zaakcentował wyraźnie "a stolica jest w Madrycie" - nie, żebym wyczuł przy okazji jego osobiste sympatie klubowe, a skąąąd ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 00:37, Vaxinar napisał:

Grupa D
A ja kibicuję Grekom... :P Ale głównym powodem podobnie jak u Włochów są raczej inne
aspekty niż czysto piłkarskie

Gdybyś kibicował im ze względów piłkarskich uznałbym Cię co najmniej dziwnym :) Tego co prezentowali wczoraj piłkarze Rehagela nie dało się oglądać. Antyfutbol w pełnym tego słowa znaczeniu,drużyna grała katastrofalnie bez żadnego pomysłu,jakieś długie piłki w kierunku Charisteasa czy Samarasa z których nic nie wynikało lub nie dochodziły one do adresatów,żmudne rozgrywanie piłki między trójką stoperów,archaiczny styl gry,który co prawda przyniósł sukces w Portugalii,ale w przeciągu tych czterech lat futbol troszeczkę się zmienił,dziś już nikt tak nie gra,więc nie dość,że jest to niemodne,nieefektowne to w dodatku nieskuteczne. Dla mnie po pierwszej kolejce spotkań najsłabiej wypadli właśnie Mistrzowie Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2008 o 08:10, Invin napisał:

Policz sobie jeszcze raz. Zaryzykuję nawet twierdzenie, że niezależnie od wyniku meczu
Portugalia - Czechy w przypadku remisu obie drużyny nadal będą miały szanse na awans.

Tak szansę będą zdaję sobie z tego sprawę jednak zostaną drastycznie ograniczone bo nie wydaję mi się aby Szwajcarzy byli w, stanie ograć Portugalczyków w ostatniej kolejce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 01:04, Rzezim napisał:

mam też pewne przemyślenia odnośnie naszej myśli szkoleniowej. Jeśli on w ten sposób przekazuje polecenia
graczom to ja wszystko już rozumiem dlaczego nasi zawodnicy nie mają problemów (przynajmniej ja nie słyszałem
by zgłaszali problemy z komunikacją z Leo).

Wiesz, chyba masz rację :-DD

Dnia 11.06.2008 o 01:04, Rzezim napisał:

Choć z drugiej strony być może język osoby posiadającej UEFA Pro License (licencja trenerska) mają specyficzny kod językowy,
którego kibice nie są w stanie rozszyfrować.

Gdyby on te słowa adresował do piłkarzy (prowadząc np. szkolenie), to bym się nie czepiał, ale on adresował to właśnie do kibiców, z który wielu ogląda mecze tylko okazjonalnie, przy okazji wielkich imprez.
Więc skoro ja (który nie chwaląc się, obejrzałem setki meczy naszej reprezentacji) niewiele z tego mogłem pojąć, to co zrozumiał taki niedzielny kibic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 09:26, mikal15 napisał:

To, co wyprawiają komentatorzy naprawdę jest żałosne. Czemu ja muszę zacząć oglądać Euro
na niemieckich stacjach, żeby nie słuchać czegoś w rodzaju /.../


Ano właśnie. Takie pomyłki u Szpaka są zabawne, bo wszyscy do nich przywykli, poza tym facet potrafi zrobić atmosferę w meczu. Super uber profesjonalny żeluś Borek myląc się w ten sposób staje się nie zabany lecz śmieszny.
Mnie na mistrzostwach brakuje Szpaka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 08:54, paweusz napisał:

A co to za ryzyko ? ;) Po remisie te ekipy miałyby po 4 punkty, a z pozostałej pary ktoś
miałby 3 i 0 bądź 1 i 1. Poza tym co zobaczyłem w meczu Czech ze Szwajcarią to nasi południowi
sąsiedzi na pewno nie są faworytem meczu i skłaniałbym się raczej ku zwycięstwu Portugalczyków.


Tak, tylko ja mówiłem o remisie w meczu Szwajcaria - Turcja. ;) I niezależnie od wyniku spotkania Portugalia - Czechy, obie drużyny miałyby szanse na awans.

Mroczny Elf99

Dnia 11.06.2008 o 08:54, paweusz napisał:

Tak szansę będą zdaję sobie z tego sprawę jednak zostaną drastycznie ograniczone bo nie wydaję mi się aby > Szwajcarzy byli w, stanie ograć Portugalczyków w ostatniej kolejce:)


A wcześniej pisałeś:

Dnia 11.06.2008 o 08:54, paweusz napisał:

myślę ,że mecz skończy się remisem co w konsekwencji pozbawi szans obie drużyny.


:)

Portugalia, jeśli wygra dziś z Czechami będzie mogła zagrać ostatni mecz w nieco rezerwowym składzie i tym samym ułatwić zwycięstwo ambitnym Szwajcarom.

walgierz

Dnia 11.06.2008 o 08:54, paweusz napisał:

Mnie na mistrzostwach brakuje Szpaka ;(


A ja na miejscu Polsatu postarałbym się o komentatorów z troszkę wyższej półki. Smokowski to na razie tylko marzenia, ale nawet takiego Laskowskiego mogliby namówić do komentowania meczy Hiszpanów. Od razu oglądałoby się lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 12:11, Invin napisał:

A ja na miejscu Polsatu postarałbym się o komentatorów z troszkę wyższej półki. Smokowski
to na razie tylko marzenia, ale nawet takiego Laskowskiego mogliby namówić do komentowania
meczy Hiszpanów. Od razu oglądałoby się lepiej. ;)


Ja bym chciał Leszka Orłowskiego i ogólnie mogliby wziąść wszystkich speców od Canalu+.
W przeciwieństwie do Mikala mnie nie przeszkadza sympatia Borka do Realu a wręcz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ,czyli można to wytłumaczyć normalnie ,a pamiętam jak jeden tak pomazał po ekranie pełno tych strzalek ,i to tak krzywych że szok to ciężko było się z tego rozeznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 00:53, Invin napisał:

Henry jest po kontuzji i z tego co pamiętam to nie zagrał ani minuty w meczu z Rumunią.
Naprawdę cięzko spodziewać się rewelacyjnej gry po piłkarzu, kiedy siedzi na ławce. ;P


Hmm, wydawało mi się, że coś zagrał. W takim razie mój błąd i ... w sumie dobrze ponieważ znaczy to że Francja zagra z nim lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 14:05, Smooqu napisał:

Ja bym chciał Leszka Orłowskiego i ogólnie mogliby wziąść wszystkich speców od Canalu+.
W przeciwieństwie do Mikala mnie nie przeszkadza sympatia Borka do Realu a wręcz przeciwnie
:)


Byłoby super, gdyby komentowali dziennikarze C+, ale chyba nie ma na co liczyć. ;)
A co do Borka: rozumiem, że Ci nie przeszkadza, bo ja też lubię, kiedy Kumidor mi komentuje mecze Barcelony. ;)

Jest zresztą fajny tekst, pochodzący z relacji "Z czuba" z meczu Real - Barcelona (3:3):
"Kumidor twierdzi, że faul był ewidentny. Teraz wiemy już na pewno, że faulu nie było."

Vaxinar

Dnia 11.06.2008 o 14:05, Smooqu napisał:

Hmm, wydawało mi się, że coś zagrał. W takim razie mój błąd i ... w sumie dobrze ponieważ znaczy to że
Francja zagra z nim lepiej.


Ja bardzo liczę na jego dobry występ w pozostałych meczach, szczególnie z Włochami, bo ten mecz prawdopodobnie bezpośrednio będzie decydował o awansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 16:05, rafekx 12 napisał:

W wiedniu:)Dla nie wiedzących-stolica Austri:D

Podejrzewam,że większość osób zna stolicę Austrii,problem w tym,że mecz będzie w ... Klagenfurcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 16:05, rafekx 12 napisał:

> Gdzie będzie odbywał się mecz Polska-Chorwacja?

W wiedniu:)Dla nie wiedzących-stolica Austri:D


Chyba że wybudują tam w tydzień drugi stadion.
Mecz Polska-Chorwacja w Klagenfurcie,czyli na tym samym stadionie co z Niemcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 16:07, mati285 napisał:

Podejrzewam,że większość osób zna stolicę Austrii,problem w tym,że mecz będzie w ...
Klagenfurcie :)


Edit: Mecz odbędzie się w Klagenfurcie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh mam takie pytanie bardzo na wyrost ;-) jeśli jakimś cudem wyszlibyśmy z grupy z drugiego miejsca, na zwycięzce, której grupy byśmy trafili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 16:15, sodolis napisał:

Ehh mam takie pytanie bardzo na wyrost ;-) jeśli jakimś cudem wyszlibyśmy z grupy
z drugiego miejsca, na zwycięzce, której grupy byśmy trafili ?


Na zwycięzcę grupy A, czyli prawdopodobnie Portugalię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 16:13, Invin napisał:

Mecz odbędzie się w Wiedniu. ;)

Czyli jakaś zmiana w terminarzu? Jeżeli tak to bije się w pierś..
Przypominam jednak,że pytanie jest o mecz z Chorwatami,a nie z Austriakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 16:16, mati285 napisał:

> Mecz odbędzie się w Wiedniu. ;)
Czyli jakaś zmiana w terminarzu? Jeżeli tak to bije się w pierś..
Przypominam jednak,że pytanie jest o mecz z Chorwatami,a nie z Austriakami.


A to przepraszam, byłem święcie przekonany, że chodzi o jutrzejszy mecz. ;) Zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować