Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2008 o 08:13, Rzezim napisał:

Portugalia - Turcja 0 - 2


Nie chciałbym aby ktoś został wprowadzony w błąd. To Portugalia wygrała ten mecz, a nie Turcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 10:08, maciekstaar napisał:

Nie chciałbym aby ktoś został wprowadzony w błąd. To Portugalia wygrała ten mecz, a nie
Turcja.


Racja racja. Już poprawiłem, choć z opisu meczu i tak było jasne, że chodzi o Portugalie. Czeski błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 22:48, Igor FCBayern napisał:

Szkoda tylko, że Turkom udało się wbić w
ostatniej chwili decydującego gola...


a mi sie to spodobało, nie byłem szczególnie za którąś z dróżyn.. po prostu lubie ciekawe końcówki meczów :]

Dnia 11.06.2008 o 22:48, Igor FCBayern napisał:

Sprzedali tym samym Szwajcarom bilet do domu :/


rzeczywiście daleko mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy - Chorwacja
To będzie bardzo ważny mecz dla Niemców, bo pokażą czy naprawdę są mocni i mogą celować w mistrza czy po prostu i niestety Polska była taka słaba. Ja jsko kibic tej reprezentacji liczę na to, że panowie zza Odry potwierdzą, że są drużyną turniejową i wygrają z Chorwacją ze 3:0. No, ale butny nie chcę być i będę się cieszyć z każdego zwycięstwa. Liczę na podobne ustawienie jak w meczu z Polską. To znaczy Podolski na lewej flance, w środku oczywiście Ballack z Fringsem (chociaż może zamiast na jednej lini, to Ballacka trochę do przodu) i może jedynie na prawej flance zamiana bo Schweinsteiger od pierwszej minuty, a potem Clemens Fritz niech wejdzie, bo facet ambitnie gra.
W ataku mam wrażenie, że najlepiej pokazał się Klose, więc on plus raczej Gomez, może później Kuranyi. Obrona bez zmian, szczególnie na bokach gdzie dobrze zagrali Lahm i Jansen.

Polska - Austria
W polskiej drużynie zmiana przede wszystkim w ataku i pomocy. Rogera na środek razem z Lewandowskim troszkę cofniętym. Na bokach dałbym mimo wszystko Smolarka, druga flanka Krzynio a na szpicy... Zahorskiego.
Może to być ryzykowne, ale postawiłbym na taki właśnie skład. Jeśli Zahorski bęzie dostawał podania od Krzynia, Smolarka z boków, albo kogoś ze środka to sądzę że strzeli, bo Austria i jej bramkarz to nie jest jakaś super klasa. Denerwuje mnie nasza pewność siebie w prasie i denerwuje mnie Tomaszewski pieprzący głupoty, że Austria to Niemcy B. Bo moim zdaniem to oni piłkarsko mają ze sobą tyle wspólnego, że krzyczą po niemiecku. No dobra, u Niemców też trochę po polsku. :P

Luiz Felipe Scolari trenerem Chelsea. Cóż... Zobaczymy co pokażę, ale ja jakoś w Chelsea Mourinho wolałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to wydaje mi się, że zagramy takim składem.

Artur Boruc - Boruc i wszystko jasne.
Jakub Wawrzyniak - Golańskiego zjadła trema(był tak zestresowany, że piłka wypadała mu z rąk przy wyrzucie z autu) i jest do zmiany chociaż o ile dobrze pamietam to on rozgrywa mecze w systemie rotacyjnym kiepski przeplata z dobry., Nie mniej jednak do zmiany.
Michał Żewłakow Jacek Bąk - doświadczona para, środek obrony to dość newralgiczny punkt drużyny im mniej zmian tam tym lepiej.
Marcin Wasilewski - potrzebny nam tego typu zawodnik.
Dudka, Lewandowski nasi defensywni będą musieli jednak zagrać ciut bardziej ofensywnie, choć w przypadku gdyby Lewandowski nie mógł zagrać możliwe jest pojawienie się Pazdana.
Roger w miejsce Żurawskiego to chyba nie ulega dyskusji.
Przesunięcie Ebiego do pomocy (wypada Łobodziński)
Krzynówek wiadomo cięzko sobie wyobrazić mecz bez Jacka,
W ataku Zahorski za Ebiego. Ebi nie sprawdza się jako wysunięty napastnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 11:13, Vaxinar napisał:

W polskiej drużynie zmiana przede wszystkim w ataku i pomocy. Rogera na środek razem z Lewandowskim troszkę
cofniętym. Na bokach dałbym mimo wszystko Smolarka, druga flanka Krzynio a na szpicy... Zahorskiego.

Ja bym poszedł jeszcze dalej. Zdjąłbym Krzynówka i w ataku wystawił Zahorskiego i Marka Saganowskiego. W pomocy: Smolarka, Dudkę, Lewandowskiego (gdyby nie mógł grać, to wtedy Krzynówka) i Rogera. Na lewej pomocy dałbym Żewłakowa a na stopera wtedy Jopa. Boruc, Bąk i Wasilewski oczywiście bez zmian.
Mielibyśmy silną defensywę i silny atak. A przecież atakować musimy, bo remis nic nam nie daje.
BTW. Podano, że Piszczek też ma kontuzję :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 11:13, Vaxinar napisał:

Luiz Felipe Scolari trenerem Chelsea. Cóż... Zobaczymy co pokażę, ale ja jakoś w Chelsea
Mourinho wolałem.


zszokowała mnie z lekka ta wiadomość.. zobaczymy jak sobie facet poradzi z ekipą Abramowicza.
..też Mourinho wolałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 11:57, deuser napisał:

zszokowała mnie z lekka ta wiadomość.. zobaczymy jak sobie facet poradzi z ekipą Abramowicza.
..też Mourinho wolałem ;)

Szkoda, ciekawe co zrobią Portugalczycy... Mourinho tak jakoś pasował do Chelsea. I też go wolałam ;)

A Piszczek nie wystąpi z powodu kontuzji ;| Niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 11:39, A-cis napisał:

Ja bym poszedł jeszcze dalej. Zdjąłbym Krzynówka i w ataku wystawił Zahorskiego i Marka
Saganowskiego.

Moim zdaniem Krzynówek powinien grać. Z Niemcami zawiódł na całej linii, OK ale to jest zawodnik- prawdopodobnie jedyny w naszej drużynie- który potrafi zmieniać losy meczu jak z Portugalią w Lizbonie. Ma znakomity strzał,nieźle też sobie radzi 1x1. To nie jest zawodnik typu Błaszczykowskiego czy Piszczka,którego można wpuścić na podmęczonego rywala,dlatego musi grać w wyjściowej 11. Moim zdaniem wybiegniemy dziś na boisko w takim składzie:
Boruc-Wasilewski,Żewłakow,Bąk,Wawrzyniak-Dudka,Lewandowski (Murawski), Smolarek,Krzynówek,Roger-Saganowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boruc
Wasilewski, Żewłakow, Bąk, Wawrzyniak
Łobodziński, Lewandowski, Roger, Krzynówek
Saganowski, Smolarek

Taki jest mój typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam expertem nie jestem więc w kwestii składu zdam się na Leo ;-) martwią mnie tylko te kontuzje które trapią naszą reprezentacje. Puki co imho żadnego istotnego gracza nie straciliśmy, ale średnia urazów jest zabójczo wysoka ;-( jak tak dalej pójdzie to gdybyśmy jakimś cudem wyszli z grupy, to nie byłoby kogo wystawić ;-D

Polska - Austria chciałbym 2:0, ale moja sceptyczno-realistyczna natura podpowiada mi 1:1 i papa ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2008 o 12:58, mati285 napisał:

Boruc-Wasilewski,Żewłakow,Bąk,Wawrzyniak-Dudka,Lewandowski (Murawski), Smolarek,Krzynówek,Roger-Saganowski


a dlaczego wszyscy chcecie Dudkę w 11,przecież z Niemcami on tylko podawał do tyłu do Wasyla i Bąka i wymiana z Lewym,widziałem dwa długie podania(do Łobo i Rogera),ze 3 zupełnie głupie faule,a w ofensywie nic.
Lewego trzeba bardziej utemperować ze strzałami,albo nastawić mu celownik bo podania mimo ze miał ich mniej to były on prawie w 100% dokładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 13:27, Gregory171 napisał:

a dlaczego wszyscy chcecie Dudkę w 11,przecież z Niemcami on tylko podawał do tyłu do
Wasyla i Bąka i wymiana z Lewym,widziałem dwa długie podania(do Łobo i Rogera),ze 3 zupełnie
głupie faule,a w ofensywie nic.

Od ofensywy jest Lewy,zadaniem Dudki jest zabezpieczanie tyłów i z tego wywiązał się w meczu z Niemcami co najmniej nieźle,dlatego moim zdaniem on zagra na 100 % chyba,że Leo zdecyduje się zagrać bardziej ofensywnie i poświęci Dudkę za drugiego napastnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby wyjść z grupy potrzeba nam:

Wygrać przynajmniej 2:0 z Austrią
Chorwacja przegrywa z Niemcami 3:0
Remis z Chorwacją 0:0

Co daje nam tyle samo punktów co Chorwacja, ale za to my mamy lepszy bilans bramkowy i awansujemy, oczywiście lepiej było by, gdyby Polska wygrała te dwa pozostałe mecze, a w ćwierćfinale Czechy :D (No w końcu mam korzenie Czeskie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 11:39, A-cis napisał:

Zdjąłbym Krzynówka i w ataku wystawił Zahorskiego i Marka Saganowskiego.

Znaczy grać dwoma w napadzie i czterema w pomocy. Zgoda, ale dlaczego Krzynio? Moim zdaniem to jeden z naszych najlepszych piłkarzy. Ja wolę w takiej sytuacji jaka zaistniała 4 - 5 - 1, ponieważ Sagan mnie nie przekonuje do siebie. Jakby Piszczek mógł, to wtedy 4 - 4 - 2 z Piszczkiem i Zahorskim w napadzie.

Dnia 12.06.2008 o 11:39, A-cis napisał:

W pomocy: Smolarka, Dudkę, Lewandowskiego (gdyby nie mógł grać, to wtedy Krzynówka) i Rogera.

Krzynio ze Smolarkiem dla mnie na skrzydłach, a u Ciebie kto na skrzydłach? Lewandowski lepiej do tyłu, a Roger na środek.

Dnia 12.06.2008 o 11:39, A-cis napisał:

Mielibyśmy silną defensywę i silny atak. A przecież atakować musimy, bo remis nic nam nie daje.

Można atakować grając 4 - 5 - 1. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem dzisiaj trochę kasy na remis. Nie będę miał jednak nic przeciwko temu, żeby ją przegrać, jeśli Polska ma wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kontuzja w Polskiej reprezentacji.Jest chyba coś nie tak u nas?Najpierw Błaszczykowski(wielka strata),później Kuszczak,Żurawski i teraz Piszczek!Ale miejmy nadzieję ,że Leo poradzi sobie i z tym.Jaki wynik obstawiacie Polska - Austria?bo ja 2:0 dla biało-czerwonych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 15:25, Ajacu15 napisał:

Kolejna kontuzja w Polskiej reprezentacji.Jest chyba coś nie tak u nas?Najpierw Błaszczykowski(wielka
strata),później Kuszczak,Żurawski i teraz Piszczek!Ale miejmy nadzieję ,że Leo poradzi
sobie i z tym.Jaki wynik obstawiacie Polska - Austria?bo ja 2:0 dla biało-czerwonych!!!


Z całym szacunkiem, moim zdaniem stratą była tylko kontuzja Błaszczykowskiego, który jest obecnie moim ulubionym polskim piłkarzem i który jest świetny.
Kuszczak? Bardzo, bardzo dobry bramkarz ale rezerwowy. Dużej straty nie ma.
Żuraw - widzieliśmy co zaprezentował, a raczej nie widzieliśmy nic.
Piszczek - nie pokazał nic specjalnego z Niemcami.

Ja obstawiam 2:1 dla Polski. Mecz podobny jak el. parę latek temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ,że Kuszczak nie był wielką stratą ale chłopaka mi żal bo nie pojechał na EURO 2008!A co do Żurawskiego to może nie zaprezentował sie dobrze ale jest potrzebny naszej reprezentacji!Miejmy nadzieję ,że Roger będzie grał tak jak z Niemcami wtedy zwycięstwo zapewnione!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 15:33, Ajacu15 napisał:

ale jest potrzebny naszej reprezentacji!


A ja po raz kolejny w tym wątku zapytam "dlaczego"? :)
Jako kapitan? Sądzisz, że Żuraw jest dobrym kapitanem? Bo ja tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować