Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2008 o 15:54, Ecko09 napisał:

Wygląda na to, że Portugalia bedzie musiała poszukac sobie nowego selekcjonera.
http://sport.onet.pl/0,1248702,1767545,,selekcjoner_portugalczykow_tr enerem_chelsea,wiadomosc.html

Już i tak dużo zrobił 2 miejsce na Mistrzostwach Europy w 2004 r, 4 miejsce na MŚ w Niemczech w 2006 roku. Z kolei w 2002 r wygrał mistrzostwa świata z Brazylią, a więc widać tendencję spadkową u tego szkoleniowca:p Swoją drogą ciekawe kto go zastąpi w Portugalii?? Jakiś czas temu bym stawiał na Mourinhio, no ale teraz jest już zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 16:16, Mroczny Elf99 napisał:

Jakiś czas temu bym stawiał na Mourinhio, no ale teraz jest już zajęty.


Czy jest zajęty czy nie to nie ma znaczenia. :) A to dlatego, że jeszcze zanim został trenerem Interu, ale juz po zwolnieniu z Chelsea pytali go dziennikarze że może przejmie reprezentację Portugalii, na co odpowiedział że reprezentacje może trenować jak będzie staruszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba się modlić o skuteczność naszych zawodników. mam nadzieję, że będzie to wyglądało lepiej niż z niemcami. jak przetrzymamy nawałnice austrii, to potem powinno już być lepiej. ciekawe, czy w pierwszym składzie wyjdzie jop?
dla nas to będzie mecz prawdy. co polska jest w stanie ugrać z drużyną znacznie niżej notowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Co do Jopa to IMO nie wyjdzie w pierwszym składzie bo zapewne defensywa będzie taka jak na meczu z Niemcami z wyjątkiem Golański -> Wawrzyniak. Za to interesuje mnie czy w pierwszej jedenastce wyjdzie Roger i Piszczek, którzy w ostatnim meczu niewątpliwie się wyróżniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 17:06, Prince07 napisał:

/.../

Co do Jopa to IMO nie wyjdzie w pierwszym składzie bo zapewne defensywa będzie taka jak
na meczu z Niemcami z wyjątkiem Golański -> Wawrzyniak. Za to interesuje mnie czy
w pierwszej jedenastce wyjdzie Roger i Piszczek, którzy w ostatnim meczu niewątpliwie
się wyróżniali.

Piszczek raczej nie wyjdzie bo ma jakąś drobną kontuzję a Roger raczej na 100 % wyjdzie w podstawie. I Jop też raczej wyjdzie w pierwszym składzie chodź tutaj do końca pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 17:06, Prince07 napisał:

Za to interesuje mnie czy
w pierwszej jedenastce wyjdzie Roger i Piszczek, którzy w ostatnim meczu niewątpliwie
się wyróżniali.

Piszczek nie wyjdzie na pewno - kontuzja. Mi się jednak wydaje że Jop pójdzie do środka a Żewłaków na lewą, chociaż dać Wawrzywniaka na lewą też można. Tylko ktore wyjście jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 17:09, Coxsik napisał:

Piszczek raczej nie wyjdzie bo ma jakąś drobną kontuzję

Oo dobrze wiedzieć ;p

Dnia 12.06.2008 o 17:09, Coxsik napisał:

a Roger raczej na 100 % wyjdzie w podstawie.

Dobrze by było ;>

Dnia 12.06.2008 o 17:09, Coxsik napisał:

I Jop też raczej wyjdzie w pierwszym składzie chodź tutaj do końca pewny
nie jestem.

Ja dziś rano w radiu słyszałem, że niby defensywa będzie taka sama jak na meczu z Niemcami z jedną zmianą (Golański -> Wawrzyniak), chociaż osobiście wolałbym aby Jop zmienił Golańskiego i wbiegł w środek obrony a Żewłaków na jej skrzydło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:20, edsonpele napisał:

> Ciekawe kto disiaj wygra w meczu Hiszpania Rosja
> Myślę że hiszpania ale nic nie jest pewne
Moim zdaniem Rosja. Hiszpanie są zbyt pewni siebie i od długiego czasu grają beznadziejnie.
Kandydat do spakowania walizek po trzech meczach.

Jednak Hiszpania wygrała tak też przeczuwałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w telewizji usłyszalem ze nie bedzie fuzji Śląsk Wrocław z Groclinem.Prezydent Wrocławia przerwał rozmowy z powodu braku zdecydowania z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 17:28, Mistic napisał:

Skład jest już znany, defensywa z Jopem, na szpicy Saganowski, Krzynówek ze Smolarkiem
na skrzydłach. :-)


Mam nadzieję, że poprzedni mecz Krzynówka był tylko wypadkiem w pracy, bo aż żal było patrzeć, jak jeden z najlepszych naszych graczy kiwał się sam ze sobą... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 17:28, Mistic napisał:

Skład jest już znany, defensywa z Jopem, na szpicy Saganowski, Krzynówek ze Smolarkiem
na skrzydłach. :-)


Czyli jednak Jop a nie Wawrzyniak ;) Sprawdziły się nasze przewidywania i Jop na środku a Żewłaków z lewej strony. Kto zastąpi Łobodzińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezczelnie zaspamuję, ale jak przeczytacie będziecie wiedzieć dlaczego ;)
zCzuba: "W biurze prasowym karierę robi zdjęcie flagi z relacji Z Czuba z tekstem Los się musi odmienić. Na razie wzbudza wesołość. Oby po meczu nie zamieniło sie w refleksję."
i dowcip dnia: Siedzi facet w fotelu i ogląda na Euro 2008 mecz Polska - Austria. 5. minuta meczu - Smolarek strzałem w długi róg pokonuje austriackiego bramkarza. 12 minut później Murawski główką na 2:0. W 28. minucie po golu Krzynówka z rzutu wolnego jest już 3:0!!!! Nagle ktoś go szarpie za koszulkę i słyszy głos. - Kupiłeś marchewkę?? Marchewkę się pytam czy kupiłeś!!!!!!
Nie wiem jak Wy, ja się uśmiałam :)

Prince07, można powiedzieć że za Łobodzińskiego gra Smolarek ;P bo na skrzydłach będą hulać Krzynówek i Ebi właśnie. Chociaż nie wiadomo kto na którym skrzydle. Prawdopodobnie będą się wymieniać, bo obaj wolą lewicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 17:48, azure83 napisał:

i dowcip dnia: Siedzi facet w fotelu i ogląda na Euro 2008 mecz Polska - Austria. 5.
minuta meczu - Smolarek strzałem w długi róg pokonuje austriackiego bramkarza. 12 minut
później Murawski główką na 2:0. W 28. minucie po golu Krzynówka z rzutu wolnego jest
już 3:0!!!! Nagle ktoś go szarpie za koszulkę i słyszy głos. - Kupiłeś marchewkę?? Marchewkę
się pytam czy kupiłeś!!!!!!
Nie wiem jak Wy, ja się uśmiałam :)

Ja też. Świetny i zabawny dowcip. Szkoda, że tylko dopwcip. Ale, do czasu... :)

Dnia 12.06.2008 o 17:48, azure83 napisał:

Prince07, można powiedzieć że za Łobodzińskiego gra Smolarek ;P bo na skrzydłach
będą hulać Krzynówek i Ebi właśnie. Chociaż nie wiadomo kto na którym skrzydle. Prawdopodobnie
będą się wymieniać, bo obaj wolą lewicę ;)

Dobrze, że Łobodziński zejdzie. W ostatnim meczu tylko spowalniał akcje Polaków, tracił piłkę i wdawał się
w niepotrzebne dryblingi. Smolarek na skrzydle pewnie więcej zdziałe niż ostatnio na ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 18:25, sodolis napisał:

Rozumiem, że jak Chorwacja wygra z Niemcami to mamy przes..ane nawet jak wygramy z Austrią
i jakimś cudem z Chorwacją?


dobrze rozumiesz.. Niemcy do boju, zagrajcie dla Nas!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 18:25, sodolis napisał:

Rozumiem, że jak Chorwacja wygra z Niemcami to mamy przes..ane nawet jak wygramy z Austrią
i jakimś cudem z Chorwacją?


Zakładając, że Niemcy wygrają z Austrią, to wtedy 3 drużyny mają po 6 pkt. O kolejności wtedy będą decydowały bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 18:25, sodolis napisał:

Rozumiem, że jak Chorwacja wygra z Niemcami to mamy przes..ane nawet jak wygramy z Austrią
i jakimś cudem z Chorwacją?


Nie, musimy tylko w meczu z Austrią się rozstrzelać (w poprzednich dwóch meczach do eliminacji MŚ strzeliliśmy po 3 gole) i liczyć na to, że wygramy przez lepszy stosunek bramek czy tam wynik meczu miedzy Polską i Chorwacją.
Mimo wszystko wygrana Szwabów była by nam dzisiaj na rękę, bo moglibyśmy pozwolić sobie wtedy na remis z Chorwacją, wtedy również mógłby zaważyć o awansie stosunek bramek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować