Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2008 o 11:51, ibisz napisał:

Czy ty na pewno jesteś takim znawcą, na jakiego
się kreujesz?

Napisał człowiek który twierdzi że "w grupie mieliśmy San Marino i inne Łotwy". Albo że "mieliśmy tylko szczęście i słabszą dyspozycję Anglii" mimo ze postawa Anglii nie miała najmniejszego wpływu na nasz awans. Ale ok, mimo wszystko liczę się z twoim zdaniem. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 09:38, laki13 napisał:

Zobaczymy co nasi zawodnicy i Leo powie na konferencji o godz. 11:50, którą transmitować
będzie Polsat Sport. Chociaż zgadzam się, że karnego ewidentnie nie było

Skąd masz to info? Bo jest już 12 a konferencji nie ma... A bardzo chciałam obejrzeć.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei znacznie mniej zastrzeżeń mam do trenera, niźli do samych zawodników. Po raz kolejny POŻARŁA nas trema. Wydaje się, że imprezy rangi mistrzostw świata czy też Europy to zbyt wysokie jak dla nas progi. Zresztą gdzie też ci nasi reprezentanci mają się do takich imprez przygotowywać? Siedząc na ławkach w zagranicznych klubach (abstrahuję od Boruca), a może grając - jak to celnie ktoś określił - w naszej "Oranżadowej Ekstraklasie", gdzie co trzeci mecz zalatuje jakimś szwindlem? Bądźmy realistami ... w takich warunkach trudno o stałą formę wśród zawodników oraz bogactwo wariantów zastępczych na wypadek czyjejś kontuzji. Powracając do samych zawodników. Widoczne to był właśnie szczyt ich możliwości. Awans wywalczony w pięknym stylu i sromotna lekcja football''u w samym turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 11:59, azure83 napisał:

Skąd masz to info? Bo jest już 12 a konferencji nie ma... A bardzo chciałam obejrzeć.
Pozdrawiam.


Nie wiem dlaczego nie ma, przecież mówili na PSE wczoraj, że dziś o 11:50 konferencja i trening naszej reprezentacji. W EPG na PSE też pisze, że trwa konferencja a leci magazyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do przygotowania kondycyjnego...
Zauważ że Polacy, w przeciwieństwie do występów w poprzednich latach, byli w stanie zagrać całe 90 min. meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:05, Bratek196 napisał:

Konferencja jest o 13:15, teraz wyczytałem z Polsat sport extra, a co do meczu nie znam
się na tym.....

Dziękuję za informacje. No to nie będę już co chwilę latała pod TV ;) teraz już spokojnie poczekam.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:07, azure83 napisał:

Co do przygotowania kondycyjnego...
Zauważ że Polacy, w przeciwieństwie do występów w poprzednich latach, byli w stanie zagrać
całe 90 min. meczu.


Więc Twoim zdaniem lepiej grać do końca, przez niemal cały czas ustępując szybkościowo rywalom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:12, DJ Szlafrok napisał:

Więc Twoim zdaniem lepiej grać do końca, przez niemal cały czas ustępując szybkościowo
rywalom?

Chciałam tylko zwrócić uwagę na różnice. Trzeba zauważać też pozytywne akcenty. Bo krytykować jest najłatwiej... A jak czytam że nie ma różnicy między Janasem i Leo, to mnie krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:14, azure83 napisał:

Chciałam tylko zwrócić uwagę na różnice.


Różnica jest taka, że nasze doskonałe przygotowanie kondycyjne było pewnym punktem - w teorii. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:07, azure83 napisał:

Co do przygotowania kondycyjnego...
Zauważ że Polacy, w przeciwieństwie do występów w poprzednich latach, byli w stanie zagrać
całe 90 min. meczu.

Czy oglądałaś mecz z Niemcami? Czy graliśmy tam całe 90 min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:12, DJ Szlafrok napisał:

Więc Twoim zdaniem lepiej grać do końca, przez niemal cały czas ustępując szybkościowo
rywalom?


Moim zdaniem powiew świeżości w drużynie jest ważny ale np trener Zenitu Petersburg w obydwu meczach z Bayernem Monachium nie dokonał żadnej zmiany a rezultat chyba wszystkim znany ;)

A na przykład Polacy bardzo szybko się męczą więc powinniśmy mieć więcej zmian do dyspozycji ^^ Tak jak to Krzynówek albo Szymkowiak powiedział po meczu z Ekwadorem na MŚ, że biegali przez 20, zmęczyli się i musieli odpocząć i wtedy rywal strzelił bramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dysponuje linkiem, gdzie można dokładnie zobaczyć bramkę Rogera? Wczoraj, podczas powtórki w przerwie meczu, byłem pewien, że nasz napastnik był na pozycji spalonej. Dziś trafiłem na stronę BBC z wirtualnymi powtórkami: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/euro_2008/7444407.stm?goalid=502035, gdzie można sobie dokładnie ustalić kamerę, puścić sytuacje po klatce itp. Zakładając, że wszystko zostało wprowadzone do programu (a biorąc pod uwagę dzisiejsze technologie, nie ma podstaw by twierdzić, że jest inaczej), wyraźnie widać, że Guerreiro stał w jak najbardziej odpowiednim miejscu:

20080613121817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 11:39, 143872 napisał:

Widać, że chyba niektórym nie puścił kac... zarówno moralny, jak i ten spowodowany C2H5OH... takie teksty to można było sobie wczoraj w pubach i domach wykrzykiwać gdy podyktował karnego, ale dzisiaj... dzisiaj to lepiej pogodzić się z tym, że już praktycznie odpadliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 11:39, 143872 napisał:



To jest po prostu przerażające ...
Tego typu postawy (jak i ta pożałowania godna Pana Orzechowskiego w sprawie odebrania obywatelstwa Podolskiemu i Klose) powodują, że wstydzę się za takich ludzi. Nie wiem czy kiedykolwiek ludzie w tym kraju zmienią swoją mentalność, ale wyłażą tu najgorsze nasze cechy. Nawet nie wiem jak bym mógł to tłumaczyć kolegom z zagranicy. Żenada po prostu ...
A do tego jeszcze Euro 2012 musi być u nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:28, jakoktochce napisał:

Ja tam w takie wirtualne powtórki nie wierzę ;P

Tutaj widać, że w momencie podania Roger był na spalonym.

A właśnie nie był oglądałem wczoraj na polsacie i to widać ;)
Tutaj nie widać tego dokładnie ;)
A karnego to już na 100% nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:33, lama123 napisał:

> Tutaj widać, że w momencie podania Roger był na spalonym.
A właśnie nie był oglądałem wczoraj na polsacie i to widać ;)
Tutaj nie widać tego dokładnie ;)


Zaczyna się... Ludzie, przyjmijcie do wiadomości, że spalony był, jednak nie został wychwycony przez liniowego, cała filozofia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się... Ludzie, zobaczcie powtórkę 3d polsatu ewidentnie nie było spalonego, nawet jeśli pewna grupa osób chce się lansować i tak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować