Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

I Tottenham traci kolejne punkty i dalej jest ostatni...

Dla mnie jest to jak najbardziej pozytywne, w końcu Największy Wróg powinien spaść z ligi, ot co. Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:13, BoloMaster napisał:

wg mnie nie ma powodu do zachwytu,wynik i styl wprawdzie imponuje ale była to najsłabsza
drużyna ligi, formę Barcy zweryfikują spotkania z silniejszymi rywalami


Od czegoś trzeba zacząć. Też nie wpadam w huraoptymizm, ale sześć bramek wbitych nawet najsłabszej drużynie ligi daje nadzieję na to, że skuteczność w następnych spotkaniach będzie lepsza niż to było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy sobie też, z kim Barcelona zremisowała pierwszy mecz. Powoli się rozkręcają i to jest najważniejsze, w to wszystko się włączy Atletico napędzane przez Aguero i spółkę, według mnie mogą być czarnym koniem w tym sezonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:03, haderQ napisał:

Przypomnijmy sobie też, z kim Barcelona zremisowała pierwszy mecz. Powoli się rozkręcają
i to jest najważniejsze, w to wszystko się włączy Atletico napędzane przez Aguero i spółkę,
według mnie mogą być czarnym koniem w tym sezonie :)


Ja tam bym raczej stawiał na Numancię. 4 gole wbite Realowi i Barcie w dwóch meczach :D A tak poważnie to Villareal ma mocną ekipę ale raczej na 2 fronty nie pociągną chociaż kto wie. Tak czy siak dobry zespół i życzę im dobrze :) Atletico nie jest w stanie zagrozić Realowi, Barcelonie, Valenci która powinna wrócić do 1szej czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:15, Smooqu napisał:

Ja tam bym raczej stawiał na Numancię. 4 gole wbite Realowi i Barcie w dwóch meczach
:D A tak poważnie to Villareal ma mocną ekipę ale raczej na 2 fronty nie pociągną chociaż
kto wie. Tak czy siak dobry zespół i życzę im dobrze :) Atletico nie jest w stanie zagrozić
Realowi, Barcelonie, Valenci która powinna wrócić do 1szej czwórki.


Może i masz rację, ale jeśli chodzi o Valencię, to po nich można się wszystkiego spodziewać. To samo według mnie można powiedzieć o Villarealu i właśnie Atletico. Pomiędzy tymi klubami rozegra się walka o miejsca 3-5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:03, haderQ napisał:

Przypomnijmy sobie też, z kim Barcelona zremisowała pierwszy mecz. Powoli się rozkręcają
i to jest najważniejsze, w to wszystko się włączy Atletico napędzane przez Aguero i spółkę,
według mnie mogą być czarnym koniem w tym sezonie :)

Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że Atletico za mocno weszło w sezon, lepiej radzą sobie zespoły, które zaczynają spokojnie i nabierają rozpędu. Atletico nie wytrzyma trudów sezonu, tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby Aguero doznał kontuzji to Atletico traci jakieś60% wartości. Zespół z Madrytu prezentuje się naprawdę znakomicie ale wg mnie wytrzymają walki na tylu frontach a niektórzy zawodnicy dopiero pierwszy raz wystąpią w LM więc w dalszej fazie rozgrywek widoczne mogą braki doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 20:13, BoloMaster napisał:

gdyby Aguero doznał kontuzji to Atletico traci jakieś60% wartości. Zespół z Madrytu prezentuje
się naprawdę znakomicie ale wg mnie wytrzymają walki na tylu frontach a niektórzy zawodnicy
dopiero pierwszy raz wystąpią w LM więc w dalszej fazie rozgrywek widoczne mogą braki
doświadczenia


W Lidze Mistrzów może i tak, ale w walce w Primera Division mają szanse zawojować. Heitinga czy Ujfalusi to dość solidni obrońcy, dorzućmy Simao, Rodrigueza czy Lopeza i naprawdę mamy całkiem konkretną ekipę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:35, Mroczny Elf99 napisał:

Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że Atletico za mocno weszło w sezon, lepiej radzą sobie
zespoły, które zaczynają spokojnie i nabierają rozpędu. Atletico nie wytrzyma trudów
sezonu, tak myślę

nie jest powiedziane, bo mają dość szeroką kadrę. przy rotacji w składzie wytrzymają, sęk by formę utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 23:09, jaceloth napisał:

> Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że Atletico za mocno weszło w sezon, lepiej radzą
sobie
> zespoły, które zaczynają spokojnie i nabierają rozpędu. Atletico nie wytrzyma trudów

> sezonu, tak myślę
nie jest powiedziane, bo mają dość szeroką kadrę. przy rotacji w składzie wytrzymają,
sęk by formę utrzymać.

Arsenal też miał w zeszłym roku szeroką kadrę i bardzo dobrze weszli w sezon, ale nie dali rady ani w Premiership ,a nie w LM. Mi się wydaję że ten sam syndrom dotkanie klub z Madrytu. Jednak było by to jakieś urozmaicenie gdyby jakaś inna drużyna zdobyła mistrzostwo Hiszpanii niż Real i Barcelona, ale szczerze mówiąc nie chciałbym żeby to było Atletico:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jednak było by to jakieś urozmaicenie gdyby jakaś inna drużyna zdobyła mistrzostwo

Dnia 23.09.2008 o 08:29, Mroczny Elf99 napisał:

Hiszpanii niż Real i Barcelona, ale szczerze mówiąc nie chciałbym żeby to było Atletico:)

mi się nie nudzi, czekam na kolejny, trzeci pod rząd tytuł dla realu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2008 o 12:08, jaceloth napisał:

mi się nie nudzi, czekam na kolejny, trzeci pod rząd tytuł dla realu:-)

Tak, masz rację takie rozstrzygnięcie byłoby najlepsze ,ale pamiętajmy, że konkurencja nie śpi ,oprócz Barlcelony i Atletico jest przecież Valencia, która ma papiery na to ,aby liczyć się o mistrzostwo, a może jeszcze się włączy ktoś inny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 13:46, Mroczny Elf99 napisał:

Tak, masz rację takie rozstrzygnięcie byłoby najlepsze ,ale pamiętajmy, że konkurencja
nie śpi ,oprócz Barlcelony i Atletico jest przecież Valencia, która ma papiery na to
,aby liczyć się o mistrzostwo, a może jeszcze się włączy ktoś inny..


Masz na myśli Vilareal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2008 o 13:56, haderQ napisał:

Masz na myśli Vilareal?

Kto wie... choć raczej myślałem o jakimś zespole, który nie pokazał sie za dobrze w ostatnim sezonie a stać ich na pewno na mistrzostwo, jak np. Sevilla choć po odejściu Juande Ramosa a potem Dani Alvesa to już jednak nie ta sama drużyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:06, Mroczny Elf99 napisał:

Kto wie... choć raczej myślałem o jakimś zespole, który nie pokazał sie za dobrze w ostatnim
sezonie a stać ich na pewno na mistrzostwo, jak np. Sevilla choć po odejściu Juande Ramosa
a potem Dani Alvesa to już jednak nie ta sama drużyna.


Może, może. Cóż, wszystko się zniweluje na koniec sezonu. Po cichu liczę na Atletico, które gra naprawdę ładną piłkę i niedługo ma chyba mecz z Realem. Po tej konfrontacji będzie można powiedzieć więcej o Atletico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:06, Mroczny Elf99 napisał:


> Masz na myśli Vilareal?
Kto wie... choć raczej myślałem o jakimś zespole, który nie pokazał sie za dobrze w ostatnim
sezonie a stać ich na pewno na mistrzostwo, jak np. Sevilla choć po odejściu Juande Ramosa
a potem Dani Alvesa to już jednak nie ta sama drużyna.


Ale Sevilla to nadal mocna paczka. Villareal też jest mocne ale raczej nie na tyle żeby walczyć w LM i La Liga. Valencia może poszarpać. Atletico raczej nie ma szans. Tak jak powiedziałeś lepiej idzie tym zespołom które słabiej zaczną np. ManU w zeszłym sezonie grało kiepsko na początku a Arsenal, Roma grały świetnie i nic nie wygrały. Manchester w sumie dobrze zrobił że przegrał Superpuchar Europy bo tak to Zenit będzie musiał jeździć gdzieś na mecze do Azji czy gdzieś a ManU może się skupić na LM i PL :D


Roma wygrała Puchar Włoch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2008 o 15:04, Smooqu napisał:

Manchester
w sumie dobrze zrobił że przegrał Superpuchar Europy bo tak to Zenit będzie musiał jeździć
gdzieś na mecze do Azji czy gdzieś a ManU może się skupić na LM i PL :D

Jeśli masz na myśli Puchar Interkontynentalny ,zwany również Toyota Cup to i tak będzie grał tam Manchester, ponieważ tam gra zwycięzca Ligi Mistrzów, a nie drużyna która wygrała Superpuchar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować