Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2010 o 17:44, AssaxoN napisał:

Milan jak na razie 2 w tabeli, ale przy odrobinie szczęścia może jeszcze wygrać Serie
A.


A przed sezonem wszyscy w mediach trąbili że Milan bez szans, tylko Inter oraz Juve. A tu proszę, AC Milan na majstra idzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 17:16, Paoro napisał:

Taka prawda ze Smuda musiał kogoś wziąć, ale Pawełka do pierwszego składu?

Kazimierski przyszedł do kadry jako trener bramkarzy i już efekty tego widać ;-) Swoją drogą moim zdaniem Przyrowski to jedyny polski bramkarz w naszej ekstraklasie, który może się nadawać do kadry więc nie mam pojęcia po jakiego grzyba Smuda Pawełka w ogóle wpuścił na boisko skoro goalkeeper Polonii jest w pełni zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 11:20, shinoda napisał:

Abstrakcja. Gdyby wielcy zostali wykluczeni, to nikt by LM nie oglądał a wszyscy by się przerzucili na ligę bogatych czy inne wynalazki. LM jest tym czym jest dzięki Realowi, Barcelonie, Milanowi, czy Manchesterowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 19:56, Be-Yacz napisał:

Abstrakcja. Gdyby wielcy zostali wykluczeni, to nikt by LM nie oglądał a wszyscy by się
przerzucili na ligę bogatych czy inne wynalazki. LM jest tym czym jest dzięki Realowi,
Barcelonie, Milanowi, czy Manchesterowi.


Dokłądnie, nie ma szans. Na te zespoły przychodzą kibice, za te mecze są największe ceny praw telewizyjnych. UEFA może udawać, że straszy, ale nic nei zrobi. Takie coś to może działać na kluby ukraiński, polskie, norweskie czy nawet rosyjskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego pomysłu to gdzieś czytałem wypowiedź Platiniego,że jego plan nie zakłada wyrzucania największych klubów z rozgrywek LM/LE. Wytłumaczył to tym że wielkie kluby mają oprócz długów ogromne przychody,które bilansują wydatki. Nowe zasady mają powstrzymać wykupywanie klubów przez bogate osoby/konsorcja i tworzenia w klubie wewnętrznych długów,które w razie zmiany zainteresowania właściciela spowodowałyby ich upadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nowego kolejny zawód zastanawiam sie tylko ile trzeba będzie czekać aby w tak duzym kraju nie znalazło sie 11 potrafiocych kopac piłke ? Moze 3-4 lata jak nie dłuzej

kiedy zrobią porządek z polską piłką nożną ? Bo jak narzie przerzuciłem się na siatkówkę bo chociaż tu mnie chłopacy nie zawodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 21:52, karolekx23x napisał:

nic nowego kolejny zawód zastanawiam sie tylko ile trzeba będzie czekać aby w tak duzym
kraju nie znalazło sie 11 potrafiocych kopac piłke ? Moze 3-4 lata jak nie dłuzej

kiedy zrobią porządek z polską piłką nożną ? Bo jak narzie przerzuciłem się na siatkówkę
bo chociaż tu mnie chłopacy nie zawodzą

Jeśli nie nastąpią zmiany począwszy od najniższych szczeblów, mowa więc tutaj choćby o naszym systemie szkolenia, nie mamy co szukać w dorosłej piłce, bo aby powiedzieć B, najpierw należy powiedzieć A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2010 o 22:11, MSPRISON napisał:

Jeśli nie nastąpią zmiany począwszy od najniższych szczeblów, mowa więc tutaj choćby
o naszym systemie szkolenia, nie mamy co szukać w dorosłej piłce, bo aby powiedzieć B,
najpierw należy powiedzieć A...

dobra szkoła od młodych lat napewno by pomogła , nowe hale , boiska itp
ale chyba najpierw powinni sie zabrac od porządków w całym zarządzie , cały system szkolenia powinien powstac od poczatku , wiozą sie wielkie pieniadze napewno nie liczone w mln tylko mld
Bo jak na razie nie ma sie z czego cieszyc i co z tego ze organizacja Euro 2012 bo jako piłkarze to sie osmieszą przed własna publicznością

ostre słowa krytyki z mojej strony bo nie ma za co chwalic bo smuda czy inni trenerzy nic nie pomogą problemu trzeba szukać głębiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co fakt, to fakt, ciężko jednak znaleźć dobrego trenera, który nie maiłby nic wspólnego z całym tym syfem... Za ogólny komentarz dotyczący tego całego związku, który obecnie rządzi Polską Piłką, można przytoczyć wypowiedź Pana Laty, kiedy to dziennikarz Polsatu Sport, Marcin Feddek poprosił o komentarz dotyczący całego tego zjazdu, powiedział coś w tym stylu - Panowie Kołtoń i Borek wiedzą wszystko o piłce, więc nie będę udzielał jakichkolwiek komentarzy... O czym tu dalej mówić, jeśli związkowi są obce relacje na linii media - związek czy też związek a kibice, najpierw trzeba pozbyć się głowy, a następnie reszty i zacząć wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nikt na to nie pójdzie bo w piłce za duże pieniądze rządzą , chyba ze wszyscy sponsorzy mieli by dosc tego bałaganu zadna telewizja by piłki nie pokazywała ale to moje gdybanie ,

pustki na trybunach i moze to by pomogło zero zainteresowania z kazdej strony , ale cóz pomeczymy sie jeszcze kilka lat i dawne czasy nie wrócą i tamte sukcesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsorzy kadry nie opuszczą, bo wiedzą, jaki to biznes i czym to pachnie, za duże zyski, nawet w obliczu słabszej postawy zespołu, zyski były, są i będą, a kibice tak szybko nie odejdą. Brak zainteresowania z każdej strony nie jest raczej lekarstwem na słabość naszego krajowego futbolu. Polecam obejrzeć od czasu do czasu program Cafe Futbol, osoby wypowiadające się tam, mają masę pomysłów na naprawę kopanej w naszym kraju, ba, jestem przekonany, że takich ludzi w naszym kraju jest wielu, ale... no właśnie ale, jeśli związek nie chce rozmawiać z kibicami, to zmian prędko nie ujrzymy, a co za tym idzie, nasz występ na Euro 2012 może okazać się katastrofą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze coś o wczorajszym meczu i o grze Roberta Lewandowskiego. Nie jestem zwolennikiem jego talentu, ale wczoraj z tych fragmentów które jak oglądałem, był jednym z najlepszych na boisku. Zdecydowanie wyróżnial sie techniką z Polaków, a nawet Duńczyków. Nie grał na sępa, dobrze sie zastawiał, podawał no-look-pass, dobrze przyjmował, a przede wszystkim walczył oraz dużo biegał. Nie wiem czy to wina słabego rywala, a może wreszcie przestał myśleć, że jest super gwiazdą i zabrał sie do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:24, capral napisał:

Robert to piłkarz niemal kompletny, jedyne, czego według mnie mu brakuje to techika i
kiwki z piłką.


Na tle naszej ligi... Ciekawy jestem jakby sobie poradził w ligach zagranicznych, bo podczas występów w PUEFA, nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Kibice-chca-wciagnac-Fergusona-w-wojne,wid,11867759,wiadomosc.html?ticaid=197c7
No to ładnie, jeszcze do tego dochodzi te nowe przepisy z wykluczeniami za zadłużenia. Według mnie trener nie zgodzi się na to co proponują mu kibice, ale jednak właściciele nieźle klub zadłużyli i trzeba coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 18:03, AssaxoN napisał:

No to może dla niektórych zaskoczenie. Tylko, że teraz coraz gorzej Juve idzie, bo na
4 już jest za Romą.

Juve ostatnio gra fatalnie, chyba tylko zwolnienie Ferrary powinno pomóc.A w lecie wydano prawie 70 mln na transfery, sytuacja podobna do Lyonu, bez dobrego trenera sami piłkarze nie wygrają meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądam cafe futbol no i co duzo rozmowy mao albo wcale efektu , sądze ze tak szybko nie wyjdzie reprezentacja jak i kluby z kryzysu i nie wierze ze polskie kluby beda mogły spokojnie rywalizowac z najlepszymi klubami weuropie bo tam są ciągle wykładane pieniądze i coraz bardziej sie udoskonala , a u nas w kraju są gracze wyrózniające sie wyrózniają sie ale jak dochodzi do powaznego rywala to sie poddają szybko przeciwnikowi mają tylko dobre momenty gry teraz ogólnie wogóle

sądze tylko przechodząc do innej dyscypliny sportu ze u nas siatkówka moze byc jedną z najwiekszych poteg juz teraz ciezko wybrac mistrza polski i w europejskich pucharach duze sukcesy jak np ostatnio klubowe Mś

wracam do piłki zadaje sobie pytanie kiedy wrescie zobacze piłke polską z której bede mógł byc dumny po za krajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować