Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2010 o 11:03, BoloMaster napisał:

Lewandowski to piłkarz, który pokazuje się tylko na tle słabego rywala, gdy gra przeciwko
dobrej drużynie to momentalnie gaśnie....

Ja jednak wierzę, że jeszcze się pokaże w meczach z prawdziwymi przeciwnikami. Pamiętam mecz
z Irlandią jeszcze za kadencji Leo, w którym Robert strzelił świetną bramkę, a to przecież nie taki
słaby przeciwnik.
Edit: To ten gol, przecież to światowa klasa
http://www.youtube.com/watch?v=focVnAQ3QO4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Talent Małeckiego zupełnie mnie dziś powalił, a tak w ogóle za nic nie mogę sobie przypomnieć z kim grał ostatnio Birmingham co był wynik 6:4 ,widziałem w sporcie ale nie dosłyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 13:03, Darnok_Rukia napisał:

Talent Małeckiego zupełnie mnie dziś powalił, a tak w ogóle za nic nie mogę sobie przypomnieć
z kim grał ostatnio Birmingham co był wynik 6:4 ,widziałem w sporcie ale nie dosłyszałem


6:4 Aston Villa - Blackburn w półfinale Carling Cup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 10:59, A-cis napisał:

Krytykowaliście tak Lewandowskiego a tymczasem on w meczu z Singapurem zdobył już 2 bramki.

Oglądałem 20 minut tego meczu i oprócz jego dwóch bramek widziałem przynajmniej dwie okazję w których będąc w polu karnym zamiast strzelać lub podawać zaczynał się kiwać i we frajerski sposób tracił piłkę.

Ogólnie ciężko mi spotkanie komentować, jako że zbytnio go nie widziałem. Wynik może i robi wrażenie, ale z tego co słyszałem to powinniśmy strzelić dwucyfrową ilość goli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i muszę przyznać, że lipa. Jest 6 goli wbitych amatorom, ale czym się podniecać? Łatwe błędy w defensywie w pierwszej części spotkania. Przyrowski na pewno nie jest zawodnikiem na reprezentacje, a eksperyment z Sadlokiem na lewej flance defensywy nie wypalił. Za dużo ciśnięcia się środkiem boiska, za mało szybszych akcji, gra w wykonaniu Polaków strasznie leniwa. W drugiej połowie napastnik z okręgówy przedarłby się przez nieistniejącą obronę Singapuru. Biało-czerwoni wchodzili jak w masło, ale wykończenie = 0. Mecz powinien zakończyć się wynikiem z 12:1, ale nieporadności Nowaka, Małeckiego, Robaka w ofensywie śmieszy. Bo żeby nie wykorzystać z 5 sytuacji sam na sam z bramkarzem i przestrzelić z 2 metrów (Małecki) to trzeba mieć talent. Talent, jaki posiadają polscy kopacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że jest nowy trener, kiedy w Polsce nie ma piłkarzy godnych na grę w reprezentacji. Mecz wygrany, ale co z tego, jeśli z trudniejszym przeciwnikiem dostaniemy lanie i baty. Lato i cały PZPN idźcie lepiej się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 16:55, capral napisał:

Co to jest iti?


Chodzi co o właściciela Legii? ;D a tak poważnie to Janek Mucha oficjalnie w Evertonie, sportowo to może okazać się kamień milowy w karierze Słowaka. Cóż Legia nic na transferze nie zarobi, ale to już jej problem, inaczej można było to rozwiązać, ale jak się nie myśli za w czasu to tak jest, przecież nie od dziś było wiadomo że Mucha odleci na zachód prędzej czy później, ale to że Janek jeszcze przez pół roku grać będzie na Łazienkowskiej to też jakiś plus, w końcu mało jest okazji oglądać na naszych boiskach grajków takiej klasy. Co do przyszłej rywalizacji Janka z Howardem to hmm ciężko będzie, ale w Anglii grają zawodnicy głównie po 30 jeśli chodzi o pozycję bramkarza, a piłkarz Legii póki co jeszcze, ma przecież 27 lat, a swoją szanse dostanie oby wykorzystał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według najnowszych doniesień Arsenal jeszcze w tym tygodniu złoży ofertę za wycenianego na 8 milionów funtów obrońcę Fulham, Chrisa Smallinga.
Kanonierzy, którzy w nadchodzącym meczu Pucharu Anglii zmierzą się ze Stoke City, są także blisko podpisania nowej, 2-letniej umowy z Williamem Gallasem. Jak przyznał sam Wenger, do negocjacji przekonała go imponująca forma 32-latka.
Jak dla mnie to dobrze by było go kupić. Arsenal będzie miał w ten sposób zapewnioną alternatywę dla podstawowej pary stoperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 08:24, Dark_elves napisał:

Czy ten turniej w Tajlandii będzie miał jakiś wpływ na ranking Fifa? Czy takie towarzyskie
"buble" się nie liczą?


Liczą, bo mecze są oficjalne, tylko termin nie był "fifowski".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 13:07, Bambusek napisał:

> Czy ten turniej w Tajlandii będzie miał jakiś wpływ na ranking Fifa? Czy takie towarzyskie

> "buble" się nie liczą?

Liczą, bo mecze są oficjalne, tylko termin nie był "fifowski".


Dzisiaj w Cafe Futbol poruszali ten temat i wychodzi na to, że Duńczycy nie uznają meczu z Polską za oficjalny, więc nei jest liczony do rankingu FIFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 14:01, Bambusek napisał:

Duńczycy może nie, ważne, żeby Tajlandia i Singapur uznawały ;)


Te mecze nie mają jakiegokolwiek znaczenia w kwestii rankingu FIFA, co najwyżej mogą spuścić Polskę jeszcze niżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inter vs AC Milan 2:0

Dwa słowa: K**** MAĆ ! ;/

Kurde... ta dzisiejsza porażka boli mnie nawet bardziej niż ta na początku sezonu xp
Nie wiem co gracze Milanu brali przed meczem ,że zagrali tak beznadziejnie ;/

Sędzie bardzo skrupulatny ,ale nie dziwne bo bardzo dużo fauli ,ale też nie sędziował aż tak źle.
Dopatrzyłem sie 3 błędów:
1.ręka już nie pamiętam chyba Samuela (1. połowa) ---> tak na 70% powinien być jednak karniak
2.faul Abatego na Milito czy tam Pandevie (2. połowa) ---> karny powinien być ,ale skoro nie było tzn. ,że sędzia zadość uczynił za 1 sytuację.
3. faul na Borriello przy 90 minucie (2. połowa) ---> karny powinien być ,bo nie wierzę żeby Borriello od tak sobie ten 1 metr przed siebie poleciał na twarz xp

Milan strasznie grał dzisiaj nie ma co ukrywać ;/ Najwięcej walił i pudłował oczywiście: pirlo ,który zaliczył kolejny beznadziejny występ xp Z całą pewnością pirlo nie powinien już wykonywać stałych fragmentów xp Tym bardziej ,że jest przecież Beckham...
Nie rozumiem ,czemu Seedorf bez jakiegoś ogrania wszedł za Gattuso xp Tez nic nie pokazał xp
Jankulovsky to też nie wiem po jaką cholerę się pojawił xp Zero totalne xp
Huntelaar OK rozumiem ,bo potrzebny był 2 napastnik od zaraz ,ale i tak Leo się spuźnił o jakieś 30 min z tą zmianą xp I tak lepszy by był Inzaghi ,ale mniejsza już o to xp

Abate zdecydowanie zawinił przy pierwszej bramce xp Nie rozumiem po co przyjmował to i tak niecelne podanie i jeszcze zagrywał główką do środka xp Spokojnie mógł puścić xp
Dida też zawalił przy 2 bramce xp A wystarczyło tylko wyciągnąć rękę xp

Nie rozumiem jeszcze 2 aspektów...
1. Borriello w dalszym ciągu BOI SIĘ STRZELAĆ ! No do rzesz do cholery jasnej !
Ja nie wiem...rozumiem ,że sie boi strzelać z prawej nogi bo jest to jego słabsza noga ,ale jeżeli boi się też ze swojej silniejszej lewej to chyba jest tu coś nie tak xp Fajnie ,że dobrze gra w powietrzu i umie walnąć z volleya ,ale do cholery... nie rozumiem tego tym bardziej ,że ma siłę w tych strzałach xp

2. strzały z dystansu i mówię to po raz kolejny... dlaczego Milan tak na siłę gra tymi górnymi piłkami ,wiedząc ,że raz zarazem one nie dochodzą do Borriello bo jest kryty mocno ?! Tym bardziej ,że w Milanie jest komu walić z dystansu xp Nawet Silva ma nie kiepskie jebnięcie ,a przy tym celne xp

Szkoda ,ale inter dzisiaj zdecydowanie zasłużył na wygraną xp
Gdyby nie debilizm sneijdera ,to pewnie wygrana była by większa xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o meczu WKS vs. Algieria (2:3)? Piękne bramki, gole w końcówce, błędy sędziego. W tym meczu było wszystko. Szkoda jedynie nie uznanej bramki w ostatnich minutach dla WKS, co pozostawia pewien niedosyt. Tymczasem, kolejnym półfinalistą PNA jest Algieria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować