Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2010 o 19:05, MisticGohan_MODED napisał:

Beznadziejnie ze strony Milanu ,że wypożyczają Storariego ;/
Największy bohater z początku sezonu odchodzi z potwierdzoną wysoką formą ,a zostaje...
największa ofiara i szmata ---> abbiatti xp


A to Didy już nie ma w AC Milan? Wydaje mi sie, że on był równie pokraczny, jesli nie bardziej niż Abbiatti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu zaczynają grać ligi europejskie. Dzisiaj choćby na eurosport pokazują Bayern Munchen vs Hofenheim. Zapowiada się na ciekawy mecz na początek rundy wiosennej w Niemczech. No i jutro po tygodniowej przerwie również Anglia będzie grała. Więc weekend pewnie spędzę oglądając futbol bo i co tu porabiać skoro zimno za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 19:42, Ziggy napisał:

/.../

Jak to co robić? Na worek, albo sanki!
A tak na poważnie to też się cieszę, że ligi się zaczynają. A o której będzie grał Bayern z Hofenheim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2010 o 19:47, SongoX napisał:

A tak na poważnie to też się cieszę, że ligi się zaczynają. A o której będzie grał Bayern
z Hofenheim?

Za stary jestem na takie zabawy jak sanki:) A meczyk Bayernu rozpocznie się o 20:30 na Eurosport 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 19:50, Mistic napisał:

20:30. Livescore.com prawdę ci powie.

Jeszcze o tej stronce nie słyszałem, więc teraz już będę wiedział gdzie patrzyć.

Ziggy
A tam za stary, nigdy na nic nie jest za późno.:P

A co do meczu to jestem ciekaw kto wygra. Obstawiam na Bayern, ale chciałbym aby zwyciężyło Hofenheim, bo to podoba mi się ich gra, a szczególnie podobała mi się jak weszła do pierwszej ligi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 19:09, shinoda napisał:

A to Didy już nie ma w AC Milan? Wydaje mi sie, że on był równie pokraczny, jesli nie
bardziej niż Abbiatti.

Nie no cały czas jest ,tylko na początku sezonu miał kontuzję (dlatego sprowadzono Flavio Romę)...

BoloMaster
>a Dida, który zawalił w tym sezonie niejedną bramkę zostaje nadal numerem 1:D
No dobra zawalił te kilka sytuacji na początku chociażby z Realem ,ale obecnie gra bardzo dobrze i mam nadzieję ,że pozostanie nr. 1 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 23:37, MisticGohan_MODED napisał:

> A to Didy już nie ma w AC Milan? Wydaje mi sie, że on był równie pokraczny, jesli
nie
> bardziej niż Abbiatti.
Nie no cały czas jest ,tylko na początku sezonu miał kontuzję (dlatego sprowadzono Flavio
Romę)...

BoloMaster
>a Dida, który zawalił w tym sezonie niejedną bramkę zostaje nadal numerem 1:D
No dobra zawalił te kilka sytuacji na początku chociażby z Realem ,ale obecnie gra bardzo
dobrze i mam nadzieję ,że pozostanie nr. 1 :]


Milan ma 3 bramkarzy. Dida jest nr 1, zmiennikiem jest Abbiati, a trzecim Roma. Żaden z nich nie jest gwiazdą, ale każdy potrafi bronic na równym poziomie. Dida ma największe doświadczenie i jest najwyższy. Nie jest w formie, w jakiej był na mundialu w 2002, ale umiejętności wciąż posiada. Jego główną wadą jest to, że często przytrafiają mu się klopsy. Abbiati jest trochę mniej utalentowany od pierwszego bramkarza, ale nie przytrafiają mu się głupie błędy. Tak więc idealny zmiennik. Flavio Roma był sprowadzony z konieczności, nie grał dużo, tak więc jego forma i talent stoją pod znakiem zapytania dla kibiców Milanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 18:16, BoloMaster napisał:

za to Chelsea dała dzisiaj pokaz gry, wynik 7:2 nie zdarza się często. Manchester też
wygrał i czołowka ucieka, czekamy na Arsenal:D

Ładnie ich roznieśli :]
Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde opuścilem dzisiaj meczyk Chelsea co zdarza mi się rzadko ale siła wyższa zdecydowała nie stetyt:) Ale wygrana 7:2 mnie zaskoczyla. Fajna gra i mogło skończyć się na dwu cyfrówce ale co tam.

No i Real przegrał z Atletic Bilbao 1:0 co mnie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 22:54, Ziggy napisał:

No i Real przegrał z Atletic Bilbao 1:0 co mnie cieszy:)

A to się ciesz póki możesz, Real miał dużego pecha (który to już raz?) i zakładam się o nerkę, że w tym sezonie mistrzem La Liga zostaną Królewscy, bo już od dłuższego czasu grają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 22:54, Ziggy napisał:

No i Real przegrał z Atletic Bilbao 1:0 co mnie cieszy:)


Co za wtopa Królewskich :( Chyba zapomnieli, że przerwa świąteczna się skończyła, a ferii to oni też nie mogą sobie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować