Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Real-pokonal-12-druzyne-ligi-albanskiej,wid,11878789,wiadomosc.html

Haha... widzę, że Real realizuje genialny plan prezesa pt "zbieramy na spłatę długu za C.Ronaldo" i dorabia na ulicznych występach. Nie zdziwię się, gdy będzie można zamówić kilku piłkarzy z Madrytu, aby zagrali na urodzinach, czy weselu. Pewnie kilku dżentelmenów z Dubaju, czy Kataru za taki występ chętnie by zapłaciło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe współczuje kibicom Wisły działaczy ;D miliard przetestowanych bramkarzy, wiele spekulacji i nowym "starym" bramkarzem nr 2 będzie Juszczyk xD to po co puszczali tego młodego, perspektywicznego Cebanu.. nom widzę jak Wisełka idzie podbijać LM w przyszłym sezonie.

Nieudolność władz klubu widać na każdym kroku, a to Costly''ego ktoś podkupił, a to teraz kontuzjogennego Nowaka próbują ściągnąć, kolejny transferowy niewypał gotowy => Garguła i paru innych by się znalazło, którzy kasę biorą a nie grają nawet ;P.. nie ma Wisełka albo szczęscia, albo ma głupich włodarzy, ale raczej to drugie.

Ciekawy jestem rudy wiosennej, Legia bez transferów (plus dla nich ze chociaż Mucha zostanie do lata ;P).
Lech - przede wszystkim transfer Kriwieca, i to że Stilic pewnie i Lewy zostaną, nom i wracają Maniek i Wojtkowiak po długich kontuzjach, prawie w tym sezonie nie grali :/

Jak dla mnie to zapowiada się sezon całkiem ciekawy, bo wątpię by tak zarządzana Wisła znów miała tyle szczęścia co rok temu. A jak zdobędzie tytuł to będzie drugi z rzędu sezon kiedy wisełka na majstra nie zasługiwała (to Lech go przegrał w zeszłym roku ;( ), a go dostanie.

temek@
Podobno Jaga chciała z Realem na 90 lecie istnienia klubu zagrać, podobno zapłacić miała 1,5 mln euro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 20:14, Paoro napisał:

Jak dla mnie to zapowiada się sezon całkiem ciekawy, bo wątpię by tak zarządzana Wisła
znów miała tyle szczęścia co rok temu. A jak zdobędzie tytuł to będzie drugi z rzędu
sezon kiedy wisełka na majstra nie zasługiwała (to Lech go przegrał w zeszłym roku ;(
), a go dostanie.

W tym sezonie Leszek narobił sobie niestety sporej straty do Wisły. I o ile o sez. 208/09 można mówić że Kolejorz go przegrał, w tym sezonie jednak Wiślacy musieliby brać z nich przykład i przynajmniej przez 2 miesiące bez przerwy remisować. A moim skromnym zdaniem są na to zbyt doświadczeni.
piłkarsko może nie najlepsi, ale właśnie swoim zdobywanym przez ostatnie lata doświadczeniem przewyższają pozostałych. Niestety doświadczenie zdobywane w Polsce procentuje w Europie całkiem odwrotnie. Przyzwyczajeni do pozbawionych motywacji, kiepskich piłkarsko i jeszcze słabiej przygotowanych fizycznie Ekstraklasowców są zaskakiwani przez potęgi pokroju mistrza Estonii. I jakoś nie wydaje mi się, że nagle się to zmieni.

A co do transferu Muchy do Evertonu, nie rozumiem tego faceta. Odszedł do klubu w którym nie ma żadnych szans na grę. Nie łudźmy się, Howard musiałby chyba utopić się w umywalce, by Mucha zajął jego miejsce w składzie. Ciekawi mnie tylko jakie jeszcze miał oferty. A jeszcze bardziej jak zostanie przyjęty przez kibiców, którym to obiecywał, że w Legii zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 20:14, Paoro napisał:

i nowym "starym" bramkarzem nr 2 będzie Juszczyk xD

Szczerze mówiąc to jeżeli pierwszym bramkarzem będzie Pawełek to kto będzie drugim nie ma żadnego znaczenia...

Dnia 22.01.2010 o 20:14, Paoro napisał:

a to Costly''ego ktoś podkupił, a to teraz kontuzjogennego Nowaka próbują ściągnąć,

Zakładając, że wszystko, co piszą na onecie/wp/interii to prawda.
>kolejny transferowy niewypał gotowy
Ja tam ostatnio żadnego niewypału transferowego Wisły, pomijając Beto, nie pamiętam.

Dnia 22.01.2010 o 20:14, Paoro napisał:

Jak dla mnie to zapowiada się sezon całkiem ciekawy, bo wątpię by tak zarządzana Wisła
znów miała tyle szczęścia co rok temu. A jak zdobędzie tytuł to będzie drugi z rzędu
sezon kiedy wisełka na majstra nie zasługiwała (to Lech go przegrał w zeszłym roku ;(
), a go dostanie.

Pewnie, pewnie... Lech co roku idzie na mistrza i co roku na niego zasługuje i co roku z nie swojej winy go nie zdobywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 20:14, Paoro napisał:

Hehe współczuje kibicom Wisły działaczy ;D miliard przetestowanych bramkarzy, wiele spekulacji
i nowym "starym" bramkarzem nr 2 będzie Juszczyk xD to po co puszczali tego młodego,
perspektywicznego Cebanu.. nom widzę jak Wisełka idzie podbijać LM w przyszłym sezonie.


Śmieszna sytuacja, zwłaszcza, że na rynku jest dostępny np: Wojciech Kowalewski

Dnia 22.01.2010 o 20:14, Paoro napisał:

Nieudolność władz klubu widać na każdym kroku, a to Costly''ego ktoś podkupił, a to teraz
kontuzjogennego Nowaka próbują ściągnąć, kolejny transferowy niewypał gotowy => Garguła
i paru innych by się znalazło, którzy kasę biorą a nie grają nawet ;P.. nie ma Wisełka
albo szczęscia, albo ma głupich włodarzy, ale raczej to drugie.


Kiedy Garguła podpisywał kontrakt nie był kontuzjowany i wszyscy mówili, że to świetny ruch Wisły. Najlepszy pomocnik Ligi Polskiej przechodzi za darmo do Wisły. Niestety taki jest futbol. Więc oszczędź sobie złośliwości, bo Lech kupił Kaspika, najpierw wylądował na ławie,cierpiał na depresję, a teraz będzie pauzował 8 miesięcy....

Dnia 22.01.2010 o 20:14, Paoro napisał:

Ciekawy jestem rudy wiosennej, Legia bez transferów (plus dla nich ze chociaż Mucha zostanie
do lata ;P).
Lech - przede wszystkim transfer Kriwieca, i to że Stilic pewnie i Lewy zostaną, nom
i wracają Maniek i Wojtkowiak po długich kontuzjach, prawie w tym sezonie nie grali :/


Czytałem artykuł jakiegoś dziennikarza, że Wisła i tak wygra ligę, ponieważ jest drużyną najbardziej zgraną z całej trójki(Lech, Wisła, Legia). Podstawową jedenastkę mają silną, tylko pojawia sie problem z zmiennikami. Legia gra w kratkę, a Lechowi z Jaciusiem Zielińskim niie wróżę sukcesów.

Dnia 22.01.2010 o 20:14, Paoro napisał:

temek@
Podobno Jaga chciała z Realem na 90 lecie istnienia klubu zagrać, podobno zapłacić miała
1,5 mln euro ;D


To tylko jakieś 20-30% budżetu Jagi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 20:25, Hoplita napisał:

> i nowym "starym" bramkarzem nr 2 będzie Juszczyk xD
Szczerze mówiąc to jeżeli pierwszym bramkarzem będzie Pawełek to kto będzie drugim nie
ma żadnego znaczenia...


Już nie chciałem pisać ze Juszczyk będzie z Pawełkiem rywalizował ;) ale wiadomka że chcieliście ścigąnąć bramkarza by zwiększyć rywalizację na tej pozycji :P tym śmieszniejsze jest zakontraktowanie właśnie tego grajka.

Dnia 22.01.2010 o 20:25, Hoplita napisał:

Ja tam ostatnio żadnego niewypału transferowego Wisły, pomijając Beto, nie pamiętam.


Beto to wierzchołek góry lodowej dalej choćby Dawidowski, Garguła ostatnio (może za niego nie płaciliście, ale pensję i leczenie pewnie tak :P Łobodziński i wiele by wymieniać.. prawdę mówić to ja nie pamiętam, pomijając Marcelo, żeby wam się jakiś transfer super udał :P

Dnia 22.01.2010 o 20:25, Hoplita napisał:

Pewnie, pewnie... Lech co roku idzie na mistrza i co roku na niego zasługuje i co roku
z nie swojej winy go nie zdobywa...

A tu się dziwie, bo wielu kibiców Wisły jest na tyle samokrytyczna, że piszą ze na ten tytuł to klub nie zasługiwał, tak rzucając okiem na forach ;P
Nie napisałem że Leszek na majstra zasługiwał, a to że Wisła na niego niezasługiwała, choć patrząc na sezon jaki miał Kolejorz to się dziwie, że nie wygrali :P

A Wisła ostatnio nic nie robi w kierunku wejścia do LM, Cupiał już nie sypie kasą, wygląda to jakby piłkarze od niechcenia te mistrzostwa zdobywali, pełno głosów ze brak zaangażowania w Wiśle itp. Może czas by ktoś inny spróbował powalczyć o LM, ktoś z ambicjami, większymi niż tylko wygrać majstra i odpaść w pierwszej rundzie :P

miquel93@

Dnia 22.01.2010 o 20:25, Hoplita napisał:

Ciekawi mnie tylko jakie jeszcze miał oferty. A jeszcze bardziej jak zostanie przyjęty przez kibiców,
którym to obiecywał, że w Legii zostanie.

No i zostanie do lata pewnie, chyba ze o czymś nie wiem, a to że nie podpisze umowy... hm nom bez przesady wiadomo jaka jest nasza liga, to jest w końcu reprezentant kraju grającego na MŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 20:24, miquel93 napisał:

Ciekawi mnie tylko jakie jeszcze miał oferty.
A jeszcze bardziej jak zostanie przyjęty przez kibiców, którym to obiecywał, że w Legii
zostanie.


Obiecywał, że nie odejdzie za darmo, bo za dużo Legii zawdzięcza, żeby na nim klub nie zarobił. Niestety, nie wyszło. Kolejne radosne prawo, które miało niby być w interesie zawodników, a w praktyce to tylko kolejny przepis, dzięki któremu bogaci mogą dymać biednych bez mydła (nie oszukujmy się: żaden poważniejszy klub by za Muchę nie zapłacił tyle, ile Legia chciała, skoro za pół roku mogli go mieć za darmo). Oczywiście też skiepścili działacze, bo trzeba by Słowakowi zaoferować dobry kontrakt zanim Jano się pokazał, a nie próbować ratować sytuację teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 20:49, Paoro napisał:

ale wiadomka że chcieliście ścigąnąć bramkarza by zwiększyć rywalizację

Jak widać to tylko kibice chcieli...

Dnia 22.01.2010 o 20:49, Paoro napisał:

Dawidowski,

Daaaleko sięgasz pamięcią... Dawidowski... jego zakontraktowano pięć i pół roku temu...

Dnia 22.01.2010 o 20:49, Paoro napisał:

Garguła

To czy Garguła będzie niewypałem okaże się, gdy wróci do zdrowia (no, chyba że zakładasz że już nie wróci)

Dnia 22.01.2010 o 20:49, Paoro napisał:

Łobodziński

Łobo rzeczywiście gra o wiele słabiej, niż od niego się oczekuje, ale na Polską ligę i tak to źle nie jest.

Dnia 22.01.2010 o 20:49, Paoro napisał:

prawdę mówić to ja nie pamiętam, pomijając Marcelo, żeby wam się jakiś transfer super udał :P

A komu w naszej lidze ciągle wychodzą super transfery?

Dnia 22.01.2010 o 20:49, Paoro napisał:

A tu się dziwie, bo wielu kibiców Wisły jest na tyle samokrytyczna, że piszą ze na ten
tytuł to klub nie zasługiwał, tak rzucając okiem na forach ;P

Szczerze mówiąc to kibicom Lecha też by się trochę samokrytyki przydało...

Dnia 22.01.2010 o 20:49, Paoro napisał:

Cupiał już nie sypie kasą,

Cupiał kasą nie sypie już od wielu, wielu lat.

Dnia 22.01.2010 o 20:49, Paoro napisał:

Może czas by ktoś inny spróbował powalczyć o LM, ktoś z ambicjami, większymi
niż tylko wygrać majstra i odpaść w pierwszej rundzie :P

Tylko może niech ten ktoś najpierw wygra ligę. Bo wątpię, żeby któryś z naszych klubów, będących w tabeli za Wisła przegrywającą z Levadią miał jakiekolwiek szanse wejścia do LM>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:20, Hoplita napisał:

Tylko może niech ten ktoś najpierw wygra ligę. Bo wątpię, żeby któryś z naszych klubów,
będących w tabeli za Wisła przegrywającą z Levadią miał jakiekolwiek szanse wejścia do
LM>

Jeszcze tak źle nie jest ;) póki co Wisła z Legią i Lechem w lidze w dupe dostała o ile się nie myle :P w zeszłym sezonie z Lechem przegrała 3 razy i raz zremisowała (licze jeszcze puchar polski) taka złośliwość z mojej strony ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Jeszcze tak źle nie jest ;) póki co Wisła z Legią i Lechem w lidze w dupe dostała o ile

Dnia 22.01.2010 o 21:23, Paoro napisał:

się nie myle :P w zeszłym sezonie z Lechem przegrała 3 razy i raz zremisowała (licze
jeszcze puchar polski) taka złośliwość z mojej strony ;P


Nie? A jak wypadły inne polskie kluby w tym roku w Europejskich pucharach? Składy prawie ogóle sie nie zmieniły, a nawet osłabiły, a przecież za wysoką poprzeczką były już Club Brugge, Broedby czy Levadia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:23, Paoro napisał:

Jeszcze tak źle nie jest ;) póki co Wisła z Legią i Lechem w lidze w dupe dostała o ile
się nie myle :P w zeszłym sezonie z Lechem przegrała 3 razy i raz zremisowała (licze
jeszcze puchar polski) taka złośliwość z mojej strony ;P

Chyba jednak jest skoro poźniej ten sam Lech nie potrafi wygrać co drugiego meczu z innymi drużynami naszej ligi, o których w Europie nikt nawet nie miał prawa słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:38, shinoda napisał:

>> Jeszcze tak źle nie jest ;) póki co Wisła z Legią i Lechem w lidze w dupe dostała
o ile
> się nie myle :P w zeszłym sezonie z Lechem przegrała 3 razy i raz zremisowała (licze

> jeszcze puchar polski) taka złośliwość z mojej strony ;P

Nie? A jak wypadły inne polskie kluby w tym roku w Europejskich pucharach? Składy prawie
ogóle sie nie zmieniły, a nawet osłabiły, a przecież za wysoką poprzeczką były już Club
Brugge, Broedby czy Levadia...


Nom bez przesady Levadia to nie Club Brugge czy Brondby.. Ten pierwszy to liga belgijska, i ten klub w naszej lidze walczył by spokojnie o majstra (gra tam przecież znany piłkarz Sonck, hehe u nas to polscy staruszkowie nie wracają :/), a Brondby może nie tak mocne jak kiedys, ale to liga duńska, też pewnie mocniejsza od polskiej, choć podobno ostatnio tam ciężko z dobrymi piłkarzami bo wysokie podatki mają, i nie chcą tam grać, ale to wciąż klub na miarę Lecha, Legii i Wisły. Levadia hmm nom to jednak klub o klase niższy, poza tym wiadomka że gdyby Skorża nie przesadził z treningami, bo ponąć liczył ze z mistrzem estoni to i na stojąco sie da wygrać to by wisełka kompromitacji nie doznała. Ja tam za Lecha się nie wstydze za ten sezon i za Legie też w sumie, bo nie z takim wczesniej polacy odpadali.

Hoplita@
Po pierwsze to kluby takie jak Piast, Polonia i te inne słabsze z naszej ligi, prócz Ruchu, Legii, Wisły, Bełchatowa i może jeszcze Polonii w piłkę nie grają w mojej opinii ;P one tylko utrudniają grę i bronią się całą drużyną. Jak Ruch grał z Lechem to dostał 3-1 chyba bodajże ;) ale mimo wszystko najlepszy bilans z najlepszymi ma Legia, wygrała w tym sezonie ze wszystkim z czołówki chyba o ile się nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:51, Paoro napisał:

Nom bez przesady Levadia to nie Club Brugge czy Brondby..

No nie, bo ani Lech, ani Legia nie miały okazji zagrać z Levadią ;) Oczywiście nie mówię, że wypadły by tak jak Wisła, ale nie koniecznie przyniosłyby chlubę naszemu narodowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>/ciach/
>

Bo Fregristad to potęga. 7 klub ligi norweskiej....Dobra koniec złośliwości, bo to do niczego nie prowadzi. Taki jest futbol. Nawet najlepsi przegrywają z słabymi(przykład ManU z Leeds)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:54, Hoplita napisał:

> Nom bez przesady Levadia to nie Club Brugge czy Brondby..
No nie, bo ani Lech, ani Legia nie miały okazji zagrać z Levadią ;) Oczywiście nie mówię,
że wypadły by tak jak Wisła, ale nie koniecznie przyniosłyby chlubę naszemu narodowi...


Nom ale przyznasz ze po takich rywalach trzeba jechać 5-0 a nie odpadać.. A dopiero z lepszymi, równymi sobie liczyć na szczęście. Fakt faktem chyba trza okroić tą ligę i zrobić system szkocki, 4 mecze i ile tam z najlepszymi, mniej drużyn, wyeliminować słabych. Postawić na jakość a nie ilość. Bo potem kluby w Europie są zaskakiwane poziomem, bo grają na codzien z cieniasami jak to miquel93 napisał chyba.. kończe temat bo offtop się zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 22:03, Paoro napisał:

Nom ale przyznasz ze po takich rywalach trzeba jechać 5-0 a nie odpadać.. A dopiero z
lepszymi, równymi sobie liczyć na szczęście. Fakt faktem chyba trza okroić tą ligę i
zrobić system szkocki, 4 mecze i ile tam z najlepszymi, mniej drużyn, wyeliminować słabych.
Postawić na jakość a nie ilość. Bo potem kluby w Europie są zaskakiwane poziomem, bo
grają na codzien z cieniasami jak to miquel93 napisał chyba.. kończe temat bo offtop
się zrobił :P

Trochę racji w tym jest, ale raczej nasza liga nie wyrobiła by się czasowo przy takiej ilości spotkań. Poza tym zanudziłbym się chyba przy czterech meczach z tymi samymi drużynami.

Ale nie wiem, czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem przestawienie systemu na wiosna-jesień, tak aby podczas eliminacji do LM i LE nasze zespoły były w cyklu meczowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytykowaliście tak Lewandowskiego a tymczasem on w meczu z Singapurem zdobył już 2 bramki. Co prawda jedna była z karnego ale mecz się jeszcze nie skończył. Została cała 2-ga połowa. :-)
Na razie jest 3:1 ale nasza obrona gra dosyć niefrasobliwie (delikatnie mówiąc). Niewiele brakowało a Singapurczycy zdobyliby drugiego gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować