Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2006 o 19:48, bruli napisał:

> na miejscu Janasa jeszcze dzisiaj zrezygnowałbym ze stanowiska.

No co Ty, i kto by pojechał na mundial? Niech już poprowadzi reprezentację przynajmniej do
końca mistrzostw. Pożyjemy zobaczymy =]


Każdy trener z okręgówki, poprowadzi ich lepiej, zero motywacji, o samych wyborach już pisałem...... porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka, jest ktoś o kim mogę powiedziec zrobił co mógł - Jeleń. Pokazał, że zasłużyl na powołanie. Nawet przegrywając potrafił się zebrac w sobie i strzelic bramkę honorową. Nie zdziwiłbym się gdyby teraz grał w podstawowej jedenastce. Mógłby zpowodzeniem zastąpić nie jednego zawodnika.
A z tą rezygnacją Janasa to dajcie spokój. Nie bądźmy idiotami. Myślicie, ze to by pomogło? Jasne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 19:52, HumanGhost napisał:

Poprawka, jest ktoś o kim mogę powiedziec zrobił co mógł - Jeleń. Pokazał, że zasłużyl na powołanie.
Nawet przegrywając potrafił się zebrac w sobie i strzelic bramkę honorową. Nie zdziwiłbym się
gdyby teraz grał w podstawowej jedenastce. Mógłby zpowodzeniem zastąpić nie jednego zawodnika.
A z tą rezygnacją Janasa to dajcie spokój. Nie bądźmy idiotami. Myślicie, ze to by pomogło?
Jasne..


Tu chodzi o zasady, to nie jest poprostu przegramy mecz, to jest totalna kompromitacja, a za 10 dni będziemy mieli powtórkę z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 19:55, Pablor napisał:

Tu chodzi o zasady, to nie jest poprostu przegramy mecz, to jest totalna kompromitacja, a za
10 dni będziemy mieli powtórkę z rozrywki.


A za dziesięć dni będziemy mieli mistrzostwa, a nie mecz sparingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 19:53, Pablor napisał:

A Janas nadal luzik, to jest ślepak. Jak można być tak cynicznym.


cynizm
1. «otwarte, wyzywające i lekceważące odnoszenie się do ogólnie szanowanych pojęć, praw, osób»

Gdzie tu w zachowaniu Janasa cynizm? Ma swoją koncepcję drużyny. Jest bardziej doświadczony niż każdy z nas i moim zdaniem nie mamy prawa go ostro krytykować. Nie żeby mi się podobała gra Polaków, ale cóż, nigdy nie zachwycała (przynajmniej mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I chciało by sie powiedziec gdzie jest Jurek ?
Nie wątpie w klase Boruca czy Kuszczaka ale Dudek ma doświadczenie i na mundialu byłby "pewniejszy"
Pogratulowac Jeleniowi :)
Ciekawe jaka radość maja w Niemczech w koncu do nich również "szła" transmsja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 19:55, jaceloth napisał:

moim zdaniem równie fatalni byli kibice na"śląskim". to ma być doping?to jest żenada


Ale żeby dopingować, trzeba widzieć zaangażowanie swojej drużyny. To jest właśnie typowo polskie podejście... obchodzimy się z nimi jak z jajkiem. Komentarz Szpakowskiego i Mielcarskiego był mniej, wiecej taki, trudno stało się, ale wierzymy że za 10 dni bedzie lepiej. Na jakiej podstawie ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2006 o 19:57, miszehu napisał:

A za dziesięć dni będziemy mieli mistrzostwa, a nie mecz sparingowy.

No i właśnie. Nasi przeciwnicy będą z nami grać zamiast się bawić.Zgroza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 19:57, bruli napisał:

> A Janas nadal luzik, to jest ślepak. Jak można być tak cynicznym.

cynizm
1. «otwarte, wyzywające i lekceważące odnoszenie się do ogólnie szanowanych pojęć, praw,
osób»

Gdzie tu w zachowaniu Janasa cynizm? Ma swoją koncepcję drużyny. Jest bardziej doświadczony
niż każdy z nas i moim zdaniem nie mamy prawa go ostro krytykować. Nie żeby mi się podobała
gra Polaków, ale cóż, nigdy nie zachwycała (przynajmniej mnie).


Chyba miało być - antykoncepcja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynasz mnie wkurzać tymi głupimi komentarzami. Janas powinien zrezygnować, bez Franka to nie atak, publicznosć im dokopie.. Weź Ty sie cżłowieku opanuj. Można być niezadowolonym, ale bez przesady.
Juz pisałem, że jakby Janas miał się kierować uczuciami albo sympatiami kibiców to by musiał powołać 230 a nie 23 piłkarzy.
Daj na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 19:42, jaceloth napisał:

a co piłeś??? ja Becka i o tym samym myślałem:-)

Nie będę robił kryptoreklamy, ale powiem, że dzisiaj graliśmy PRAWIE jak Brazylia.
I podsumowanie. Obraz nędzy i ropaczy. I dobrze. :]
Nie ma euforii, jedziemy na mundial sprowadzeni na ziemię. Ja boję się jak za dobrze nam idzie w meczach towarzyskich. A porażki (kompromitujące) są dla nas motywujące. I tak: drużyna Engela zaczęła dobrze grać w eliminacjach po serii tragicznych meczy. Po klęsce z Danią zaczęliśmy grać dobrze w eliminacjach.
I na koniec: beznadziejnie wręcz zachowała się publiczność. Oni nie są zwykłymi kibicami. Też maja obowiązki. Jeżeli drużynie nie idzie, to ich psim obowiązkiem jest, mimo wewnętrzej wściekłości, dopingować drużynę do końca. Wobec Kuszczaka zachowali się chamsko. Zamiast go wspierać, woleli wygwizdać. Moim zdaniem to nie byli kibice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że dzisiaj był sparing, a celem sparingu podobno jest przygotowywanie formy, ćwiczenie wcześniej trenowanych koncepcji, fragmentów gry, a nie wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych całych "kibiców", a raczej bandę zasranych frustratów co przyszli rzekomo w celu kibicowania reprezentacji to bym powiesił za jaja. Ja p**le, reprezentacja traci pierwszą bramkę a ta banda idiotów już zaczyna się drzeć "jurek dudek". Kurna, weźcie załóżcie sobie konkurencyjną reprezentację gdzie ukochany Dudzio z Frankowskim będą sobie grać z kim będziecie chcieli i będzie można sie podniecać, że są na boisku, niezaleznie od prezentowanej formy. Potem Kuszczak puszcza szmate - kuriozalną i jednocześnie zabawną - to zamiast kolesia wesprzeć, bo te buce zaczynają go wygwizdywać i kolejny raz z tym swoim Dudkiem. Nie wspomne o kretyńskim "jeszcze jeden" albo "ole" dopingujące Kolumbię. Banda p**lonych frustratów, k***a mać. Dla takich matołów nasza reprezentacja zdecydowanie nie powinna wygrywać. Won na Małysza bando przypadkowych pajaców!

Co do aspektu sportowego - paradoksalnie cieszę się, że przegraliśmy ten mecz. U Janas to norma - przed eliminacjami przegrali 1-5 z Danią, przed decydującymi meczami o awans polegli z Białorusią 1-3. Jestem dobrej myśli, naprawdę.

Nie jest mi ani troche wstyd za naszych zawodników, wstyd za to, że musieli słuchać tych matołów. Skandal i żenada jeśli chodzi o postawę trybun to chyba najłagodniejsze określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi napisać coś pozytywnego o tym meczu... Jeleń strzelił bramkę - to chyba wszystko :( Wg mnie widać było oprócz braku szybkości i walki, brak jakiegokolwiek pomysłu na grę. jeżeli Szymkowiak (głównie on, ale i reszta)ma tak grać to ja dziękuję. To nie był lider drużyny a akcja po której Jeleń strzelił gola to tylko drobny wyjątek.

Szkoda Tomka Kuszczaka, fatalny błąd, kuriozalna bramka. Rasiak - jedna sytuacja i fatalne zagranie...

jaceloth - fakt "kibice" zachowali się skandalicznie - chodzi mi głównie o te okrzyki "ole!" po zagraniach Kolumbijczyków. Cóż, niektórzy nie rozumieją że doping jest potrzebny przede wszystkim gdy idzie źle tak jak dzisiaj.

I drobny szczegół na koniec - koszulki naszych reprezentantów - nazwiska pisane z małej litery i brak polskich liter. Troche mnie to raziło ale to już nie mój problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 19:58, Pablor napisał:

> moim zdaniem równie fatalni byli kibice na"śląskim". to ma być doping?to jest żenada

Ale żeby dopingować, trzeba widzieć zaangażowanie swojej drużyny. To jest właśnie typowo polskie
podejście... obchodzimy się z nimi jak z jajkiem. Komentarz Szpakowskiego i Mielcarskiego był
mniej, wiecej taki, trudno stało się, ale wierzymy że za 10 dni bedzie lepiej. Na jakiej podstawie
...................


pooglądaj mecze w anglii, w hiszpanii...zobaczysz prawdziwych kibiców oddanych swojej drużynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć. Podpisuje sie pod tym postem obiema ręcami.
Można przegrać mecz, zdaża się (nawet po tak głupich sytuacjach), ale kibice przegięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darnok, mówisz tak, bo oglądałeś mecz w tv. Ciekawe czy bys sie nie sfrustrował, jakbyś wydał ok 40 zł na bilet (nie wiem po ile były) w nadzieji, że zobaczysz dobry mecz, juz nie mówie, ze wygrana Polakow, bo mieli ciezke treningi itp. ale dobry mecz, a zobaczylbys to, czego bylismy swiadkami? Pieniądze wyrzucone w błoto, ot co. Też bym sie zdenerwowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo bardzo ładny mecz:) Szkoda ze nie dobili nas na 3:0:/ Od jakiegos czasu ogladam Reprezentację Polski i od dawna twierdze ze brakuje nam ducha walki, a przede wszystkim szybkosci... W porownaniu do innych poruszamy sie na boisku naprawde flegmatycznie:/ Nie ma sensu bronic Polakow w dzisiejszym meczu - zagrali baaaardzo slabo (a to i tak lagodne okreslenie) Ogolnie lepiej zostawic to bez komentarza, czarno widze mundial w naszym wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować