Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Miałbym do wszystkich tutaj piszących, odwiedzających wielką prośbę.
Wiemy, co dzieje się z Milanem. Wiemy, jakim właścicielem jest Silvio Berlusconi, i jak uwielbia robić transfery. Gdzie się podział ten wielki Milan? Ten Milan, który uatrakcyjniał futbol? Zniknął. Zniknął, i aby go przywrócić, niezbędne są pewne kroki. Kroki, które zmuszą, tak, zmuszą, by Berlusconi sprzedał klub.

Na facebooku włoscy kibice założyli grupę, która protestuje przeciwko Berlusconiemu i prowadzi wiele akcji. Zapisało się prawie 20 tys. kibiców, a liczba ta stale rośnie.

Proszę każdego, by zapisał się do tej grupy. Tylko zapisał. Będę dozgonnie wdzięczny. Ja, i wszyscy kibice Milanu. Jeżeli nie macie konta to bardzo prosto go założyć. To pięć minut, a czynicie wiele.

------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/group.php?gid=117375664946727&v=wall
------------------------------------------------------------

TO NIE JEST REKLAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiałem na Barcelonę , Lyon i Liverpool i wszystkie kluby mnie zawiodły. A w szczególności Barca , która miała ogromną przewagę na boisku , mając 1 zawodnika więcej nic nie zdziałała. Wielkie kluby zawiodły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła - Korona 0:1
Mecz w wykonaniu Wisły jeszcze gorszy, niż poprzedni. Pierwsze, co zrobiłem po spotkaniu, to wziąłem coś na ból głowy. Ciągłe podania do przeciwnika, zupełny brak organizacji i taktyki. Pod koniec przeprowadziliśmy kilka ciekawych ataków, ale to by było na tyle. Cała nasza sytuacja się teraz skomplikowała, bo przed nami jeszcze ciężki mecz wyjazdowy z Legią, a Lech już może w tej kolejce zminimalizować straty do jednego punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzyłem Wisła przegrała z koroną w przyszłym tygodniu czeka nas trudny mecz z legią mam nadzieję, że Lech zawali mecz ze Śląskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i doskonale! Teraz Kolejorz wygrywa ze Śląskiem, nie traci punktów z pozostałymi rywalami, a Wisła na pewno zgubi punkty z Legią albo Cracovią. Lech na mistrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 22:58, Magok napisał:

Nie wierzyłem Wisła przegrała z koroną w przyszłym tygodniu czeka nas trudny mecz z legią
mam nadzieję, że Lech zawali mecz ze Śląskiem.


Dziękujcie Siejewiczowi, że za tydzień zagracie optymalnym składem. Tylko jego ślepota sprawiła, że Brożek nie obejrzy meczu z trybun albo przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 00:06, Bambusek napisał:

Dziękujcie Siejewiczowi, że za tydzień zagracie optymalnym składem. Tylko jego ślepota
sprawiła, że Brożek nie obejrzy meczu z trybun albo przed telewizorem.

Tzn. który Brożek, bo jakoś żadna sytuacja na czerwień mi w pamięci nie zapadła (ewentualnie przysnąłem). Ale jeśli chodzi o Pawła to raczej nie ma za co dziękować, bo z tego co zauważyłem to jedynym jego zadaniem na boisku jest podbieganie do bramkarza przeciwników, aby ten nie grał na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 23:10, laki13 napisał:

No i doskonale! Teraz Kolejorz wygrywa ze Śląskiem, nie traci punktów z pozostałymi rywalami,
a Wisła na pewno zgubi punkty z Legią albo Cracovią. Lech na mistrza!

Nie prorokuj, bo wygrać wszystko do końca będzie bardzo trudno. Lech już mógłby być mistrzem, gdyby wygrał z Odrą, gdyby wszedł strzał Krivetsa w słupek w meczu z Bełchatowem, lub gdyby Lech zagrał dużo lepiej i wygrał z Wisłą. Ale tak się nie stało i nadal walczymy. Niewątpliwie przegrana Wisły bardzo nam pomogła, ale do końca zostały 4 kolejki (Lechowi) i trzeba grać. Nie zapominajmy, że to nadal Wisła rozdaje karty i łatwo nie będzie. Lech musi po prostu wygrać wszystko, a łatwo nie będzie. Więc na razie nie prowokuj innych :)

Swoją drogą coś niedobrego dzieje się z Pawłem Brożkiem. O ile nie strzelał już w tamtej rundzie to chociaż asystował. W tej wyszły mu dwa mecze, a tak to tylko biega po boisku. Dziwię się Kasperczakowi, że wciąż na niego stawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 12:26, ibisz napisał:

Dziwię się Kasperczakowi, że wciąż na niego stawia.

Dziwi to także większość kibiców Wisły. Nie wiem, czemu Heniu jakoś nie pali się do tego, żeby wystawić Hristova. Gorzej od Brożka to i tak on nie zagra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruch wygrał z Legią trzeba uważać bo jeszcze Ruch zostanie mistrzem polski.
Arka znowu przegrała jak dla mnie faworyt do spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 20:35, Magok napisał:

Ruch wygrał z Legią trzeba uważać bo jeszcze Ruch zostanie mistrzem polski.
Arka znowu przegrała jak dla mnie faworyt do spadku.


Ruch akurat ma ostatnie kolejki bardzo ciężkie. Najpierw Białystok, potem u siebie z Lechem i na koniec Kielce. Każdy z tych zespołów wciąż o coś walczy, więc nie ma co liczyć, że Niebiescy dostaną łatwe punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawy bardzie by się skomplikowały, to Ruch Chorzów miałby szansę na mistrzostwo. Teraz szansę na objęcie prowadzenia ma Lech i raczej powinien ją wykorzystać. Ciekawa będzie końcówka sezonu w narodowej lidze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 22:57, SongoX napisał:

Jeśli sprawy bardzie by się skomplikowały, to Ruch Chorzów miałby szansę na mistrzostwo.
Teraz szansę na objęcie prowadzenia ma Lech i raczej powinien ją wykorzystać. Ciekawa
będzie końcówka sezonu w narodowej lidze :P

Szansy na razie jeszcze nie ma, najpierw Wisła musi stracić punkty z Legią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 23:03, Hoplita napisał:

Szansy na razie jeszcze nie ma, najpierw Wisła musi stracić punkty z Legią.


W obecnej formie Białej Gwiazdy nie zdziwiłbym się. Zawiedli we wczorajszym meczu i nic nie zapowiada na poprawę sytuacji. Nawet jeśli wygrają ligę i nie zrobią stosownych zmian w przerwie sezonowej to nie ma co liczyć na dobrą grę w europejskich pucharach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować