Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2010 o 23:31, HunterO7 napisał:

> Gdy pod koniec meczu zaczęli się prawie bić, pierwsze słowa
> komentatora - "NAJWAZNIEJSZE W TYM MOMENCIE JEST TO, GDZIE JEST I CO SIĘ DZIEJE
Z LEO
> MESSIM".
Tak, to bardzo dziwne. Jeden z najlepszych graczy na naszym globie został skoszony przez
zawodników Realu.

No i? nie zauważyłem, żeby ludzie płakali, jak Valencia miał złamaną nogę, Ronaldo uszkodzoną kostkę, czy inny wśliżg. Walka o piłkę, niecelowe zagranie i już biedny leo messi ;((((( może niech zacznie grać w piłkę nożną dla kobiet, pasuje tam, też lubią się poprzewracać po dotknięciu, nikt go nie będzie atakował ( pozdrawiam ligę angielską) no i będzie pasował tam swoimi długimi włosami.

Dnia 29.11.2010 o 23:31, HunterO7 napisał:

No, ale ciebie dziwi, że ważne jest to czy zawodnik nie dostaje kontuzji

wiesz, że to sport i tutaj kontuzje moga się zdarzyć, mimo że to nie było niebezpieczne wejście?

Dnia 29.11.2010 o 23:31, HunterO7 napisał:

a nie ilu niedojrzałych zawodników Realu się kotłuje na środku boiska. Kwestia priorytetów
w sporcie...

oh oh niech rozstąpią się bramy nieba przed cudownymi zawodnikami FC Barcelony, albowiem potępiony będzie ten, kto Dotknie Messiego i spółkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 23:31, Diverso napisał:

Ja pamiętam mój szok, gdy zobaczyłem zwykły faul, mówię "wstawaj", a sędzia podchodzi
i żółta. Normalnie gacie mi spadły.


Czasami sędziowie dają kartkę nawet jak teoretycznie faul sam z siebie na nią nie był, ale widać na boisku, że się robi ostro. Ewentualnie jak zawodnik już któryś raz fauluje, wtedy dostaje za całokształt. Kartki to na dobrą sprawę jedyna broń sędziego do temperowania zawodników.

Dnia 29.11.2010 o 23:31, Diverso napisał:

Walka o piłkę, niecelowe zagranie i już biedny leo messi ;(((((


Wejście Ramosa to według Ciebie była walka o piłkę i niecelowe zagranie? Nawet w tak hołubionej przez Ciebie lidze angielskiej by za to najmniej żółtą ujrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, ale chodzi mi o zwykły faul, nie jakaś tam seria, nie ostry mecz, nie po ostrzeżeniu itd. Wiesz w lidze angielskiej walą od tyłu w nogi i sędzia zwykle daje ostrzeżenie, a o czerwoną to trzeba się naprawdę postarać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 23:43, Diverso napisał:

Wiem wiem, ale chodzi mi o zwykły faul, nie jakaś tam seria, nie ostry mecz, nie po ostrzeżeniu
itd. Wiesz w lidze angielskiej walą od tyłu w nogi i sędzia zwykle daje ostrzeżenie,
a o czerwoną to trzeba się naprawdę postarać :D


Trudno mi powiedzieć, o którym faulu akurat mówisz, bo tak od 70 minuty, jak zaczęły się żółte sypać to na boisku się robiło nieciekawie.

A wejścia od tyłu w nogi są chyba nawet w przepisach ustalone jako te, które powinny się kończyć kartonikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lalką z Realku pokazali jak się gra w piłkę. Prawie zero fauli, najpiękniejsza gra jaką widziałem w całym swoim życiu. Grać tak z podobno najlepszym zespołem na świecie to fajnie mają w bani:D haha. Super sprawa, na dodatek nienawidzę CR więc to podwaja satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie to, jak wielu kibiców Barcy nie spotkało się nigdy ze słownikiem ortograficznym. Cieszy mnie to tym bardziej, że nienawidzę kibiców-dzieci: "Lalką z Realku", "Realek", "nienawidze CR!1111!"... Wielki klub z tradycjami i tak marnymi kibicami.

Jako kibic i fan Realu Madryt musiałem wyłączyć po połowie. Wiedziałem, jak to się skończy, nie chciałem patrzeć. W pełni zasłużone zwycięstwo Barcy, powinno nawet być więcej. Jeżeli o sam mecz chodzi, to był brzydki (już w pierwszej połowie, do tego zachowanie Ramosa i czerwona w ostatniej) i nawet trochę nudnawy, mało ducha walki, prowokacje, symulacje (Messi!)...

Pamiętajmy tylko, że o wszystkim przesądzi drugie GD, już na SB. Wierzę, że przesądzi na naszą korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu na ortografię, nie chce mi się. Odpuść sobie:P Jedyne w czym kibice Realu są lepsi, to słownictwo. Tonący brzytwy się chwyci. Kibicuje Barcy odkąd oglądam mecze, mój ojciec odkąd ma telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real dostaje baty od Barcy, Chelsea gra piach a Man Utd wygrywa,Inter jest za Juve i Milanem po prostu pięknie. Jeszcze tylko Lech wygra z Juve i podciągnie sie w lidze i będzie pełne szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2010 o 23:38, Pernia napisał:

No i? nie zauważyłem, żeby ludzie płakali, jak Valencia miał złamaną nogę, Ronaldo uszkodzoną
kostkę, czy inny wśliżg. Walka o piłkę, niecelowe zagranie i już biedny leo messi ;(((((

Ten sam mecz oglądaliśmy ? Jedynym celem tego ataku były nogi leo messiego.
><reszta posta>
Zachowujesz się jak skrzywdzone dziecko, wiesz o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 23:08, Smooqu napisał:

Orłowski mnie wkur*iał mocno.


O ile lubię słuchać Orłowskiego to na mecze GD powinni go wziąć w kaftany, zaszyć usta jakąś grubą nicią i wpakować do pomieszczenia bez okien. To wychwalanie barcy, to och i ach to "zaraz dostane mega orgazmu bo messi przy piłce" tak mnie dobija, że wolę oglądać Tomka i przyjaciół na Mini Mini i słuchać jak lokomotywa huczy i buczy niż słuchać tego... czegoś. Porażka Realu chociaż tak wysoka to pikuś przy tym lamencie. Podsumowując Orłowski powinien zrobić sobie krótką przerwę w komentowaniu meczy... A w szczególności barcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2010 o 12:58, HunterO7 napisał:

Ten sam mecz oglądaliśmy ? Jedynym celem tego ataku były nogi leo messiego.

to chyba jednak inny

Dnia 30.11.2010 o 12:58, HunterO7 napisał:

Zachowujesz się jak skrzywdzone dziecko, wiesz o tym ?

nie, bo nikt mnie nie skrzywdził, tylko mam niezły ubaw z ''kibiców'' Barcelony którzy nie widza obiektywizmu. Zapraszam do komentowania na c+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co to zmienia, że Messi (niby) jest najlepszym piłkarzem na globie. Czyli jak się fauluje piłkarzy lepszych to wyższe kary powinno się stosować? Gratuluje rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:15, SongoX napisał:

I co to zmienia, że Messi (niby) jest najlepszym piłkarzem na globie. Czyli jak się fauluje
piłkarzy lepszych to wyższe kary powinno się stosować? Gratuluje rozumowania.

A kto tak napisał ? Gratuluję czytania ze zrozumieniem. Napisałem tylko, że na murawie leżał jeden z najlepszych piłkaży na świecie (zgodnie z prawdą), więc z punktu widzenia fana piłki nożnej ważniejsze jest czy tak efektownie grający zawodnik nie dostał kontuzji, niż jakieś dziecinne przepychanki. Nigdzie nie napisałem, że powinno stosować się wyższe kary za faule na sławniejszych zawodnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli na murawie leży nie najlepszy piłkarz na globie? W tamtej wypowiedzi to samo z siebie wynika. Futbol powinien być uniwersalny w nieważne jakiej rangi jest spotkanie czy Liga. FIFA przez to nie chciała robić tych unowocześnień w sprawie z tą całą aferą o mecz Anglia vs Niemcy, kiedy nie uznano bramki. Słabsze ligi nie byłoby stać na nowe technologie i przez to futbol podzieliłby się. Jednak nie o to się tu rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 20:19, SongoX napisał:

A co jeśli na murawie leży nie najlepszy piłkarz na globie? W tamtej wypowiedzi to samo
z siebie wynika.

Chyba lepiej wiem, co za ważną wiadomość chciałem przekazać światu xD Ja tam nie widze żadnej implikacji.
>Futbol powinien być uniwersalny w nieważne jakiej rangi jest spotkanie

Dnia 30.11.2010 o 20:19, SongoX napisał:

czy Liga. FIFA przez to nie chciała robić tych unowocześnień w sprawie z tą całą aferą
o mecz Anglia vs Niemcy, kiedy nie uznano bramki. Słabsze ligi nie byłoby stać na nowe
technologie i przez to futbol podzieliłby się. Jednak nie o to się tu rozchodzi.

Ta zbrodnicza instytucja zwana FIFĄ, znajduje to coraz nowe sposoby do ukrycia korupcji i ratowania swojego tyłka ;) Super tłumacznie, w wielu najlepszych ligach świata wyniki były by bardziej sprawiedliwe, jednak w kraju X nie mogą sobie na to pozwolić, więc lepiej niech wszędzie będą nieuczciwe wyniki. Wprowadzą to dopiero jak na każdym orliku będzie zamontowane ? No w koncu, nawet na orliku gra powinna być fair.

Swoją drogą w koszykówce nikt tak nie jęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować