Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2011 o 11:39, Ziggy napisał:

Z innej beczki: http://www.youtube.com/watch?v=dCpCYLAqhNo&feature=related
Prześmieszna analiza Romka Kołtonia składu na mecz z Gruzją:) Zawsze go podziwiałem za
udawanie jakim to on nie jest ekspertem. Reakcja kolegów ze studia mocna, Borek prawie
nie wytrzymał:)

Co do dzisiejszych meczy, szkoda że odwołali mecz Anglii z Holandią bo to ten mecz bym
raczej oglądał. Ale cóż obejrzy się Polaków a nuż wygrają.


Szczerze mówiąc, nie zaśmiałem się, póki nie zobaczyłem studnia. Tak to ryczeli, zwłaszcza Żewłakow nie mógł wytrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja również nie zauważyłem nic śmiesznego w tej analizie Kołtonia, miał czas na antenie to sobie porysował, ale rozbawili mnie ci panowie w studiu, którzy prawie pokładli się ze śmiechu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za 3 dni rusza Premier League.
W pierwszej kolejce ciekawie zapowiadają się mecze Arsenalu z Newcastle, Liverpoolu z Sunderlandem i Tottenhamu z Evertonem. W drugiej kolejce za to już zobaczymy starcie dwóch wielkich firm, The Gunners podejmą The Reds. Dodatkowo MU zagra z Tottenhamem. Za to w trzeciej kolejce Tottenham gra z City, a United z Arsenalem. Będzie ciekawy sierpień w Anglii. Zobaczymy jak będzie sobie radził Arsenal, jak będzie grał wzmocniony Liverpool, co pokażą nowi gracze Diabłów. Jedynie Chelsea nie gra w sierpniu żadnych meczów z drużynami z czołówki. Villas-Boas nie będzie rzucony od razu na głęboką wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok dyskwalifikacji? Przesadzasz. Przede wszystkim pamiętaj, że Piszczek ma już wyrok 1 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata i 100 tys. grzywny [o ile się nie mylę], za ten sprzedany mecz. Poza tym są okoliczności łagodzące - po pierwsze, miał ledwie 18 lat. Po drugie, nie był nawet podstawowym graczem, nie wiem czy w ogóle siedział na ławce. Był jedynie w złym miejscu i złym czasie. Dodatkowo młodzieńcza głupota - wszyscy się składali, to czemu on miałby się wyłamać? Chłopak zgłupiał i uległ. Świetnie go rozumiem, sam jestem teraz mniej więcej w tym wieku, w jakim on był wtedy.

Dodatkowo, jako osoba znana i świetny piłkarz, dostał o ile wiem najdotkliwszą karę ze wszystkich, mimo że jego wina była najmniejsza. PZPN zwyczajnie się ośmieszył. Poza tym Piszczek się przyznał i dobrowolnie poddał karze, bez żadnych sporów. Mało Ci? Już pomijam fakt, że całe zdarzenie miało miejsce 5 lat temu i dawno powinno zostać rozpatrzone, a kary wymierzone.

Zmieniając temat... Jeszcze w lipcu nie mogłem się doczekać startu PL, teraz się go obawiam. Arsenal grał w sparingach wybitnie nierówno, często popełniał błędy jeszcze gorze, niż w końcówce sezonu. Racja, nie wyniki są tu najważniejsze, ale jakoś inne klasowe zespoły były w stanie ogrywać rywali, a Kanonierzy pokonali chyba tylko ekipę Malezji i FC Koeln, resztę meczy remisując, bądź przegrywając, głównie po fatalnej postawie w drugiej połowie. Do tego praktycznie brak wzmocnień (Jenkinson to zmiennik, AOC raczej też póki co będzie się ogrywał np. w CC), a okienko się kończy. Z drugiej strony do tej pory zespół zawsze świetnie zaczynał i kiepsko kończył, może teraz będzie odwrotnie i uda się w końcu coś ugrać? Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 15:26, JayL napisał:

Zmieniając temat... Jeszcze w lipcu nie mogłem się doczekać startu PL...


O ile Premiership w ogóle wystartuje w ten weekend, to będzie dobrze, bo są obawy, przez te całe zamieszki w Londynie, które także przeniosły się do innych miast. Właśnie szkoda mi dzisiejszego meczu Anglia - Holandia, bo obie ekipy to reprezentacje z wyższej półki. Mam jednak nadzieję, że bez opóźnień PL się rozpocznie i Manchester zacznie od samego początku dobrze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam z jednej strony żałuję, że mecz się nie odbył, ale z drugiej przynajmniej nikt z Arsenalu nie złapie kontuzji. :P

No cóż, może Anglicy pójdą wreszcie po rozum do głowy i zrozumieją, że w ten sposób wiele nie osiągną. Oby tylko nie było ledwie chwilowego przestoju i wznowienia zamieszek już w trakcie kolejki - wtedy byłoby to diabelnie niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszego meczu Polski z Gruzją nie oglądałem, ale spodziewałem się wyższego wyniku niż marne 1:0. Chociaż właściwie chyba powinienem się cieszyć, wszak Gruzja znajduje się 12 miejsc nad naszą reprezentacją w rankingu FIFA. A więc sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 22:33, Gumisiek2 napisał:

Dzisiejszego meczu Polski z Gruzją nie oglądałem, ale spodziewałem się wyższego wyniku
niż marne 1:0. Chociaż właściwie chyba powinienem się cieszyć, wszak Gruzja znajduje
się 12 miejsc nad naszą reprezentacją w rankingu FIFA. A więc sukces!


Tym bardziej należy się cieszyć z wyniku, gdyż Gruzja miała dwie setki, w tym jedna to już naprawdę czyste 100% ( z 5 metrów strzał w bramkarza). Ten mecz znów pokazał, że w ataku nie jest z nami najgorzej, można by rzec, że jest umiarkowanie optymistycznie, niestety w obronie leżymy, szczególnie jeśli chodzi o pozycje stopera. Mimo że przez niemal cały mecz mieliśmy przewagę optyczną i więcej graliśmy piłką, to czasem niby niegroźna akcja Gruzinów potrafiła przerodzić się w bardzo groźną sytuacja pod naszą bramką, do czego w dużej mierze przyczyniali się nasi obrońcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1:0 jedna przepiękna akcja, asysta Lewego niemal tak ładna jak przy bramce Goetze w Bundeslidze i bramka Kuby. Do tego debiut Polańskiego i pewne interwencje Szczęsnego. A tak mecz bez historii o którym jutro nikt nie będzie pamiętał.

Obrona znów się dzisiaj nie popisała, zwłaszcza Jodłowiec, za to Głowacki grał pewnie i moim zdaniem, zdrowy powinien być podstawowym stoperem na Euro. Polański ładnie kasował, grał dokładnie, ale asekuracyjnie pewnie tak by zaliczyć udany debiut ;P

A Melikson już strzela dla Izraela, dziś dwie bramy, jedna z karnego z WKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy wygrali niezasłużenie, powinien być remis. Byłby, gdyby nie Pato. Brazylia kreowała piękniejsze akcje, Niemcy dostali karnego "za nic" i cóż... Szkoda. Sam mecz na naprawdę wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Sam mecz na naprawdę

Dnia 10.08.2011 o 22:44, Grinczar napisał:

wysokim poziomie.


Były przebłyski, ale ja głównie nudziłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i polska Reprezentacja wygrała 1:0..., ale ja znów czuję niedosyt. Czekam od wielu meczów na jakiś na prawdę dobry mecz w wykonaniu naszych piłkarzy, ale chyba za wiele oczekuje. Największe brawa należą się Szczęsnemu, który uratował nam dwie bramki straty i pokazał dużą klasę. W przerwie zdążyłem trochę zerknąć na mecz Niemcy - Brazylia i z ciekawszych akcji to zobaczyłem rajd Pato, który ładnie minął kilku rywali, ale strzał oddał niecelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj ten mecz i czuję to samo co po wielu wcześniejszych. Niby mecz w miarę ładny
niektóre akcje naprawdę fajnie kreowane, ale brakowało tego błysku. Ale z drugiej strony na Euro
będzie liczyć wynik, a nie piękna gra, więc może tutaj jest metoda. Ciekawe czy przesuniemy się
chociaż o miejsce w tym chorym rankingu, w końcu pokonaliśmy lepszych od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować