Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Coś tam czytałem, że niby real taki był skuteczny w pre-sezonie, miał zmiażdżyć FCB, tu jakaś supah-hipah-new taktyka the special five, etc. I co? I wyszło nie lepiej niż zwykle ;). Way to go k****scy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 23:59, Smooqu napisał:

Alves dzisiaj pokazał to co ostatnio - symulka w takiej samej sytuacji. Niech Fabregas
do nich dojdzie i zaczną grać w piłkę. Ten ich teatr już jest nudny.


Jak bardzo trzeba byc slepym zeby w tej sytuacji faulu nie dostrzec.Alves spokojnie wyprowadza pilke a Pepe w pelnym biegu wpada w niego jak czolg,takie zagrania bardziej pasuja do hokeja a nie pilki noznej,przeciez ewidentnie wpadl w niego calym cialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku powiem, że jestem fanem Barcelony i powiem krótko Barcelona nie powinna zremisować tego meczu tylko dostać sromotne lanie typu 4-2 dla Realu, ale tak się nie stało bo Benzema zmarnował 2-3 100% sytuacje i nie było 1 karnego sytuacja z C. Ronaldo była ewidentna i powinien być karny. Co do całej Barcelony to środek obrony grał tragicznie i aż prosiło się żeby strzelać gole po ich błędach, Messi gdyby nie to że strzelił gola to nawet nie wiedziałbym że gra. Tak samo z Villą jedynie Alexis grał coś w ataku teraz po prostu pozostało czekać do środy i spekulować co wydarzy się na Camp Nou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 00:09, Ecko09 napisał:

Eeee był faul odgwizdany?


Czy byl nie pamietam,natomiast dokladnie pamietam ze Pepe sie upieklo i kartki nie zobaczyl,zolta jak byk sie nalezala,napewno nie czerwona ale zolta spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 00:11, szaryczlowiek napisał:

> Eeee był faul odgwizdany?

Czy byl nie pamietam,natomiast dokladnie pamietam ze Pepe sie upieklo i kartki nie zobaczyl,zolta
jak byk sie nalezala,napewno nie czerwona ale zolta spokojnie.


No już jestem pewny o co chodzi, faul był odgwizdany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I wyszło nie lepiej niż

Dnia 15.08.2011 o 00:08, drblase napisał:

zwykle ;). Way to go k****scy!


Nie mam nic do Barcy jako drużyny, chociaż wolę Real, ale muszę przyznać, że niektórzy fanboje są żałośni (tyczy się to zresztą obu stron).
Przecież każdy kto oglądał ten mecz, widział jak bardzo poprawiła się gra Realu na tle Barcelony.


A sędzia to był wyjątkowo tępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież faul był. Ale Alves złapał się za łydki jak nawet w nie nie oberwał. Żółta byłaby ostrą decyzja ale słuszną. Ale to taka sama sytuacja jak ostatnio.

Barcelona miała farta.

@filip29

Jakbyś śledził potyczki FCB i RM to nie powiedziałbyś że sędzia wyjątkowo tępy, tylko całkiem w porządku. Tego co odstawiali arbitrzy w LM nie przebije nic.

Ale to był mecz o pietruszke w zasadzie więc Guradiola jeszcze coś przygotuje w zanadrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona musi zrobić porządek w obronie bo na razie to jest totalny chaos. Zdziwiła mnie dyspozycja Abidala, grał bardzo słabo można powiedzieć, jak nowicjusz. Mascherano również grał nie równo, jedynie Alves grał dosyć dobrze i ratował często sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak otwarcie grającego Realu z Barceloną dawno nie widziałem. Świetny mecz Królewskich. Pierwsza bramka dla Barcelony ładna, ale druga trochę fartownie. Szkoda, że Benzema dziś nie był na tyle skuteczny, żeby dobić rywala. Jeden karny nie odgwizdany, ale sędzie i tak najgorzej się nie spisywał. Taka gra Realu bardzo mnie cieszy i już czekam na następny mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 00:31, Eff3ctiv3 napisał:

mnie dyspozycja Abidala


Mnie też. Fatalnie grał, Pepe popełnił w tym meczu jeden bład (na spółkę z Khedirą) i od razu został skarcony, Abidal i Javier-Fighter popełnili mase błędów. Tutaj Real musi się poprawić. Skuteczność żenująca.

Dnia 15.08.2011 o 00:31, Eff3ctiv3 napisał:

również grał nie równo, jedynie Alves grał dosyć dobrze i ratował często sytuacje.


Ronaldo bez błysku. Widać, że to Benzema miał strzelać gole, reszta drużyny tylko mu stwarzała okazje, niestety. Nie udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 00:27, Smooqu napisał:

@filip29

Jakbyś śledził potyczki FCB i RM to nie powiedziałbyś że sędzia wyjątkowo tępy, tylko
całkiem w porządku. Tego co odstawiali arbitrzy w LM nie przebije nic.


Śledziłem i chyba rzeczywiście nie powinienem pisać "wyjątkowo". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zachodze ceny spadają szybciej niż u nas. Wiadomo u nich biedacy sami, kradną ze sklepów a u nas sama szlachta ;D


A tak na poważnie, przecież np. Dragon Age II od początku wakacji kosztuje na zavvi.com ledwie 14 funtów z darmową wysyłką do UE. Czyli ok. 67 zł. A na gramie jest za 130 z płatną przesyłką.

Witcher 2 też kosztuje już 18 funtów czyli ~ 81. W Polskich sklepach ceny premierowe utrzymują sie zdecydoawnie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko pierwszą połowę, bo na drugiej zasnąłem w fotelu( mega mnie szyja teraz boli:P)
Fajną piłkę Real grał, widać, że Benzema w niezłej dyspozycji, Cristiano również, ogólnie cała
drużyna dobrze przygotowana do sezonu, czego chyba nie można powiedzieć o Barcelonie.
No i nie sposób nie wspomnieć o bramce Villi, moim zdaniem cudo.
Dlaczego w składzie Realu nie było Sahina? Nie może jeszcze grać, czy może coś o czym nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 00:22, filip29 napisał:

/cut/


Cóż na tym forum najczęściej obrażaną drużyną jest FCB. Więc kogo się czepiajmy? Tego kto jest przeciwko realowi ;). Standard.

Niestety, ale tak narpawdę Barca wciąż jest w trakcie pre-sezonu i od powrotu z wakacji nie mieli szansy zagrać ani razu w optymalnym składzie co było widać. Alexis też dopiero trenuje od kilku dni z zespołem, Fabregas w ogóle nie grał w żadnym meczu (ale w jego przypadku to się chwali ;)). Wszystko przyjdzie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Chelsea nie jest tak mocnym zespołem jak kilka lat temu. Chociaż może inaczej. Jest nadal mocnym, ale od czasu odejścia Mourinho nie jest dobrze zarządzana, bo kadrę mają bardzo dobrą (mam jednak nadzieję, że Boas to zmieni). A co do Barcelony to właśnie jak dla mnie np. taki Mascherano to jest tragedia. Po za tym pomocników za dużo. Thiago świetny, ale pewnie niedługo wyleci, bo nie zmieści się w kadrze przez Fabregasa, a w ataku robi się mrocznie dla Pedro i chyba zacznie grzać ławę przez Sancheza. No i po za tym jeszcze nie wiem gdzie on się zapodział, ale jakiegoś dobrego Holendra mieli młodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real grał ładniej od Barcy. Villa ładny strzał, Messi jedna akcja i dwie bramy dla Barcelony na Santiago Bernabeu. W rewanżu może bd grali lepiej, bo z taką grą to lipa jak na najlepszą drużynę świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 08:57, drblase napisał:

Niestety, ale tak narpawdę Barca wciąż jest w trakcie pre-sezonu

Co to znaczy, że drużyna nie jest w pełni przygotowana do meczu o superpuchar?
Dla mnie to albo brak profesjonalizmu, albo stawianie siebie na piedestale i olewanie
takie pucharu, bo po co, jeśli i tak będziemy mieli LM w maju. Trochę zadufani w sobie
są w takim razie. Wiem, że mocne słowa, no ale za każdym razem widzę jakieś tłumaczenie
"wielkiej" Barcelony gdy nie wygra meczu., bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować