Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jest skład !. Boruc - Boenisch, Glik, Wasilewski, Piszczek - Rybus, Krychowiak, Majewski, Łukasik, Błaszczykowski - Lewandowski.

Nie ma Obraniaka :), ale jest Wasyl , co mnie troszkę dziwi :). Ustawienie 4-4-2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 19:33, BoloMaster napisał:

raczej 4-5-1 jak zawsze, nie ma drugiego napastnika.


Niby Majewski jest ustawiony z prawej strony obok Roberta ( troszkę cofnięty ) , więc wygląda na 4-4-2, ale i tak na boisku będzie chaos jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 19:20, Bralo napisał:

Nie ma Obraniaka :), ale jest Wasyl , co mnie troszkę dziwi :). Ustawienie 4-4-2 ;)

Nie ma go nawet ostatnio na ławce rezerwowych Bordeaux, więc dziwne że jest w ogóle w kadrze. Ludo psuje mi wiele krwi podczas meczów reprezentacji, więc cieszę się że nie ma go w jedenastce. Po co nam zawodnik na prawej stronie, który nie gra prawą nogą, nie walczy, nie wraca się, nie biega. Francuski pudelek to nie gracz dla nas - nie przy takiej jego grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludo nie jest zły, w "Bordo" występuje regularnie, ale ich trener stosuje rotacje. Wg mnie problem polega na tym, że Obraniak nie był wystawiany na swojej pozycji, najlepiej gra na ŚPO, na skrzydłowego się nie nadaje bo nie zawsze cofa się by pomóc kolegom.Za 45 min początek meczu, oby 3 pkt zostały w Warszawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 20:52, vonArnold napisał:

Pier..., nie ogladam, szlag może trafić człowieka. Jak można takie błędy robić???


W końcu to My , Polacy :). Zaczęła się gra , bezsensowne rzucanie długich piłek na Lewego , z których żadnego pożytku nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no... Polska to jednak potęga w piłce nożnej hahahahaha
trzeba się bardzo starać żeby tak szybko stracić dwie bramki z Ukrainą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 21:00, Janek_Izdebski napisał:

"Polacy, nic sienie stało. Polacy nic się nie stało..." Buahahahaha.

>
1:2 !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale Rybuś ładnie trafił teraz - to musiało boleć ;p zawsze to jakiś sposób...skoro nie można wygrac to może uda sie wyeliminować przeciwników z gry o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, Błaszczykowski musi zacząć poprawnie strzelać... A cała drużyna wykorzystywać sytuację, których mają mnóstwo i powinno być już 3-2 -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować