Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2013 o 00:54, Budo napisał:


Co się stało w piłkę, że nagle tyle demotów?


Nic. Znaczy niektórzy się łudzili, ze teraz pojedziemy Mołdawię, a potem to już z górki: Anglia, Czarnogóra, Ukraina to tak po 5:0 z każdym, San Marino to naturalnie dwucyfrówka i jedziemy do Brazylii. No ale nie wyszło.

Ale jeśli nie wykorzystuje sie takich okazji jakie mieliśmy przy 1:0 już to z czym do ludzi.

Mołdawia strzeliła pierwszego gola u siebie w całych obecnych eliminacjach. Kadra PZPN spełnia marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mołdawia? Czekaj, to ten malutki kraj, który ma 3,5 miliona mieszkańców? Buahahaha. Dobrze zrobiłem, że przestałem oglądać polską piłkę. Centralnie. Po mistrzostwach Europy powiedziałem "dość". Nie oglądam tych nieudaczników więcej i już mam gardło zachrypnięte od śpiewania "nicsieniestauopolacynicsieniestauonicsieniestauoooooooooopolacynicsieniestauo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak na trenera bierze się gościa, który miał jeden udany sezon w polskiej lidze, która jest na tyle nieobliczalna (kto przed sezonem spodziewałby się, że Piast Gliwice zagra w europejskich pucharach), że w sezonie 2013/2014 mistrzem może zostać Podbeskidzie, które ledwo utrzymało się w lidze. Meczu nie oglądałem i oglądać nie zamierzam, ale będę narzekał bo remis z Mołdawią to wstyd, porażka i upokorzenie. Moja pamięć jako kibica sięga Mundialu w 2002 roku i od tamtego czasu chyba nie było takiej porażki. No, może oprócz Smudy i jego "radosnego futbolu" w meczu z Hiszpanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 01:12, Budo napisał:

Mołdawia? Czekaj, to ten malutki kraj, który ma 3,5 miliona mieszkańców? Buahahaha. Dobrze
zrobiłem, że przestałem oglądać polską piłkę. Centralnie. Po mistrzostwach Europy powiedziałem
"dość". Nie oglądam tych nieudaczników więcej i już mam gardło zachrypnięte od śpiewania
"nicsieniestauopolacynicsieniestauonicsieniestauoooooooooopolacynicsieniestauo".


Ba. I to nawet trudno na Fornalika zwalać, bo to nie jego wina, że 95% zawodników kadry nagle zapomina jak się gra kiedy tylko muszą opuścić klub na te kilka dni. Chociaż jego winą są złe decyzje personalne dotyczące pierwszego składu czy nie ruszenie tyłka żeby pooglądać zawodników. Dzisiaj jedyne komu się chciało to Zielińskiemu, ale jego to prasa Fornalikowi wepchnęła, bo Walduś nie chciał sie do Włoch przejechać i poobserwować. Cała reszta średnio, źle albo bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 01:12, Budo napisał:

Mołdawia? Czekaj, to ten malutki kraj, który ma 3,5 miliona mieszkańców?

Liczby mieszkańców nie grają, Urugwaj też ma 3,5 miliona. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 01:14, Gumisiek2 napisał:

Tak to jest, jak na trenera bierze się gościa, który miał jeden udany sezon w polskiej
lidze,


franiu gral w fazie grupowej LM i w ekstraklapie sporo wygrywal... trofea i osiagniecia nie maja nic do rzeczy ;)

ja bym problemu w trenerze sie nie doszukiwal, im sie po prostu nie chce biegac. jestem pewien ze reprezentacja zlozona tylko z zawodnikow pierwszej ligii dalaby z siebie wszystko i wgniotla moldawie w ziemie. dla nich bylaby to byc moze jedyna w zyciu szansa by sie pokazac w europie/na swiecie. co innego zelus ktory jutro na konto skasuje kilkadziesiat tysiecy ojro tygodniowki a zamiast myslec podczas gry, jest juz myslami w klubowyma spa gdzie wroci pierwsza klasa :D

bledne kolo. zawodnik nie odmowi powolania bo media go zniszcza, trener musi powolac glosne nazwiska (nawet olewatorow grajacych na pol gwizdka) bo inaczej media go zniszcza :D no i ma podkladke ze "najlepsi" mu nie wygrali.

a sensownego trenera nie bedzie u nas nigdy. albo bedzie z ukladu, albo bedzie pod publiczke i sterowany z gory (waldek king)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 01:12, Budo napisał:

Mołdawia? Czekaj, to ten malutki kraj, który ma 3,5 miliona mieszkańców? Buahahaha.


a u na na 38 milionow nie mozna znalezc 11 polakow do kadry, a co dopiero 11 ktorzy potrafia grac w pilke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież kadra za Fornalika nie wiem jak ma grać, ciągle grali na skrzydło a potem dośrodkowanie na tych wielkich obrońców.. Fornalik to zero, taki chłopek roztropek, już o Smudzie się tak mówiło, a co dopiero o ziomku który nawet w naszej lidze nic nie wygrał. Chyba tylko trener z zagranicy z dobrym nazwiskiem jest w stanie coś tu poprawić, nasi to są juz wielkie gwiazdy i byle kto ich nie poprowadzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ta, wołać z powrotem Leo i historia zatoczy koło. Ale prawda jest taka, że za Boenhakkera byliśmy dwa razy wyżej w rankingu fifa. A teraz nam nami są jakieś kraje, które nie wiedziałem, że istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 10:25, Budo napisał:

/.../

Ta, wołać z powrotem Leo i historia zatoczy koło. Ale prawda jest taka, że za Boenhakkera
byliśmy dwa razy wyżej w rankingu fifa. A teraz nam nami są jakieś kraje, które nie wiedziałem,
że istnieją.


Teraz dla naszej reprezentacji przeciwnikiem nie do pokonania stała się Mołdawia, Czarnogóra i Ukraina. Brakuje chyba tylko porażki z San Marino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 10:25, Budo napisał:

/.../

Ta, wołać z powrotem Leo i historia zatoczy koło. Ale prawda jest taka, że za Boenhakkera
byliśmy dwa razy wyżej w rankingu fifa. A teraz nam nami są jakieś kraje, które nie wiedziałem,
że istnieją.

Leo pod koniec pozjadał wszystkie rozumy i myślał, że powołując ciągle tych samych zawodników, bez znaczenia w jakiej formie są, nadal będzie wygrywał, no a niestety z Łobodzińskim raczej szans na to nie miał. Leo po Euro po prostu sie nie wysilał, nie oglądał nowych zawodników, powołania słał z urzędu, a tak nie można, jedyną selekcje zrobił jak przyszedł do kadry, potem mu sie nic nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wczoraj Lichtenstein prawie ograł Słowację, a myśmy z nimi wygrali aż 2:0! Po zwycięstwie z tak trudnym rywalem mieliśmy prawo być zmęczeni, co było widać w drugiej połowie, gdy nasi znakomici zawodnicy nie potrafili przebić się przez obronę złożoną z prawdziwych profesorów footballu. W pierwszej połowie graliśmy niczym Hiszpanie, ale cóż jakby to powiedział Darek nie mieliśmy szczęścia w tym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym fornalika do sądu podał albo zastrzelił pod murem niczym hitlerowcy z 2 wojny światowej. Gnój pobierał co miesiąc 150 tysiecy złotych ZA CO ? Powiedzcie mi ZA CO? :| To samo piłkarze zarabiają kupe forsy w kadrze, a grają beznadziejnie. To jest ich praca a widocznie nie nadają się do niej. Teraz pytanie pada.. Czemu dalej pracują? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 12:06, Azazell napisał:

Ja bym fornalika do sądu podał albo zastrzelił pod murem niczym hitlerowcy z 2 wojny
światowej. Gnój pobierał co miesiąc 150 tysiecy złotych ZA CO ? Powiedzcie mi
ZA CO? :| To samo piłkarze zarabiają kupe forsy w kadrze, a grają beznadziejnie. To
jest ich praca a widocznie nie nadają się do niej. Teraz pytanie pada.. Czemu dalej pracują?
:|

To nie wina Fornalika biedoszka, którego wybrał Lato. Po prostu chłopek roztropek założył za dużo kapelusz. Nie wiem co robić, a na tą jego bezradność patrzy 38 mln ludzi zamieszkujących Polskę. To tak jak na Euro drugi biedoszek Smuda dostał paniki na Euro i zapomniał przeprowadzać zmiany, wydawało mu się, że siedzi przed telewizorem :P

Dawno nie mieliśmy zawodników z takim potencjałem jak teraz. Grają w BVB, Milanie, Arsenalu i to ci najlepsi, dawnej najlepsi grali w takich klubach jak ci pozostali obecnie, czyli średniaki z Bundesligi, Francji czy Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2013 o 12:18, Paoro napisał:

Dawno nie mieliśmy zawodników z takim potencjałem jak teraz. Grają w BVB, Milanie, Arsenalu
i to ci najlepsi, dawnej najlepsi grali w takich klubach jak ci pozostali obecnie, czyli
średniaki z Bundesligi, Francji czy Anglii.


Niby z potencjałem a grają gorzej niż rok, dwa , trzy i za czasów olisadebe it smolarka itd ;/ Coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 10:25, Budo napisał:

. Ale prawda jest taka, że za Boenhakkera byliśmy dwa razy wyżej w rankingu fifa


Cztery razy wyżej. We wrześniu 2007 roku mieliśmy szesnaste miejsce, obecnie mamy sześćdziesiąte piąte. Wyprzedają nas takie kraje, jak Haiti, Izrael, Islandia, Nowa Zelandia (!), Burkina Faso (!!!) czy Panama, co dla mnie osobiście jest nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wyprzedają nas takie kraje, jak Haiti, Izrael, Islandia, Nowa Zelandia (!), Burkina

Dnia 08.06.2013 o 13:49, Gumisiek2 napisał:

Faso (!!!) czy Panama, co dla mnie osobiście jest nie do pomyślenia.


Co masz do Burkina Faso czy Nowej Zelandii? Dobrze grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować