Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2013 o 21:15, Paoro napisał:

W tych pucharach przecież
większość się oszczędza, priorytetowo traktując ligi krajowe.


Oszczedzają się najmocniejsze ligi, a i to nie wszystkie - np. Hiszpanie nie odpuszczają. Na dobrą sprawę to laskę kładą głównie Włosi i Anglicy. To nie są wszyscy.

Dnia 24.10.2013 o 21:15, Paoro napisał:

Przecież takie Lazio gra
rezerwami i co? wygrywa z naszymi mistrzami :D


No bo Lazio to przecież takie ogórki, Podbeskidzie by ich pojechało piątką co najmniej. A Wisła czy Lech by wręcz licznik przekręcali. W pierwszej połowie.

Dnia 24.10.2013 o 21:15, Paoro napisał:

Ta drużyna nie ma perspektyw w kraju wygrali
wszystko


Rotfl, czyli United, Barca, Real, Bayern też w kraju nie mają perspektyw, bo "wygrali wszystko"

Dnia 24.10.2013 o 21:15, Paoro napisał:

w Europie nie ma dla nich nadziei


Jak sędziowie noszą dodatkowo koszulki przeciwników tak jak dzisiaj to na pewno.

Dnia 24.10.2013 o 21:15, Paoro napisał:

przydałaby się im jakaś czystka


Jasne. Zaraz po tym, jak swoją przeprowadzi Lech.

Dnia 24.10.2013 o 21:15, Paoro napisał:

bo i w
lidze zaczną w końcu tracić pkt., bo po co wygrywać mistrzostwo jak co roku da się plamę
w europejskich pucharach.


Nie bój się, wyczynu Lecha z tego sezonu nie przebiją, nie da się.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 21:35, Bambusek napisał:

Rotfl, czyli United, Barca, Real, Bayern też w kraju nie mają perspektyw, bo "wygrali
wszystko"

Oni coś potrafią ugrać w Europie, każda z tych drużyn grała w ostatnim czasie w finale lub półfinale LM.

Aha i taka uwaga - różnica między polską ligą a europejskimi - nasi sędziowie się na balet Koseckiego napierają, zagraniczni już nie. Pseudogwiazdka naszej ligi pod ochroną tatuśka, bez niej jest jak widać nikim. Przez ten jego wrodzony talent aktorski to nie gwiżdżą nawet jak powinni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 13:02, ManweKallahan napisał:

Nawałka selekcjonerem. Powodzenia życzę.

No to jedziemy po raz trzeci to samo. :D Kiedy PZPN w końcu zrozumie, że sukces w naszej pożal się Boże polskiej ekstraklasie kompletnie nie przekłada się na dobre rezultaty w reprezentacji.
Osobiście liczyłem na jakiegoś obcokrajowca. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 13:11, Hartus napisał:

Osobiście liczyłem na jakiegoś obcokrajowca. Ech...

Obawiam sie, że nawet Mou nie pomógłby tej pożal się Boże zbieraninie :D
No ale jak to mówią nadzieja matką głupich, więc...powodzenia, oby "tym razem" sie udało cos ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 17:10, Ecko09 napisał:

Znowu jakiś no-name, o którego istnieniu nie miałem pojęcia będzie naszym trenejro? Aha...


Twoje ignoranctwo nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 18:28, Budep napisał:

Twoje ignoranctwo nie ma nic do rzeczy.

Nawałka, który przez 4 lata nic nie wygrał z Górnikiem. Faktycznie światowej klasy trener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 18:36, mati285 napisał:

> Twoje ignoranctwo nie ma nic do rzeczy.
Nawałka, który przez 4 lata nic nie wygrał z Górnikiem. Faktycznie światowej klasy trener.

A Waldek King coś wygrał? Tak naprawdę Górnik osiągnął maksimum, oni nawet w pucharach nie chcieli grać, bo to w końcu problemy z dalekimi wyjazdami w eliminacjach itd. Górnik bez Nawalki pewnie bedzie sie miał jak Ruch bez Fornalika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak naprawdę Górnik osiągnął maksimum, oni nawet w pucharach

Dnia 26.10.2013 o 19:24, Paoro napisał:

nie chcieli grać, bo to w końcu problemy z dalekimi wyjazdami w eliminacjach itd.


Oni czasem tak czy siak by nie grali, bo nie dostali licencji na puchary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawałka trenerem. Hmm osobiscie bym wolał Engela. Był juz selekcjonerem, nadaje sie do tego, ma doswiadczenie. Pewnie by wyciagnal błedy z przyszlosci. Nawałka mnie nie przekonuje. Chodz na pewno ma mocny charakter, bedzie miał szacunek u piłkarzy. Nie bedzie cyrkow jak u Fornalika ze piłkarze nie mieli dyscypliny. coz w sumie fajnie ze jest Polski trener. Dobrze ze nie szukalismy trenera typu Bielsa itd. gdzie za rok z milion euro trzeba by bylo zaplacic. Lepiej wrzucmy ta kase w szkolenie bo czy Nawałka czy ktos z zagranicy (typu Trapattoni, Advocat) nie ma roznicy. Bo nie ma pewnosci czy trenerem bedzie Polak czy obcokrajowiec ze taki Lewandowski bedzie strzelal czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona wygrywa po w miarę ciekawym "Gran Derbi" w ligowym spotkaniu 2:1. Messi w cieniu Neymar''a w tym meczu, jak zwykle sporo kontrowersji, ale w pełni zwycięstwo należy się gospodarzom. Sanchez ładnie przelobował Lopeza, aż nie wierzyłem że tak strzelił. Real bez pressingu i bardzo cofnięty nie osiągnął wiele choć miał też swoje sytuację. Po 3 latach w końcu "El Clasico" dla Katalończyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 19:50, mati285 napisał:

> A Waldek King coś wygrał?
Czyli mamy trenera na tym samym poziomie co Waldek. Fajnie.

I na takim samym poziomie co Smuda. Franz seryjnie zdobywa pkt. w naszej podwórkowej lidze. Szczerze też nie jestem zachwycony, ale wziąć drogie trenera z zagranicy tylko po to by osiągnął podobne wyniki, a przy okazji sporo zarobił, to nie wiem czy warto. Lepiej takiego młodego na dorobku jak Klopp 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 19:29, ManweKallahan napisał:

Hart w duecie z Nastasiciem zapewniają 3 punkty Chelsea :) Sam mecz na bardzo wysokim
poziomie.

Nie wiem co oni tu chcieli odwalić przy tej sytuacji O_o
A Hart to pognał do przodu niewiadomo gdzie :P

btw. Jeśli Allegri wie co to honor to powinien złożyć dymisję jak najszybciej :P
Aż mi szkoda Gabriela, który nie miał nic do powiedzenia przy tych straconych golach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 21:02, MisticGohan_MODED napisał:

Nie wiem co oni tu chcieli odwalić przy tej sytuacji O_o
A Hart to pognał do przodu niewiadomo gdzie :P


Zapewne Nastasić myślał, że Hart został w polu karnym i chciał odegrać mu głową. Hart z kolei myślał, że pierwszy zdąży do piłki. Błąd przede wszystkim bramkarza, ale Nastasić chyba jednak mógł zerknąć gdzie jest golkiper zamiast zagrywać na pamięć. Tak czy siak, mi to nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować