Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 12:59, demrenfaris napisał:

Dobrze ze przeciwnicy tez nie walcza, bo by Barcelona spadla :/

Ośmieszasz się.

Dnia 31.08.2007 o 12:59, demrenfaris napisał:

A rozgrywajacy w nowoczesnym
futbolu?! Nawet grajaca 4 sr. pomocnikami Chelsea nie uzywa playmakera...

A Lampard, Ballack? Essien też potrafi czasem rozegrać piłke.

Dnia 31.08.2007 o 12:59, demrenfaris napisał:

Chyba to jest tylko
wymysl Schustera. Jakos Real nie mial nikogo takiego, a LL wygral.

Real miał Gutiego, a to i tak było za mało, bo często jedynym wyjściem dla Realu były długie podania na RvN. Robinho też często bierze się za rozgrywanie.

Dnia 31.08.2007 o 12:59, demrenfaris napisał:

Bo sie chcialo biegac, a
teraz to juz nie bedzie (posiadajac Sneidera) trzeba :D

Oj chciało się biegać, i to bardzo, i właśnie temu Real zawdzięcza mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 12:58, Be-Yacz napisał:

Mi to zwisa czy ManU wygrywa czy nie. Jest mi ten zespół całkowicie obojętny jak Liverpool,
Chelsea czy Bolton. Z Premiership lubie tylko Arsenal.

To milo. Ale co to zmienia? Tylko stwierdzilem ze ManU wygral juz cos.

Dnia 31.08.2007 o 12:58, Be-Yacz napisał:

Skończcie dzieci, bo zaczyna mi się kończyć cierpliwość

Dobrze prosze pana.

Dnia 31.08.2007 o 12:58, Be-Yacz napisał:

Moderator już dawno powinien tu zajrzeć.

Fakt, powinien zajac sie twoimi sugestiami dotyczacymi Mikala :P

Dnia 31.08.2007 o 12:58, Be-Yacz napisał:

Co do Chelsea. Śmiech na sali wzbudza u mnie ich sekcja medyczna. Robben nie miał odpowiedniej
rehabilitacji i zadebiutuje w Realu dopiero za 3 tygodnie, jak nadrobi zaległości ;/.

Za to Real pod tym wzgledem rzadzi. To ze doznal kontuzji tuz przed wakacjami pewnie nic nie zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty sie osmieszyles wczoraj.

Dnia 31.08.2007 o 13:02, Be-Yacz napisał:

Ośmieszasz się.
A Lampard, Ballack? Essien też potrafi czasem rozegrać piłke.

3 rozgrywajacych w skladzie? Lol. Playmaker, to ktos, do ktorego ida wszystkie pilki, rozgrywa akcje etc.

Dnia 31.08.2007 o 13:02, Be-Yacz napisał:

Real miał Gutiego, a to i tak było za mało, bo często jedynym wyjściem dla Realu były długie
podania na RvN. Robinho też często bierze się za rozgrywanie.

Tak, Robinho wszystko potrafi. Czy ty wiesz kto to jest rozgrywajacy, a kto to jest zawodnik dysponujacy dobrym prostopadlym podaniem?!

Dnia 31.08.2007 o 13:02, Be-Yacz napisał:

Oj chciało się biegać, i to bardzo, i właśnie temu Real zawdzięcza mistrza.

A teraz to nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:02, demrenfaris napisał:

To milo. Ale co to zmienia? Tylko stwierdzilem ze ManU wygral juz cos.

Ale on sie zawsze przyczepi.

Dnia 31.08.2007 o 13:02, demrenfaris napisał:

Dobrze prosze pana.

Coś Ty! Żadnego dobrze! Jak mu sie kończy cierpliwość to niech sobie idzie albo pisze sam ze sobą. Dyskutować z nim nie musimy ;]

Dnia 31.08.2007 o 13:02, demrenfaris napisał:

> Moderator już dawno powinien tu zajrzeć.
Fakt, powinien zajac sie twoimi sugestiami dotyczacymi Mikala :P

Jak nie zajrzał to nie robimy nic nie zgodnego z regulaminem więc co sie przejmujesz. Po prostu olejmy go XD

Dnia 31.08.2007 o 13:02, demrenfaris napisał:

Za to Real pod tym wzgledem rzadzi. To ze doznal kontuzji tuz przed wakacjami pewnie nic nie
zmienia?

To nie wiedzialeś, że Real sobie ze wszystkim radzi?

żeby nie było OT...
Jak to się stało, że Bełchatów wczoraj przegrał bo przespałam mecz (drzemka 20-23) i czy to prawda że Garguła mając przed sobą tylko bramkarza strzelił w niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 13:10, mała16 napisał:

żeby nie było OT...
Jak to się stało, że Bełchatów wczoraj przegrał bo przespałam mecz (drzemka 20-23) i czy to
prawda że Garguła mając przed sobą tylko bramkarza strzelił w niego?

Stracili 2 gole w minute - Lech zawalil mecz :/ Wypuscil pilke bedac nie atakowanym, a potem dal sie pokonac z 25 m :( Nowak - slaba skutecznosc w 2. polowie i juz sie nie udalo wyciagnac na np. 5-4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:06, demrenfaris napisał:

Ty sie osmieszyles wczoraj.

W twoich oczach maluchu. W moich oczach ty się ośmieszasz starając się być fajny i dowartościować się, przytaczając wciąż na nowo jedno moje słowo. Poprostu żal.

Dnia 31.08.2007 o 13:06, demrenfaris napisał:

3 rozgrywajacych w skladzie? Lol. Playmaker, to ktos, do ktorego ida wszystkie pilki, rozgrywa

3? ja napisałem o Lampardzie i Ballacku. Liczyć nie umiemy?

Dnia 31.08.2007 o 13:06, demrenfaris napisał:

> Real miał Gutiego, a to i tak było za mało, bo często jedynym wyjściem dla Realu były

Tak, Robinho potrafi bardzo wiele. A w drużynie wcale nie musi być jednego rozgrywającego. Wręcz przeciwnie. W dzisiejszych czasach drużyny mają po 2. Ostatni mecz Realu - Guti i Snejider. Milan - Pirlo, Kaka. Barcelona - Deco i Iniesta. Przykłady można mnożyć.

Dnia 31.08.2007 o 13:06, demrenfaris napisał:

> Oj chciało się biegać, i to bardzo, i właśnie temu Real zawdzięcza mistrza.
A teraz to nie wystarczy?

Teraz są zawodnicy o innej charakterystyce. Taki Sneijder jest dużo słabszy w walce i destrukcji niż Emerson który wcześniej grał za niego (obok Diarry). Raul jest niesamowitym walczakiem i to jest bardzo duży atut Realu. Robinho też zostawia kawał zdrowia na boisku. Robben też sobie po części odpuści, więc tak jak napisałeś. Teraz nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Barcelona - Deco i Iniesta.
Deco rozgrywajacym. Hehehe. Rozgrywajacym w Barcelonie jest Xavi, no chyba ze w twoim świecie jest inaczej to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przynajmniej nie osmieszam textami o zespolach, ktorych nie lubie. I przytaczam kilka, a nie 1 slowo :)

Dnia 31.08.2007 o 13:12, Be-Yacz napisał:

W twoich oczach maluchu. W moich oczach ty się ośmieszasz starając się być fajny i dowartościować
się, przytaczając wciąż na nowo jedno moje słowo. Poprostu żal.
3? ja napisałem o Lampardzie i Ballacku. Liczyć nie umiemy?

I Essienie :) Po za tym 2 playmakerow w 11. nie moze byc, zaprzecza to definicji

Dnia 31.08.2007 o 13:12, Be-Yacz napisał:

Tak, Robinho potrafi bardzo wiele. A w drużynie wcale nie musi być jednego rozgrywającego.
Wręcz przeciwnie. W dzisiejszych czasach drużyny mają po 2. Ostatni mecz Realu - Guti i Snejider.
Milan - Pirlo, Kaka. Barcelona - Deco i Iniesta. Przykłady można mnożyć.

Lol, czyli to nie sa playmakerzy. :)

Dnia 31.08.2007 o 13:12, Be-Yacz napisał:

> A teraz to nie wystarczy?
Teraz są zawodnicy o innej charakterystyce. Taki Sneijder jest dużo słabszy w walce i destrukcji
niż Emerson który wcześniej grał za niego (obok Diarry). Raul jest niesamowitym walczakiem
i to jest bardzo duży atut Realu. Robinho też zostawia kawał zdrowia na boisku. Robben też
sobie po części odpuści, więc tak jak napisałeś. Teraz nie wystarczy.

Bo Barcelonie sie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:02, demrenfaris napisał:

> rehabilitacji i zadebiutuje w Realu dopiero za 3 tygodnie, jak nadrobi zaległości ;/.

Za to Real pod tym wzgledem rzadzi. To ze doznal kontuzji tuz przed wakacjami pewnie nic nie
zmienia?

Nie doznał kontuzji przed wakacjami. Odczuwał bóle, ale nie było to efektem kontuzji, tylko właśnie braku odpowiedniej rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:12, demrenfaris napisał:

Stracili 2 gole w minute - Lech zawalil mecz :/ Wypuscil pilke bedac nie atakowanym, a potem
dal sie pokonac z 25 m :( Nowak - slaba skutecznosc w 2. polowie i juz sie nie udalo wyciagnac
na np. 5-4 :)

2 gole w minute?! o_O A ponoć prowadzili 2-1... ech... cóż. Szkoda, ale przynajmniej mamy Groclin. Zobaczymy na kogo trafią. Jakby przeszli fazę grupową to już troszeczkę więcej punkcików będzie. A Garguła? To jak, trafił w tego bramkarza? ;]

PS. Ktoś mówił, że w Chelsea brakuje rozgrywającego... a Lampard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:14, mikal15 napisał:

>Barcelona - Deco i Iniesta.
Deco rozgrywajacym. Hehehe. Rozgrywajacym w Barcelonie jest Xavi, no chyba ze w twoim świecie
jest inaczej to przepraszam.

Po za tym rozgrywajacy moze byc tylko 1. Jak jest dwoch to sie to inaczej nazywa :) Ale fakt, on zyje chyba w innym swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:17, demrenfaris napisał:

Ja sie przynajmniej nie osmieszam textami o zespolach, ktorych nie lubie. I przytaczam kilka,
a nie 1 slowo :)

Tak? to przytocz kilka. Prosze.

Dnia 31.08.2007 o 13:17, demrenfaris napisał:

I Essienie :) Po za tym 2 playmakerow w 11. nie moze byc, zaprzecza to definicji

Pleymaker to ktoś kto KREAUJE gre więc nie wiem gdzie tu widzisz sprzeczność. O Essienia napisałem, że czasem potrafi rozegrać, ale czy to czyni z niego rozgrywającego? NIE. Widze, że bardzo na siłe szukasz dziury w całym. Nieudolnie.

Dnia 31.08.2007 o 13:17, demrenfaris napisał:

Bo Barcelonie sie chce?

Ni w 5, ni w 9. [*] Odp. pozbawiona sensu. Mówiąc, że Real nie będzie już tak "zabiegiwał" przeciwnika na śmierć, jak miało to miejsce w poprzednim sezonie ty odpowiadasz "bo barcelonie się chce". Lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 13:18, mała16 napisał:

2 gole w minute?! o_O A ponoć prowadzili 2-1... ech... cóż. Szkoda, ale przynajmniej mamy Groclin.

Czy oni przypadkiem nie graja jeszcze jednego meczu? Jesli nie to poprawcie mnie ;) Bo kiedys byly mecze:
1. runda kwalifikacyjna
2. runda kw.
3. 1 runda - dwumecz
4. faza grupowa

Dnia 31.08.2007 o 13:18, mała16 napisał:

Zobaczymy na kogo trafią. Jakby przeszli fazę grupową to już troszeczkę więcej punkcików będzie.
A Garguła? To jak, trafił w tego bramkarza? ;]

Tej sytuacji nie widzialem - kibelek :D

Dnia 31.08.2007 o 13:18, mała16 napisał:

PS. Ktoś mówił, że w Chelsea brakuje rozgrywającego... a Lampard?

Nikt tak nie mowil :) Ja powiedzialem ze NIE MAJA rozgrywajacego, tylko 2 kolesi dobrze dogrywajacych ;) Bo playmaker moze byc tylko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:18, mała16 napisał:

2 gole w minute?! o_O A ponoć prowadzili 2-1

Szybko stracona bramka, ale dwie minuty później bramkarz sfaulował Nowaka i wykorzystana jedenastka (nie było wątpliowści). Parę minut później ładne podanie do Nowaka, ten ładne parę metrów przebiegł, zmyliłm bramkarz i brama. Potem 2 szybkie bramki Dnipro i powietrze z GKSu zeszło i jeszcze ich dobili czwartą. Ukraińcy odpuścili w II połowie, ale nasi nie potrafili skutecznie zagrozić bramce rywala. Po koniec meczu ekipa z Dnipropietrowska znów panowała.

Dnia 31.08.2007 o 13:18, mała16 napisał:

A Garguła? To jak, trafił w tego bramkarza? ;]

Biegał, szukał i strzelał, ale jeszcze brakuje ogrania. Po tak długiej przerwie nie wyglądała jego gra najgorzej, no ale oczekiwano od niego meczu życia (komentatorzy). Choćby nawet, to Garguła z Nowakiem to za mało. Obrona GKSu to byłe katastrofalne miotanie się we własnym polu karnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze mówiłem. Jednak dzisiaj nie jest losowanie rundy grupowej, ale 1 rundy Pucharu UEFA. Groclin może trafić na którąś z tych drużyn:

RC Lens (Francja), Tottenham Hotspur (Anglia), Dinamo Bukareszt (Rumunia), Getafe CF (Hiszpania) i Crvena Zvezda Belgrad (Serbia)

Watpie zeby mogli przejsc ktorakolwiek z tych druzyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:14, mikal15 napisał:

Deco rozgrywajacym. Hehehe. Rozgrywajacym w Barcelonie jest Xavi, no chyba ze w twoim świecie jest inaczej to przepraszam.


Naprawdę wielokrotnie prosiłem, żeby unikać osobistych docinków :/ Macie coś do siebie, to na privie sobie wyjaśniajcie. Zaczyna mnie to już męczyć, a zmęczony bywam nieprzyjemny.
Naprawdę nie można rozmawiać normalnie? Tutaj są kibice różnych klubów, a tylko między Wami ciągle jakieś przepychanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:22, demrenfaris napisał:

1. runda kwalifikacyjna
2. runda kw.
3. 1 runda - dwumecz
4. faza grupowa

Wszystko się zgadza. Teraz runda pucharowa i dopiero grupowa

Dnia 31.08.2007 o 13:22, demrenfaris napisał:

Tej sytuacji nie widzialem - kibelek :D

Bo piłka spadła na lewą nogę, którą Łukasz ma słabszą. Ale nie zmienia to faktu że powinien to strzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 13:21, Be-Yacz napisał:

Tak? to przytocz kilka. Prosze.

Jak przeciwnikowi Barcy sie chce to nie ma ona szans - 10 slow ;)

Dnia 31.08.2007 o 13:21, Be-Yacz napisał:

Pleymaker to ktoś kto KREAUJE gre więc nie wiem gdzie tu widzisz sprzeczność. O Essienia napisałem,
że czasem potrafi rozegrać, ale czy to czyni z niego rozgrywającego? NIE. Widze, że bardzo
na siłe szukasz dziury w całym. Nieudolnie.

No dobra - 2. Ale playmakerem zwyklo nazywac sie kolesia ktory kreuje gre I kieruje wszystkim - rozdziela 90% pilek zespolu. 90 + 90 = 180% - dziwne nie? :P

Dnia 31.08.2007 o 13:21, Be-Yacz napisał:

Ni w 5, ni w 9. [*] Odp. pozbawiona sensu. Mówiąc, że Real nie będzie już tak "zabiegiwał"
przeciwnika na śmierć, jak miało to miejsce w poprzednim sezonie ty odpowiadasz "bo barcelonie
się chce". Lecz się.

Dlaczego wiec zrezygnuje z takiej swietnej taktyki zabiegania? Wygrali lige taka taksa. Wiec jaki powod - moja odp. - Dlatego ze Barcelonie sie chce? - wiec sensownie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:24, mikal15 napisał:

RC Lens (Francja), Tottenham Hotspur (Anglia), Dinamo Bukareszt (Rumunia), Getafe CF (Hiszpania)
i Crvena Zvezda Belgrad (Serbia)

Mimo wszystko najkorzystniejsze chyba by było trafienie na Crvenę Zvezdę. Najgorzej według mnie by było raczej trafić na Tottenham. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:24, mikal15 napisał:

No dobrze mówiłem. Jednak dzisiaj nie jest losowanie rundy grupowej, ale 1 rundy Pucharu UEFA.
Groclin może trafić na którąś z tych drużyn:

A bo chyba, ktoś tu nas zmylił wcześniej ;]

Dnia 31.08.2007 o 13:24, mikal15 napisał:

RC Lens (Francja), Tottenham Hotspur (Anglia), Dinamo Bukareszt (Rumunia), Getafe CF (Hiszpania)
i Crvena Zvezda Belgrad (Serbia)

Hmm... myślę, że z Dinamem by powalczyli. Co do Crveny nie za bardzo ich kojarzę więc nie wiem. Reszta myślę poza zasięgiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować