Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 14:04, Be-Yacz napisał:

To obraz jest jak z Racingiem. Czyli to oznacza, że Barcelona ma poważne problemy ze stworzeniem
sobie dogodnych sytuacji strzeleckich.

Tylko, że to jest obraz po jednym meczu a w takim ciężko o dobrą opinię sam przyznasz... równie dobrze mogłabym powiedzieć, że Real ma dziurawą obronę bo stracili 5 goli z Sevillą. Ale przecież sezon jest długi każda drużyna może mieć w pewnym momencie kryzys przecież. Nigdy nie wiadomo, czy Barcelona nie zacznie nagle strzelać wielu goli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:08, mikal15 napisał:

> Idąc twoim tokiem powinni odwołać La Lige do końca sezonu.
Raczej twoim, bo moim zdaniem nie powinno sie odwoływać żadnego meczu. Ale Gamper powinien
być odwołany, żeby zła Barca nie zarobiła kasy, skoro nie zrobi tego też dobry Real.

Nie. Powinny być odwołane wszystkie mecze towarzyskie i imprezy krajowe, w przeciągu kilku dni po śmierci Puerty. Ogromne problemy ze zrozumieniem najprostrzych rzeczy. Współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 14:04, Be-Yacz napisał:

Pokrywa? Ty pisząc własny text liczyłeś słowa jako moje! Przecież to woła o pomste do nieba!

Nie, ja wylapalem po prostu kontekst zdania

Dnia 31.08.2007 o 14:04, Be-Yacz napisał:

To obraz jest jak z Racingiem. Czyli to oznacza, że Barcelona ma poważne problemy ze stworzeniem
sobie dogodnych sytuacji strzeleckich.

Pisales "przeciwnik", a nie Racing. Po za tym - swietne! Podsumowujesz Barce po JEDNYM meczu ;/

Dnia 31.08.2007 o 14:04, Be-Yacz napisał:

Każdy widzi to co chce widzieć.

Pieknie siebie podsumowales. Mikal15 mial troche racji w tym, ze zyjesz w swoim swiecie. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:10, mała16 napisał:

Tylko, że to jest obraz po jednym meczu a w takim ciężko o dobrą opinię sam przyznasz... równie
dobrze mogłabym powiedzieć, że Real ma dziurawą obronę bo stracili 5 goli z Sevillą. Ale przecież
sezon jest długi każda drużyna może mieć w pewnym momencie kryzys przecież. Nigdy nie wiadomo,
czy Barcelona nie zacznie nagle strzelać wielu goli.

Oczywiście. Nie wiadomo. Ale jak już pisałem, Stwierdzam to na podstawie poprzedniego sezonu, a nie pierwszej kolejki. Męczy mnie ciągłe powtarzanie mnie. Ale jak mus to mus. Zresztą jeśli barcelona zacznie świetnie grać, walczyć itp. Napewno nie udam, że tego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:11, demrenfaris napisał:

> sobie dogodnych sytuacji strzeleckich.
Pisales "przeciwnik", a nie Racing. Po za tym - swietne! Podsumowujesz Barce po JEDNYM meczu

Patrz post wyżej.

Dnia 31.08.2007 o 14:11, demrenfaris napisał:

> Każdy widzi to co chce widzieć.
Pieknie siebie podsumowales. Mikal15 mial troche racji w tym, ze zyjesz w swoim swiecie. Przykro
mi.

To mi jest ciebie przykro, że nie umiesz przyznać się do błędu, albo przynajmniej odpuścić. Ja do błędu się przyznałem, ale dla ciebie to się nie liczy, bo chcesz być fajny i leczysz kompleksy. Polecam jakiegoś dobrego psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:10, Be-Yacz napisał:

Nie. Powinny być odwołane wszystkie mecze towarzyskie i imprezy krajowe

No, bo Superpuchar sie tu nie zakwalifikuje. Typowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 14:09, Be-Yacz napisał:

Jeśli 4 pomocników gra, każdy przytrzymuje piłke i ma dobrą wizje gry to czemu nie? Może być
4.

Wez ty wpisz w jakiejs encyklopedii slowo "playmaker, rozgrywajacy"!!! Ta ROLA jest przewidziana dla JEDNEGO PILKARZA

Dnia 31.08.2007 o 14:09, Be-Yacz napisał:

Weź skończ się czepiać przeczkolaku.

Odpowiedz na poziomie!*

PS Pisales ze to MY obrazamy wszystkich w kolo.
*- poziomie mułu rzecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:13, demrenfaris napisał:

PS Pisales ze to MY obrazamy wszystkich w kolo.
*- poziomie mułu rzecznego.

Pisałem, że wyśmiewacie. Po raz kolejny dajesz przykład swojej wielkiej mądrości. Nic tylko współczuć.

Gwiazdor Bayernu Monachium - Franck Ribery został wybrany najlepszym piłkarzem sierpnia w Bundeslidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 14:11, Be-Yacz napisał:

Oczywiście. Nie wiadomo. Ale jak już pisałem, Stwierdzam to na podstawie poprzedniego sezonu,
a nie pierwszej kolejki. Męczy mnie ciągłe powtarzanie mnie. Ale jak mus to mus. Zresztą jeśli
barcelona zacznie świetnie grać, walczyć itp. Napewno nie udam, że tego nie zauważyłem.

Czyli w poprzednim sezonie wystarczylo z Barca walczyc by nie przegrac? To dlatego zdobyla tyle samo pkt. co Real? Koncze z toba dyskusje bo to jest smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:11, Be-Yacz napisał:

Oczywiście. Nie wiadomo. Ale jak już pisałem, Stwierdzam to na podstawie poprzedniego sezonu,
a nie pierwszej kolejki. Męczy mnie ciągłe powtarzanie mnie. Ale jak mus to mus. Zresztą jeśli
barcelona zacznie świetnie grać, walczyć itp. Napewno nie udam, że tego nie zauważyłem.

Barcelona w zeszłym sezonie wiele goli nastrzelała, więc naprawdę ciężko powiedzieć, by mieli problemy z konstruowaniem akcji. Z tym to problem mają Włosi (ach te męki przy oglądaniu dwóch turniejów towarzyskich xD)
Ja np. nie piszę, że Real ma problem z obroną po tym jednym spotkaniu z Sevillą. Zobaczymy jak będzie.

A tak na marginesie...
Możesz (jeśli bym mogła prosić) przestać nazywać pewną grupę osób przedszkolakami? Bo to, że jesteś starszy nic nie oznacza, a wiek w dyskusji nie ma znaczenia przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:16, demrenfaris napisał:

Czyli w poprzednim sezonie wystarczylo z Barca walczyc by nie przegrac? To dlatego zdobyla
tyle samo pkt. co Real? Koncze z toba dyskusje bo to jest smieszne.

BRAK MI SŁÓW!!!! Policz sobie ile razy już tłumaczyłem to? z 5. Ale do ciebie nie dociera. Gdzie ty żyjesz? Czytasz wogóle moje posty? Jesteś śmieszny. Jak do ściany. NIE DOCIERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 14:16, Be-Yacz napisał:

Pisałem, że wyśmiewacie. Po raz kolejny dajesz przykład swojej wielkiej mądrości. Nic tylko
współczuć.

A ty popierasz swoja jakze madra wypowiedz argumentami! Koniec, offtopowiczu, po prostu przestan do mnie pisac.

Dnia 31.08.2007 o 14:16, Be-Yacz napisał:

Gwiazdor Bayernu Monachium - Franck Ribery został wybrany najlepszym piłkarzem sierpnia w Bundeslidze.

Idac za twoim przykladem:
Fabregas zostal wybrany pilkarzem Sierpnia w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:17, mała16 napisał:

Barcelona w zeszłym sezonie wiele goli nastrzelała, więc naprawdę ciężko powiedzieć, by mieli
problemy z konstruowaniem akcji. Z tym to problem mają Włosi (ach te męki przy oglądaniu dwóch
turniejów towarzyskich xD)

Z tym, że zauważ, że praktycznie zawsze jak wygrywała, to wygrywała wysoko, gdy przeciwnik grał otwarty futbol, lub otwierał się po stracie bramki.

Dnia 31.08.2007 o 14:17, mała16 napisał:

Ja np. nie piszę, że Real ma problem z obroną po tym jednym spotkaniu z Sevillą. Zobaczymy
jak będzie.

Oczywiście. Z tym, że tu sytuacja jest inna. Real został gruntownie przebudowany. W Barcelonie zaszła tylko kosmetyka.

Dnia 31.08.2007 o 14:17, mała16 napisał:

A tak na marginesie...
Możesz (jeśli bym mogła prosić) przestać nazywać pewną grupę osób przedszkolakami? Bo to, że
jesteś starszy nic nie oznacza, a wiek w dyskusji nie ma znaczenia przecież...

Ciebie tak nie nazywam, bo wypowiadasz się na poziomie. To było do genialnego demrenfaris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:18, Be-Yacz napisał:

> Czyli w poprzednim sezonie wystarczylo z Barca walczyc by nie przegrac? To dlatego zdobyla

> tyle samo pkt. co Real? Koncze z toba dyskusje bo to jest smieszne.
BRAK MI SŁÓW!!!! Policz sobie ile razy już tłumaczyłem to? z 5. Ale do ciebie nie dociera.
Gdzie ty żyjesz? Czytasz wogóle moje posty? Jesteś śmieszny. Jak do ściany. NIE DOCIERA.

Wiec pomoz. I wskaz mi tego magicznego posta. Napisales o przeciwnikach Barcy, ze jezeli sie staraja to nie przegraja, a potem pisales ze wyrobiles sobie ta opinie na podstawie poprzedniego sezonu. Czyli w tamtym roku to samo bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś skończyć już ze mną dyskusje. Po raz kolejny mnie zawiodłeś ;/.

Wisła Kraków podpisała kontrakt z nigeryjskim napastnikiem MacPherlinem Dudu Omagbemi. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 14:20, Be-Yacz napisał:

Z tym, że zauważ, że praktycznie zawsze jak wygrywała, to wygrywała wysoko, gdy przeciwnik
grał otwarty futbol, lub otwierał się po stracie bramki.

Za to Real nie ma problemow z konstruowaniem akcji, bo wygrywa nisko. :D Poplakalem sie. Ze smiechu

Dnia 31.08.2007 o 14:20, Be-Yacz napisał:

Oczywiście. Z tym, że tu sytuacja jest inna. Real został gruntownie przebudowany. W Barcelonie
zaszła tylko kosmetyka.

<wali glowa w biurko> Barca przebudowala pomoc, gra bez Puyola. I to jest kosmetyka!? A jednak defensywa sie trzyma

Dnia 31.08.2007 o 14:20, Be-Yacz napisał:

> A tak na marginesie...
Ciebie tak nie nazywam, bo wypowiadasz się na poziomie. To było do genialnego demrenfaris.

Dziekuje za wyroznienie. Teraz tylko czekam na TOP 10 wypowiedzi, ktore Be-Yacz uznal za slabe. C''mon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:20, Be-Yacz napisał:

Z tym, że zauważ, że praktycznie zawsze jak wygrywała, to wygrywała wysoko, gdy przeciwnik
grał otwarty futbol, lub otwierał się po stracie bramki.

Ale jeśli przeciwnik grał otwarty futbol to mógł te bramki strzelać, prawda? wysoko wygrywać też trzeba umieć bo nawet jak sie przeciwnik otworzy i dojdzie do sytuacji to można strzelić np. Panu Bogu w okno prawda? A strzelić tą pierwszą bramkę po której przeciwnik się otwiera łatwo też nie jest.

Dnia 31.08.2007 o 14:20, Be-Yacz napisał:

Oczywiście. Z tym, że tu sytuacja jest inna. Real został gruntownie przebudowany. W Barcelonie
zaszła tylko kosmetyka.

Dlatego napisałam, że zobaczymy jak bedzie. Mogą te plany wypalić, albo i nie. Owszem, pierwszy mecz mieli świetny, ale jeszcze wiele do końca sezonu.

Dnia 31.08.2007 o 14:20, Be-Yacz napisał:

Ciebie tak nie nazywam, bo wypowiadasz się na poziomie. To było do genialnego demrenfaris.

Dlatego napisałam "do pewnych użytkowników" a nie "do mnie". Sam rozumiesz... wypominanie komuś wieku to żaden argument gdyż (powtórzę) wiek w dyskusji nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:22, Be-Yacz napisał:

Miałeś skończyć już ze mną dyskusje. Po raz kolejny mnie zawiodłeś ;/.

To bylo cos! Argumenty, ach te boskie argumenty... Wytlumacz swoje zazenowanie!

Dnia 31.08.2007 o 14:22, Be-Yacz napisał:

Wisła Kraków podpisała kontrakt z nigeryjskim napastnikiem MacPherlinem Dudu Omagbemi. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:26, demrenfaris napisał:

> Miałeś skończyć już ze mną dyskusje. Po raz kolejny mnie zawiodłeś ;/.
To bylo cos! Argumenty, ach te boskie argumenty... Wytlumacz swoje zazenowanie!

Zapomnialem czegos dopisac:
Skoro cie zazenowalem tym, ze z toba gadam to sorry... Ale moze masz racje, nie warto z toba rozmawiac? Bo argumentow nie masz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż zamilkniesz, czyli spełnisz swoją obietnice. Argumentów nie będe już na ciebie marnował.

mała16 - Wszystko OK, ale właśnie nie wydaje mi się by postawa Barcelony się zmieniła. Tam już jest wszystko dograne itp. więc nie oczekuje jakiś większych zmian. To postawa Realu może ulec zmianie.

Jeśli określam kogoś wiek, to tylko i wyłącznie by określić poziom jego wypowiedzi. Nie interesuje mnie ile on ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować