Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 16:09, walgierz napisał:

Boruc jak zwykle z jajem:
http://sport.onet.pl/0,1248711,1597586,wiadomosc.html

Rozwala mnie facet, naprawdę ^^


Oj panie modek niedokładnie czytamy temacik, niedokładnie ;-)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=23363
Inna sprawa, że mamy ostatnio taki natłok postów, że faktycznie można się pogubić... tak dla niektórych sugestia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:03, demrenfaris napisał:

Nie. Po prostu 2 zawodnikow naraz nie moze w jednym czasie brac NA SIEBIE ciezaru gry. Pomysl
logicznie, to niemozliwe :)

Oczywiście, że możliwe. Może nawet 3 brać gre na siebie i podciągać akcje za akcją, rzucać prostopadłe podania itp.

Dnia 31.08.2007 o 17:03, demrenfaris napisał:

Real), poniewaz nie darze miloscia ani jednego, ani drugiego klubu. Po prostu reaguje, gdy
widze ze ktos gada od rzeczy.

Ja gadam od rzeczy? Spójrz na siebie. Już 2 razy zarzekałeś się, że się do mnie nie odezwiesz i co? Twoje słowa są nic nie warte

Vaxinar - dokładnie. Jakoś dziwnie dużo tych kibiców Barcelony xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:45, Be-Yacz napisał:

Vaxinar - dokładnie. Jakoś dziwnie dużo tych kibiców Barcelony xD.


Śmiejesz się, ale taka prawda. :)
Wiesz, może ja byłem ślepy, ale tak parę lat temu to nie znałem w sumie ani jednego, Realu za to mnóstwo było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:52, Vaxinar napisał:

Wiesz, może ja byłem ślepy, ale tak parę lat temu to nie znałem w sumie ani jednego, Realu
za to mnóstwo było...

Bo większość tych co byli za Realem i nagle zniknęli to skakańcy. Zamiast przywiązanie do klubu, ich zasadą jest przywiązanie do sukcesu. Tak niestety jest... choć nie każdy kto przyjdzie w momencie sukcesu musi odejść w momencie porażki. To samo było w Krakowie. Wisła miała słabszy sezon, Cracovia była rewelacją ligi i już był odpływ kibiców z Reymonta na Kałużę, a sam widziałeś jak u nas to niedaleko ;)

--> Be-Yacz
Ok, ja to samo twierdze o Realu, niekoniecznie musi mieć super sezon, niekoniecznie słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:52, Vaxinar napisał:

Śmiejesz się, ale taka prawda. :)
Wiesz, może ja byłem ślepy, ale tak parę lat temu to nie znałem w sumie ani jednego, Realu
za to mnóstwo było...

Ja się nie śmieje, tylko potwierdzam. Kto wie czy taki Mikal15 nie kibicował 4 lata temu Realowi?? xD
Zawsze troszke śmieszy mnie jak ktoś mówi, że kibicuje Chelsea i Barcelonie. Takiego zestawu 5 lat temu nie było w całej polsce. Troszke pieniędzy, gwizd i sukcesu i prosze ile kibiców ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, ja znam całkiem sporo fanów i kibców FC Barcelona. Jednak fakt, że niektórzy kibicują jej od dopiero kilku ostatnich lat. Ronaldinho, Eto, Messi też robią swoje i popularność klubu jest większa. Mimo to są osoby, które naprawdę lubią ten klub od początku. Ciekawe, czy jak Barca rozmieni się kiedyś na drobne to czy znów fani się odwrócą... Ciekawe też czy ponownie fani wrócą jak Barca powróci do gry. Hm.

Zaraz, zaraz... to dziś mecz Lubin - Legia? No... i jest transmisja. :)
A jutro Wisła - Lech. I też transmisja będzie. Nic tylko oglądać. ;D
Super, jeszcze jakby wyniki trafić i będzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:03, szerszeń45 napisał:

Super, jeszcze jakby wyniki trafić i będzie git ;)

Ja postawiłem na wygraną Legii w połowie i na końcu spotkania 30złoty po kursie 5.0 ;]. Legia naprawde jest w dobrej formie. Nawet jeśli dziś Grzelak nie zagra to Chinyama godnie go zastąpi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:03, szerszeń45 napisał:

Ja tam nie wiem, ja znam całkiem sporo fanów i kibców FC Barcelona. Jednak fakt, że niektórzy
kibicują jej od dopiero kilku ostatnich lat. Ronaldinho, Eto, Messi też robią swoje i popularność
klubu jest większa. Mimo to są osoby, które naprawdę lubią ten klub od początku. Ciekawe, czy
jak Barca rozmieni się kiedyś na drobne to czy znów fani się odwrócą... Ciekawe też czy ponownie
fani wrócą jak Barca powróci do gry. Hm.


Napisałem, z całym szacunkiem dla prawdziwych fanów, których napewno nie brakuje. Jednak pewny jestem, że od ostatnich sukcesów Barcy ich przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee... postawiłem na wygraną Zagłębia 2:1, ale nie gram na kasę. Chodzi mi o typy na forum. :P
Ale kto wie, może kiedyś spróbuję obstawić jakiegoś pewniaka. :)
Za to trafiłem mecz pucharowy Groclinu, szkoda że GKS zagrał fatalnie, bo może trafiłbym dwa wyniki. Ach tam. ;> Dawno już nie widziałem tylu bramek w tak krótkim czasie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:09, Vaxinar napisał:

Napisałem, z całym szacunkiem dla prawdziwych fanów, których napewno nie brakuje. Jednak pewny
jestem, że od ostatnich sukcesów Barcy ich przybyło.

Ale tak jest zawsze. Jest sukces, przybywa. Jest porażka, ubywa (nie każdy co przybył odchodzi). Są tacy, co chodzi im tylko o sukces a są tacy, którzy przyciągnięci na stadion sukcesami klubu naprawdę łapią bakcyla i bez względu na wyniki zostają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:09, szerszeń45 napisał:

Nieee... postawiłem na wygraną Zagłębia 2:1, ale nie gram na kasę. Chodzi mi o typy na forum.
:P


Mi pasowałby remisik

Dnia 31.08.2007 o 18:09, szerszeń45 napisał:

Ale kto wie, może kiedyś spróbuję obstawić jakiegoś pewniaka. :)


Chcesz pewniaka
To może postaw sporo kasy na to, czy polska zoorganizuje ME ;)

Dnia 31.08.2007 o 18:09, szerszeń45 napisał:

Za to trafiłem mecz pucharowy Groclinu, szkoda że GKS zagrał fatalnie, bo może trafiłbym dwa
wyniki. Ach tam. ;> Dawno już nie widziałem tylu bramek w tak krótkim czasie. ;D


Też trafiłem mecz Groclinu, jeśli chodzi o mecz Bełchatowa to byłem za dużym optymistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:09, szerszeń45 napisał:

Nieee... postawiłem na wygraną Zagłębia 2:1, ale nie gram na kasę. Chodzi mi o typy na forum.
:P

Ja nawet nie wiem co obstawiłam jeśli chodzi o Zagłębie :P nie chce mi sie sprawdzać xD

Dnia 31.08.2007 o 18:09, szerszeń45 napisał:

Ale kto wie, może kiedyś spróbuję obstawić jakiegoś pewniaka. :)

Nie ma pewniaków. Oj nie ma...
(mi coś typowania w tym sezonie nie idą... =/)

Dnia 31.08.2007 o 18:09, szerszeń45 napisał:

Za to trafiłem mecz pucharowy Groclinu, szkoda że GKS zagrał fatalnie, bo może trafiłbym dwa
wyniki. Ach tam. ;> Dawno już nie widziałem tylu bramek w tak krótkim czasie. ;D

Ja trafiłam, że Groclin przejdzie, aczkolwiek typowałam 1-0. Było 2-0. Nie gniewam się xD a co do Bełchatowa... typowałam 2-1. Jakby to utrzymali to by było spoko. A tak... =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:28, temek napisał:

Chcesz pewniaka
To może postaw sporo kasy na to, czy polska zoorganizuje ME ;)


No co ty. Takiego ryzyka to ja nie podejmę. ;D

Dnia 31.08.2007 o 18:28, temek napisał:

Też trafiłem mecz Groclinu, jeśli chodzi o mecz Bełchatowa to byłem za dużym optymistą


Ja podobnie, choć w pewnym momencie mógłbym mieć aż 12 punktów na puchary. Ech... :/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ mała16

Dnia 31.08.2007 o 18:28, temek napisał:

Nie ma pewniaków. Oj nie ma...
(mi coś typowania w tym sezonie nie idą... =/)


No... może postawię na mecz Wisła - Sosnowiec? ;> chociaż nie mam doświadczenia w typowaniu za kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:52, Vaxinar napisał:

Wiesz, może ja byłem ślepy, ale tak parę lat temu to nie znałem w sumie ani jednego

To bardzo ciekawe, bo istniała wtedy blaugrana.pl i fcbarca.com i na kazdej z tych storn bylo ok 100 kibicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kto wie czy taki Mikal15 nie kibicował 4 lata temu Realowi?? xD
Albo Be-Yacz rok temu Barcelonie?? xD A tak na powaznie to kibicowalem, m.in dlatego zostałem socio FC Barcelony...i zastanawiam sie czy nie wrocic do Realu bo co to za frajda kibicowac klubowi, ktory jest bezradny jak jego przeciwnik powalczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiscie obaj macie racje. Bo z reguły dwa czynniki decydują o kibicowaniu danemu klubowi: lokalny patriotyzm (w przypadku klubu polskigo) oraz wlasnie sukcesy (zagranicznego). Mozecie mowic ze nie, ale czy jakby nasze kluby nie mialyby od poczatku sukcesow to bysmy im kibicowali? Mysle ze nie, bo nawet bysmy ich dobrze nie znali, tak jak nie ma chyba na forum wiernego kibica Boltonu czy Espanyolu Barcelona. Po prostu jak sie jest dzieckiem slyszy sie o tych pilkarzach z najlepszych ich sie nasladuje i dlatego to sa nasze ulubione zespoly. Real, Barcelona, Bayern...natomiast inna sprawa sa tzw kibice sezonowi, ktorzy kibicuja Liverpoolowi gdy wygral LM, potem Barcelonie, teraz Milanowi. Cóż, szkoda mi takich ludzi bo nie poznają prawdziwej radości z kibicowania- z bycia ze swoim klubem na dobre i na złe, sami sobie szkodzą. Oprócz tego smiesza mnie ludzie ktorzy sa w moim wieku i zeby pokazac, ze nie sa z Barcelona/Chelsea od sukcesow to mowia ze kibicuja im od 1999 roku...no ludzie, badzmy powazni kto w wieku 7 lat interesowal sie sredniakiem ligi angielskiej?! Dlatego dla mnie najwazniejsza jest szczerosc w tym wypadku i nie od kiedy ktos kibicuje tylko jak skonczy, czy zostanie z tym klubem na dobre i na zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:42, szerszeń45 napisał:

No... może postawię na mecz Wisła - Sosnowiec? ;> chociaż nie mam doświadczenia w typowaniu
za kasę...

Wiesz... jest tak, że jest dużo większa szansa, że wygra Wisła. Ale NIGDY nie można być pewnym wyniku na 100%. No ale w końcu... kto nie ryzykuje ten nie ma :P

PS. Ja obstawiłam kiedyś ćwierćfinały MŚ. ''pewny'' wynik meczu Francja - Brazylia oczywiście postawiłam na kanarki. Przerżnęłam. A najlepszy był mecz Niemcy - Argentyna. Kurs był taki sam dla obu drużyn ^^ Oczywiście też przerżnełam. Nawiasem mówiąc trafiłam tylko Ukraina - Włochy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:46, mikal15 napisał:

>Kto wie czy taki Mikal15 nie kibicował 4 lata temu Realowi?? xD
Albo Be-Yacz rok temu Barcelonie??

Rok temu to ja się tu wypowiadałem jako kibic Realu.

Dnia 31.08.2007 o 18:46, mikal15 napisał:

xD A tak na powaznie to kibicowalem, m.in dlatego zostałem
socio FC Barcelony...

Od kiedy jesteś Socio?

Dnia 31.08.2007 o 18:46, mikal15 napisał:

i zastanawiam sie czy nie wrocic do Realu bo co to za frajda kibicowac
klubowi, ktory jest bezradny jak jego przeciwnik powalczy?

Barcelona nie jest bezradna, tylko ma problemy. Kolejny który ma problemy z myśleniem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować