Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 19:02, stanlee napisał:

4:0 i kolejna bramę zawalił Dolha. ja byłem jego zwolennikiem(ale już nie jestem), a teraz
chce aby wrócił Kotor.

Smuda powinien jak najszybciej zrobić zmianę na Kotorowskiego...to było oczywiste, że go piłkarzy "pięknie" powitają...ale to ciut przesada...to jego wina, że zarządzik zaspał i inny klub sprzątnął im zawodnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:01, Quire napisał:

Zanieś na reklamację:) Powołaj się na niezgodność towaru z umową i zażądaj najnowszego modelu:)


Tak zrobił ojciec, gdy padł poprzedni dekoder. Teraz nawal następny. Ciekawe, że jak mieliśmy Philipsa od Wizji TV wszystko było OK. Coś nie sądzę by następny ich dekoder był lepszy.

BTW 4:0? Hm. Słabo, ale jeszcze Wisła może polepszyć sobie statystyki.
Dolha -> jak chcesz tak grać to lepiej wracaj do Krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:05, Eye-Maze napisał:

ciach


1 gol jego, 2 gol przypadek, 3 gol jego, 4 gol znów zawalił Dolha. Spalił sie chłopak, ja bym go zmienił na Kotora, i Qinterosa tez trza ściągnąć bo nic nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 19:06, szerszeń45 napisał:

Dolha -> jak chcesz tak grać to lepiej wracaj do Krakowa...

Chyba do Hutnika Kraków, bo w Wiśle nie ma raczej co szukać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:08, stanlee napisał:

> ciach

1 gol jego, 2 gol przypadek, 3 gol jego, 4 gol znów zawalił Dolha. Spalił sie chłopak, ja bym
go zmienił na Kotora, i Qinterosa tez trza ściągnąć bo nic nie gra.


Szczerze mówiąc żal mi go...Smuda jest doświadczonym trenerem i mógłby takie coś przewidzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:04, Klimos napisał:

Wszedłem na livescore.cc i mi szczęka opadła. W meczu kolejki jeszcze połowy nawet nie ma a
Wisła prowadzi już czterema bramkami.

Yyy... no tak wyszło :) dla mnie samej to zaskoczenie. Typowałabym taki wynik ale na koniec...

Dnia 01.09.2007 o 19:04, Klimos napisał:

Z tego co widzę co tu piszecie to największą winę ponosi
ten, który z Krakowa tak bardzo chciał uciec...

Z tego co wiem to tak. Ponoć zawinił przy trzech golach, ale miał też parę udanych interwencji. Najgorzej jest z obroną Lecha. Właściwie nie wiem skąd tych obrońców skrzyknięto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:04, Klimos napisał:

Wszedłem na livescore.cc i mi szczęka opadła. W meczu kolejki jeszcze połowy nawet nie ma a
Wisła prowadzi już czterema bramkami. Z tego co widzę co tu piszecie to największą winę ponosi
ten, który z Krakowa tak bardzo chciał uciec...


Ja słucham w radiu, Lech nie istnieje.
Dolha jednak paradokslanie uratował Lecha, bo gdyby nie dwie perfekcyjne interwencje byłoby 6:0... Obrona Lecha jeszcze gorsza niż Dolha.
W 1976 na Reymonta z Lechem było 8:0. Może Wisła poprawi rekord?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech wraca nawet i do Rumuni. Jak jego gra nie poprawi sie w najbliższych spotkaniach, to ja go w Lechu nie widzę. Prawda jest taka, że to on zawalił cały mecz. Obrona też gra fatalnie, ale nie w takim stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 19:09, mała16 napisał:

Najgorzej jest z obroną Lecha. Właściwie nie wiem skąd tych obrońców skrzyknięto...

Jak na to patrze (dobra słyszę ;p) to chyba z podwórka...normalnie zero zgrania...co innego było w meczu z Widzewem...co prawda przeciwnik słabszy...ale jakoś tak obrona szczelniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:11, szerszeń45 napisał:

A niech wraca nawet i do Rumuni. Jak jego gra nie poprawi sie w najbliższych spotkaniach, to
ja go w Lechu nie widzę. Prawda jest taka, że to on zawalił cały mecz. Obrona też gra fatalnie,
ale nie w takim stopniu.

Ja bym nadal nie obwiniał jego tylko Smuda...wcale nie powinien wyjść na murawę w podstawowej jedenastce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:11, szerszeń45 napisał:

Prawda jest taka, że to on zawalił cały mecz. Obrona też gra fatalnie, ale nie w takim stopniu.


Ale gdyby nie jego dwie perfekcyjne interwencje to byłoby dwa gole więcej...
Dolha zawalił 3 bramki, a obrona Lecha wszystkie i jeszcze 2, które Dolha wybronił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:11, Eye-Maze napisał:

Jak na to patrze (dobra słyszę ;p) to chyba z podwórka...normalnie zero zgrania...co innego
było w meczu z Widzewem...co prawda przeciwnik słabszy...ale jakoś tak obrona szczelniejsza
;)

Ale wtedy Widzew tak nie cisnął... cóż. Powiem wprost. Wy Emy nie chcecie, my Emy nie chcemy, to nie ma dla niego miejsca. Rzucał się w Wiśle, że chce odejść, to ma. Łatwo nie jest, bo nikt nie mówił, że będzie.
A mówił ktoś, żeby Kotorowski bronił... choć lepiej by nie było bo ta obrona... ech nie ma jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że kolejka dla mnie bardzo udana "do przerwy" :) Wisła gromi Kolejorza, Korona wygrywa 2-0 z Polonią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:15, kolektor napisał:

Muszę powiedzieć że kolejka dla mnie bardzo udana "do przerwy" :) Wisła gromi Kolejorza, Korona
wygrywa 2-0 z Polonią xD

Mój błąd, jest już 3-0 :)
Robak jest bardzo skuteczny. W 3 meczach 5 goli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:15, kolektor napisał:

Muszę powiedzieć że kolejka dla mnie bardzo udana "do przerwy" :) Wisła gromi Kolejorza, Korona
wygrywa 2-0 z Polonią xD

Też mi zaskoczenie, że Korona wygrywa z takim cieniasem...tylko dlaczego udane dla Ciebie jest to, że Lech przegrywa? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:17, kolektor napisał:

> Muszę powiedzieć że kolejka dla mnie bardzo udana "do przerwy" :) Wisła gromi Kolejorza,
Korona
> wygrywa 2-0 z Polonią xD
Mój błąd, jest już 3-0 :)
Robak jest bardzo skuteczny. W 3 meczach 5 goli ...

Hehe...jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś odpowiadał na własnego posta xD
A na moje oko jeszcze z 2 wpakują ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:17, Eye-Maze napisał:

Też mi zaskoczenie, że Korona wygrywa z takim cieniasem...tylko dlaczego udane dla Ciebie jest
to, że Lech przegrywa? oO

A nie bywasz na moim GS-ie ? W opisie jest: ulubione drużyny z Polski - Korona i Wisła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:13, Vaxinar napisał:

Ale gdyby nie jego dwie perfekcyjne interwencje to byłoby dwa gole więcej...


Akurat w tym momencie wszystko mi jedno czy jest 4:0 czy nawet 10:0. Zawalił 3 gole i to wystarczy w zupełności, choćby wybronił tyle sytuacji, że Wisła mogłaby mieć i dwucyfrowy wynik.

Dnia 01.09.2007 o 19:13, Vaxinar napisał:

Dolha zawalił 3 bramki, a obrona Lecha wszystkie i jeszcze 2, które Dolha wybronił.


To, że wybronił tylko te dwie nie zwalnia go z winy za pozostałe 3. ^^
Obrona gra słabo swoją drogą. Wszystko się ładnie złożyło na ten pogrom.
Swoją drogą Smuda faktycznie mógł przewidzieć, że Dolha na Reymonta będzie grał jak zaginiony we mgle. Przecież niedawno stamtąd uciekł.
Ogólnie mam dość. I to powyżej uszu. Niech przegrają możliwie najwyżej i niech dostaną po kieszeni. Może wreszcie się obudzą i zaczną grać o te puchary. Bo póki co widzę ledwo dalszy środek tabeli z taką grą w defensywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:19, kolektor napisał:

> Też mi zaskoczenie, że Korona wygrywa z takim cieniasem...tylko dlaczego udane dla Ciebie
jest
> to, że Lech przegrywa? oO
A nie bywasz na moim GS-ie ? W opisie jest: ulubione drużyny z Polski - Korona i Wisła :P

Oż ty przeklęty nieszczęśniku...muszę się zastanowić co ty robisz na mojej liście znajomych <żarcik>
Korona jest w porządku...ale wygrali (fuksiarsko) z Lechem...więc...niech pokona Wisłe w najbliższym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować