Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Vaixnar

Ja wiem? Mysle ze przez trzy lata musiał się przywiązać czy przyzwyczaić tak do miejsca jak i do klubu. Ma przyjaciół, znajomych, wie co gdzie i jak. Traktuj to jak normalny zawód, ty po 3 latach spędzonych w danej pracy traktowałbyś ją tylko jako bankomat?

mała16

Może dlatego, że panuje stereotyp, że na Wyspach to tylko twardziele mogą grać a już broń Boże na pewno nie jest to miejsce dla latynosa? Tymczasem nieobecność ich na wyspach wynika z innego powodu- po prostu na poczatku nie moga dostac pozwolenia na prace, a potem grają już w wielkich klubach skad trudno ich wydrzeć. No bo kto sie tak naprawde nie sprawdził w Anglii? Veron? Ciągle słysze tylko ten przykład. A już trudniej np. wymienić Hiszpana, który naprawdę sprawdziłby się we Włoszech, czy Włocha który pokazywałby to co w ojczyźnie w Hiszpanii. Vieri?

fataem

Plotka kompletnie nie wiarygodna, nawet na Sporcie nie ma o tym ani słowa, a oni przecież uwielbiają plotki transferowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wklejałem ten link dzisiaj.sport.pl mnie nie obchodzi. Wiem ze nie ma nic na sport.es a tam zawsze są wszystkie plotki transferowe związane z Barcą. Sport lubi siać niepokój o drużynę- nie wierzę, żeby nie wykorzystał okazji, która sama przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków przeważa nad Lechem Poznań. Udokumentowała to już jedną bramką strzeloną przez Pawła Brożka. Wisła ciągle atakuje. Ponoć fatalny błąd przy golu popełnił Dolha.
Jak się ten mecz skończy? ;)

Górnik Zabrze - Cracovia 0-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 18:34, mała16 napisał:

Jak się ten mecz skończy? ;)

Głupie pytanie...jasne, że zwycięstwem Lecha...wierze, że stać go na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:36, Eye-Maze napisał:

Głupie pytanie...jasne, że zwycięstwem Lecha...wierze, że stać go na to ;)

No chyba Cie! :D Moderator! Bana tu! :D:D:D <joke>

A Wisła ciągle atakuje... atakuje... atakuje...
Lechici nie przyjechali do Krakowa? Bo w ogóle ich nie słychać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:41, mała16 napisał:

> Głupie pytanie...jasne, że zwycięstwem Lecha...wierze, że stać go na to ;)
No chyba Cie! :D Moderator! Bana tu! :D:D:D <joke>

A Wisła ciągle atakuje... atakuje... atakuje...
Lechici nie przyjechali do Krakowa? Bo w ogóle ich nie słychać ;]

Ha-Ha bardzo śmieszne -.-
A swoją drogą aż w uszach piszczy od gwizdów gdy Dolha trzyma piłkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:43, Eye-Maze napisał:

Nie! Nie! 2:0 ;(
Buueeee....niemożliwe...już 2:0 ;/
Ech...jeśli się Lech szybko nie pozbiera to będzie źle

Gdzie jest ta reszta Lechitów co się tak odgrażała co?! Gdzie są?! :D
Jeden odważny zostałeś.
Wiesz... jak czytam na relacji... ataki Wisły ataki Wisły to aż mi sie wierzyć nie chce, że Lech ma szanse na cokolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:45, mała16 napisał:

> Nie! Nie! 2:0 ;(
> Buueeee....niemożliwe...już 2:0 ;/
> Ech...jeśli się Lech szybko nie pozbiera to będzie źle
Gdzie jest ta reszta Lechitów co się tak odgrażała co?! Gdzie są?! :D
Jeden odważny zostałeś.
Wiesz... jak czytam na relacji... ataki Wisły ataki Wisły to aż mi sie wierzyć nie chce, że
Lech ma szanse na cokolwiek :D

No widzisz...Lech przegrywa i se poszli ;p
A ja nie wiem co jest, Lech po prostu został znokautowany...ale jeszcze nadzieja jest...spokojnie...wygramy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę ^^
Już 3:0 dla Wiślaków. Nie wytrzymałem nerwowo. Największą winę ponosi Dolha - jego błędy dały Wiśle dwa gole. obrona gra fatalnie. Szkoda gadać, ale najbardziej wkurza mnie dekoder Cyfry +. Sterta złomu uniemożliwia oglądanie meczu. Argh! Chyba pójdę odreagować to w Piaskach Czasu, a miałem się nie stresować przed budą, ech. Teraz będę happy, jak chociaż honorowego strzelą, ale dekoder pod wszelką krytyką, tak jak obrona Lecha.
Wisła nawet specjalnie nie gra wyjątkowo dobrze. Leją Lecha - i bardzo dobrze. Może jak przerżną z 9:0 to sie wreszcie obudzą i zaczną w tej lidze grać jak należy? Może policzę do 10? <liczy> Heh... dobra nieco lepiej (mnie). Mam nadzieję, że dziś Lech przegra. To będzie dla nich dobra nauczka, a europejskich pucharów to nie przekreśli - póki co. I tak dobrze, że to nie z Legią grają.

A i jeszcze coś. Pozdrowienia dla panów od Cyfry+. Wiecie gdzie możecie sobie wsadzić wasze dekodery? Do szuflady. Albo na złom. I tak są do chrzanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:46, Eye-Maze napisał:

No widzisz...Lech przegrywa i se poszli ;p

Prawdziwi kibice są z klubem na dobre i na złe :P

Dnia 01.09.2007 o 18:46, Eye-Maze napisał:

A ja nie wiem co jest, Lech po prostu został znokautowany...ale jeszcze nadzieja jest...spokojnie...wygramy
;p

Taaa... jasne. Wygracie. Od razu Mistrzostwo zgarniecie :) i co jeszcze? Champions Leauge u waszych stóp? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:55, szerszeń45 napisał:

A i jeszcze coś. Pozdrowienia dla panów od Cyfry+. Wiecie gdzie możecie sobie wsadzić wasze
dekodery? Do szuflady. Albo na złom. I tak są do chrzanu.


Zanieś na reklamację:) Powołaj się na niezgodność towaru z umową i zażądaj najnowszego modelu:)

A "Czarne Koty" Keano bronią 0:0 w Teatrze Marzeń.
Echh.... Oby 1:0 było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na livescore.cc i mi szczęka opadła. W meczu kolejki jeszcze połowy nawet nie ma a Wisła prowadzi już czterema bramkami. Z tego co widzę co tu piszecie to największą winę ponosi ten, który z Krakowa tak bardzo chciał uciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować