Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 00:31, Ari Zmc napisał:


Wiecie co mnie w tym najbardziej denerwóje to że inni sobie z niego kpią jakby byli lepsi.Pewnie w jego wieku też mieli jakieś fantazje.Z rdugiej strony ciekawe ile lat on miał:)

Takswojądrogą ciekaw jestem gdzie pujdzie Mourinhio ale wątpię że będzie to reprezentacja portugali pewnie jakiś dobry klub mu złoży oferte nie do odrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 00:58, buraczek18 napisał:

Takswojądrogą ciekaw jestem gdzie pujdzie Mourinhio ale wątpię że będzie to reprezentacja
portugali pewnie jakiś dobry klub mu złoży oferte nie do odrzucenia.

Może Tottenham? Nawet na onecie w sondzie jest wymieninony pośród klubów,które ma objąć Mourinho,więc coś jest na rzeczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej śmieszą mnie te prowokacje :/ Powtarzacie się ludzie!! :)
Co do meczu Sevilla - Barca to powiem jedno: Nie oglądałem :P Szkoda, że Sevilla przegrała - oddala się szansa na majstra. Ale sezon jeszcze dłuuuuugi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mati - oszalałeś :) Przecież Mourinho mówił że na 100% nie odejdzie do ligowych rywali ;) Oby tylko Laporta go nie zakosił bo ChL i liga dla Barcy w tym roku by była ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 08:59, demrenfaris napisał:

Coraz mniej śmieszą mnie te prowokacje :/ Powtarzacie się ludzie!! :)


To trzeba być debilem,żeby coś takiego pisać :/

Dnia 23.09.2007 o 08:59, demrenfaris napisał:

Co do meczu Sevilla - Barca to powiem jedno: Nie oglądałem :P Szkoda, że Sevilla przegrała
- oddala się szansa na majstra. Ale sezon jeszcze dłuuuuugi ;P


Barca wygrała z Sevilla ? No no no a myślałem,że będą teraz mieli kryzys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:03, demrenfaris napisał:

Mati - oszalałeś :)

To co już pospekulować nie można ;) Nie powiem z chęcią zobaczył bym Jose na ławce Tottenhamu,bądź co bądź to świetny trener ;)

Dnia 23.09.2007 o 09:03, demrenfaris napisał:

Przecież Mourinho mówił że na 100% nie odejdzie do ligowych rywali ;) Oby
tylko Laporta go nie zakosił bo ChL i liga dla Barcy w tym roku by była ;/

No nie wiem z Chelsea jakoś nigdy LM nie wygrał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:03, demrenfaris napisał:

Mati - oszalałeś :) Przecież Mourinho mówił że na 100% nie odejdzie do ligowych rywali ;) Oby
tylko Laporta go nie zakosił bo ChL i liga dla Barcy w tym roku by była ;/


I w tym momencie straciłbym szacunek do Laporty i przestał dopingować Barcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziesz mial tej okazji przynajmniej do lutego, bo do tej pory Rijkaarda zadna sila nie ruszy z ławki trenerskiej Barcy :) Jak dla mnie wyleci jesli odpadniemy z LM i jednoczesnie bedziemy w La Liga ze stratą 5-6 punktów do lidera...co i tak sie wg mnie nie zdarzy ale mniejsza z tym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia przegrała, pasy przegrały... dzisiaj wygra Wisła i będzie idealny weekend ;-)
Chociaż swoją drogą doprawdy, organizowanie meczów w niedzielę o 14:30 jest czystą głupotą... teraz ledwo żyję i dochodzę do siebie, a tutaj jeszcze trzeba się do meczu ''przygotować'' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:31, .Darnok napisał:

Legia przegrała, pasy przegrały... dzisiaj wygra Wisła i będzie idealny weekend ;-)
Chociaż swoją drogą doprawdy, organizowanie meczów w niedzielę o 14:30 jest czystą głupotą...
teraz ledwo żyję i dochodzę do siebie, a tutaj jeszcze trzeba się do meczu ''przygotować''
;-)


Darnok nie wiem czy ostatnimy czasy chwalić się przynależnością do Wisły jest mądrą rzeczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:42, dawidos170 napisał:

> Legia przegrała, pasy przegrały... dzisiaj wygra Wisła i będzie idealny weekend ;-)
> Chociaż swoją drogą doprawdy, organizowanie meczów w niedzielę o 14:30 jest czystą głupotą...

> teraz ledwo żyję i dochodzę do siebie, a tutaj jeszcze trzeba się do meczu ''przygotować''

> ;-)

Darnok nie wiem czy ostatnimy czasy chwalić się przynależnością do Wisły jest mądrą rzeczą
;)

A niby czemu :P Tak na poważnie, jeśli chodzi o to zabójstwo to NIE BYLI WIŚLACY. Małe pocieszenie, ale jednak. Oni tylko pobili jakiegoś kolesia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:52, demrenfaris napisał:

> > Legia przegrała, pasy przegrały... dzisiaj wygra Wisła i będzie idealny weekend ;-)

> > Chociaż swoją drogą doprawdy, organizowanie meczów w niedzielę o 14:30 jest czystą
głupotą...
>
> > teraz ledwo żyję i dochodzę do siebie, a tutaj jeszcze trzeba się do meczu ''przygotować''

>
> > ;-)
>
> Darnok nie wiem czy ostatnimy czasy chwalić się przynależnością do Wisły jest mądrą rzeczą

> ;)
A niby czemu :P Tak na poważnie, jeśli chodzi o to zabójstwo to NIE BYLI WIŚLACY.



To kto w końcu ?

>Małe pocieszenie,

Dnia 23.09.2007 o 09:52, demrenfaris napisał:

ale jednak. Oni tylko pobili jakiegoś kolesia...


Wiesz od kiedy to pobicie uważa się za tylko :> Przecież nawet to nie powinno mieć miejsca - wielkie gieroje w paru spuszczają łomot jednemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:56, dawidos170 napisał:

To kto w końcu ?

Do samochodu o KRAKOWSKICH rejestracjach podbiegł koleś i zadźgał. Tyle wiadomo. Poza tym na takiej zasadzie możesz powiedzieć np. Be-Yaczowi, żeby sie nie chwalił, że jest za Legią po Wilnie... to jednostki. Ja też jestem za Wisłą i jestem z tego dumna. I też idę dzisiaj na mecz podobnie jak Darnok ^^
Tylko jeszcze gardło przygotować trzeba ^^

A Barcelona wygrała? O_O ooo fajnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:20, mała16 napisał:

> To kto w końcu ?
Do samochodu o KRAKOWSKICH rejestracjach podbiegł koleś i zadźgał. Tyle wiadomo. Poza tym na
takiej zasadzie możesz powiedzieć np. Be-Yaczowi, żeby sie nie chwalił, że jest za Legią po
Wilnie... to jednostki. Ja też jestem za Wisłą i jestem z tego dumna. I też idę dzisiaj na
mecz podobnie jak Darnok ^^


No wiesz rozumiem w Wilnie gdzie poleciało mnóstwo - to bandytyzm. Ale zabijać ZA FLAGĘ ? Bo ktoś nie oddał ? Tego już nie rozumiem. A za Legie nie ma się co wstydzić po wybryku w Wilnie - ja się za nich wstydzę od początku kibicowania :P


Ja wczoraj byłem - ruch to największa wiocha w xtrak(l)asie.

Dnia 23.09.2007 o 10:20, mała16 napisał:

Tylko jeszcze gardło przygotować trzeba ^^


Moje już nie funkcjonuje po wczorajszym :P

Dnia 23.09.2007 o 10:20, mała16 napisał:


A Barcelona wygrała? O_O ooo fajnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:33, dawidos170 napisał:

No wiesz rozumiem w Wilnie gdzie poleciało mnóstwo - to bandytyzm. Ale zabijać ZA FLAGĘ ? Bo
ktoś nie oddał ? Tego już nie rozumiem.

Tylko, że są właściwie dwa różne przypadki. Jeden mówi o jakiejś fladze, a drugi o tym samochodzie z krakowskimi rejestracjami. Ja wciąż jestem dumna, że jestem za Wisłą, bo ten świat sie dzieli na normalnych kibiców jak ja i Darnok i na bandytów. Niestety, z tym nic nie zrobimy.

Dnia 23.09.2007 o 10:33, dawidos170 napisał:

A za Legie nie ma się co wstydzić po wybryku w Wilnie
- ja się za nich wstydzę od początku kibicowania :P

Mnie tam Legia ani ziębi ani grzeje.

Dnia 23.09.2007 o 10:33, dawidos170 napisał:

Ja wczoraj byłem - ruch to największa wiocha w xtrak(l)asie.

Trza było nie iść... trza było nie iść.. ;P

Dnia 23.09.2007 o 10:33, dawidos170 napisał:

Moje już nie funkcjonuje po wczorajszym :P

Heh... a moje nie funkcjonuje od środy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:49, mała16 napisał:

> A za Legie nie ma się co wstydzić po wybryku w Wilnie
> - ja się za nich wstydzę od początku kibicowania :P
Mnie tam Legia ani ziębi ani grzeje.


Poznań grzeje :P

Dnia 23.09.2007 o 10:49, mała16 napisał:


> Ja wczoraj byłem - ruch to największa wiocha w xtrak(l)asie.
Trza było nie iść... trza było nie iść.. ;P


Jasne :P I przepuścić taki mecz? I tak najlepsz powód do radości dali... kibice Ruchu. Tak to do nas hej k* coś cie tak cicho po czym przy 4, 5, 6 bramce się im odwdzięczyliśmy a na koniec, żeby pogrążyć totalnie stadion zaczął skandować na kolana - nie było by w tym nic satysfakcjonującego gdyby nie to,że Ruch sam sobie na to zapracował

Dnia 23.09.2007 o 10:49, mała16 napisał:

> Moje już nie funkcjonuje po wczorajszym :P
Heh... a moje nie funkcjonuje od środy :P

Tzn. moje od zeszłej soboty już niet ;) Tyle,że wczoraj dobiłem :) A w środę nie byłem bo w Poznaniu za zimno a ja nie mogę się przeziębić totalnie - muszę być na piątek całkowicie zdrowy bo mam badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealnie ułożyły się II ligowe mecze. Śląsk na czele, porażka Zniczu i Tura, do tego zwycięstwo Wisły Płock, szkoda tylko, że GKS przegrał.
W pierwszej lidze wyniki także dobre (Korona, Lech), jeszcze tylko dziasiaj chciałbym, aby Wisełka gładko wygrał i ten footballowy weekend bedzie bardzo udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że w tym roku awansują przede wszystkim Polonia Warszawa (derby stolicy to zawsze wydarzenie, mimo iż się Polonia do zera zneutralizowała niestety) i GieKSa, prawdziwa GieKSa.
W barażach niechby awansował Śląsk Wrocław, albo Lechia Gdańsk
A spadku chciałbym Poloni Bytom, Zagłębia Sosnowiec i Odry.
Wtedy nasza pomarańczowa liga byłaby cud miud, prawie idealna, bo idealną to kiedyś już podawałem. :)

Dziś mecze Man United i Bayernu. Liczę na oba zwycięstwa, Bayern musi się umocnić na czele tabeli wygraną z beniaminkiem, bo zbliżają sie niebezpiecznie inne zespoły, które ponoć nie miały nic w tym sezonie pokazać i Schalke.
Man United wygrać również muszą, bo się Kanonierzy niebezpiecznie oddalają, że o innych nie wspomnę. Już Chelsea wolałem na pozycji lidera, niż Arsenal.
I dziś też wydarzenie dla mnie w lidze włoskiej... chociaż tutaj to już tylko sympatyzuję. Roma musi pokonać Juve.
Forza Roma! Forza Totti!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol...6:2....Ruch Chorzów normalnie został zmieciony z powierzchni Ziemi przez Kolejorza...pogrooom..hehe...i tak właśnie ma grać Lech...a swoją drogą podobno Lech planuje w przerwie zimowej wydać kilka milionów więcej na transfery....oby tylko na obronę, bo moim zdaniem atak i pomoc póki co mogą zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować