Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 19:10, cubba napisał:

> Jutro mecz Tottenhamu z Boltonem. Może po okazałym zwycięstwie z Anorthosisem w PU chłopaki

> wreszcie pokazą na co ich stać w lidze.
Też mam taką nadzieję. :)

O czyżbym nie był jedynym kibicem Tottenhamu na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 15:22, Be-Yacz napisał:

Jeśli Barca wygra to i tak będzie radość, bo największy konkurent do majstra straci punkty
:).

Chyba do vicemistrzostwa ;)

>A obstawiłem X2 :).
Ja tam dalej myśle, że to nie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech wygrywa 6:2 z Ruchem. Już dawno nie widziałem takiego gradu goli. Zadanie Lechowi trochę zapewne ułatwił fakt, że jeden z zawodników Ruchu dostał czerwoną kartkę. A i Reiss zmarnował jeden karny, ogólnie sporo wrażeń, zwłaszcza w drugiej połowie, no i sporo bramek. Ruch grał nieźle w pierwszej połowie, ale w drugiej grali bardzo zagubieni no i nie zdołali powstrzymać Lecha.
Zobaczymy jak jutro Wisła poradzi sobie z Polonią Bytom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem dziś o Camp Nou, a także wspominałem o jego przebudowie. Proszę bardzo :)

http://sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=443771&idseccio_PK=803

"Después de la remodelación, el ''nuevo'' Camp Nou tendrá una capacidad para 104.000 espectadores."

Znaczy sie, ze po tych modyfikacjach ''nowe'' Camp Nou będzie mogło pomieścić 104 tysiące widzów ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Lech w dość dobrym stylu(w bardzo dobrym w II poł.) wygrał z Ruchem. Choć niebiescy nie grali źle. Pozytywnie zaskoczony jestem postawą Midzierskiego, grał naprawdę dobrze. I oczywiście dużo wniosła zmiana Pitrego na Rengifo. Jak dla mnie Pitry nie nadaje się do Lecha. Zresztą jak Kucharski, bardzo nie pewny moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z meczu. Wynik zadowolony :) Gra no trochę mniej - o dziwo środek obrony lepiej niż boki. Pitry zero Zając 2 bramki ale też obok meczu :/ Piotrek nie wykorzystał karnego. Sędzia był za łagodny ( co prawda czerwona i 2 żółte czy 3 ale częściej powinien sięgać wg mnie. A teraz do dopingu. OŚWIADCZAM, że takiej WIOCHY i CHAMSTWA w Poznaniu jeszcze nie widziałem. Nawet Legia była lepsza. Obrażanie matek kibiców uważam jako dyshonor. W dodatku offy na piłkarzy Lecha od samego początku, specjalne prowokacje kibiców Ruchu czy nazywanie Poznania wiochą wykracza w mojej opinii poza ramy sensownego dopingu. O ile dopuszczam offy na kibiców w stylu hej k* coś cie tak cicho to obrażania matek czy kogokolwiek innego jest dla mnie sprzeczne z ideą dopingu. W dodatku Ruch był bardziej skupiony na obrażaniu Lecha i kibiców niż na dopingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:15, dawidos170 napisał:

Gra no trochę mniej - o dziwo środek obrony lepiej niż boki. Pitry zero Zając 2 bramki ale też obok meczu :/

Jak dla mnie Zając zagrał dobre zawody. Ivan i Kikut też źle nie grali. Co innego kucharski, często źle ustawiony i zbyt nie pewny w swoich interwencjach. Wreszcie dobry mecz w wykonaniu Henia, wracał się, rozgrywał i kiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 19:34, mikal15 napisał:

Chyba do vicemistrzostwa ;)

Nie, do mistrzostwa.

Dnia 22.09.2007 o 19:34, mikal15 napisał:

>A obstawiłem X2 :).
Ja tam dalej myśle, że to nie wejdzie.

Narazie po pierwszej połowie meczu wchodzi ;).

Milan zremisował kolejny mecz. Co się dzieje z tą drużyną. Przed sezonem wiedziałem, że raczej nie ma szans na mistrza, ale nie spodziewalem sie tak slabej postawy na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 17:21, .Darnok napisał:

Nie ma się czego bać i popadać w jakąś paranoję...


W pełni popieram. Jak zaczniemy bać się kilku bandytów i kretynów to C+ zrobi złoty interes bo każdy będzie w domu siedział i OE oglądał jedynie w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu Widzew wygrał mecz. Górnik też 3 punkty. Niech jeszcze jutro wygra Wisła i będę bardzo zadowolony z tej kolejki. A i jeszcze Lech Poznań sobie postrzelał. To chyba najładniej grająca drużyna w naszej ekstraklasie, choć nie raz zapominają o obronie co nie zmienia faktu, że ogląda się ich bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. A i jeszcze Lech Poznań sobie postrzelał. To chyba najładniej

Dnia 22.09.2007 o 22:59, pretorianie napisał:

grająca drużyna w naszej ekstraklasie, choć nie raz zapominają o obronie co nie zmienia faktu,
że ogląda się ich bardzo przyjemnie.


Dzięki za uznanie ale sam tak nie uważam :) Mimo wszystko zawodnicy albo mają super mecz albo dno - i to wychodzi tak,że część ma dobry mecz a część gra dno i ogólnie to wizerunek gry jest średni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak wyglądało ten mecz ale z relacji otrzymałem wrażenie żę piłkarze lecha poprostu chwilami tak dobrze grali że ci bezradni chorzowianie posówali się do fauli i z tąd te czerwone i zółte kartki.
Zdziwił mnie też komentarz że kotorowski przepuścił piłkę między nogami ponoć jeżeli tak było to poważny błąd bramkarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 23:13, buraczek18 napisał:

NIe wiem jak wyglądało ten mecz ale z relacji otrzymałem wrażenie żę piłkarze lecha poprostu
chwilami tak dobrze grali że ci bezradni chorzowianie posówali się do fauli i z tąd te czerwone
i zółte kartki.


Ale chorzowianie też mieli parę bardzo ładnych akcji. czerwona i jedna żółta były za faule w polu karnym. A ogólnie to sędzia jakiś łagodny był bo spokojnie w większej liczbie fauli mógł sięgnąć po kartonik.

Dnia 22.09.2007 o 23:13, buraczek18 napisał:

Zdziwił mnie też komentarz że kotorowski przepuścił piłkę między nogami ponoć jeżeli tak było
to poważny błąd bramkarski.


Tak było. Wrzucenie piłki z lewej strony główka z prawej z jakichś 3-4 metrów i to taka w dół i przeleciała mu piłka między nogami. Ale miał też parę niezłych interwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Legia zatrzymana. jutro Wisełka ma szansę się zbliżyć do Legii. A i kurde niedobrze z Chelsea bo Mourinhio odchodzi a razem z nim Drogba. A więc The Blues w rozsypce. A tak osobiście chciałbym aby mistrzem Anglii został Liverpool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A za tydzień mecz z Sevillą. Ja obstawiam Seville. To bedzie mój pewniak ;].

>A obstawiłem X2 :).

A ja dalej swoje. "W typowaniach należy kierować się rozumem, a nie sercem". Myślisz, że potrafisz ocenić szanse Barcelony bez emocji? Przecież wiedziałeś doskonale jak Sevilla radzi sobie w meczach wyjazdowych z trudnymi rywalami. I wiedziałeś też doskonale kiedy ostatnio Barcelona przegrała na Camp Nou. Ale wybrałeś nieracjonalnie, cóż żałuj teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 00:00, mikal15 napisał:

A obstawiłem X2 :).

A ja dalej swoje. "W typowaniach należy kierować się rozumem, a nie sercem". Myślisz, że potrafisz
ocenić szanse Barcelony bez emocji? Przecież wiedziałeś doskonale jak Sevilla radzi sobie w
meczach wyjazdowych z trudnymi rywalami. I wiedziałeś też doskonale kiedy ostatnio Barcelona
przegrała na Camp Nou. Ale wybrałeś nieracjonalnie, cóż żałuj teraz :P

Nie żałuje, bo kupon ten i tak położył mi Lpool. Oceniłem szanse bez emocji, bo grą nie zachwycała, nawet w ostatnim meczu u siebie, wygranym zresztą 3-1. Teraz wygrała 2-1. Mecz stał na dość dobrym poziomie, karny dla Barcy raczej słuszny, chodź w Anglii 80% takich karnych nie gwiżdżą... Sevilla straciła punkty, i jeśli Real jutro wygra, to będzie pełnoprawnym i jedynym liderem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować