Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Hertha Berlin - Bayern Monachium 0:0

Bayern fartem mistrzem jesieni... Dzięki potknięciom Werderu.
Gorzsze jednak jest co innego... To, że był to kolejny mecz z cyklu dużej przewagi, w niektórej ogromnej Bayernu i niewykorzystywanych sytuacji. W pierwszej połowie Hertha atakowała tylko z kontry, z czego Bayern zaraz to przerywał, ponieważ kogo jak kogo, ale defensywa z Monachium gra bardzo dobrze. Zdarzały się Bayernowi ładne kombinacyjne akcje, ale jak zwykle bez wykończenia. Drugą połowę lepiej zaczęła Hertha, przez jakieś 10 minut zaczęli atakować, ale później (a na samym końcu to już w ogóle...) została zepchnięta do defensywy. Ribery stał przed pustą bramką i... nie trafił w piłkę, pocieszać się można jedynie tym (o ile to jest jakiekolwiek usprawiedliwienie dla gracza tej klasy), że musiał się śpieszyć bo miał wokoło siebie pełno obrońców. Klose też skiksował przestrzelając.
Ja pisałem, że chcę PUEFA nawet kosztem mistrzostwa, więc jeśli Bayern zagra piękny mecz w czwartek z Salonikami u siebie, awansuje to "będzie wybaczone", ale jak odpadnie z PUEFA to... Brak mi słów.
Generał powinien odejść, z tych którzy są typowani na następców najbardziej odpowiadałby mi Klinsmann albo Marco van Basten
P.S.
Warto dodać jeszcze, że Rensing po raz kolejny udawadnia, że godnie zastąpi Kahna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:29, Vaxinar napisał:

Hertha Berlin - Bayern Monachium 0:0

Szczerze to niezbyt ciekawie mi wygląda. Od jakiegoś czasu, co dodasz jakiś wpis na temat meczu Bayernu to jest remis. I to w fatalnych okolicznościach (duża przewaga i nie wykorzystane sytuacje). Nie wygląda to ciekawie, no ale szczęśliwie potyka się także Werder.

Co do UEFA... dadzą rade, zobaczysz ;) Troche optymizmu, co?

Dnia 15.12.2007 o 17:29, Vaxinar napisał:

Generał powinien odejść, z tych którzy są typowani na następców najbardziej odpowiadałby mi Klinsmann albo >Marco van Basten

Zobaczymy kto zastąpi obecnego trenera Bayernu, myślę, że Van Basten byłby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:42, mała16 napisał:

Od jakiegoś czasu, co dodasz jakiś wpis na temat meczu Bayernu to jest remis.

Bayern od dawna niestety nie wygrał... Dwa remisy w Bundeslidze, jedna przegrana i jeszcze jedna przegrana w PUEFA.

Dnia 15.12.2007 o 17:42, mała16 napisał:

Nie wygląda to ciekawie, no ale szczęśliwie potyka się także Werder.

Dziś się nie potknął, ponieważ zmiażdżył u siebie Bayer Leverkusen 5:2. Po prostu jak poprzednio Bayern remisował, to Werder akurat też. Krótko mówiąc, jak Bayernowi nie wychodziło to Werderowi akurat też, chociaż to Bayern prowadził, więc powinno się powiedzieć, że to Werder nie wykorzystał okazji.

Dnia 15.12.2007 o 17:42, mała16 napisał:

Co do UEFA... dadzą rade, zobaczysz ;) Troche optymizmu, co?

Ja wierzę, przecież to tylko Saloniki (Wisła ich wyeliminowała...). Ale piszę, że jakby odpadli, to Uli Hoeneß chyba urwie głowę Generałowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tottenham pnie się w górę :)
Dzisiaj koguty po bramce Berbatova w 81 minucie ograli na wyjeździe nie byle kogo,bo Portsmouth czyli 5 zespół w tabeli. Nic tylko się cieszyć ;) A jutro jak każdy fan Premiership czekam na dwa klasyki: derby Londynu i The Reds vs. ManU.

Ps. Ciekawy mecz był na JJB Stadium. Wigan wygrało z Blackburn 5:3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 18:19, mati285 napisał:

Tottenham pnie się w górę :)
Dzisiaj koguty po bramce Berbatova w 81 minucie ograli na wyjeździe nie byle kogo,bo Portsmouth
czyli 5 zespół w tabeli. Nic tylko się cieszyć ;) A jutro jak każdy fan Premiership czekam
na dwa klasyki: derby Londynu i The Reds vs. ManU.

Ps. Ciekawy mecz był na JJB Stadium. Wigan wygrało z Blackburn 5:3.

Naprawdę zapowiada się juto ciekawie oby Liverpool wygrał oglądałem ostatnio powtórkę meczu Ligi Mistrzów Marsylia- Liverpool trzeba przyznać że Liverpoolowi wychodziło wszystko trzymam za nich kciuki . Ale będzie atmosfera na Anfield Road

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wygraliśmy z Bośnią i Hercegowiną 1:0,choć nie było to jakieś porywające widowisko. Sądzę jednak,że kadra B czy jak kto woli kadra Orange Ekstraklasy zaprezentowała się przyzwoicie. Dziwi mnie tylko brak bardziej zdecydowanych ataków,gdy Bośniacy grali w dziesiątkę. Jeżeli miałbym kogoś wyróżnić to z pewnością Golińskiego za zwycięską bramkę,a także Wawrzyniaka za kilka odważnych,ofensywnych wejść. Widoczny był Brożek (to on "wypracował" czerwoną kartkę). Nieźle grali też Zahorski i Pawłowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:15, mati285 napisał:

No i wygraliśmy z Bośnią i Hercegowiną 1:0,choć nie było to jakieś porywające widowisko.

A dziwisz sie? Nieszczególny rywal i nasza "Reprezentacja OE"...

Dnia 15.12.2007 o 20:15, mati285 napisał:

Dziwi mnie tylko brak bardziej zdecydowanych ataków,gdy Bośniacy grali w dziesiątkę.

Mnie tam dziwią ale z innego względu. Pal sześć 10 Bośniaków na boisku. Te chłopaki walczą o szansę gry na EURO (nie każdy ma pewną pozycje w kadrze i musi się bardzo starać) a oni jakoś tak niemrawo...

Dnia 15.12.2007 o 20:15, mati285 napisał:

Widoczny był Brożek (to on "wypracował" czerwoną kartkę).
Nieźle grali też Zahorski i Pawłowski.

No to Brożek dobrze że był widoczny, oby tak dalej. Niech pokaże na co go stać. Zahorski? Pomału pomału zaklepuje sobie miejsce w kadrze (a ja sie dziwiłam, czemu on, nie Jarka!). Zobaczymy jak to sie dalej potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że moje obawy okażą się niesłusznie. Jak ja kocham się mylić! A wszystko dzięki Eto''o, ten człowiek jest po prostu wielki. O tym mówiłem wielokrotnie pisząc o stylu gry napastnika w Barcelonie.

A Messi kontuzja bardzo poważnie to wyglądało. Wersja optymistyczna- rozcięte kolano :D Wersja pesymistyczna (realistyczna)- naderwanie mięśnia udowego i mniej więcej 3-4 tygodnie przerwy....

EDIT: Właśnie zszedł z boiska Toure. Bez kartki. Czyli teraz nikt już nie będzie mógł mówić, że w GD Barcelona gra bez Yay :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:40, Dekerinho6 napisał:

Ostatnio widać ze Boruc stracił forme to już moim zdaniem nie jest ten bramkarz jaki był

Czas na Kuszczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny mecz...ale możliwe że gdyby Buffon nie stał to by nie było aż takiej przewagi...coś tak bym wątpił nad taką przewagą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 23:44, Baluk25 napisał:

Nawet fajny mecz...ale możliwe że gdyby Buffon nie stał to by nie było aż takiej przewagi...coś
tak bym wątpił nad taką przewagą ;/

No a ile Lazio miał sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:40, Dekerinho6 napisał:

Ostatnio widać ze Boruc stracił forme to już moim zdaniem nie jest ten bramkarz jaki był

Boruc jest kontuzjowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 23:22, mikal15 napisał:

Wszystko wskazuje na to, że moje obawy okażą się niesłusznie.


Gdyby patrzeć tylko na boisko, a nie na trybuny, to można byłoby pomyśleć, że Barcelona gra u siebie. Valencia strasznie słubiutka. Za to zachowanie jej kibiców - wychodzących w 60 minucie - jak dla mnie było żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co pokazała Valencia w pierwszej połowie to żenada. W drugiej zagrali już troche lepiej, utrzymywali się przy piłce a nawet kilka razy zagrozili bramce Barcelony. W pierwszej połowie grali jak drugoligowiec. Kretyńskie błędy w defensywie, głupie straty, no poprostu nic nie wychodziło. Barcelona wygrała w 100% zasłużenie, choć w sumie nic tak naprawde nie pokazała. Z bardzo dobrej strony pokazali się Eto, i równie dobrze Messi. VV bardzo niepewnie, mam nadzieje, że tak w GD też zagra ;]. Jedynym pozytywnym akcentem jest kontuzja Messiego ;). Nie pogra chłopaczyna miesiąc ;P.

Mikal15, jakiś czas temu mówiłeś, że Messi nie jest kontuzjogenny, tylko wszyscy go koszą. Dzisiejszy mecz, to najlepszy dowód na to, że jest, bo doznał kontuzji, podczas biegu, a nie z winy innego piłkarza.

Mam nadzieje, zę tak spokojnie będzie chciała grać Barcelona z Realem, to Real ją zajedzie ;). Środka Baptista-Sneijder-Diarra(lub Gago) poprostu niewytrzyma kondycyjnie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niesamowite Dwa mecz i 14 bramek! To możliwe tylko w angielskiej Premier League! Sześć trafień zobaczyli kibice w Manchesterze, a ośmiokrotnie strzelców oklaskiwano w Wigan!
Dla mnie w niedziele jest ważny dzień dwa wielkie mecze:

Arsenal - Chelsea
Liverpool - Manchester United

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować