Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2008 o 23:21, dawidos170 napisał:

MU nie jest za dobre w karnych ;( Puchar do Londynu ? Oby nie...


Dokładnie :) Odpowiedź za kilka minut ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GLOOOOOOOOOOOOOOOORIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!YEEEEEEEEEEEEEEAAAA AAAAHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!;] Brawo Mu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam przynajmniej satysfakcje z tego powodu, że ten szmaciarz ronaldo nie trafił :). Niestety, ale The Blues przegrali :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Terry strzelał karnego byłem już pod biurkiem prawie;] Ale kiedy spudłował do wisiałem na żyrandolu prawie ;] Ale Kuszczak pogratulował Van Der Sar''owi ;] Brawo MU !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże. To podniecenie które mnie dopadło. Na początku załamanie, po strzale Ronaldo. Później Terry, radość. I Anelka vs. VSD. ManU! Ah. Glory : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 23:39, Deedi napisał:

Ale Ronaldo spiep**** karnego :D Ehh MU wygrało :( To tylko fart i nic więcej xD


Dokładnie ,ale ja wiedzialem ze Ronaldo nie strzeli!!!!! on nie umie strzelać karnych w ważnych meczach !!!
Ale terry myslalem ze trafi.Szkoda ,ale emocje byly nie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie albo nie, ale byłem pewien, że Ronaldo nie trafi - jak zobaczyłem w jaki sposób zabiera się do strzału. Potem byłem tak samo pewien, że Anelka nie zaliczy karnego - wystarczyło na niego popatrzeć, w ogóle wyglądał jakby grał w tym meczu od niechcenia ;P
Trochę szkoda Chelsea, mieli słupek i poprzeczkę. Szkoda Terry''ego, mógł zostać największym bohaterem... pech.
Gratulacje dla MU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslałem ze C.Ronaldo będzie strzelał w prawy gorny róg. Ale się myliłem. I tam powinien powtarzać karnego bo sie zatrzymał ;] xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 23:38, ziomal69 napisał:

Ale Manchester przyfarcił. Chelsea była lepsza (2 razy więcej strzałów)... Cóż... futbol.
;]


Taa i dwa celne mniej.


Popłakałem się :) Diabły płaczą. Ze szczęścia. A tego,że CR nie trafi - pewny był chyba każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 23:42, Samurai Nobuke napisał:

No ale wygrał lepszy ... a może z większym szczęściem?

W karnych zawsze wygrywa ten z większym szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po meczu. Niewątpliwie był to jeden z najbardziej emocjonujących finałów LM jakie mi dane było oglądać. Mecz był dynamiczny (zwłaszcza większa część drugiej połowy), i dość ostry. Według mnie czerwona kartka dla Drogby była niesłuszna. Powinno skończyć się na żółtej.
Przynajmniej mam satysfakcję z tego, że Ronaldo nie strzelił karnego (chociaż jego gol w pierwszej połowie był bardzo ładny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuty karne to loteria....Próba nerwów, cóż nawet Wisła Kraków miała by szanse w karnych w Finale Ligi mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 23:40, Logan10 napisał:

> Ale Ronaldo spiep**** karnego :D Ehh MU wygrało :( To tylko fart i nic więcej xD


Dokładnie ,ale ja wiedzialem ze Ronaldo nie strzeli!!!!! on nie umie strzelać karnych
w ważnych meczach !!!
Ale terry myslalem ze trafi.Szkoda ,ale emocje byly nie małe.

Zgadzam się! Juz bylo widac ze cos kombinuje. Ronaldo zawsze w karnych coś kombinuje zamiast normalnie strzelić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować