Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2008 o 19:59, sportowiec 7 napisał:

Jak jest wsza ulubiona liga ?
Moja Angielska i Polska (prznajmiej mecze są ciekawe i dużo goli) :)


Polska to nuda, najlepsza jest angielska...

O nie... Milan nie przeszedł do LM, apokalipsa. Co z transferem Ronaldinho? Cały rok bez mojego ulubionego klubu w Pucharach, ja tego nie wytrzymam

No trudno, mam nadzieje, że Fiorentina odpadnie w LM, a Liverpool i Inter dojdą wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:59, sportowiec 7 napisał:

Jak jest wsza ulubiona liga ?

Jak dla mnie to fajna jest liga angielska , hiszpanska i polska ;]
a nie lubie ligi włoskiej... ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:44, Don Zorro napisał:

Cały rok bez mojego ulubionego klubu w Pucharach, ja tego nie wytrzymam

Jak to? Puchar Uefa to też gra w pucharach. Zobacz dobrą stronę: Milan jak poprawi skład i wyniki to moze i zwycięży w tym pucharze, to też jest osiągnięcie. Baa nawet w telewizji jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:55, wip_01 napisał:

Jak to? Puchar Uefa to też gra w pucharach. Zobacz dobrą stronę: Milan jak poprawi skład
i wyniki to moze i zwycięży w tym pucharze, to też jest osiągnięcie. Baa nawet w telewizji jest.


Tym bardziej, że z tego co czytam w Wikipedii to Milan nie ma na swoim koncie PUEFA.
Byleby się kibice Milanu nie przejechali jak my - kibice Bayernu. A włoska prasa napewno będzie nakręcać i presje robić jak niemiecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:55, wip_01 napisał:

> Cały rok bez mojego ulubionego klubu w Pucharach, ja tego nie wytrzymam
Jak to? Puchar Uefa to też gra w pucharach. Zobacz dobrą stronę: Milan jak poprawi skład
i wyniki to moze i zwycięży w tym pucharze, to też jest osiągnięcie. Baa nawet w telewizji
jest.



W sumie tak, ale puchar UEFA to już nie to samo co LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:55, wip_01 napisał:

> Cały rok bez mojego ulubionego klubu w Pucharach, ja tego nie wytrzymam
Jak to? Puchar Uefa to też gra w pucharach. Zobacz dobrą stronę: Milan jak poprawi skład
i wyniki to moze i zwycięży w tym pucharze, to też jest osiągnięcie. Baa nawet w telewizji
jest.


No niby jest w telewizji ale o ile mniej ludzi ogląda Puchar Uefa i dopiero od pozniejszych faz jest pokazywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, ze Milan w LM nei zagra.

Raz - jak sezon temu zdobywali Puchar Europy to w ogóle nie powinni byli tam grać ze względu na udział w aferze korupcyjnej, która przyćmiła nawet nasze bagienko. No ale nie od dziś wiadomo, że UEFA jest dla Włochów bardzo łaskawa.

Dwa - może wreszcie zobaczą, że teraz gra się składem ze średnią wieku poniżej 30 lat...

W lidze hiszpańskiej Ossasuna się utrzymała, więc są jakieś szanse na pozostanie Astiza w Warszawie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2008 o 19:53, Vaxinar napisał:

Jeśli idzie o piłkę za Odrą, to sądzę że do ciekawszych rzeczy należy że awansowały takie
firmy jak FC Köln i Borussia Mönchengladbach. W szczególności ta druga ekipa. No się

No bardziej ta pierwsza firma mi leży. Więcej sentymentu mam dla Kolonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 22:11, pretorianie napisał:

No bardziej ta pierwsza firma mi leży. Więcej sentymentu mam dla Kolonii.


Wiesz... Kibice Bayernu się raczej nie lubią z tymi z M''gladbach. Nie lubią się z większością kibiców z Niemiec, więc napiszę "bardzo nie lubią". :P
Chodzi tu o ogromną rywalizację w Bundeslidze o tytuł mistrza w latach 70. Parę razy Bayern skupiając się na Pucharze Europy te konfrontacje przegrywał. To były złote lata Borussi M''gladbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 22:34, Ecko09 napisał:

Którego zaczyna sie Euro 2008? Bo słyszałem kilka dat (2 czerwca, 3 czerwca lub 7 czerwca).

zważywszy że od 1988 roku Euro zawsze rozpoczyna się w sobotę to będzie 7 czerwca
godzina 18.00 Bazylea, stadion: St. Jakob-Park ,mecz: Szwajcaria-Czechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w zasadzie to kiedy ten Ronaldinho przechodzi do Milanu ponieważ od kilku dni tak miał przechodzić grać ostatni mecz jeszcze z Barcą na pożegnanie a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 08:41, Dekerinho6 napisał:

A w zasadzie to kiedy ten Ronaldinho przechodzi do Milanu ponieważ od kilku dni tak miał
przechodzić grać ostatni mecz jeszcze z Barcą na pożegnanie a tu nic...

teraz to już raczej nie ma co się spieszyć, bo i tak jest po sezonie na pewno od nowego sezonu będzie już piłkarzem Milanu. Swoją drogą dla Milanu Puchar UEFA to olbrzymie straty finansowe, ciekawe ilu sponsorów się wycofa i ilu piłkarzy zdecyduje się odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 08:53, Mroczny Elf99 napisał:

> A w zasadzie to kiedy ten Ronaldinho przechodzi do Milanu ponieważ od kilku dni
tak miał
> przechodzić grać ostatni mecz jeszcze z Barcą na pożegnanie a tu nic...
teraz to już raczej nie ma co się spieszyć, bo i tak jest po sezonie na pewno od nowego
sezonu będzie już piłkarzem Milanu. Swoją drogą dla Milanu Puchar UEFA to olbrzymie straty
finansowe, ciekawe ilu sponsorów się wycofa i ilu piłkarzy zdecyduje się odejść


W zasadzie to też myślałem że już trochę za późno przechodzić. I pewnie pójdzie od nowego sezonu.Racja wielkie straty ponoszą ale jak grają bardzo dobrze i wygrają naprawdę dużo to im sie to wszystko później wraca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 12:28, Vaxinar napisał:

Cóż... Dobrem...


Miał być. A le zawsze znajdzie się kilku debili co mają sieczkę zamiast mózgu.

Dnia 16.05.2008 o 12:28, Vaxinar napisał:

A gdybyś miał dla niego wybierać, czysty teoretycznie pytam. Wolałbyś Real Madryt czy
FC Barcelonę? Tylko te dwa kluby. :)


Powiedz mi jak mam wybrać między klubami których szczerze i od serca nie na widzę:)
Ale tak logicznie myśląc to chyba lepiej było by do Realu. Tam go przynajmniej zmarnują. Wsadzą w samolot i będą wozić po świecie jak małpę z cyrku. Zawsze to jeden rywal mniej w LM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 14:53, ziomal69 napisał:

Problem w tym, że zarząd MU już od miesiąca naciska by Krystian podpisał nowy kontrakt.
Ferguson prosi Ronaldo już od wielu miesięcy by ucioł spekulacje dotyczące jego transferu,
ale Ronaldo tego nie robi, więc coś jest na rzeczy na 100%.


CR7 ma ważny kontrakt do 2012 roku bez klauzuli odstępnego.
Kontrakt może zostać przez niego wykupiony/jednostronnie rozwiązany co najwyżej na rok przed jego zakończeniem. Tak zwane prawo Webstera.

Co do spekulacji to odpowiedź masz tutaj: http://mufc.pl/aktualnosci/9433/ronaldo-zostane-dla-fergusona/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować