Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2008 o 14:02, sportowiec 7 napisał:


> a nie lubie ligi włoskiej... ;p
Ja też strasznie nudna jest :]



No mówiąc szczerze też nie przepadam za nią ale jak grają mecze to całkiem nieźle im to idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 10:08, Quire napisał:

Co do spekulacji to odpowiedź masz tutaj: http://mufc.pl/aktualnosci/9433/ronaldo-zostane-dla-fergusona/

Wiesz, prasa różne rzeczy wypisuje. Ja wolę się skupić nad tym co mówi sam zainteresowany przed kamerami, a widziałem już dwa wywiady, gdzie potwierdzał, że chce grać w hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 09:57, Quire napisał:

Powiedz mi jak mam wybrać między klubami których szczerze i od serca nie na widzę:)

Pisz nienawidze, coby języka nie kaleczyć. :)

Dnia 19.05.2008 o 09:57, Quire napisał:

Ale tak logicznie myśląc to chyba lepiej było by do Realu. Tam go przynajmniej zmarnują.
Wsadzą w samolot i będą wozić po świecie jak małpę z cyrku. Zawsze to jeden rywal mniej w LM:)

O rany, jakie ziemne wyrachowanie... :> Ja tu myślałem, że będzie Ronaldo dobrze życzył, a tu taki tekst.

http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/14900/ronaldo_zostaje_jestem _najlepszy
Ja już nie wiem...

http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=18035
Super, że Pawłowi nie uderzyła sodówka do główki po królu strzelców, mistrzostwie i coraz lepsze granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 09:57, Quire napisał:

Powiedz mi jak mam wybrać między klubami których szczerze i od serca nie na widzę:)
Ale tak logicznie myśląc to chyba lepiej było by do Realu. Tam go przynajmniej zmarnują.
Wsadzą w samolot i będą wozić po świecie jak małpę z cyrku. Zawsze to jeden rywal mniej
w LM:)

Przecież w ostatnich dwóch sezonach to Manchester objeżdzał świat i pokazywał chińczykom swoją małpkę, nie Real, więc to bzdury.

Garay w Realu. To już pewne na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 15:50, ziomal69 napisał:

Wiesz, prasa różne rzeczy wypisuje. Ja wolę się skupić nad tym co mówi sam zainteresowany
przed kamerami, a widziałem już dwa wywiady, gdzie potwierdzał, że chce grać w hiszpanii.


Sam zainteresowany ma niewiele do powiedzenie, gdyż ma ważny kontrakt do 2012 roku. A jeśli rzeczywiście Real chce za niego dać 120 milionów euro, to nie zawachałbym się ani chwlię. Pewnie skończyłby tam tak samo jak Beckham, a za taką kasę można kupić 5 przyszłych gwiazd. A tak poza tym to po co miałby przechodzić do słabszego klubu, ManU każdego roku walczy o zwycięstwo LM, a Real potrafi tylko wyjść z grupy.

P.S
Kogoś mi przypominasz....;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:36, temek napisał:

Sam zainteresowany ma niewiele do powiedzenie, gdyż ma ważny kontrakt do 2012 roku.

Ja nie mówię, że Ronaldo odejdzie z ManU. Ja mówię, że chciałby grać gdzie indziej. ;]

Dnia 19.05.2008 o 20:36, temek napisał:

A
jeśli rzeczywiście Real chce za niego dać 120 milionów euro, to nie zawachałbym się ani
chwlię. Pewnie skończyłby tam tak samo jak Beckham,

Beckham? Twen który zarobił dla Realu jakieś 500 milionów Euro?

Dnia 19.05.2008 o 20:36, temek napisał:

a za taką kasę można kupić 5 przyszłych
gwiazd. A tak poza tym to po co miałby przechodzić do słabszego klubu,

Real co roku jest jednym głównych kandydatów do zdobycia LM. Real to najbardziej utytułowany klub w historii europejskiej piłki, czy ci się to podoba, czy nie.

Dnia 19.05.2008 o 20:36, temek napisał:

ManU każdego roku
walczy o zwycięstwo LM, a Real potrafi tylko wyjść z grupy.

Kiedy Real zdobył ostatni raz LM? Kiedy ManU? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 15:50, ziomal69 napisał:

Wiesz, prasa różne rzeczy wypisuje. Ja wolę się skupić nad tym co mówi sam zainteresowany
przed kamerami, a widziałem już dwa wywiady, gdzie potwierdzał, że chce grać w hiszpanii.


Jeśli chodzi o wymysły prasy to nikt na świecie nie ma takiej fantazji jak Hiszpańscy dziennikarze.
Przytaczany przez Ciebie przykład pochodził z Marcy. Gazety która wychodzi w Madrycie i jest wybitnie pro-Realowska.

A CR7 już od dawna mówi że kiedyś zagra w Hiszpanii i nikt tego nie neguje. Nie znaczy to jednak że w Realu i że w następnym sezonie.

Jeśli chodzi o cyrk objazdowy to Real jest niekwestionowanym Mistrzem Świata do którego wszystkim brakuje bardzo dużo. Chwała im za to. Dla mnie mogą nawet na księżyc latać i tam rozgrywać mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 16:27, Vaxinar napisał:

Pisz nienawidze, coby języka nie kaleczyć. :)


Ale to z błędem jest. Tak mi się coś wydaje.

Dnia 19.05.2008 o 16:27, Vaxinar napisał:

O rany, jakie ziemne wyrachowanie... :> Ja tu myślałem, że będzie Ronaldo dobrze życzył,
a tu taki tekst.


W końcu jak odejdzie do obozu wroga to dlaczego mam mu życzyć dobrze:) Piszę to jedynie o formie sportowej bo utraty zdrowia nikomu nie życzę:)

Dnia 19.05.2008 o 16:27, Vaxinar napisał:


Bufonik z niego i tyle:) Dopóki gra jak gra to niech se gada co chce i nawet ogłosi się Bogiem:)

Dnia 19.05.2008 o 16:27, Vaxinar napisał:

http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=18035
Super, że Pawłowi nie uderzyła sodówka do główki po królu strzelców, mistrzostwie i coraz
lepsze granie.


A ja w tym widzę co innego. Zgodził się podpisać nowy kontrakt w zamian za wpisanie klauzuli odstępnego (np 1,5 mln. euro). I teraz ma wolną drogę żeby odfrunąć za granicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 22:11, ziomal69 napisał:

Ja nie mówię, że Ronaldo odejdzie z ManU. Ja mówię, że chciałby grać gdzie indziej. ;]


Chciałby, nie chciałby. raz mówi, że woli Hiszpanię a raz, że w Manchesterze czuje się świetnie i nie ma zamiaru odchodzić. Może chce wywalczyc podwyżkę.

Dnia 19.05.2008 o 22:11, ziomal69 napisał:

Beckham? Twen który zarobił dla Realu jakieś 500 milionów Euro?


Może i zarobił, ale na boisku był tylko cieniem piłkarza z ManU.

Dnia 19.05.2008 o 22:11, ziomal69 napisał:

Real co roku jest jednym głównych kandydatów do zdobycia LM. Real to najbardziej utytułowany
klub w historii europejskiej piłki, czy ci się to podoba, czy nie.


Jest kandydantem ale jak już pisałem w ostatnich latach potrafi tylko wyjść z grupy.

Dnia 19.05.2008 o 22:11, ziomal69 napisał:

Kiedy Real zdobył ostatni raz LM? Kiedy ManU? No właśnie.


Real wygrał LM ostatni raz w roku 2002 a United w 2008.
Więc o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 10:24, Quire napisał:

Jeśli chodzi o wymysły prasy to nikt na świecie nie ma takiej fantazji jak Hiszpańscy
dziennikarze.

Ronaldinho w Manchester City?

Dnia 20.05.2008 o 10:24, Quire napisał:

Przytaczany przez Ciebie przykład pochodził z Marcy. Gazety która wychodzi w Madrycie
i jest wybitnie pro-Realowska.

Marca pro realowska? <LOL>

Dnia 20.05.2008 o 10:24, Quire napisał:

A CR7 już od dawna mówi że kiedyś zagra w Hiszpanii i nikt tego nie neguje. Nie znaczy
to jednak że w Realu i że w następnym sezonie.

Właśnie.

Dnia 20.05.2008 o 10:24, Quire napisał:

Jeśli chodzi o cyrk objazdowy to Real jest niekwestionowanym Mistrzem Świata do którego
wszystkim brakuje bardzo dużo. Chwała im za to. Dla mnie mogą nawet na księżyc latać
i tam rozgrywać mecze.

Bo tak. Real to gwiazdorki i cyrk! hala.

temek

Dnia 20.05.2008 o 10:24, Quire napisał:

Chciałby, nie chciałby. raz mówi, że woli Hiszpanię a raz, że w Manchesterze czuje się świetnie
i nie ma zamiaru odchodzić.

Jedno nie przeczy drugiemu, więc ocb.

Dnia 20.05.2008 o 10:24, Quire napisał:

Może i zarobił, ale na boisku był tylko cieniem piłkarza z ManU.

Bo to La Liga, i tutaj mistrzowskie wrzutki nie wystarczą, choć w ostatnim sezonie w Realu pokazał wielką klasę.

Dnia 20.05.2008 o 10:24, Quire napisał:

Jest kandydantem ale jak już pisałem w ostatnich latach potrafi tylko wyjść z grupy.

Kto wygrał ostatni LM? No właśnie.

Dnia 20.05.2008 o 10:24, Quire napisał:

Real wygrał LM ostatni raz w roku 2002 a United w 2008.

[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio LM wygrał Milan ,wcześniej Barcelona (jełśi o to chodziło) teraz jestem pewny że wygra Manchester ,chociaż.... może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 10:29, Quire napisał:

W końcu jak odejdzie do obozu wroga to dlaczego mam mu życzyć dobrze:)

Niektórzy mają sentyment do piłkarzy.
A tak swoją drogą, mam dziwne wrażenie że na tym forum coraz więcej kibiców Realu i Man United się zrobiło... Kiedyś to Barca... :P

Dnia 20.05.2008 o 10:29, Quire napisał:

Bufonik z niego i tyle:) Dopóki gra jak gra to niech se gada co chce i nawet ogłosi się Bogiem:)

Ja zawsze lubiłem pewne siebie wypowiedzi piłkarzy, trenerów. Jak się Mourinho wychwalał, Effenberg swego czasu. A jego (Ronaldo) jakoś nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz jestem pewny

Dnia 20.05.2008 o 16:41, Logan10 napisał:

że wygra Manchester ,chociaż.... może być różnie.


Dokładnie nie wiadomo jak będzie :) Bo i Chelsea jest w dobrej formie i Manchester więc każda akcja nawet najmniejsza najsłabsza może przynieść duży efekt. No ale jedno jest przynajmniej pewne że to będzie mecz zacięty no przynajmniej powinien taki być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 18:26, Dekerinho6 napisał:

teraz jestem pewny
> że wygra Manchester ,chociaż.... może być różnie.
>

Dokładnie nie wiadomo jak będzie :) Bo i Chelsea jest w dobrej formie i Manchester więc
każda akcja nawet najmniejsza najsłabsza może przynieść duży efekt. No ale jedno jest
przynajmniej pewne że to będzie mecz zacięty no przynajmniej powinien taki być...


Dokładnie ,ale słyszałem że Drogba i Terry są kontuzjowani.Więc jeśli to prawda to Chelsea zagra w osłabionym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2008 o 18:29, Logan10 napisał:

Dokładnie ,ale słyszałem że Drogba i Terry są kontuzjowani.Więc jeśli to prawda to Chelsea
zagra w osłabionym składzie.


Skoro oni są kontuzjowani to Manchester ma w zasadzie wygraną w kieszeni że tak to ujmę. Ponieważ będą za słabi na jakieś ataki czy coś w tym stylu. Lecz mówisz że to nie do końca może być prawda no i lepiej żeby nie była ponieważ taki wielki mecz bez takich piłkarzy jak oni to w zasadzie nie mecz i myślę że jednak zagrają. A przynajmniej taką mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:41, Logan10 napisał:

Ostatnio LM wygrał Milan ,wcześniej Barcelona (jełśi o to chodziło) teraz jestem pewny
że wygra Manchester ,chociaż.... może być różnie.


nie widze innej możliwości..MU idzie w tym sezonie na mistrza i czuje że mecz będzie takim jak wszystkim życze..pasjonujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 18:29, Logan10 napisał:

Dokładnie ,ale słyszałem że Drogba i Terry są kontuzjowani.


A ja słyszałem, że Elvis żyje i sprzedaje hot dogi. Wy i te wasze "słyszałem", "ponoć" i "podobno". Jeden wielki żal i plotka.
A ja "słyszałem", że Drogba i Terry są zdrowi i w meczu wystąpią. I co? Kibice i piłkarze ManU narobią pod siebie ze strachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować