Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wczoraj czytałem ciekawy wywiad z Janasem w "Przekroju".

Pawełek odpowiada na wszystkie pytania, które są jakby najbardziej istotne.
Dlaczego nie wziął tych, a tych. Co do Franka, mówił, że nie może zdobyć bramki pół roku.
Rasiak wg Janasa jest dobrym piłkarzem, bo zdobywa bramki i zdobywał je w młodzieżówce. Janas twierdzi, że on może się nie znać, ale angielski trener Rasiaka się zna i dla niego Rasiak jest bardzo ważny. Kibice się z niego śmieją, bo koślawo biega.
Z istotnych rzeczy było też, że minimum dla Janasa to wyjście z grupy, ale nawet jak tego nie zdobędziemy, ale chłopcy będą dobrze grali to Janas nie poda się do dymisji, jak będą grali słabo to tak.
Mówi, że nie boi się mundialu, codziennie planuje treningii i jedyne czego się boi to wizyt i swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 08:09, Hegemon napisał:

A jak myslicie, ile wygramy z Chorwacja?


Nie mam pojęcia, bo szczerze mówiąc nie znam formy Chorwatów w ogóle. :/
Jednak jeżeli wyjdziemy z grupy to na 100 % trafiamy na Anglików ? Czy jest jakaś szansa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 08:32, Vaxinar napisał:

> A jak myslicie, ile wygramy z Chorwacja?

Nie mam pojęcia, bo szczerze mówiąc nie znam formy Chorwatów w ogóle. :/
Jednak jeżeli wyjdziemy z grupy to na 100 % trafiamy na Anglików ? Czy jest jakaś szansa ?


W zależnosci jakie miejsce zamiemy to trafiamy na Anglię lub Szwecję - fatalnie. Chyba że Paragwaj lub Trynidad i Tobago sprawi jakąś niespodziankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 08:32, Vaxinar napisał:

Nie mam pojęcia, bo szczerze mówiąc nie znam formy Chorwatów w ogóle. :/
Jednak jeżeli wyjdziemy z grupy to na 100 % trafiamy na Anglików ? Czy jest jakaś szansa ?


Z naszym szczęściem to Janas i jego wataszka powiina już obmyślać plan taktyczny jak tu dowieźć 0:0 z Angolami i liczyć że Boruc będzia miał szczęście do karnych jak w Szkocji:)

Każdy z grupy "angielskiej" już do drugiej fazy "awansował" Anglików i Szwedów. Pamiętajmy że Paragwaj nie jest wcale taki słaby i może namieszać. T&T nie mają nic do stracenia i zawsze mogą komuś te dwa pkt. urwać, co może byc decydujące.

Podobna sytuacja jest u nas w grupie pomimo tego że, Kostaryka dostała teraz baty od amatorów, to i tak coś mogą urwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo stawiasz na Czzarnego Konia Mundialu ? ;)
Dziś czytam sobie Skarb Kibica z Przeglądu Sportowego i się zdziwiłem, bo myślałem, że Kahn odszedł z Reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 09:46, Vaxinar napisał:

Kogo stawiasz na Czzarnego Konia Mundialu ? ;)


Może jestem niepoprawnym optymista i patriotą, ale Polskę:)
Jako drugą "ekipę niespodziankę" tak sobie wymyśliłem, mając "wizję", uwaga..... Australia.
Dlaczego??? Nie wiem za cholerę. Może trener???

Dnia 02.06.2006 o 09:46, Vaxinar napisał:

Dziś czytam sobie Skarb Kibica z Przeglądu Sportowego i się zdziwiłem, bo myślałem, że Kahn
odszedł z Reprezentacji.


Został i pogodził się z rolą rezerwowego.
Ale według mnie to on ma plan:P Na jednym z treningów dogata się kumplem Miszą Balackiem, który zrobi jakiś faul i wyeliminuje Lehmana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 10:58, Quire napisał:

Został i pogodził się z rolą rezerwowego.
Ale według mnie to on ma plan:P Na jednym z treningów dogata się kumplem Miszą Balackiem, który
zrobi jakiś faul i wyeliminuje Lehmana:)

Bez przesady wtedy obaj musieli by się pożegnać z kadrą i to na zawsze .Przez kibiców zostali by potępieni na wieczność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle że w końcu cos hiszpania wiekszego zwojuje. od tylu lat maja dobra reprezentacje i jeszcxze nic wielkiego nie wygrali.to może teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 11:01, janusz82 napisał:

a ja mysle że w końcu cos hiszpania wiekszego zwojuje. od tylu lat maja dobra reprezentacje
i jeszcxze nic wielkiego nie wygrali.to może teraz

Hiszpanie mają podobny problem jak i inne niby mocne reprezentacje. Ligi mają bardzo mocne ale to za sprawą obcokrajowców a swoich piłkarzy wcale tak mocnych nie mają .Oczywiście nazwiska mają bo grają w wielkich klubach ale reprezentacja to całkiem coś innego a takie drużyny typu Grecja ,Czechy,Polska itp zawsze chcą coś udowodnić , zawodnicy chcą się wykazać i to procentuje. Jednakże większość piłkarzy i tak ma nogi jak z galarety przed meczem z drużynami z tych mocniejszych lig i dlatego do nespodzianek dochodzi rzadko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 08:50, Chaszu napisał:

W zależnosci jakie miejsce zamiemy to trafiamy na Anglię lub Szwecję - fatalnie.

W zależności jakie miejsce zamiemy ?!!!! Widzę, że są jeszcze optymiści w tym wątku. Jak dotyczczas odniosłem wrażenie, że wszyscy czarno widzą nasz udział na Mistrzostwach. W najlepszym wypadku awans, ale z drugiej pozycji. A tu proszę! Jest ktoś kto bierze pod uwagę, że być może awansujemy z pierwszego miejsca!!
No, no :))))
Ja aż takim optymistą nie jestem. Oczywiście marzę o wygraniu grupy, ale biorąc pod uwagę, że za przeciwnika mamy nie tylko Niemców, ale równocześnie gospodarzy, to pierwsze miejsce w grupie rozsądek nakazuje mi wykluczyć :D
A w dodatku, w gruncie rzeczy nie bardzo wiadomo na kogo lepiej wpaść: na Anglików, czy na Szwedów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 11:01, janusz82 napisał:

a ja mysle że w końcu cos hiszpania wiekszego zwojuje. od tylu lat maja dobra reprezentacje
i jeszcxze nic wielkiego nie wygrali.to może teraz


Coś czuje że z Hiszpanią będzie jak zwykle. Padlina i poza pierwszą ósemką będą.
Ale z drugiej strony nikt nie stawia ich w roli faworytów, nie ma cisnienia to może nie spalą się psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto bierze pod uwagę,

Dnia 02.06.2006 o 11:43, A-cis napisał:

że być może awansujemy z pierwszego miejsca!!


Niestety muszę Cię zmartwić ;) Wyraziłem się nieprecyzyjnie, tak wielkim optymistą nie jestem. To były czysto teoretyczne rozważania a nie opinia, że na pewno awansujemy i na pewno zajmiemy pierwsze miejce w grupie. Nie przypominam sobie bym coś takiego napisał :) Choć pomarzyć zawsze można - skoro Rasiak może marzyć o grze w Barcelonie to ja mogę o dobrym wyniku naszej reprezentacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 08:50, Chaszu napisał:

W zależnosci jakie miejsce zamiemy to trafiamy na Anglię lub Szwecję - fatalnie. Chyba że Paragwaj
lub Trynidad i Tobago sprawi jakąś niespodziankę ;)

Paragwaju tak szybko bym nie przekreślał mogą zrobić niespodziankę ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 11:00, spider88 napisał:

Bez przesady wtedy obaj musieli by się pożegnać z kadrą i to na zawsze .Przez kibiców zostali
by potępieni na wieczność .


Mały żarcik to był, ale z drugiej strony mogą zawsze powiedzieć że to przypadek i takie rzeczy zdażają się na treningach.

Inna sprawa że jakoś nie jestem pewien czy Klinsman na 100% już zdecydował kto będzie bronił. Niby ogłosił już kto jest nr.1, ale Odonkora nie było nawet w szerokiej kadrze a jest na mundialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a widzieliscie te laseczki z telewizji ekwadoru co podażają za nasza reprezentacją. w gazecie pisze ze one dekoncentruja swoja obecnością naszych piłkarzy. jak przegraja mecz to bedzie kolejny powód do wykrętu, że nie umieli sie skupic na grze. :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 11:43, A-cis napisał:

Widzę, że są jeszcze optymiści w tym wątku.
Jak dotyczczas odniosłem wrażenie, że wszyscy czarno widzą nasz udział na Mistrzostwach.


No i ja siędo nich zaliczam:) wyjdą z grupy;) nie ma Bata;) Zobaczycie! A z którego miejsca to sie okaże:) Każde dobre jak będzie awansik:)

Dnia 02.06.2006 o 11:43, A-cis napisał:

A w dodatku, w gruncie rzeczy nie bardzo wiadomo na kogo lepiej wpaść: na Anglików, czy na
Szwedów?


Tak tutaj to raczej wygląda nieciekawie;) Ale może będzie jakaś niespodzianka:) (jak na każdych mistrzostwach) i np. Anglia nie wyjdzie z grupy?:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować