Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2006 o 15:50, Vaxinar napisał:

Witam po przerwie.
Nie wiem czy była już o tym dyskusja, ale chcę Wam coś pokazać:
http://sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3368758.html
Co to ma w ogóle być ? :/ Jak zawsze byłem obrońcą Narodu niemieckiego i samych Niemców tak
teraz moim zdaniem chamsko się zachowali. :/
Co o tym sądzicie ?


Dyskusja już była nawet dosyć mocna w niektórych momentach.
Ba nawet były podejżenia, tylko cicho i nie mów nikomu, że w pierwszej wersji miały być kaczka, ba nawet kaczory, tylko uznano to za zbyt prowokacyjne:P

Inna sprawa że wygłupili się do kwadratu, a nasze władze, nieważne czy polityczne czy sportowe, nawet nie raczyły się ustosunkować do zaistaniałej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 15:50, Vaxinar napisał:

Co to ma w ogóle być ? :/ Jak zawsze byłem obrońcą Narodu niemieckiego i samych Niemców tak
teraz moim zdaniem chamsko się zachowali. :/
Co o tym sądzicie ?


Wzajemna niechęć.. No i to że boją się z nami grać! Boją siężę przez nas mogą nie wyjść z grupy:) Więc muszą szykować jakieś inne sposoby by coś na nas znaleść lub oburzyc! Osobiście polska nigdy i się nie kojarzyła z kaczkami:) Niech się z nas śmieją teraz.. Potem będą płakać jak dostaną w d*** w meczu z nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwila w radiu słyszałem wypowiedzi kibiców ekwadoru na temat naszej reprezentacji. jeden z nich powiedzial ze muszą szczególnie uwazać na jednego z naszych zawodników, bońka. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:19, janusz82 napisał:

przed chwila w radiu słyszałem wypowiedzi kibiców ekwadoru na temat naszej reprezentacji. jeden
z nich powiedzial ze muszą szczególnie uwazać na jednego z naszych zawodników, bońka. :))))


No i dobrze:) To pokazuje jaka jest ich wiedza o nas:) Niech nas lekceważą, zapłacą srogo za takie podejście i tyle;) ZObaczycie Polska będzie pierwsza w grupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:20, Stwór napisał:

> przed chwila w radiu słyszałem wypowiedzi kibiców ekwadoru na temat naszej reprezentacji.
jeden
> z nich powiedzial ze muszą szczególnie uwazać na jednego z naszych zawodników, bońka.
:))))

No i dobrze:) To pokazuje jaka jest ich wiedza o nas:) Niech nas lekceważą, zapłacą srogo za
takie podejście i tyle;) ZObaczycie Polska będzie pierwsza w grupie;)

Coś pokręciłeś-z taką grą to Polska ma zapewnione UTRZYMANIE W GRUPIE,a nie awans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 15:07, Quire napisał:

Nowy Lech przejął całe aktywa Amici w tym i kontrakt Janasa. Janas nawet raz się wypowiedał,
że on nie ma nic przeciwko.


Czyli fuche jakas ma, jakby co.

Dnia 31.05.2006 o 15:07, Quire napisał:

> A czy to przypadkiem tez nie sa ploty? Zdawalo mi sie, ze czytalem o jakims dementi.

Ja dementi nie widziałem, ale jak rzeczywiście tak było to sorry za rozpuszczanie plotek:P
Pamiętajmy że Kasperczak ma kontrakt z Wisłą.


Ale Wisla chetnie rozwiazalaby ten kontrakt przy pierwszej mozliwej okazji. Potrzebna jest jednak wola i Kasperczaka i PZPNu by tak sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2006 o 10:14, Hegemon napisał:


Piechniczek to taki sam trener co Janas. Tyle, ze jemu nie udalo sie awansowac do MS. A Engelowi
po tym co zdzialal na poprzednich MS i czego dokonal jesienia w Wisle chyba komentowac nie
wypada.

Z tego co wiem to Piechniczkowi udało się awansowac do finałów MŚ i jest to według mnie drugi ( obok Kazimierza Górskiego ) najlepszy trener w historii piłki nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 17:37, andrzejptytus napisał:

Coś pokręciłeś-z taką grą to Polska ma zapewnione UTRZYMANIE W GRUPIE,a nie awans :)


No tak samo jak Ekwador, Kostaryka i Niemcy .. Oni też najlepiej nie zagrali! Co dowodzi że treningi są cieżkie, plus to że to był mecz o nic! Była krytyka odnośnie meczu.. Było kiepsko i tyle! ALe teraz mundial przed nami! A to już inna zabawa! I wierzę że nasi się postarają! Poza tym niech nas lekceważą, to nigdy nikom na dobre nie wyszło:) I osądzajmy naszych piłkarzy po mundialu:)

Przykład to Mecz Polska - Grecja przed mistrzostwami europy gdzie wygraliśmy 2-1:) A potem grecja wygrywa mistrzostwa:) Grali z nami słabo i nieciekawie, to najlepszy przykład że rozliczać swoich bedziemy po mundialu:) A teraz krytyka im się przydała, nawet dobrze że dostali po d**** ;) Bo przynajmniej się obudzili! Lepiej teraz niż w trakcie mundialu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i znacznie lepszych pilkarzy, a caly ten mecz z polska wydaje mi sie do tej pory ze byl podlozony by uspic czujnosc portugalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego wszystkiego uważam, że to Kuszczak powinien stać na mundialu, a nie Boruc. Tomek wyciągnie wnioski i się podniesie, Artur zostanie pewny siebie, że nie miał najmniejszych szans na wybronę tego gola ( co uważam za całkowitą bzdurę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście na TVP1 w wiadomościach sportowych "Futbolowe jaja"? :D
Z niektórych bramek ryłem do łez :D
Kuszczak nie wygląda w tym towarzystwie tak źle. Choć, tak jak powiedział komentator: W "Futbolowych jajach 2" jego bramki na pewno nie zabraknie :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 19:51, Indrid Cold napisał:

jeden grek przeciez sam sobie kopnal do siatki


A tu bramkarz strzelił bramkę bramkarzowi:) widzisz pewne podobienstwa?:) Czyżby jakiś zwiastun sukcesu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 20:55, Stwór napisał:

> jeden grek przeciez sam sobie kopnal do siatki

A tu bramkarz strzelił bramkę bramkarzowi:) widzisz pewne podobienstwa?:) Czyżby jakiś zwiastun
sukcesu?:)

chyba raczej zwiastun ze "czlowiek ktory jest za ciezki by ruszyc sie o pol metra" bedzie bronil przez cale mistrzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 21:07, Indrid Cold napisał:

chyba raczej zwiastun ze "czlowiek ktory jest za ciezki by ruszyc sie o pol metra" bedzie bronil
przez cale mistrzostwa.


Marudzienie nic więcej!:) Optymizmu więcej:) Kubeł zimnej wody im nie zaszkodzi:) Panika po tym meczu towarzyskim:) Ależ my mamy marudzących kibiców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu cytat ze strony Eurosportu:
In the second half Colombia came out with purpose. They had most of the attacking play and midway through the half found themselves 2-0 up with an amazing goal from goalkeeper Luis Martinez. He kicked long from his own penalty area and the ball bounced over hapless Poland keeper Artur Borac and under the crossbar.

1 Nie wiem kto to Borac(chociaż napisali że w 1 poł grał Boruc)
2 Gdzie jak gdzie ale na witrynie sportowej powinno sie zachować jakiś poziom.
3 A taki błąd jak Kuszczakowi mógł sie każdemu przytrafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 19:51, Danio X napisał:

Pomimo tego wszystkiego uważam, że to Kuszczak powinien stać na mundialu, a nie Boruc. Tomek
wyciągnie wnioski i się podniesie, Artur zostanie pewny siebie, że nie miał najmniejszych szans
na wybronę tego gola ( co uważam za całkowitą bzdurę).


Podniesie się w tydzień? Cuda się zdarzają, ale raczej nie takie. Kuszczaka żal, ale po takim błędzie lepiej go jednak w meczu o stawke nie wpuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować