Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2006 o 22:10, Sycylius napisał:

Tak jak kiedyś napisałem.Będziemy mieli nowego trenera reprezentaci Polski po mundialu bo to
co on wyprawia przechodzi wszelkie pojęcie


Bedziemy, bo Janas juz dawno zapowiedzial, ze po MS odchodzi (zreszta jego kontrakt chyba wygasa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 10:41, paweusz napisał:

> I jeszcze komentarz z Onetu: "Nie boje sie Podolskiego, nie boje sie Klose, ja sie boje
Lehmanna"
> :)
Są dobrzy, ba bardzo dobrzy, ale co miał powiedzieć, boimy się ich, nie mamy szans... Nie można
załamywać rąk, trzeba do wszystkiego podchodzić z wiarą, o meczu z Kolumbią należy zapomnieć
i skoncentrować się na przyszłości...


Tyle, ze to byl zart jakiegos kibica (z onetowego forum), nawiazujacy do wpadki Kuszczaka (powinnismy sie teraz bac przeciwnych bramkarzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 11:31, Hegemon napisał:

Bedziemy, bo Janas juz dawno zapowiedzial, ze po MS odchodzi (zreszta jego kontrakt chyba wygasa).

Tego nie słyszałem . Słyszałem że przebąkiwał coś o budowie zespołu na Euro więc chyba chce zostać . Jak by jednak odpadł to chciałbym aby kadrę przejoł Smuda lub Kasperczak bo oni lubią ofensywny futbol a nie to co pokazują ostatnio nasze orły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 11:00, A-cis napisał:

Próbowałem 3 razy z takim samym skutkiem za każdym razem.
Nie mam pojęcia co może być przyczyną.


To tu juz na odleglosc raczej nie pomoge. Moge co najwyzej odeslac na te strone:

http://www.flvplayer.com

Jest tam kilka roznych odtwarzaczy. Mozesz poprobowac.

Dnia 31.05.2006 o 11:00, A-cis napisał:

> Piechniczek to taki sam trener co Janas. Tyle, ze jemu nie udalo sie awansowac do MS.
Chyba coś pomyliłeś. Piechniczkowi udało się awansować do Mistrzostw Świata i to - jako jedynemu
polskiemu trenerowi - dwukrotnie. Nie wspominając o tym, że - podobnie jak Górski - zajął na
Mistrzostwach Świata (w 1982 r.) ze swoją drużyną 3 miejsce.


Zgadza sie - po prostu myslalem o jego drugim, nieudanym, podejsciu - tym z eliminacji do MS''98. W latach 80. rzeczywiscie byl autorytetem, ale dzisiaj nie kierowalbym sie juz chyba jego wskazowkami. Pilka jest dzisiaj inna. Pamietaj tez, ze on nie zabral w ''86 r. na MS Janasa, choc ten byl najlepszym obcokrajowcem w lidze francuskiej, wiec jego narzekania, ze nie jedzie Frankowski to lekka bezczelnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 11:36, spider88 napisał:

Tego nie słyszałem . Słyszałem że przebąkiwał coś o budowie zespołu na Euro więc chyba chce
zostać .


Z tego co wiem ma pracowac gdzies w Rosji. A gdy mowil o budowaniu zespolu na Euro to chyba chcial w ten sposob pomoc swojemu nastepcy.

Dnia 31.05.2006 o 11:36, spider88 napisał:

Jak by jednak odpadł to chciałbym aby kadrę przejoł Smuda lub Kasperczak bo oni lubią
ofensywny futbol a nie to co pokazują ostatnio nasze orły .


Smuda to chyba nie bo dopiero co kontrakt z Lechem podpisal. Kasperczak - czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 22:59, Stwór napisał:

> Tak tak teraz widze te slowa oczywiscie pochwalam i wycofuje sie z ostrego
tonu
> mojej poprzedniej wypowiedzi;)

Więc po co tak pochopnie pisałeś nie doczytując tekstu do końca? Dziwne jak dla mnie!

Oczywiscie czytalem jednak pochopnie wyciągnolem wnisoki pozatym niepowiedziale ze sie wycofuje z tego powiedizlame tylko z ostrego tonu tej wypowedzi a to roznica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda mi tego Kuszczaka. Sie facet pomylił i to w zabawnym stylu. Teraz będzie się to za nim ciągnąć do końca życia, bo takich bramek ze świecą szukać. Ale wiecie co? Jestem przesądny jeśli chodzi o piłkę. Jeśli popełnił taki głupi błąd w towarzyskim to moze nie popełni żadnego w mistrzostwach. Miejmy nadzieje.
Jak czytam komentarze na forum bettingadvice to aż mi żal chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że reprezentacja Polski przegrała sparing z Kolumbią po kuriozalnych golach jeszcze o niczym nie świadczy.
Zawodnicy na zgrupowaniu mieli zaaplikowane ciężkie treningi, więc trudno było oczekiwać, że podczas meczu będą prezentować świeżość i wybieganie.
Nie ulega wątpliwości, że Kuszczak jest dobrym bramkarzem (udowadnia to w angielskiej lidze), a jeden błąd absolutnie nie powinien go przekreślać. Nie pamiętacie już jakie SZMATY puszczał Dudek? A było ich więcej niż jedna... Na starym forum poświęciłem im sporo miejsca...
Z całym szacunkiem, ale Frankowski od dłuższego czasu grał po prostu słabo (w II lidze hiszpańskiej wogóle nie strzelał goli), więc Janas miał powód, żeby go nie powoływać. Dudek wiele miesięcy "gnił" na ławce rezerwowych, a na Mundial nie powinno się jechać za stare zasługi.

Moim zdaniem atak reprezentacji powinien tworzyć duet: Żurawski - Jeleń!!!

Zachowanie polskich kibiców (niestety polskich tylko z nazwy) uważam za skandaliczne. Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną na dobre i złe - rzecz niby oczywista, ale nie dla wszystkich. To bardzo smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 11:48, Hegemon napisał:

To tu juz na odleglosc raczej nie pomoge. Moge co najwyzej odeslac na te strone:

Dzięki. Jakoś sobie poradziłem. W tym sensie, że nagranie bramki już mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dajcie już święty spokój Kuszczakowi. Chłopak i tak już ma "łatę" do końca życia. Tak samo jak Jojko.
Gdyby kadra wygrała to może mniej by go to kosztowało.

Pomijając bramkę Kuszczaka to mnie wczoraj zastanowiła jedna kwestia.
Co było bardziej żenujące.
Gra i porażka kadry?
Babol Kuszczaka?
Zachowanie kibiców?

I moim subiektywnym zdaniem zdecydowanie wygrali "kibice". Szkoda mi się robiło zawodników, i pozatym trochę im to podcinało skrzydła. Można być niezadowolonym, można gwizdać - po meczu jak był słaby, ale nie róbmy "wiochy". Trochę to nie przystoii kibicowi reprezentacji.
W końcu liczy się wynik na mistrzostwach świata i wtedy możemy rozliczać Janasa i jego wybrańców. Teraz krytyka na bierząco a od jutra czysta karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż i ja sie skusze na ogólne podsumowanie, trzeba przyznac ze cała druzyna zagrała fatalne spotkanie. Po czesci składa sie na to zmeczenie sezonem(wielu grało co 3 dni)/ciężkie zgrupowanie/brak formy/mecz o pietruszkę/fatalna atmosfera na stadionie po utracie pierwszej bramki - tu oczywiscie rozumiem kibiców, ale zaleciłbym obejrzenie kilku przegranych meczy Liverpoolu na własnym stadionie. Wydaje mi sie ze na poczatku dopoki wszystko jako tako sie układało, reprezentacja była skupiona i dosyc dobrze realizowała założenia taktyczne, pozniej po utracie bramki było coraz gorzej. Ogolny brak pomysłu na gre, na stworzenie sytuacji bramkowych - myslalem ze nad tym troszke na zgrupowaniu popracuja. Przy obu bramkach wg mnie zawinili bramkarze. Boruc nawet jesli nie miałby szans na obrone tego rykoszetu to powinien sprobowac sie rzucic a nie tylko odprowadzic piłke wzrokiem. Błędu Kuszczaka nie bede komentował, chociaz wiadomo takie sie zdarzaja, dobrze ze teraz a nie na mistrzostwach. Nalezy jednak chłopaka pochwalić za kolejne interwencje, bo jest fenomenalnie skoczny i gibki, nie wiem czy zauwazyliscie ale przy strzałach Kolumbijczyków(ktore defacto nie trafiały w bramke) nawet gdyby szły w swiatło bramki, Kuszczak by je wyciagnał - to mi sie naprawde podobało. Obrona chyba jednak zawiodła, spodziewałem sie czegos wiecej, Baszczynski strasznie pasywny, Zewłakow jak zwykle przepychany nie umie dobrze dosrodkowac. Pomocnicy strasznie bez formy, chyba po nich widac to najbardziej, Kosowski i Krzynowek wolni bez pomysłu, Szymkowiak i Sobolewski, takze wolni, niedokładnie podaja. Napastników bardzo ciezko mi oceniac bo chyba nie mieli za bardzo sytuacji, pamietam jedna Rasiaka(takze zostawie bez komentarza, ale on juz jest taki wolny, chociaz udowodnił mi ostatnio ze potrafi grac) i jedna Smolarka przy rzucie roznym(gdzie spokojnie mogł umiescic piłke w bramce niestety nie wyszło - widać tutaj bariere psychiczna). Ze zmienników jak zwykle podobał mi sie Jeleń, mam nadzieje ze Janas przejrzy na oczy i go wystawi bo chłopak ma umiejetnosci i stara się. I własnie tym zakoncze ze w tym meczu najbardziej zaskoczyła mnie pasywnosc i brak checi do walki(przyczyniła sie do tego takze postawa publicznosci) i nie wydaje mi sie zeby z Chorwacja zagrali duzo lepiej, przełomu mozna sie chyba spodziewać dopiero na mistrzostwach. A jesli nie wierzycie w przełomy i odrodzenia to zobaczcie sobie z kim grała ostatni mecz Grecja(i jaki był wynik) przed ME. ;);) Musiałem wplątać jakieś pozytywne zakończenie :)

BTW: Przepraszam za chaotyczną formę posta, ale napisany został w ciężkich warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 12:25, Hegemon napisał:

Z tego co wiem ma pracowac gdzies w Rosji. A gdy mowil o budowaniu zespolu na Euro to chyba
chcial w ten sposob pomoc swojemu nastepcy.


Ploty które napisał fakt. Nawet nie powinniśmy tutaj przalkowywać tej szmaty.

Dnia 31.05.2006 o 12:25, Hegemon napisał:

Smuda to chyba nie bo dopiero co kontrakt z Lechem podpisal. Kasperczak - czemu nie.


Nie wydaje mi się żeby Kasperczak doczekał się stołka trenara kadry kiedykolwiek. Nawet jak Janas odejdzie teraz to Kasper jest już dogadany z Senegalem.

Pozatym wystarczy że Janas wyjdzie z grupy, a z jego fartem to może i uda się pierwszą rundę pucharować przebrnąć, to ma następną kadęcję jak w banku raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rasiak do domu a Kuszczak niech przy okazji z nim jedzie ! ! Co to ma być... wsytd żeby bramkarz strzelił z drugiego końca boiska bramke...<lol2> buuuuu ! JUREK WRACAJ ! Gdzie jest Franek łowca bramek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Franek miał szansę jechać na mistrzostwa, ale każdy widział jak się prezentował w meczach przes ustaleniem składu na mundial, był bardzo skuteczny jesienią, ale wiosna... Już Engel brał piłkarzy za "zasługi" i nic dobrego z tego nie wynikło. Gdyby Frankowski strzelał bramki, to by pojechał, lubię Tomka, ale z jego formą grać z najlepszymi na świecie...
Dudek to samo gdyby grał, to o udział na MŚ nie musiałby się martwić, poza tym po co non stop teksty "czemu nie pojechali". Nie i ch w kadrze, trzeba się skoncentrować nba tych którzy tam są i będą grać.
Rasiak pojechał z miłości Janasa do niego, cóż nic chyba tego nie zmieni. W meczu z Chorwacją proponowałbym wystawić w pierwszej 11-tce Jelenia, ciekawi mnie co on by prezentował, bo Brożek mi się też nie widzi zbytnio.
Kuszczak "dał ciała" z tą bramką, ale nie zmienia to faktu, że jest świetnym bramkarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 13:40, Quire napisał:

Ploty które napisał fakt. Nawet nie powinniśmy tutaj przalkowywać tej szmaty.


Nie wiedzialem. Z drugiej strony, Janas jest chyba urlopowanym dyrektorem sportowym Amiki Wronki i miejsce w nowym Lechu pewnie tez sie dla niego znajdzie.

Dnia 31.05.2006 o 13:40, Quire napisał:

> Smuda to chyba nie bo dopiero co kontrakt z Lechem podpisal. Kasperczak - czemu nie.

Nie wydaje mi się żeby Kasperczak doczekał się stołka trenara kadry kiedykolwiek. Nawet jak
Janas odejdzie teraz to Kasper jest już dogadany z Senegalem.


A czy to przypadkiem tez nie sa ploty? Zdawalo mi sie, ze czytalem o jakims dementi.

Dnia 31.05.2006 o 13:40, Quire napisał:

Pozatym wystarczy że Janas wyjdzie z grupy, a z jego fartem to może i uda się pierwszą rundę
pucharować przebrnąć, to ma następną kadęcję jak w banku raczej.


Wtedy to sam bede go popieral. Jesli nie ze wzgledu na znajomosc fachu to przynajmniej ze wzgledu na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 13:58, Hegemon napisał:

Nie wiedzialem. Z drugiej strony, Janas jest chyba urlopowanym dyrektorem sportowym Amiki Wronki
i miejsce w nowym Lechu pewnie tez sie dla niego znajdzie.


Nowy Lech przejął całe aktywa Amici w tym i kontrakt Janasa. Janas nawet raz się wypowiedał, że on nie ma nic przeciwko.

Dnia 31.05.2006 o 13:58, Hegemon napisał:

A czy to przypadkiem tez nie sa ploty? Zdawalo mi sie, ze czytalem o jakims dementi.


Ja dementi nie widziałem, ale jak rzeczywiście tak było to sorry za rozpuszczanie plotek:P Pamiętajmy że Kasperczak ma kontrakt z Wisłą.

Dnia 31.05.2006 o 13:58, Hegemon napisał:

Wtedy to sam bede go popieral. Jesli nie ze wzgledu na znajomosc fachu to przynajmniej ze wzgledu
na szczescie :)


W piłce też trzeba mieć farta. Patrz bramkarz Kolumbijczyków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:09, miszehu napisał:

I w takich momentach cieszę się, że trenerem jest Janas, a nie bierni kibice glapiący się w
telewizor, tudzież dopingujący z trybun. Wszyscy myślicie, że jesteście mądrzejsi, ale z całym
szacunkiem dla Was to Janas w tym momencie występuje jako ekspert. Podziwiam też trenera za
jego wytrwałość, nie boi się opinii publicznej, wie kto jest mu potrzebny i bierze ze sobą
tych, którzy mają mu pomóc w osiągnięciu sukcesu, nie ugina się pod naciskami.

no wlasnie, jego kadra z kolumbia pokazala najgorsza rzecz jaka moze sie przydarzyc druzynie. oni sa wybitnie zmeczeni pika i nie czuja gry. i nie sadze by 10 dni to zmienilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować