Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Spodziewałem się trochę bardziej żywego meczu. Jak na razie obie gry nie grają oszałamiająco. Reprezentacja Hiszpanii, chociaż ma przewagę w statystykach wydaje mi się ospała, o reprezentacji Niemiec wolę nie pisać ;P.
Sędzia znów się nie popisał i nie odgwizdał karnego (który to już raz na tych mistrzostwach...). Może mi ktoś powiedzieć za co Ballack i Casillas dostali żółte kartki? Przegapiłem tą sytuację i niestety nie doczekałem się powtórki.

Rozbawił mnie komentarz Bońka (czyżby chciał zastąpić Szpakowskiego i Szaranowicza w złotych myślach?):
"Podolski pokłócił się dziś z piłką i nie ma z nią dobrych stosunków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 21:43, pretorianie napisał:

Szkoda, że sędzia jest ślepy i nie zauważył ręki Hiszpana w polu karnym. Ale jest jeszcze
druga połowa.

Czyżbyś mówił o tej sytuacji bodajże z Ramosem po strzale Ballacka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 21:46, fataem napisał:

> Szkoda, że sędzia jest ślepy i nie zauważył ręki Hiszpana w polu karnym. Ale jest
jeszcze
> druga połowa.
Czyżbyś mówił o tej sytuacji bodajże z Ramosem po strzale Ballacka?

Nie, tam nie było ręki chociaż w pierwszej chwili myślałem, że była ale powtórka mnie przekonała że tak nie było. Nie wiem jak gość się nazywa, gra na lewej obronie Hiszpanii. Podbił piłkę i zagrał ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy wysoko zaszli - tym mocniej teraz upadną:D
Ile razy się już słyszało przy różnych decydujących meczach, ale teraz pasuje mi najbardziej:)

I wypada przeprosić za zaśmiecanie forum przed chwilą - ale tak to jest jak się ma telewizor 20 cm obok monitora:( Pada gol i trzeba gdzieś rozładować emocje. W ramach pokuty przez całą drugą połowę oglądam Happy Tree Friends.

Jeszcze jedno zauważyłem - Niemcy po golu jakby totalnie opadli z sił, nie są w stanie nadrobić strat - sytuacja odwrotna w porównaniu z meczem z Turcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 21:48, pretorianie napisał:

> > Szkoda, że sędzia jest ślepy i nie zauważył ręki Hiszpana w polu karnym. Ale
jest
> jeszcze
> > druga połowa.
> Czyżbyś mówił o tej sytuacji bodajże z Ramosem po strzale Ballacka?
Nie, tam nie było ręki chociaż w pierwszej chwili myślałem, że była ale powtórka mnie
przekonała że tak nie było. Nie wiem jak gość się nazywa, gra na lewej obronie Hiszpanii.
Podbił piłkę i zagrał ręką.


Acha już się bałem, iż następnej osobie musiałbym tłumaczyć, że tam nie było przewinienia.
Chodzi ci chyba o Capdevilę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz jest świetny, co tu dużo pisać ;-)

Hiszpanie grają znakomicie. Widać, że do tego meczu solidnie się przygotowali - znakomicie podają i wyprowadzają akcję, mieli już kilka okazji do strzelenia bramki, wykorzystali tylko jedną. Heh, ja osobiście jestem za Hiszpanami, bo w tym meczu pokazali, że umieją grać na światowym poziomie. Niemcy mają spore problemy, co przejawia się miedzy innymi w tym, że rzadko stwarzają groźne sytuacje i ciągle faulują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 21:59, master matrox napisał:

Mecz jest świetny, co tu dużo pisać ;-)

Hiszpanie grają znakomicie. Widać, że do tego meczu solidnie się przygotowali - znakomicie
podają i wyprowadzają akcję, mieli już kilka okazji do strzelenia bramki, wykorzystali
tylko jedną. Heh, ja osobiście jestem za Hiszpanami, bo w tym meczu pokazali, że umieją
grać na światowym poziomie. Niemcy mają spore problemy, co przejawia się miedzy innymi
w tym, że rzadko stwarzają groźne sytuacje i ciągle faulują.


Wybacz, ale nie mogę się z tobą zgodzić. Mecz jest przeciętny. Owszem Hiszpanie grają nieźle, ale nie tak dobrze jak z Rosją. Natomiast Niemcy jak na razie nie istnieją. Od czasu do czasu oddadzą jakiś strzał, a tak to nic. Dlatego ten mecz jest taki sobie, bo brakuje w nim tej wymiany ciosów charakterystycznej choćby dla Premiership. W pierwszej połowie oglądaliśmy praktycznie mecz toczący się do jednej bramki, aczkolwiek z tego co widzę to druga połowa przyniosła właśnie to czego w pierwszej mi brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 22:25, Dekerinho6 napisał:

Cóż Niemcy znajdują sie w nieciekawej sytuacji czas gry pomału dobieg końca a oni jeszcze
nie wyrównali.Zobaczymy może sie im jeszcze uda...


Każda minuta finału jest cenna. Z jednaj strony chcę, żeby Hiszpania wygrała, ale lepiej, żeby zrobiła to w dogrywce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 22:40, Dekerinho6 napisał:

Brawo dla Hiszpanów ! Może wynik nie był jakiś wielki ale był 1:0 a zapewniło im to zwycięstwo.Od
początku wierzyłem w Hiszpanów i udało sie im ;)))


TAK MA M BYC !!! Niemcy do domu ! Mieli fuksa ( niemcy ) i nie grali dobrze w tym meczu , a do tego kombinowali . Hiszpania wygrała pięknie i to oni są MISTRZAMI EUROPY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2008 o 21:52, fataem napisał:

Chodzi ci chyba o Capdevilę:P

Tak o niego mi chodziło.
A co do meczu niestety Niemcy przegrali, ale trzeba powiedzieć, że przegrali zasłużenie. Mimo że Hiszpanii nie lubię to gratuluję tytułu. Przynajmniej trener, którego lubię jako jedynego Hiszpana na stare lata będzie miał sukces na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HUUUURRRAAAA!! Hiszpania mistrzem Europy.
Chciałem aby to oni wygrali. W drugiej połowie, podobnie jak w pierwszej, przeważali nad reprezentacją Niemiec. Szkoda tylko, że nie udało im się strzelić drugiego gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2008 o 22:41, Ryan Kam napisał:

TAK MA M BYC !!! Niemcy do domu ! Mieli fuksa ( niemcy ) i nie grali dobrze w tym meczu
, a do tego kombinowali . Hiszpania wygrała pięknie i to oni są MISTRZAMI EUROPY !


Dokładnie należało sie Hiszpanom od samego początku,jedna akcja zapewniła im zwycięstwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viva la Espania! :)

Mistrzostwo świata zasłużone dla Hiszpanów! W dzisiejszym meczu prawie że "zniszczyli" Niemców - ciągle tworzyli znakomite akcje, podawali między sobą rewelacyjnie, co doprowadziło do wygranej :D Co prawda padła jedynie jedna bramka, ale i tak Hiszpania miała mnóstwo do strzelenia innych - zabrakło tylko szczęścia. A za te komentarze decyzji sędziego Ballack i Schweinsteiger powinni dostać kartki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować