Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Brawo Hiszpania! Piękna gra w wykonaniu tego zespołu. Wprawdzie mieli parę drobnych potknięć, ale ogólnie grali bardzo dobrze. Zauważyliście z jaką łatwością Hiszpanie dochodzili do piłki? Niekiedy nawet podejrzewałem, że niektórzy Niemcy im podają... A jeśli chodzi o drużynę zza naszej zachodniej granicy to nie poszło im najlepiej. Na pewno stać ich było na więcej, ale czegoś zabrakło i skończyło się tak jak się skończyło.
Całe spotkanie oceniam jako bardzo dobre i emocjonujące. Szkoda, że padła tylko jedna bramka... Następne Euro za 4 lata u nas (?), a już za 2 lata Mundial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja skomentuje nie mecz tylko komentatorów. To był najlepiej komentowany finał mistrzostw Europy jak i świata. Boniek doskonale komentował. Sugerował gdzie powinien podać zawodnik, mówił co czuje zawodnik w tej chwili, jak powinnien sie zachować, komentował akcje, świetna robota;] Precz z Szpakowskim i Gmochem i jego magicznym flamastrem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 22:43, master matrox napisał:

W dzisiejszym meczu prawie że "zniszczyli" Niemców

Ke? Fakt, przewazali, ale zeby zniszczyli? Nie...

Dnia 29.06.2008 o 22:43, master matrox napisał:

- ciągle tworzyli znakomite akcje, podawali między sobą rewelacyjnie

Oj, nie wiem ktora z druzyn ma lepszy stosunek* podania / podania celne...

Dnia 29.06.2008 o 22:43, master matrox napisał:

A za te komentarze decyzji sędziego Ballack i Schweinsteiger powinni dostać kartki...

Ballack dostal jedna - zas imho dyskusje z sedzia to nie powod do wyrzucenia zawodnika z boiska...

* a propos stosunkow - Boniek roxxx. Jego wypowiedzi Orlos powinien komentowac w Teleexpressie... o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanie w końcu zwycięzcy. Absolutnie im się należało. Zagrali najrówniej ze wszystkich drużyn, nie mieli słabego meczu, nawet z Włochami grali na poziomie, tylko tam brakowało skuteczności. A Niemiaszki ponoć już fetę szykowali w Berlinie. To się nafetują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111111111111 HISZPANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111;DDDDDDDDDDdd
w sumie gdyby tak wykorzystali wszystkie genialne okazje mogloby byc 4-0 nawet ale wazne ze niemieckie slabiaki w koncu zobaczyly jak sie powinno grac na europejskich boiskach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 22:52, Bambusek napisał:

To się nafetują ;]


A dlaczego nie? Nie świętowałbyś vicemistrza? :>

Zasłużone zwycięstwo Hiszpanów. Niemcom od dawien dawna kibicuję, ale przyznam że pod koniec meczu nie chciałem już aby strzelili gola. Mecz w ich wykonaniu słaby, Hiszpanie bodaj słabego meczu na mistrzostwach nie mieli, zasłużyli sobie na ten tytuł.
Niemcy dobrze grali w pierwszych minutach, potem Hiszpania, Hiszpania i jeszcze raz Hiszpania. No cóż... Moim zdaniem lepiej Niemcy grali na MŚ, niż teraz, ale o tym skrobnę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez cały turniej Hiszpanie strzelili 12 bramek (pomijam karne z Włochami). 7 Rosji, po 2 Grecji i Szwecji, jedną Niemcom. Stracili tylko 3. W fazie pucharowej nie stracili żadnej bramki. Przez cały turniej jako jedyni nie przegrali żadnego meczu. Gdyby nie wygrali tych mistrzostw byłoby to okrutnie niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viva Espania:) Brawo ślicznie zagrali i zasłużone zwycięstwo:) Niemcy mają szczęście że nie przegrali wyżej! Pięknie grająca Hiszpania Mistrzem Europy! Trzeba przyznać zasłużenie^_^ Niemcy nie zasłużyli na finał i przegrali zasłużenie :P
BRAWO! Widowisko pierwsza klasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viva Espanya! Świetnie, że Hiszpania wygrała, całe mistrzostwa równe, grali świetny futbol. Niemcy grali słabo, nie byli rywalem dla Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torres był jedynym napastnikiem Hiszpanów. I to wystarczyło na galaktyczną defensywę Niemców. Ciekawe co to by było, gdyby Villa nie miał kontuzji i by zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:03, DJ Szlafrok napisał:

Ach, dlaczego Holandia musiała odpaść w ćwierćfinale? Wyobrażacie sobie finał Holandia-Hiszpania?
Cóż, jest jak jest.

nie wyobrazamy bo jakby Holandia wygrala z Rosja to juz w polfinale trafila by na Hiszpanie:P wiec w finale nie mogli byc zagrac przeciwko sobie:p Ja bym wolal final Portugalia Hiszpania, a niemcy nie powinni wyjsc w ogole z grupy;D
Viva España alzad los brazos, hijos
del pueblo español,
que vuelve a resurgir
BTW fajny duet komentatorow Boniek-Borek, szczegolnie niektore texty Bońka, masakra;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wielu się tutaj cieszy. Ja również, ale jednak... szkoda mi 2-óch graczy - Puerty i Raula. Jestem przekonany, że ten pierwszy gdyby był pośród nas zagrałby na EURO. Capdevilla to jednak nie ten poziom co Antonio. Raul... no cóż, taka (kontrowersyjna) wola Aragonesa. Ale szkoda mi Gonzaleza, z reprą nic nie osiągnął, jest już u schyłku kariery, więc EURO było pewnie jedną z ostatnich szans na reprezentacyjny sukces. Hiszpanii nie kibicuję, ale skoro grali z Niemcami... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w końcu faworyt wygrał. Wygrała drużyna która w przeciągu całego turnieju była najlepsza i wygrała najwięcej meczów. Niemcy praktycznie nie mieli żadnych bramkowych sytuacji. Z tego co pamiętam oddali chyba 5 strzałów z tego jeden celny. Hiszpanie dzisiaj znowu zagrali efektownie i mądrze w obronie. Niemcy wg mnie zagrali 3 słaby mecz na tym Euro i przegrali. Śmieszna sytuacja z Villą strzelił tylko 4 bramki i to bodaj w 2 pierwszych meczach i został królem strzelców i jest to raczej rzadko spotykana sytuacja żeby król strzelców imprezy strzelał tylko 4 bramki i to zaraz na początku imprezy.

A jeżeli chodzi o komentatorów Boniek często się śmiał nie wiem z czego ale komentował fajnie z Borkiem. Lepiej to wyszło niż para Kołtoń - Borek gdzie zarozumiały Romek wymądrzał się jakby nie wiadomo kim był.

No i komentarz do finału i całych mistrzostw: " Hiszpania zagrała jak zawsze wygrała jak nigdy"

... I tylko czekać za 4 lata na Euro u nas. Oby udało się je zorganizować i wtedy mam nadzieję pokażemy nieco więcej niż na tych mistrzostwach. Wiadomo rozczarowanie było ale to był debiut nie wyszedł okey chociaż mieliśmy komu kibicować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VIVAT ESPANIOLA!!!

Po prostu cudny mecz! Jestem pod wrażeniem gry Hiszpanów- podobał mi się ich całokształt. Każda akcja zmuszała mnie do wstawania- no aż colę rozlałem! ;-)

Niech się cieszą chłopaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 23:14, Sob-styl napisał:

no cóż, taka (kontrowersyjna)
wola Aragonesa.


Patrząc na wynik ostateczny można powiedzieć tylko jedno.. Podjął słuszną decyzję:) Obojętnie jak kontrowersyjna, skoro wygrali to miał rację;-)

[EDIT] Tak sobie myślę.. Może Niemcom też powinniśmy podziękować:) Bo z racji "sportowych" stosunków z nimi dzięki temu że grali do końca było komu kibicować przeciw nim:) I większe emocje były:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować