Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 13:17, Rusell napisał:

To ty jestes zaslepionym ignorantem nie gadam juz z toba:D Klose to zupelna pomylka,
on nie potrafi strzelic do bramki jak ma dalej niz 4 metry, taki z niego snajper. Podolskiemu
sama pilka wpada pod nogi, gosc po prostu wie jak sie ustawiac, nie widzialem na tych
mistrzostwach zeby po jego indywidualnej akcji wpadl jakis gol... w ogole nie widzialem
zeby bez asyst wykreowal akcje i wykonczyl ja celnym strzalem.
moim zdaniem to przecietniacy, i nie wiem o jakich specjalistach mowisz, pewnie o Tomaszewskim
i spolce ("Torres faulowal Lahma przy pierwszej bramce!" xD)



LOOOOOOOOOOOOOOOL

Teraz kończę z tobą rozmowę, ty myślisz ze napastnik to taki ktoś, kto potrafi przedryblować na boisku 11 zawodników na raz, że ma wyprawiać cuda. lecz się stary, bo masz coś naprawde z bańką. Podolski miał dużo asyst, daleko zza pola karnego grzmotnął i piłka otarła o spojenie, strzelił 2 gole uderzając z powietrza z pierwszej w samo okno. To jest zawodnik genialny, który potrafi grać zarówno jako pomocnik i napastnik. A co najwazniejsze, ci dwaj się doskonale rozumieją dlatego tworzą zgrany duet. a Klose jest typem zawodnika który nie marnuje sytuacji, genialnie się ustawia, i równie dobrze gra głową. Mówie i jeszcze raz - lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:17, Rusell napisał:

Podolskiemu sama pilka wpada pod nogi, gosc po prostu wie jak sie ustawiac, nie widzialem na tych
mistrzostwach zeby po jego indywidualnej akcji wpadl jakis gol...


Sama mu wpada, ale on to wykorzystuje bardzo dobrze. A tego właśnie wymaga się od napastnika - nie kreowania gry, nie super rozegrań i niesamowitych indywidualnych akcji, tylko właśnie wykorzystania podań, czy sytuacji, w których poda mu przeciwnik. ;)

Dnia 01.07.2008 o 13:17, Rusell napisał:

w ogole nie widzialem zeby bez asyst wykreowal akcje i wykonczyl ja celnym strzalem.


To powiedz mi, który z wielkich piłkarzy na tym turnieju strzelił bramkę bez asysty? Cristiano Ronaldo? Nie. Thierry Henry? Nie. Andriej Arshavin? No patrz, też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:20, Pernia napisał:

Teraz kończę z tobą rozmowę, ty myślisz ze napastnik to taki ktoś, kto potrafi przedryblować
na boisku 11 zawodników na raz,

Ja cos takiego powiedzialem? Mysle ze Klose nie potrafilby przejsc nawet jednego, a Podoslki by podawal do tylu

Dnia 01.07.2008 o 13:20, Pernia napisał:

że ma wyprawiać cuda. lecz się stary, bo masz coś naprawde
z bańką.

babcia ci podrzuca te texty?

Dnia 01.07.2008 o 13:20, Pernia napisał:

To jest zawodnik
genialny,

Skoro jest taki genialny to czemu w Bayernie nie ma go w wyjsciowej 11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:17, Rusell napisał:

Klose to zupelna pomylka,
on nie potrafi strzelic do bramki jak ma dalej niz 4 metry, taki z niego snajper.


A ILE widziałeś meczów z jego udziałem np. w klubie, że zapytam się z ciekawości? Parę meczy i już wiesz o nim wszystko? A tak w ogóle, to w meczu z Turcją strzelił bramkę z około 15 m. Głową.

Dnia 01.07.2008 o 13:17, Rusell napisał:

Podolskiemu
sama pilka wpada pod nogi, gosc po prostu wie jak sie ustawiac,


Bo głównie na tym polega rola napastnika. Być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i dostawić nogę/głowę.

Dnia 01.07.2008 o 13:17, Rusell napisał:

w ogole nie widzialem
zeby bez asyst wykreowal akcje i wykonczyl ja celnym strzalem.


Nie wiem, czy wiesz, ale piłka to gra DRUŻYNOWA. A poza tym był taki moment.

Dnia 01.07.2008 o 13:17, Rusell napisał:

moim zdaniem to przecietniacy (...)


W takim razie jak określisz napastników polskiej reprezentacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 13:28, edeń napisał:

W takim razie jak określisz napastników polskiej reprezentacji?

Taa zawsze najlepiej porownywac pilkarzy do Polskiej repry, tyle ze w porownaniu z naszymi np taki Metzelder to krol defensywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podolskiego nie było w Bayernie, bo był całkiem bez formy, na Mistrzostwa solidnie się przygotował i grał bardzo dobrze cały turniej.

Tak z ciekawości zapytam, co myślisz o duecie napastników Torres - Villa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:32, Invin napisał:

Podolskiego nie było w Bayernie, bo był całkiem bez formy, na Mistrzostwa solidnie się
przygotował i grał bardzo dobrze cały turniej.


Racja,grał bardzo ładnie zależało mu na tym żeby zajść jak najwyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:14, Quire napisał:


Niezłe teksty :) Mnie najbardziej podoba się tekst o Torresie, że jest ładny :D Śmiałem się z tego jeszcze podczas meczu, poza tym tekst o Nibelungach też dobry.
A co pana Bońka to moim zdaniem niezbyt dobrze komentował te mecze na Euro; błędów językowych popełniał sporo, często też źle wymawiał nazwiska piłkarzy, np. PuDŻol zamiast PuJol...no i te jego teksty, którymi jakby chciał pomóc poszczególnym reprezentacjom typu "no przerzuć mu na drugą stronę? nie widzisz, że tam stoi xxx ?"...

Albo te jego słynne już "hahahaha!!!" czy text, że "piłka minęła bramkę o 25 cm, nie jednak o 27
" (czy coś koło tego :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 13:32, Invin napisał:

Tak z ciekawości zapytam, co myślisz o duecie napastników Torres - Villa?

Torres i Villa to zawodowcy, zreszta tak jak caly sklad Hiszpanii;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No to co się ich czepiasz? Dlaczego nie ma go w wyjsciowej 11? A może poczytasz sobie łaskawie troche informacji z ''obozu'' Bayernu co, cwaniaczku? Ty zrozumiesz kiedyś że to są napastnicy na światowym poziomie ?

>Ja cos takiego powiedzialem? Mysle ze Klose nie potrafilby przejsc nawet jednego, a Podoslki by podawal do tylu

Podawałby, jeżeli wiedziałby że nie przejdzie. ONI NIE SĄ OD KIWANIA. Oni mają dostac ładne podanie, za plecy obrońców i skończyć akcję golem. To do nich nalezy, a ty od nich wymagasz cudów. I teraz mi powiedz jak tu można cie nie nazwać ignorantem, skoro w opini wszystkich, to są bardzo dobrzy napastnicy, tylko ty się plujesz bo masz urazy do niemców, huh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko napastnik powinien umiec sie kiwac;] nie zawsze dostanie prostopadla pilke na dojscie albo idealna wrzutke na glowke
I wez z laski swojej skoncz z tymi 'cwaniaczkami", "lecz sie" itp k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:38, Rusell napisał:

Ale mimo wszystko napastnik powinien umiec sie kiwac;] nie zawsze dostanie prostopadla
pilke na dojscie albo idealna wrzutke na glowke

A powinien :]

Dnia 01.07.2008 o 13:38, Rusell napisał:

I wez z laski swojej skoncz z tymi ''cwaniaczkami", "lecz sie" itp k?

k, jezeli zmądrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:38, Rusell napisał:

Ale mimo wszystko napastnik powinien umiec sie kiwac;] nie zawsze dostanie prostopadla pilke na dojscie albo idealna wrzutke na glowke


Każdy śpiewać może, jeden lepiej, drugi gorzej. Przy tym kiedy ten lepiej śpiewa, tamten lepiej tworzy.
Innymi słowy - nie ma napastników idealnych, każdy ma swój styl i od tego są pomocnicy, aby do tego stylu się dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:35, Pernia napisał:

Podawałby, jeżeli wiedziałby że nie przejdzie. ONI NIE SĄ OD KIWANIA. Oni mają dostac
ładne podanie, za plecy obrońców i skończyć akcję golem. To do nich nalezy, a ty od nich
wymagasz cudów. I teraz mi powiedz jak tu można cie nie nazwać ignorantem, skoro w opini
wszystkich, to są bardzo dobrzy napastnicy, tylko ty się plujesz bo masz urazy do niemców,
huh?


Nie są do kiwania ? Ha ha
W takiem razie Villa, Arszawin, Ibrahimovic, Henry czy Torres nie są napstnikami, ponieważ są od kiwania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:41, Pernia napisał:

k, jezeli zmądrzejesz.

Zmadrzeje czyli wyrzekne sie swojego zdania i zaczne oddawac czesc genialnym Niemieckim napastnikom?^^'' To wole nie 'madrzec":P Moze wg ciebie sa dobrzy, IMHO nie sa ale widze ze wyrazanie swojego zdania na tym forum jest mocno ograniczone, wiec niech bedzie ze sa dla mnie obojetni
BTW Sami Niemcy nie maja zbyt dobrych napastnikow, o czym swiadczy np pochodzenie Podolskiego, Klose''a i Kuranyi''a;] Z tego co wiem Neuville jest jedynym napastnikiem w reprezentacji ktory urodzil sie w Niemczech.
BTW2 wydaje mi sie ze teraz Podolski bedzie gral wysuniety a Klose zepchna na rezerwe bo ten turniej mu nie wyszedl zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, a ja napisałem że ewidentnie nie są od kiwania? Są, po części, ale to najwięcej do kiwania powinni miec skrzydłowi i pomocnicy. Jak już pisałem napastnik jest od tego żeby się dobrze ustawić, przysprintować i strzelić. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 13:51, Rusell napisał:

BTW Sami Niemcy nie maja zbyt dobrych napastnikow, o czym swiadczy np pochodzenie Podolskiego,
Klose''a i Kuranyi''a;] Z tego co wiem Neuville jest jedynym napastnikiem w reprezentacji
ktory urodzil sie w Niemczech.
BTW2 wydaje mi sie ze teraz Podolski bedzie gral wysuniety a Klose zepchna na rezerwe
bo ten turniej mu nie wyszedl zbytnio


Może nie mają, ale mają koncepcje jak ten problem rozwiązać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:52, Pernia napisał:

lol, a ja napisałem że ewidentnie nie są od kiwania? Są, po części, ale to najwięcej do kiwania powinni miec skrzydłowi i pomocnicy. Jak już pisałem napastnik jest od tego żeby się dobrze ustawić, przysprintować i strzelić. tyle.


Nie. Napastnik ma strzelać bramki, a sposób, w jaki to osiągnie jest marginalnie ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:21, marcinshinoda napisał:

PS: Niemcy podobno "siłą" zmuszają takich zawodników z polskimi korzeniami doprzyjęcia
obywatelstwa niemieckiego i gry dla szkopskiej reprezentacji szantażem że nie będzie
grał w klubie. Kiedyś był większa afera w gazetach, bo potwierdziło to młodych zawodników w Niemczech.


Pierwsze zdanie jest bzdurą, nikt Cię siłą nie zmusi do przyjęcia paszportu, zazwyczaj tacy młodzi już go mają. Bardzo często nie mają polskiego paszportu.

Co do zmuszania do gry w reprezentacji, nie jest tak tylko z Polakami, ale z Turkami również, ze wszystkimi. I nie jest to ani trochę dziwne.
Spora afera to była na ten temat w niemieckim Bundesracie, a nie w polskich szmatławcach. Politycy twierdzą, że nie po to kładą grubą kasę, miliony na te cholerne szkolenia, aby se taki cwaniak z Turcji czy Polski przyjechał, wyszkolił się i powiedział "dziękuje bardzo, a teraz mnie pocałujcie w dup... bo idę grać dla Turcji / Polski".
Niemcy chcą wyników za swoją kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować