Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 10:07, Pernia napisał:

Chodziło mi o jego Zastąpienie.

Moim zdaniem, póki Schneider gra jak gra, powinien być powoływany.

Dnia 01.07.2008 o 10:07, Pernia napisał:

Co Do napastników - Podolski jednak mimo wszystko jest napastnikiem

Napastnikiem to on chyba był w Kolonii. Moim zdaniem to on o wiele lepiej gra na tym skrzydle, a jak gra w napadzie to i tak schodzi na skrzydło.

Dnia 01.07.2008 o 10:07, Pernia napisał:

ale jego nominalna pozycja jednak jest w Ataku.

Kiedy zagrał ostatnio dobry mecz na tej pozycji, a kiedy na skrzydle? No właśnie.

Dnia 01.07.2008 o 10:07, Pernia napisał:

Podolski albo nie występował (w Ataku był Gomez lub Kevin z Klose),
albo jak występował to Był Podolski i Klose.

Więc nawet jak grał w ataku, to schodził na pomocy, jego rajdy w meczach bodajże z Irlandią, czy Walią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:52, Pernia napisał:

lol, a ja napisałem że ewidentnie nie są od kiwania? Są, po części, ale to najwięcej
do kiwania powinni miec skrzydłowi i pomocnicy. Jak już pisałem napastnik jest od tego
żeby się dobrze ustawić, przysprintować i strzelić. tyle.


Czyli szybki napastnik z silnym strzałem to twoim zdaniem dobrym napastnik ?
Taki football grano 10 lat temu.

.Darnok

Wybierasz się do Izraela ?
To uważaj, Żydzi ostro się napinają :P
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:12, temek napisał:


Wybierasz się do Izraela ?
To uważaj, Żydzi ostro się napinają :P
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4533


Zobaczę jakie koszty i ile czasu zajmie podróż. Do samej Grecji zeszło chyba 4 dni tam i z powrotem. Oczywiście zakładając podróż autokarem.

A w napince niczym się nie różnią od swoich rodaków z drugiej strony błoń ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Beitar to najwięksi rasiści pośród kibiców Izraela :] Może być ciekawie. Nie zdziwię się, jak skończy się na jakiś karach, chociaż biorąc pod uwagę nastawienie zdecydowanej części naszych pismaków z całą pewnością dostanie się Wiśle. Już niektórzy zadbają dobrze, aby rozdmuchać międzynarodowy, rasistowski skandal z naszym udziałem.

W nawiązaniu do poprzedniego posta - podróż autokarem to oczywiście a konto Grecji, do Izraela raczej może być z tym ciężko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na serwisach informacyjnych krążą słuchy ,że Leo Bennhaker może już nie być trenerem reprezentacji Polski.czy to prawda?bo ja sądzę ,że to czyste spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:08, Ajacu15 napisał:

Ostatnio na serwisach informacyjnych krążą słuchy ,że Leo Bennhaker może już nie być
trenerem reprezentacji Polski.czy to prawda?bo ja sądzę ,że to czyste spekulacje.


Niestety trudno powiedzieć portale powołują się na wiarygodne źródła co z tego wyjdzie pożyjemy zobaczymy, jak dla mnie idealne rozwiązanie to takie: Leo zostaje jeszcze przez 2 lata i po zakończeniu mundialu w RPA nie zależnie od rezultatu odchodzi a jego miejsce automatycznie zajmuje Michniewicz który jest obecnie razem ze Skorżą jest najlepszym polskim szkoleniowcem.
Oczywiście Michniewicz powinien zacząć prace z kadrą od zaraz i dokształcać się u boku doświadczonego Holendra w roli drugiego trenera.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:51, Rusell napisał:

BTW Sami Niemcy nie maja zbyt dobrych napastnikow, o czym swiadczy np pochodzenie Podolskiego,
Klose''a i Kuranyi''a;]


A parę lat po urodzeniu (nieważne gdzie) przenieśli się do Niemiec, gdzie nauczyli się grać w piłkę, a potem grali DLA REPREZENTACJI NIEMIEC. A nie dla kraju, w którym się urodzili. Sam talent to nie wszystko - trzeba jeszcze wyszkolenia.

Dnia 01.07.2008 o 13:51, Rusell napisał:

BTW2 wydaje mi sie ze teraz Podolski bedzie gral wysuniety a Klose zepchna na rezerwe
bo ten turniej mu nie wyszedl zbytnio


Moim zdaniem tak nie będzie. Bo idąc Twoją logiką Toniego też powinni przesunąć do rezerw, podobnie jak Henry''ego, van Nistelrooy''a, Torresa też (tyle samo bramek co Klose!), a nie wspominając już o napastnikach polskiej reprezentacji. A przecież Klose zdobył z reprezentacją wicemistrzostwo Europy i nadal jest bardzo groźnym napastnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:51, Rusell napisał:

BTW Sami Niemcy nie maja zbyt dobrych napastnikow, o czym swiadczy np pochodzenie Podolskiego,
Klose''a i Kuranyi''a;] Z tego co wiem Neuville jest jedynym napastnikiem w reprezentacji
ktory urodzil sie w Niemczech.

To jest żart? Ty sugerujesz niby, że coś jest w genach i dobry napastnik nie może się urodzić w Niemczech? :D A możesz mi powiedzieć czego Podolski albo Klose nauczyli się w Polsce jeśli chodzi o grę na pozycji napastnika? Zresztą widzę, że wiedzą też nie imponujesz, bo Neuville urodził się w Szwajcarii ;] I dlatego jego nazwisko czyta się Newil a nie Nojwil jak mówią zasady języka niemieckiego, ale to tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:19, edeń napisał:

Tylko, że on był pewien, że Lahm zaasekuruje piłkę i wyszedł z bramki, żeby ją złapać,
a nie zapobiec bramce. Lahm głupio dał się ograć Torresowi o padła bramka.

A to, że Torres jest szybszy od Lahm''a to jest wina obrońcy reprezentacji Niemiec? I przy okazji Hiszpan pomógł sobie ręką odpychając trochę Lahm''a. Przy stracie tej bramki zawinił trochę i Lehmann i Lahm.

Dnia 01.07.2008 o 13:19, edeń napisał:

Mi się zdaje, że Ty chyba jakiś inny mecz oglądałeś.

Po prostu wyrażam swoje zdanie, Ty swoje i tyle. A mógłbyś mi podać sytuację w której bramkarz reprezentacji Niemiec zachował się jak doświadczony bramkarz, tzn. gdzie miał kapitalną obronę i uratował reprezentacje Niemiec przed utratą bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ciekawostką jest to, że Neuville urodził się w Niemczech to znamy dosyć różne pojęcia tego słowa. Dla mnie ciekawostka i nieprawda to nie to samo...nie zgrywaj eksperta w dziedzinie, w której jak widać nie za bardzo się orientujesz ;) EURO się skończyło, następne co obejrzysz to będzie Mundial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 16:55, mikal15 napisał:

Jeśli ciekawostką jest to, że Neuville urodził się w Niemczech to znamy dosyć różne pojęcia
tego słowa. Dla mnie ciekawostka i nieprawda to nie to samo...nie zgrywaj eksperta w
dziedzinie, w której jak widać nie za bardzo się orientujesz ;) EURO się skończyło, następne
co obejrzysz to będzie Mundial?

No pomylilem sie zgoda, ale ty sie podjarales jakbys wygral w totka, "mamo a ja wiem lepiej hahaha!" szkoda slow...
Bede ogladal LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Po prostu nie lubię, jak ktoś interesujący się piłką od wielkiego święta albo powtarza ciekawostki wypowiedziane przez komentatorów albo co gorsze wymyśla swoje - w dodatku się myląc ;) Moje prawo, żeby tego nie lubić i nie muszę się "podjarać", że wiem coś, czego ty nie wiesz - przepraszam, ale to żaden powód do dumy. Chociaż wiesz co, tak przejrzałem sobie archiwum twoich postów i uznałem, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Możesz uznać, że miałeś rację - Neuville tak naprawdę urodził się w Niemczech, tylko go podrzucili do Szwajcarii.

Dnia 01.07.2008 o 17:05, Rusell napisał:

Twoi kochani niemcy nie potrafia grac w pilke nozna
Sa megaslabi
slabiakom
Szwabscy pseudopilkarze

Ty tak naprawdę o trzeciej drużynie świata i drugiej Europy czy tylko żartujesz? :)

------------------------------------------------------------------------------ ---------------------------------------------------
Zmieniając temat. Ludzie, nie ma szans, żeby Leo przestał być trenerem naszej reprezentacji. Przecież on nie jest głupi, widział jak kończyli jego poprzednicy i na pewno w kontrakcie ma zawrotne odszkodowanie na wypadek zwolnienia...a po co ma sam odchodzić i rezygnować z pracy z dobrą pensją i w kraju, w którym sporo osób uważa go za bożka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 17:24, mikal15 napisał:

Możesz uznać, że miałeś rację - Neuville tak naprawdę urodził się w Niemczech,
tylko go podrzucili do Szwajcarii.

A wiec ok, uznaje ze to ja mialem racje a ty sie myliles, pasuje mi takie wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie odpowiedziałeś mi na jeszcze jedno.

Jesteś kibicem reprezentacji Niemiec? Bo tak mi się wywnioskowało m.i. po zdaniu "jeśli miałbym mieć do kogoś żal o porażkę Niemców..." czy jakoś tak. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 17:52, mikal15 napisał:

To już? Koniec? Wszyscy fani obudzą się dopiero w okolicach Superpucharu Europy? Uff,
jak dobrze...


Hahaha :D Ale masz rację, co by nie pisać ; )

Dnia 30.06.2008 o 17:52, mikal15 napisał:

Osobiście z EURO jestem zadowolony. Żaden z piłkarzy Barcelony nie doznał kontuzji i
to jest tutaj dla mnie najważniejsze ; ) Większej publice pokazało się trochę zawodników
z ligi hiszpańskiej - zapewne mało który kibic wiedział co prezentuje z sobą Silva czy
Senna (obaj mający za sobą bardzo dobre sezony w La Liga, choć Silva prawdę mówiąc lepszy
miał poprzedni), a teraz te nazwiska są znane nawet niedzielnym kibicom - to cieszy,
może choć trochę wpłynie na obiegową opinię o lidze hiszpańskiej fakt, że Valencia z
Albiolem, Silvą czy Villą w składzie zajęła w La Liga dopiero 10 miejsce.


Sennę, czy Silvę to każdy (chyba) znał. Ale dla mnie niespodzianką był Guiza. Gościa w ogóle nie kojarzyłem, a był królem strzelców w La Liga.

Dnia 30.06.2008 o 17:52, mikal15 napisał:

Xavi najlepszym graczem? Moim zdaniem zdecydowanie
Senna
, no ale to ''tylko'' defensywny pomocnik przecież...jeśli chodzi o bramkarza turnieju
to zdecydowanie Casillas.


Z ust mi to wyjełeś. Mam podobne zdanie jeżeli chodzi o gracza turnieju. Senna w każdym meczu był wszędzie, ale jak pisałeś to defensywny pomocnik, więc na zwycięstwo miał małe szanse. Bramkarz turnieju? Raczej Casillas, chociaż VDS nawet dawał radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:54, Vaxinar napisał:

I nie odpowiedziałeś mi na jeszcze jedno.

Jesteś kibicem reprezentacji Niemiec? Bo tak mi się wywnioskowało m.i. po zdaniu "jeśli
miałbym mieć do kogoś żal o porażkę Niemców..." czy jakoś tak. :]


Yes i do :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 17:24, mikal15 napisał:

Ty tak naprawdę o trzeciej drużynie świata i drugiej Europy czy tylko żartujesz? :)


On tak naprawde, nie potrafi przyjąc do wiadomości że niemcy potrafią grać, i że mają dobrych zawodników :). A co do Trzeciego miejsca MŚ - Wg mnie, i nie tylko Niemcy Najbardziej zasłużyli na tytuł Mistrza w 2006. Przez Cały Mundial Grali Genialnie, prezentowali piłkę na bardzo wysokim poziomie, podczas gdy inne drużyny się ''toczyły'' po boisku... No ale jak wiadomo, piłka nie zawsze jest sprawiedliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować