Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 07:58, jaceloth napisał:

a klose i podolski są przeciętnymi napastnikami.


A z kąd waść takie informacje wziął?

>Czy Lahm w pomocy to byłby dobry pomysł, to nie wiem. Lahm IMHO bardzo dobrze sprawdza się na lewej >obronie (czasami tylko gdy musiał wyręczać stoperów to mu wychodziło gorzej, ale cóż - gabaryty nie te :))
>Ten przypadek z bramką w finale, to wydaje mi się, że bramkarz musiał krzyknąć: Moja (lub coś w tym stylu), bo >widać było jak Lahm wyraźnie odpuścił. I gol był bardziej winą bramkarza niż Lahma.

Jak już mówiłem zaspany byłem, i nie myślałem tak jak powinienem ;P. Jansen na obronę, i Fritz do pomocy. Lub Zostawić Lahma, i Zastąpić Podolskiego Fritzem a Poldiego na Atak, bo przepraszam bardzo ale jeżeli Loew Widzi że napastnikom zdecydowanie nie idzie turniej, nie ma czym strzelać bramek (!!!) to czemu na atak daje tego napastnika bez formy? Podolski jest teraz naprawde w życiowej formie, jestem pewien że nawet gdyby zrezygnował z wpuszczania Klose, wyszłoby to lepiej niż tak, jak to miało miejsce na Mistrzostwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:08, Pernia napisał:

> a klose i podolski są przeciętnymi napastnikami.

A z kąd waść takie informacje wziął?

lol, moze to po prostu jego zdanie?:P ja rowniez uwazam ze Podolski i Klose sa przecietni, a juz szczegolnie Klose. Niemcy po prostu nie maja dobrych napastnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:43, jcl99 napisał:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5412867,Tyrala_chce_grac_dla_Polski.html

Oby tego PZPN nie zepsuł! Chłopak strzelił w 40 meczach 22 bramki w młodzieżówce Niemiec,
a teraz im odmówił gry w U-21. Tylko pewnie Leo nie będzie go chciał powołać, aby go
zaklepać...

Jestem na 80%, że załatwią to jak z Podolskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:43, jcl99 napisał:

(...)
Oby tego PZPN nie zepsuł! Chłopak strzelił w 40 meczach 22 bramki w młodzieżówce Niemiec,
a teraz im odmówił gry w U-21. Tylko pewnie Leo nie będzie go chciał powołać, aby go
zaklepać...


Dlaczego nie będzie chciał? Skoro powołuje takie "talenty" jak Pazdan, to naprawdę nie widzę powodu, żeby nie powołał kolesia, który ma taką średnią w młodzieżówce Niemiec. Ewentualnie niech PZPN załatwi Tyrale odpowiedniego menagera z kontaktami w polskim sztabie szkoleniowym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 12:08, .Darnok napisał:

Dlaczego nie będzie chciał? Skoro powołuje takie "talenty" jak Pazdan, to naprawdę nie
widzę powodu, żeby nie powołał kolesia, który ma taką średnią w młodzieżówce Niemiec.
Ewentualnie niech PZPN załatwi Tyrale odpowiedniego menagera z kontaktami w polskim sztabie
szkoleniowym ;P

Ale Pazdan wcale zły nie jest. Po prostu za młody i jeszcze na EURO się nie nadawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>A jak już przy Bayernie jestem... Mistrz Niemiec kupił Daniela Sikorskiego, który

Dnia 01.07.2008 o 01:06, Vaxinar napisał:

urodził się w Warszawie, jest synem byłego piłkarza Legii Warszawa i zdąrzył już
zagrać w reprezentacji do lat 19... Austrii.
Deklaruje chęć gry dla Polski... Niech te paja... panowie z PZPN się obudzą, bo ktoś
napisze, że to że go chcą w austriackiej reprezentacji to nie znaczy, że jest dobry,
a ja napiszę, że Bayern nie kupuje byle kogo.


PZPN dopiero sie obudzi jak dostanie powołanie do U-21 i wyśle Chorzążyka. PZPN mam w pośladkach takich zawodników nawet 100 euro na bilet żałują:P Ale to Leo musi go powołać ostatecznie do kadry. Sebastian Tyrała też chce grać dla polski

Pernia-->> Jak już mówiłem zaspany byłem, i nie myślałem tak jak powinienem ;P. Jansen na obronę,

Dnia 01.07.2008 o 01:06, Vaxinar napisał:

i Fritz do pomocy. Lub Zostawić Lahma


Nie kłam wczoraj mi mówiłeś to samoxP
PS: Niemcy podobno "siłą" zmuszają takich zawodników z polskimi korzeniami doprzyjęcia obywatelstwa niemieckiego i gry dla szkopskiej reprezentacji szantażem że nie będzie grał w klubie. Kiedyś był większa afera w gazetach, bo potwierdziło to młodych zawodników w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 01:06, Vaxinar napisał:

A jak już przy Bayernie jestem... Mistrz Niemiec kupił Daniela Sikorskiego, który
urodził się w Warszawie, jest synem byłego piłkarza Legii Warszawa i zdąrzył już
zagrać w reprezentacji do lat 19... Austrii.
Deklaruje chęć gry dla Polski... Niech te paja... panowie z PZPN się obudzą, bo ktoś
napisze, że to że go chcą w austriackiej reprezentacji to nie znaczy, że jest dobry,
a ja napiszę, że Bayern nie kupuje byle kogo.

Skoro zdążył już zagrać dla reprezentacji z innego kraju to dupa zbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 12:26, misioo napisał:

Skoro zdążył już zagrać dla reprezentacji z innego kraju to dupa zbita.


wcale nie. jeżeli grał w reprezentacji wyższej niż U-21 wtedy nie będzie już mógł grać w reprezentacji seniorskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:54, marcinshinoda napisał:

Wisła Kraków w II rundzie el.LM zagra z Beitarem Jerozolima. Ciężko będzie, mogli trafić
lepiej:P

Już bym wolał kogoś z Europy. W Izraelu jest przeca niebiezpiecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:53, mariusz123 napisał:

wcale nie. jeżeli grał w reprezentacji wyższej niż U-21 wtedy nie będzie już mógł grać
w reprezentacji seniorskiej.

Nieprawda, wystarczy występ w jakiejkolwiek nawet juniorskiej kadrze. Posłużę się przykładem Cantoro który grał w w argentyńskiej kadrze U17 i już dla nas grać nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:43, Rusell napisał:

> > a klose i podolski są przeciętnymi napastnikami.
>
> A z kąd waść takie informacje wziął?
lol, moze to po prostu jego zdanie?:P ja rowniez uwazam ze Podolski i Klose sa przecietni,
a juz szczegolnie Klose. Niemcy po prostu nie maja dobrych napastnikow


Jak mozna miec zdanie na temat czegoś, co jest faktem? Faktem jest to że oni sa dobrymi napasnikami, i wszyscy to mówią. Łącznie z wielkimi postaciami w Futbolu, więc jeżeli ty sadzisz inaczej, to ja już z tobą nie dyskutuję bo to zanczy żeś ignorant i nic więcej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:00, misioo napisał:

> wcale nie. jeżeli grał w reprezentacji wyższej niż U-21 wtedy nie będzie już mógł
grać
> w reprezentacji seniorskiej.
Nieprawda, wystarczy występ w jakiejkolwiek nawet juniorskiej kadrze. Posłużę się przykładem
Cantoro który grał w w argentyńskiej kadrze U17 i już dla nas grać nie może.


Wg przepisów Fify itepe, można grać w reprezentacji seniorów innej niż reprezentacji juniorów, pod warunkiem że w czasie grania w tej reprezetnacji juniorów, ma się również paszport kraju tego dla którego chce się grać u seniorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:54, marcinshinoda napisał:

Wisła Kraków w II rundzie el.LM zagra z Beitarem Jerozolima. Ciężko będzie, mogli trafić
lepiej:P


Oj będzie ciężko, będzie ;/
Pozwólcie niech przytoczę tekst z wiki:
" "Nowy" Beitar [edytuj]

Po przejęciu klubu przez Gaidamaka, Beitar Jerozolima stał się drużyną o największym w Izrealu budżecie. Przed sezonem sprowadzono do Jerozolimy piłkarzy o świetnej marce nie tylko w Europie ale i na świecie, takich jak Jerome Leroy, Fabrice Fernandes czy David Aganzo. Ale to nie wszystko, na stanowisko trenera zatrudniono Luisa Fernandeza - byłego szkoleniowca m.in. Paris Saint-Germain, Athletic Bilbao i Espanyol Barcelona. Beitar zakończył rozgrywki na 3 miejscu w lidze, kwalifikując się zarazem do Pucharu UEFA.

Przed sezonem 2006/2007 nastąpiły w klubie kolejne zmiany, trenerem został były mistrz świata z roku 1978 - Osvaldo Ardiles a do Beitaru sprowadzono m.in. Dereka Boatenga i Michaela Zandberga.

Po kilku miesiącach i niepowodzeniach w lidze i Pucharze UEFA zwolniono argentyńskiego szkoleniowca, na jego miejsce przyszedł Yossi Mizrahi - legenda klubu z Jerozolimy.

Kibicem Beitaru jest m.in. znany amerykański aktor, Adrien Brody."
Widać że kasa to dla nich nie problem. A poza tym daleki wyjazd... To naszym nie służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty jestes zaslepionym ignorantem nie gadam juz z toba:D Klose to zupelna pomylka, on nie potrafi strzelic do bramki jak ma dalej niz 4 metry, taki z niego snajper. Podolskiemu sama pilka wpada pod nogi, gosc po prostu wie jak sie ustawiac, nie widzialem na tych mistrzostwach zeby po jego indywidualnej akcji wpadl jakis gol... w ogole nie widzialem zeby bez asyst wykreowal akcje i wykonczyl ja celnym strzalem.
moim zdaniem to przecietniacy, i nie wiem o jakich specjalistach mowisz, pewnie o Tomaszewskim i spolce ("Torres faulowal Lahma przy pierwszej bramce!" xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 13:37, loytartoreto napisał:

Ano gdyby wyszedł trochę wcześniej z bramki to zdążył by się rzucić pod nogi Torresowi
i zabrać mu piłkę. Ten przykład pokazuj, że Lehmann czuł się niepewnie, ponieważ nie
wiedział czy zostać w bramce czy wyjść po piłkę.


Tylko, że on był pewien, że Lahm zaasekuruje piłkę i wyszedł z bramki, żeby ją złapać, a nie zapobiec bramce. Lahm głupio dał się ograć Torresowi o padła bramka.
Mi się zdaje, że Ty chyba jakiś inny mecz oglądałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować