Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 21:22, Pernia napisał:

Yes i do :]

:)

Dnia 01.07.2008 o 21:22, Pernia napisał:

Hmmm, Bayern Monachium i Manchester United to moje dwa ulubione zagraniczne kluby, z o wiele większym wskazaniem na Bayern.
Z jednej strony chciałbym, aby Schweini został, teraz jak już odzyskał w końcu formę po tej nieszczęsnej kontuzji, a odzyskiwał ją cały sezon mam nadzieję, że grałby dobrze w Bayernie. Z drugiej... W Man United rozwinąłby się, o ile by się przebił... Gdzie oni go chcą dać, skoro nawet jak na skrzydłach nie gra Ronaldo i Giggs, to już sir Alex ma zastępców? Nie wiem, a rezerwy - co to, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Bastian z tego co wiem może grać również jako prawy obrońca, czyli wg. mnie będzie szykowany na następce Garry''ego Neville''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:49, fataem napisał:

Ale Bastian z tego co wiem może grać również jako prawy obrońca, czyli wg. mnie będzie
szykowany na następce Garry''ego Neville''a


Nigdy go nie widziałem na tej pozycji, a przynajmiej nie od 2006 roku. Cóż... Byleby tylko nie był to błąd, bo się Bastian zmarnuje, a Man United wywali kasę w błoto, nie wiem czy takie kombinowanie - bo to jest kombinowanie - jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:08, Pernia napisał:

> a klose i podolski są przeciętnymi napastnikami.
A z kąd waść takie informacje wziął?


z obserwacji ostatniego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Podolskim to tak bym się nie rozpędzał, bo rzadko grał. Powinno się to zmienić w tym sezonie za sprawą Klinsmanna, który wypromował Poldiego w kadrze. Jeśli chodzi o Klose to wg. jest to podobny typ napastnika co Toni, czyli musi dostawać celne dośrodkowania, gdyż atutem obu zawodników jest gra głową, a skąd mają otrzymywać dokładne centry skoro skrzydłowi Bayernu są delikatnie mówiąc bez formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:49, fataem napisał:

Z Podolskim to tak bym się nie rozpędzał, bo rzadko grał.

No i właśnie to jest jeden z powodów, który świadczy o tej przeciętności :) Nie grał rzadko, bo miał non stop kontuzje, tylko z powodu swojego poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 00:49, mikal15 napisał:

> Z Podolskim to tak bym się nie rozpędzał, bo rzadko grał.
No i właśnie to jest jeden z powodów, który świadczy o tej przeciętności :) Nie grał
rzadko, bo miał non stop kontuzje, tylko z powodu swojego poziomu...

Nie wiem czy o napastniku, który strzela przynajmniej kilkanaście bramek w każdym sezonie można powiedzieć, że jest przeciętny, a Klose pod koniec sezonu zgubił formę i tyle. A Podolski pokazał na Euro, że raczej nie słusznie grzał ławę w Bayernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:49, fataem napisał:

Z Podolskim to tak bym się nie rozpędzał, bo rzadko grał.


dokładnie, jak napisał mikal - podolski nie grał, bo był słaby. gdyby to byli wybitni napastnicy, to biłyby sie o nich największe kluby i graliby w którejś z najlepszych lig w europie: w anglii, we włoszech lub hiszpanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:49, fataem napisał:

Z Podolskim to tak bym się nie rozpędzał, bo rzadko grał.

Podolski wchodził nieraz na większość meczu i nie pokazywał NIC. W Bundeslidze i to nie raz, nie dwa, a dużo razy. :) Podolski z tego sezonu, a Podolski na EURO to dwa różni gracze.

Dnia 01.07.2008 o 23:49, fataem napisał:

Powinno się to zmienić w tym
sezonie za sprawą Klinsmanna, który wypromował Poldiego w kadrze.

Podolski to się sam wypromował świetną postawą w FC Kolonii, Klinsi tylko na niego stawiał, aczkolwiek trochę racji masz.

Dnia 01.07.2008 o 23:49, fataem napisał:

Jeśli chodzi o Klose
to wg. jest to podobny typ napastnika co Toni, czyli musi dostawać celne dośrodkowania,
gdyż atutem obu zawodników jest gra głową,

Kto tak twierdzi nie ogląda chyba Bundesligi. I nie chodzi mi o Klose, a o Toniego. Ten facet pod koniec sezonu sam wyprowacowywał sobie sytuacje, a nieraz dogrywał i ma parę asyst. :)

Dnia 01.07.2008 o 23:49, fataem napisał:

a skąd mają otrzymywać dokładne centry skoro skrzydłowi Bayernu są delikatnie mówiąc bez formy.

Bzdurda, skąd to wnioskowanie?
Schweinsteiger faktycznie w sezonie nie był w optymalnej formie, ale teraz jest.
Ribery za to w sezonie był w wysokiej formie, takiej że wybrano go najlepszym piłkarzem ligi niemieckiej, a teraz ma kontuzję.
Więc skrzydłowi Bayernu nie są bez formy, jeden ma formę, a jeden ma kontuzję. A podczas sezonu jeden miał formę, a jeden nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 09:27, BoloMaster napisał:

Ronaldo wolnym zawodnikiem
w sumie szkoda bo kiedyś lubiłem tego gościa ale kontuzje zniszczyły mu karierę


Racja Ronaldo to był porządny zawodnik.Lecz jednak kontuzje mu nie pozwalają na jakąś nie wiadomo jaką grę niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zakończy karierę. A ja na San Siro chętnie widziałbym Drogbę i Szewczenkę, o ile ten nie pójdziee do Barcelony. No i Veloso, jeśli ten nie przejdzie do Juventusu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:11, Don Zorro napisał:

No i zakończy karierę. A ja na San Siro chętnie widziałbym Drogbę i Szewczenkę, o ile
ten nie pójdziee do Barcelony. No i Veloso, jeśli ten nie przejdzie do Juventusu :/


Drogba,Szewczenko czemu nie (?) :P a Velso to nie za bardzo moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Torres-najwyzszy-transfer-w-historii,wid,10112717, wiadomosc.html

Jak już kiedyś pisałem nie czuje jakiegoś super negatywnego nastawienia do klubu ze Stamford Bridge, bo są kluby w Anglii i na reszcie kontynentu, do których czuję o wiele bardziej negatywne odczucia, ale mam wrażenie, że nieraz Romek Abramowicz nie rozumie ideii futbolu i psuje go.
Moim zdaniem jeśli piłkarz - z całym szacunkiem dla Niego - pokroju Torresa zostanie najdroższym i przebije wielkiego Zinedina Zidana to będzie to porażka.
Ale co ja tam gadam, przecież dziś dla większości liczy się tylko kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:13, Vaxinar napisał:

Niech to.... :/ A taka była nadzieja, że pójdzie w cholere...


To nie potwierdzona wiadomość, jak wiele na temat odejścia Ronaldo.
Trzeba poczekać jeszcze tydzień czy dwa tygodnie a wszystko się wyjaśni.
Myślę jednak, że mimo wszystko lepiej byłoby gdyby został jeszcze jeden sezon.

Dnia 02.07.2008 o 10:13, Vaxinar napisał:

Dziwne, że sir Alex mówi o pozostaniu Rooneya... Ja sobie gościa nie wyobrażam w ogóle
w innym klubie.


Wayne kilka razy już mówił, że chciałby pozostać w klubie do końca kariery.
Mam nadzieję, że uczyni tak również Anderson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:39, temek napisał:

Myślę jednak, że mimo wszystko lepiej byłoby gdyby został jeszcze jeden sezon.


A ja nie, chociaż pewnie jestem maksymalnie nieobiektywny. Kibicuję United, zarazem wręcz... nie cierpię C. Ronaldo.
Dlaczego nie jeszcze jeden sezon? A sądzisz, że będzie lepszy niż ten, bo ja wątpie. Wątpię, aby strzelił znów tyle goli, jestem pewny że nie wygra LM z United. To nie jest piłkarz pokroju Zidane''a, ale piłkarz pokroju Ronaldinho, czyli gwiazda na sezon, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 16:51, loytartoreto napisał:

A to, że Torres jest szybszy od Lahm''a to jest wina obrońcy reprezentacji Niemiec? I
przy okazji Hiszpan pomógł sobie ręką odpychając trochę Lahm''a. Przy stracie tej bramki
zawinił trochę i Lehmann i Lahm.


Obejrzyj sobie jeszcze raz powtórkę z tej bramki. Powoooooooooooli. I zobacz, jak się zachował Lahm.

Dnia 01.07.2008 o 16:51, loytartoreto napisał:

A mógłbyś mi podać sytuację w której
bramkarz reprezentacji Niemiec zachował się jak doświadczony bramkarz, tzn. gdzie miał
kapitalną obronę i uratował reprezentacje Niemiec przed utratą bramki.


Mecz z Hiszpanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować