Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 16:48, mauser9 napisał:

dało im to do zrozumienia że za ruskie pieniądze nie można kupić pucharu.


O nie prawda Zenit puchar UEFA wygrał za ruskie pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 16:51, PtaQ15 napisał:


> dało im to do zrozumienia że za ruskie pieniądze nie można kupić pucharu.

O nie prawda Zenit puchar UEFA wygrał za ruskie pieniądze :)


Może i prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 16:40, mauser9 napisał:

Obojętnie jakie stroje mają ale żeby dobrze grali dla mnie to oni nawet nago biegać mogą
ale żeby zwyciężali.


No wiadomo, że sama gra i wygrane są ważniejsze niż stroje, ale... jednak stroje też się trochę liczą.
Spójrz tu:
1. Tutaj wygląda bardzo dobrze... Nawet można przeżyć z tą gwiazdą i taką koszulkę to bym sobie kupił.
2. Tragedia... Wiem, że wybrzydzam, ale mi się ten napis naszego kochanego pana Cupiała wybitnie nie podoba.
Już bym tego sponsora na "S" bodaj wolał.

20080722171026

20080722171029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:11, Vaxinar napisał:


2. Tragedia... Wiem, że wybrzydzam, ale mi się ten napis naszego kochanego pana Cupiała
wybitnie nie podoba.
Już bym tego sponsora na "S" bodaj wolał.


Eee tam, nie jest tak źle. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale napis został zmniejszony ;) Zresztą, TF mi się zawsze dobrze kojarzyła, ze względu na dobre wyniki sportowe ;) Poza tym sponsor z rocznym przychodem 5,28 mld zł prezentuje się lepiej niż jakiś budowlany deweloper ;P
Ogólnie krój jak najbardziej fajny, szkoda trochę, że Gwiazda "tylko" na ramieniu, ale cóż... przynajmniej tyle dobrze, zawsze to jakiś ukłon w stronę kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poruszyć kwestię skutków roszad w naszej rodzimej ekstraklasie na forumowe typowanie. W momencie gdy umieszczałem zestaw meczów, jednym ze spotkań było: Korona Kielce - Groclin Grodzisk. Jak wiemy, pierwszy zespół został zdegradowany klasę niżej, zaś drugi zmienił nazwę i przeniósł się do stolicy. Wyjścia są dwa: dla wszystkich typujących anulujemy ten jeden mecz i w rankingu bierzemy pod uwagę jedynie 7 pozostałych; drugie rozwiązanie to traktowanie Korony jako Arki. W przypadku przyjęcia tego ostatniego, proponuję, aby każdy mógł zmienić swój typ na ten jeden mecz. Czekam na opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o co wam chodzi z tą gwiazdą?
Jak mieliśmy herb jako gwiazdę to było vicemistrzostwo i 8 miejsce w lidze, a przy takim jak mamy teraz mieliśmy kilka razy Mistrzostwo Polski.
P.S I o co wam chodzi z tą Telefoniką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 18:06, .Darnok napisał:

Eee tam, nie jest tak źle. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale napis został zmniejszony ;)

Taa...

Dnia 22.07.2008 o 18:06, .Darnok napisał:

Zresztą, TF mi się zawsze dobrze kojarzyła, ze względu na dobre wyniki sportowe ;)

No tak, mnie również... Wiadomo, że potęgi Wisły ostatnich paru, a właściwie już parunastu lat to zasługa pana Cupiała i jego firmy. Ja go szanuję za to, ale nie zmienia to faktu, że napis mi się nie podoba.
Tyskie dobrze wyglądało, albo coś takiego:
http://wislakrakow.com/www/picture/2007/3a5228a537c09a33f4c7425f656e39bc.j pg

Dnia 22.07.2008 o 18:06, .Darnok napisał:

Ogólnie krój jak najbardziej fajny, szkoda trochę, że Gwiazda "tylko" na ramieniu, ale
cóż... przynajmniej tyle dobrze, zawsze to jakiś ukłon w stronę kibiców.

A dla mnie to trochę dziwne (chodzi o umieszczenie tej gwiazdy). Lepiej byłoby jednak po dwóch stronach - Biała Gwiazda na lewej, herb WK S.S.A. na prawej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 08:22, Mroczny Elf99 napisał:

Tak z ciekawości to chyba nie zawsze Wisła grała w koszulkach firmy Umbro? Jaka firma
była wcześniej czyżby nike?


No jak widać na poście dokładnie powyżej Twego, w linku który zapodałem widać koszulkę Wisły Nike na Frankowskim.
A jeśli mówimy o zamierzchłych czasach (czyli na dłuuuugo przed Cupiałem) to zdaje się kiedyś Adidas był.

A tak ogólnie to moim zdaniem najgorsze koszulki ogólnie produkuje Puma - jeśli idzie o piłkę nożną.
Adidas chyba najlepszy, Umbro też dobre, ale mam mało przykładów aby lepiej ocenić - Wisła, reprezentacja Anglii.

http://sport.wp.pl/wid,10181639,kat,1728,title,Beenhakker-zagramy-na-mund ialu-w-RPA,wiadomosc.html

Potrzeba świeżej krwi - co jak co, ale to mi się podoba w naszej reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2008 o 11:41, Vaxinar napisał:

A tak ogólnie to moim zdaniem najgorsze koszulki ogólnie produkuje Puma - jeśli idzie
o piłkę nożną.


A mi właśnie koszulki Pumy stosunkowo bardzo się podobają( ale to może dlatego, że ogólnie bardzo lubią tę firmę) fajnie prezentują się w niej afrykańskie reprezentacje a praktycznie wszystkie grają w koszulkach tej firmy, choć pewnie są jakieś wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:14, Mroczny Elf99 napisał:

A mi właśnie koszulki Pumy stosunkowo bardzo się podobają( ale to może dlatego, że ogólnie
bardzo lubią tę firmę) fajnie prezentują się w niej afrykańskie reprezentacje a praktycznie
wszystkie grają w koszulkach tej firmy, choć pewnie są jakieś wyjątki.


Wiem czemu Ci się podobają chyba - ze względu na ten jakby znak wodny, jak u nas była Husaria a Czesi mają herb do dziś? ;>
Afrykańskie zespoły faktycznie też mają coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:16, marcinshinoda napisał:

A tak z ciekawości gdzie gra teraz Tomasz Frankowski?


Z tego co wiem to w USA bodajże w Fire ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugie pytanie. Czy mi sie tylko wydawało czy w meczu z Legią Niedzielan był ustawiony na skrzydle? Od początku meczu nie oglądałem więc nie znałem ustawienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5483494,Zaglebie_Lubin_zamiast_Arki_Gdynia.html

Yyyyyy no to już jest przegięcie:/ PZPN już nie panuje nad ligą kompletnie. Jeszcze nie pewna jest sprawa licenji Poloni Bytom bo władze widzewa chcą ją zaskarżyć do UEFA za nie zgodną z prawem. A jak tak sie stanie to pewnie wygra bo przecież UEFA orzekła że Polonia nie może grać w Ekstraklasie a PZPN i tak dał jej licenje chociaż wcześniej ją odrzucił:/ Co za bajzel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:52, marcinshinoda napisał:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5483494,Zaglebie_Lubin_zamiast_Arki_Gdynia.html

Yyyyyy no to już jest przegięcie:/ PZPN już nie panuje nad ligą kompletnie. Jeszcze
nie pewna jest sprawa licenji Poloni Bytom bo władze widzewa chcą ją zaskarżyć do UEFA
za nie zgodną z prawem. A jak tak sie stanie to pewnie wygra bo przecież UEFA orzekła
że Polonia nie może grać w Ekstraklasie a PZPN i tak dał jej licenje chociaż wcześniej
ją odrzucił:/ Co za bajzel:P


PZPN to straszny chłam i tyle. Oni jeszcze nic nie zrobili dobrze. Same dziady i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:28, Klimos napisał:

Chciałbym poruszyć kwestię skutków roszad w naszej rodzimej ekstraklasie na forumowe typowanie...


Bałaganu (żeby nie użyć innego słowa na "b") w PZPNie ciąg dalszy. Okazuje się, że Arka była klubem ekstraklasy ledwie kilka dni. Z powodu tego chaosu, ogłaszam, że w forumowym typowaniu pierwszej kolejki, nie będę brał w ogóle pod uwagę meczy, w których zmieniły się grające drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz przesadzili :/ jak zaczeli degradować wcześniej np. Arke to teraz powinni to kontynuować a nie zmieniać zasady gry w jej trakcje.. kiedy juz wydawało sie ze będzie jakis porządek od teraz to znów to jakis trybunał przy PKOl-u uchyla decyzje PZPN o degradacjach, no bez przesady. Podobno PZPN moze sie odwołać od tej decyzji, ale wątpie by w tym bałaganie ruszyła liga w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować