Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

ManU szaleje na rynku transferowym:
najpierw rekordowa suma za Teveza a teraz niewiele brakuje do wykupienia Berbatova
A Liverpool który od wielu lat mówi o Mistrzostwie kupuje przeciętniaków typu David N''Gog z PSG
chyba poczekamy na mistrzostwo kolejny rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:02, BoloMaster napisał:

ManU szaleje na rynku transferowym:
najpierw rekordowa suma za Teveza a teraz niewiele brakuje do wykupienia Berbatova


Dzisiaj czytałem że Tottenham odrzucił ofertę wartą 20 milionów za Berbatova i żąda rekordowych 38 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:02, BoloMaster napisał:

ManU szaleje na rynku transferowym:
najpierw rekordowa suma za Teveza a teraz niewiele brakuje do wykupienia Berbatova
A Liverpool który od wielu lat mówi o Mistrzostwie kupuje przeciętniaków typu David N''Gog
z PSG
chyba poczekamy na mistrzostwo kolejny rok...

Jestem ciekaw czy Chelsea się postawi ManU , no się okaże niedługo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, o ile ja jestem kibicem ManU, to ja na ich miejscu nie szalałbym, jeżeli chodzi o Kupno ;). O ile się orientuje to Manchester ma Gigantyczne długi, a UEFA wypowiedziała wojnę zadłużonym klubom, co nie wróży dobrze Manchesterowi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:18, Pernia napisał:

Oj, o ile ja jestem kibicem ManU, to ja na ich miejscu nie szalałbym, jeżeli chodzi o
Kupno ;). O ile się orientuje to Manchester ma Gigantyczne długi, a UEFA wypowiedziała
wojnę zadłużonym klubom, co nie wróży dobrze Manchesterowi ....

O kurcze, jeśli Manchester ma długi a jest jednym z najbogatszych klubów świata( nie wiem czy on czy Real) to chyba wszystkie kluby mają długi:P. Ale o co chodzi z tymi długami? Nie wypłacali pensji pracownikom czy kupowali na "krechę" zawodników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 08:52, Mroczny Elf99 napisał:

> Oj, o ile ja jestem kibicem ManU, to ja na ich miejscu nie szalałbym, jeżeli chodzi
o
> Kupno ;). O ile się orientuje to Manchester ma Gigantyczne długi, a UEFA wypowiedziała

> wojnę zadłużonym klubom, co nie wróży dobrze Manchesterowi ....
O kurcze, jeśli Manchester ma długi a jest jednym z najbogatszych klubów świata( nie
wiem czy on czy Real) to chyba wszystkie kluby mają długi:P. Ale o co chodzi z tymi długami?
Nie wypłacali pensji pracownikom czy kupowali na "krechę" zawodników?


Dokładnie to sam nie wiem, ale wg mnie przyczyną są poprostu zbyt wysokie pensje zawodników, i za małe dochody. Real z tego co wiem długów nie ma, ale ManU ma. I to ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam! Arsenal i tak wygra Premiership w tym sezonie...

A wracając do jakże cudownej polskiej ligi- Listek sobie teraz lata po lasach, a nie zajmuje się ligą. Trzymaj tak dalej Listku ty nasz (nie)kochany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie. Po paru miesiącach jakichś plebejskich mistrzostw Europy, piłki plażowej i innych turniejów dla cieniasów przyszedł czas na prawdziwy futbol- pierwszy mecz sparingowy Realu Madryt!!! Mecz z LASK Linz jakiś porywający nie był, ale po treningu szybkościowym wydolnolnościowym czy jak to się tam zwie, zawodnicy są zmęczeni. Oczywiście oglądałem retransmisję, bo na cały świat, dla milionów fanów Realu na całym świecie, spotkanie transmituje tylko Al Jazeera Sport 2... a że rozkminienie ich strony głównej to nie lada wyzwanie, musiałem odpuścić. Sam mecz jakiś porywający nie był. Bardzo ładnie grał Robben, zaliczył 2 asysty, ganiał po obu stronach boiska tak, że skołowani obrońcy z Tomaszem Wisio na czele nie wiedzieli gdzie jest piłka. Higuain wrócił do swojej typowej formy, czyli niezależnie od pozycji, odległości od bramki i innych czynników -18 rząd trybun :) Javi Garcia pokazał dlaczego nie gra w pierwszym składzie, ale jak zapewne ci starsi użytkownicy gramu mogą pamiętać (obaj) pierwszy mecz Raula w Realu w 1994 roku był tak beznadziejny, że aż zęby bolały. A teraz brakuje mu 16 bramek do pobicia rekordu legendarnego Di Stefano. W pierwszej połowie Real grał spokojnie i bez szaleństw, widać było że większości się nie chce. LASK Linz się starało, bo to w końcu stulecie klubu. I tyle z tego starania wyszło, że do przerwy Real po 2 asystach Robbena i golach Baptisty i Raula prowadził 2:1. W drugiej połowie Real chciał już po prostu wjechać z piłką do bramki, godzinami podawali sobie w obrębie pola karnego, skończyło się na golu Savioli. Ładniej pokazał się kolejny talent ze szkółki, Dani Parejo. Sprzedano Moreno, może chociaż Parejo doczeka się gry w pierwszym składzie. No, pierwszy w sezonie 2008/2009 mecz Realu. Gdy ten sezon się skończy, ja będę już leczył rany po maturze :) Hala Madrid

P.S. Komentator był oczywiście hiszpański, więc go nie rozumiałem ni w ząb. I oglądam, oglądam i w pewnym momencie słyszę coś dziwnego. Mogli tam gadać nawet o rozwoju nanotechnologii w Zimbabwe, ale nagle słyszę tekst "Barcelona impotente". No to fajnie mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 11:05, Aragloin napisał:

E tam! Arsenal i tak wygra Premiership w tym sezonie...


Tak jest ! Ten sezon będzie należał do Gunners''ów ^^

"We''ll win ''cos we''re Arsenal, we''ll win ''cos we''re Arsenal..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:14, Sheloi napisał:

Dzisiaj czytałem że Tottenham odrzucił ofertę wartą 20 milionów za Berbatova i żąda rekordowych
38 mln.



Ja bym skończył rozmowy przy 15 milionach funtów. Nie jest wart więcej a i tak nie wiem czy nie za dużo.

Hunter z Ajaxu jest do wyjęcia za 15-20 milionów. Jest młodszy i w moim przekonaniu lepszy a może być jeszcze lepszy niż jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 15:49, Quire napisał:

Ja bym skończył rozmowy przy 15 milionach funtów. Nie jest wart więcej a i tak nie wiem
czy nie za dużo.

Hunter z Ajaxu jest do wyjęcia za 15-20 milionów. Jest młodszy i w moim przekonaniu lepszy
a może być jeszcze lepszy niż jest.


Z tego co wiem to Manchester nie planuje więcej niż właśnie jednego wzmocnienia, więc mogą się szarpnąć na ten transfer. Wg mnie Berbatov jest wart tak dużych pieniędzy. Jego przewaga nad Huntelaar''em jest taka, że jest już ograny w angielskich warunkach gry. Nie wiadomo jak zaaklimatyzowałby się Holender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:00, gloody napisał:

Z tego co wiem to Manchester nie planuje więcej niż właśnie jednego wzmocnienia, więc
mogą się szarpnąć na ten transfer. Wg mnie Berbatov jest wart tak dużych pieniędzy.
Jego przewaga nad Huntelaar''em jest taka, że jest już ograny w angielskich warunkach
gry. Nie wiadomo jak zaaklimatyzowałby się Holender.


No planują jeden ale myślę że jakby trafiła się szansa kupienia dobrego prawego obrońcy to Ferguson długo by się nie namyślał.

Akurat Holendrzy dobrze się adaptują w Anglii i myślę że Hunter dałby radę. Tak jak Van The Man:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według najnowszych informacji Berba jednak zostanie u nas. Ramos zapowiedział,że sprzeda co najwyżej jednego napastnika,a jedną nogą w Liverpoolu jest już Keane,co nie bardzo mi leży,bo to strasznie przydatny zawodnik,który na boisku pracuje za dwóch i dla mne mógłby zostać na WHL do końca kariery,choć z drugiej strony oferta 20 milionów funtów jaką złożyli The Reds działa na wyobraźnię :) Bez Keane''a w klubie zostają nam trzej napastnicy: Berbatov,Bent i młodziutki Pekhart z czego właściwie tylko ten pierwszy nadaje się do pierwszej jedenastki,są co prawda plany sprowadzenia Davida Villi,podobno sam zawodnik już wyraził chęć gry u nas,ale mimo wszystko w tej sytuacji odejście Berby jest wykluczone chociaż... nadal pewnie w dużej mierze zależy od tego ile ktoś jest gotowy za niego wyłożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:07, Quire napisał:

No planują jeden ale myślę że jakby trafiła się szansa kupienia dobrego prawego obrońcy
to Ferguson długo by się nie namyślał.


Miałem nadzieję, że kupią Alvesa, ale Barcelona była szybsza.

Wysokiej klasy napastnik jest Manchesterowi potrzebny, bo Tevez i Rooney to jednak za mało. Mi jest wszystko jedno kto to będzie, ważne aby był skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko że on strzela bramki w przeciętnej Eredivisie
A.Alves był w Holandi królem strzelców a w Anglii nie błyszczy
gdyby Huntelaar był taki dobry to już dawno nie grałby w Ajaxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:41, BoloMaster napisał:

tylko że on strzela bramki w przeciętnej Eredivisie
A.Alves był w Holandi królem strzelców a w Anglii nie błyszczy


Pod A. Alvesa w Herrenven była ułożona cała gra. 10 zawodników pracowało na niego. W Anglii niestety musi trochę powalczyć i stąd jego problemy. Poza tym to Brazylijczyk a oni w Anglii mają strasznie pod górkę.

Dnia 28.07.2008 o 16:41, BoloMaster napisał:

gdyby Huntelaar był taki dobry to już dawno nie grałby w Ajaxie


Raz on nie chciał się ruszać a dwa to Ajax nie chciał go puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jak to jest z tym Liverpoolem? (Moim kochanym :D). Mają znaczących piłkarzy, Torres, Alonso, Carrager, Gerrard(moj idol:P) i innych bardzo dobrych. Również ławka rezerwowych, jest bardzo szeroka i bardzo wyrównana - silna. Nie wiem co się dzieje, bo Liverpool ma naprawdę wspaniałych graczy. Jednak nie mogą osiagnąć nic znaczącego w lidze, co tam czwarte miejsce w Premiership? W lidze mistrzów też im nie szło. Jak myślicie, jakie są powody tak - co by tu nie mówić - słabych występów? Może brak zgrania? Może coś innego? Bo ja już naprawdę nie wiem, co może być grane. Teraz licze, że wreszcie Liverpool coś ugra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować