Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2008 o 01:08, Paoro napisał:

slaby mecz legii z równie słabą
fk moskwa.

Dnia 15.08.2008 o 01:08, Paoro napisał:

a nie jak legia
która zagrała słabiutkie spotkanie, przy słabiutkim fk moskwa, tak to grali ale rok temu
bełchatów :/ teraz to wkońcu bedą dwie mocne druzyny w uefa wisła, moze na barce za malo
ale na uefa staczy i lech oczywiście.


Ty w ogóle wiesz co piszesz? Bo z twoich postów to wychodzi obraz, że FK Moskwa to takie tam dziadygi, co może są ledwo ledwo nieco ponad Hommlem czy Azerbejdżanem i to tylko szmaciarstwo tej głupiej Legii sprawiło, że wygrali. Tymczasem chciałbym zobaczyć Wisłę, Legię czy Lecha zdobywające 4 miejsce w lidze rosyjskiej. Chyba sezonem życia jak miał Bełchatów z Zagłębiem. Bo normalnie to CSKA, Zenit i Spartak są daleko przed nami, a pewnie jeszcze z 2-3 inne zespoły by nam skopali tyłek.

Jak FK Moskwa to taka słaba to co powiesz o Zurychu, kiedy 6:0 to nawet Kazachstan nie przegrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2008 o 14:06, Bambusek napisał:

Ty w ogóle wiesz co piszesz? Bo z twoich postów to wychodzi obraz, że FK Moskwa to takie
tam dziadygi, co może są ledwo ledwo nieco ponad Hommlem czy Azerbejdżanem i to tylko
szmaciarstwo tej głupiej Legii sprawiło, że wygrali. Tymczasem chciałbym zobaczyć Wisłę,
Legię czy Lecha zdobywające 4 miejsce w lidze rosyjskiej. Chyba sezonem życia jak miał
Bełchatów z Zagłębiem. Bo normalnie to CSKA, Zenit i Spartak są daleko przed nami, a
pewnie jeszcze z 2-3 inne zespoły by nam skopali tyłek.

Jak FK Moskwa to taka słaba to co powiesz o Zurychu, kiedy 6:0 to nawet Kazachstan nie
przegrywa?


Racja, do ligi rosyjskiej bardzo dużo nam brakuje, lecz FK Moskwa zajmuje tam zaledwie 11 miejsce! Wiadomo można przegrać z 1, 2, 3 klubem, ale żeby z 11? Sądze że aż tak do tyłu nie jesteśmy, po prostu Legia jest słaba i taka prawda, jeśli mozna na kogoś liczyć w pucharach to tylko na Lech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie powiedział bym że Legia tak słaba jest jak by nie było mamy dopiero początek sezonu i jest wiele nie wiadomych np. Lech wygrywa w UEFA 6:0 a w lidze przegrywa 2:3 u siebie, co do FK to jest to naprawdę solidna drużyna z bardzo silnej i bogatej ligi rosyjskiej mimo to legioniści ostatnie 15 minut zdecydowanie przeważali i wynik 1:2 wcale nie przesądza szans Legii na awans.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech wygrał 6:0 i pewnie tak samo przegra, jak trafi na kogoś silnego.

A tak w ogóle to czytaliście o rzekomych przenosinach Kaki do Chelsea? Wg. mnie awet jeśli to transferu dojdzie, to skończy się tak jak to było u Andrija Shewczenki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 14:24, Damianex12 napisał:

Racja, do ligi rosyjskiej bardzo dużo nam brakuje, lecz FK Moskwa zajmuje tam zaledwie
11 miejsce! Wiadomo można przegrać z 1, 2, 3 klubem, ale żeby z 11? Sądze że aż tak do
tyłu nie jesteśmy, po prostu Legia jest słaba i taka prawda, jeśli mozna na kogoś liczyć
w pucharach to tylko na Lech.


Teraz mają 11 miejsce. Do tego mamy te psie szczęście trafiać na zespoły z lig grających systemem wiosna - jesień. A to bardzo niewygodni rywala dla naszych drużyn, bo my dopiero sezon zaczynamy (oczywiście powinnyśmy już dobry miesiąc grać, ale pewien śmieciowy trybunał nas wykiwał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 15:44, Don Zorro napisał:

A tak w ogóle to czytaliście o rzekomych przenosinach Kaki do Chelsea?


Tak gdzieś z rok temu.

FK Moskwa zajmuje dopiero 11 miejsce, ale w tamtym sezonie musiała mieć miejsce w czołówce, skoro gra w Pucharze UEFA. A ta drużyna aż tak się nie zmieniła, dalej jest bardzo trudnym rywalem. I chyba za trudnym na Legię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 14:06, Bambusek napisał:

Jak FK Moskwa to taka słaba to co powiesz o Zurychu, kiedy 6:0 to nawet Kazachstan nie
przegrywa?


FK Moskwa to w tym sezonie jedna ze słabszych druzyna ligi rosyjskiej 14 miejsce czy któres, w każdym bądz razie idzie im bardzo słabo, wiele poniżej oczekiwań jak na tą 4 druzyne poprzedniego sezonu.

Są słabsi niz beitar i to nie tylko w moim mnie maniu, wejdz sobie na inne fora i poczytaj co ludzie o nich piszą i o samym meczu :p Moskale nic wczoraj nie pokazali a mecz był na poziomie 3 ligi :p pod wzgledem sportowym a do tego piknikowa atmosfera na trybunach :p

Moze w polskiej lidze taki FK Moskwa bylby w pierwszej piątce, ale to nie dlatego ze są tacy dobrzy, tylko dlatego ze licza sie u nas 3-4 drużyny, a według mnie juz tylko dwie. Fakty są takie ze Legia zrobiła wielkie transfery ale tylko na papierze. Błędy w przyjęciu, czytelne akcje, bez pomysłu i przede wszystkim wolne tępo, szybciej to grają w lidze podwórkowej :p

Co do tych z Zurychu to miejscami, kiedy Lech dawał im troche pola do popisu zwłaszcza początek drugiej połowy przed bramką na 3:0 to grali naprawde dobrze i lepiej konstruowali te akcje niz rywal legii, po prostu kolejorz grał tak dobrze.

Dobrze by było gdyby legia wygra te 2:0 na wyjeździe i awansowała bo licza sie punkty, choć patrząc na ich gre i to ze ich nie lubie to moga i nie przejść ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 14:24, Damianex12 napisał:

Racja, do ligi rosyjskiej bardzo dużo nam brakuje, lecz FK Moskwa zajmuje tam zaledwie
11 miejsce! Wiadomo można przegrać z 1, 2, 3 klubem, ale żeby z 11? Sądze że aż tak do
tyłu nie jesteśmy, po prostu Legia jest słaba i taka prawda, jeśli mozna na kogoś liczyć
w pucharach to tylko na Lech.


No nie tylko na Lech jeszcze Wisła moze i odpanie ale zagra w pucharze uefa, a na te rozgrywki ma dobry sklad na faze grupowa to na pewno, no chyba ze roztawiona nie bedzie i wpanie na ac milan albo cos takiego.

Na te dwie druzyny mozna liczyć i to nie tylko w pucharach, dzięki takim druzyną zmienia sie obraz polskiej ligi, na pewno ciekawa bedzie w tym sezonie w ekstraklasie, co do kolejorza to takich wpadek jak z bełchatowem spodziewam sie ze nie skonczy sie tylko na tej jednej, ale to nie dlatego ze mają dziurawą obrone, bo wcale tak nie jest tylko ze grają ofensywnie jak to smuda mówi - woli wygrać 4:3 niz 1:0, nawet jesli jest ryzyko straty punktów, bo taki mecz kibicom sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 17:47, Paoro napisał:

Dobrze by było gdyby legia wygra te 2:0 na wyjeździe i awansowała bo licza sie punkty,
choć patrząc na ich gre i to ze ich nie lubie to moga i nie przejść ;p


No to nie mamy już o czym dyskutować, właśnie potwierdziłeś moje podejrzenia :-) Kolejny z cyklu "nie ważne, że to polski klub, nie ważne że puchary: Legii nie lubię to będę ich gnoił jak się da, bo tak jest super."

Lech grał dobrze, ale bez przesady, że taki football z kosmosu i zupełna odmiana ... Trafili na zespól z obroną dziurawą jak sito i to wykorzystali - tyle.

To, że teraz grają poniżej oczekiwań to nie znaczy, że od razu słaby zespół, litości. Przy takiej argumentacji to rozumiem, że Wisła to leszcze jakich mało, bo dwa sezony temu była w takiej gównianej lidze jak nasza gdzieś w środku tabeli :-)

Nie twierdzę, że Moskwa to jakaś inna liga zupełnie i są po za zasięgiem, ale nie chrzań głupot, że to takie szmaciarstwo i Beitar by ich niszczył, bo to bzdury kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko powiedzieć, że o takich transferach słychać od dawna, szczególnie jeśli chodzi o Chelsea. Pewnie i ten nie dojdzie do skutku, ale obym się mylił, bo Milanu nie cierpię, Chelsea jest mi obojętna, więc wolę takiego piłkarza w Londynie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 19:07, Invin napisał:

Chciałem tylko powiedzieć, że o takich transferach słychać od dawna, szczególnie jeśli
chodzi o Chelsea. Pewnie i ten nie dojdzie do skutku, ale obym się mylił, bo Milanu nie
cierpię, Chelsea jest mi obojętna, więc wolę takiego piłkarza w Londynie. ;)

Milan z nami w tym sezonie nie zagra (chyba, że Wisła czymś zaskoczy :D), a Chelsea i owszem, więc jak dla mnie powinien zostać tam gdzie jest :) Zresztą, Chelsea i tak będzie w tym sezonie pewnie bardzo, bardzo silna...życzę im mistrzostwa i Pucharu Anglii oraz finału LM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dobrze by było gdyby legia wygra te 2:0 na wyjeździe i awansowała bo licza sie punkty,
> > choć patrząc na ich gre i to ze ich nie lubie to moga i nie przejść ;p

> No to nie mamy już o czym dyskutować, właśnie potwierdziłeś moje podejrzenia :-) Kolejny
> z cyklu "nie ważne, że to polski klub, nie ważne że puchary: Legii nie lubię to będę
> ich gnoił jak się da, bo tak jest super."

Hehe, mówie o punktach dla nas do rankingu to chyba zależy mi zeby polskie kluby grały jak najdłużej w pucharach, pisze tylko ze z taką grą to lepiej zebyśmy sie moze nie ośmieszali ;p

I tak jak wczesniej pisałem dobrze byłoby gdyby jakims cudem legia awansowala, albo chociaż wygrała mecz 1:0, dobra remis nawet bo za to tez są punkty, bo jak gra juz w pucharach to niech te punkty zdobywa bo dzielą sie przez wszystkie trzy druzyny.

> Nie twierdzę, że Moskwa to jakaś inna liga zupełnie i są po za zasięgiem, ale nie chrzań
> głupot, że to takie szmaciarstwo i Beitar by ich niszczył, bo to bzdury kosmiczne.

W Rosji mocne są Zenit, CSKA, Spartak. Te drużyny oglądałem czy to w pucharze uefa czy LM. FK oglądałem pierwszy raz i prezentowali sie słabo na tle słabej legii. Nie mowie ze są lepsi czy gorsi, ale to co widziałem jak Beitar grał w pierwszym meczu z wisłą to było lepsze od tego co w wawie.

Do oceny tego zespołu mozna poczekać do czasu drugiego meczu, moze tam rozniosą legie 5:0 i pokażą kawałek dobrej piłki, jak na razie to było cienko z ich strony.

W Rosji tak jak na Ukrainie jest pewnie kilka mocnych druzyn, reszta słabszych, z którymi polskie druzyny są wstanie walczyc jak równy z równym. I do takich należy z pewnością FK, szkoda ze Legia zagrała tak słabo u siebie, bo to jest rywal w zasięgu polskich druzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany ja liczę na finał Barca - Arsenal. Piłkarze Kanonierów są teraz trochę bardziej doświadczeni, już poznali angielskie boiska i na pewno będą lepiej przygotowani fizycznie niż w poprzednim sezonie. Dużo zmian w zespole nie ma, bo odszedł Hleb, który tamten rok miał świetny, a zastąpił go Samir Nasri. I nawet Kaka w Chelsea nie powstrzyma młodzieży Wengera. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium - HSV Hamburg 2:2

No i wystartowała - Bundesliga, dziś mecz inaugurujący i zarazem klasyk niemieckiej ligi, wojna północ południe Hambuergera SV z monachijską FC Bawarią.
Bayern w swoim bardzo uszczuplonym składzie, bez Demichelisa (najlepszy obrońca zeszłego sezonu), Ribery''ego (najlepszy pomocnik zeszłego sezonu) i Toniego (najskuteczniejszy strzelec), ale za to z paroma młodymi nazwiskami - Kroos (o którym było już głośno w zeszłym sezonie chociażby na MŚ U17) i Muller, czyli zupełnie nowa twarz. HSV bez swego wszędobylsko wszystkorobiącego van der Vaarta. Mecz bardzo zacięty i naprawdę świetny z punktu widzenia obiektywnego widza. Bayern trochę słabszy bez swych podstawowych graczy, momentami HSV przejmowało inicjatywę i z czystym sumieniem piszę, że dalej tak grając jest to pretendent do tytułu, bo oto pierwsze skrzypce gra teraz w HSV... Piotr Trochowski, który bardziej chciał grać dla Polski niż Podolski, no ale cóż... Trochowski naprawdę genialna partia. Średnio popisał się następca Kahna na bramce, czyli Rensing... Przy pierwszym golu pierwsza myśl jaka wpadła mi do głowy to "ehh, Kahn by to wybronił".
Gole dla Bayernu Schweinsteiger i Podolski, lecz ten drugi z karnego. Z karnego również HSV doprowadziło z 2:1 na 2:2. Karnego, którego nie powinno w ogóle być, więc sędzia spaczył lekko wynik. Spaczył, bo powinno być 2:1, ale patrząc obiektywnie zespół z Hamburga zasłużył na remis.
To ma być sezon młodych w Bayernie, mimo tego małego potknięcia liczę na Klinsmanna.
A na koniec jeszcze słówko o van Bommelu, którego wybrano następcą Kahna w roli kapitana. Holender zawsze imponował mi walką, silnym strzałem, charakterem i uważam go za lepszego kandydata niż Lucio czy Sagnola, ale dziś nie pokazał 100 % możliwości.
W przyszłości niedalekiej może go wygryść Schweinsteiger, jeśli będzie dalej się rozwijał (jest jeszcze młody dość) i zostanie w Bayernie, o ile szybciej nie zrobi tego 18 - letni Kroos - następca Ballacka w reprezentacji Niemiec na EURO 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ruszyła słynna Premiership:
na początek już kilka niespodzianek: porażka mocnego kadrowo Tottenhamu i Evertonu
za chwilę swój mecz rozpocznie Liverpool-mam nadzieję że w tym sezonie "The Reds" wygrają ligę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:33, BoloMaster napisał:

dzisiaj ruszyła słynna Premiership:
na początek już kilka niespodzianek: porażka mocnego kadrowo Tottenhamu

No niestety polegliśmy na Riverside Stadium. Nie pokazaliśmy nic wielkiego,ale gospodarze w sumie też nie. To jednak oni stawarzali sobie sytuacje i strzelali bramki. Na domiar złego pogrążył nas nasz były zawodnik - Mido z którym raczej mamy złe skojarzenia za czasów jego gry na WHL. Ogólnie mecz słaby i nudny. Mam nadzieję,że to tylko falstart udanego sezonu i ostudzenie emocji po sparingach w których gromiliśmy rywali.

Dnia 16.08.2008 o 18:33, BoloMaster napisał:

za chwilę swój mecz rozpocznie Liverpool-mam nadzieję że w tym sezonie "The Reds" wygrają
ligę;)

Mi się wydaje,że niestety na "The Blues" nie będzie w tym sezonie mocnych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:40, mati285 napisał:

Mi się wydaje,że niestety na "The Blues" nie będzie w tym sezonie mocnych :/


Szkoda że Spurs przegrali...w zeszłym roku tez mieli falstart, mam nadzieję że w tym tak nie będzie. Ale w walce o 1 miejsce liczyć będą się tylko 2-3 drużyny, mianowicie Man.Utd., Chelsea i Arsenal, Liverpool wciąż nie ma ekipy na walkę o mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować