Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Geniusz DJ SzpaQa przerasta wszystkich, nie ma jak "ostatnio świetnie się rozumiejący i uzupełniający Anelka i... Henry" albo "na razie bezbramkowo, zero do zera":P A Barca ma piłkę i nie przeprowadziła ŻADNEJ niebezpiecznej akcji. A co akcja Chelsea o coś ciekawego wychodzi. Możecie mówić co chcecie o Hiddinku i Chelsea ale frajerami nie są. Mam nadzieję, że po przerwie gra się trochę poprawi bo genialnego meczu nie oglądamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chelsea gra zupełnie inny football niż na Camp Nowu,co prawda broni się przez większośc czasu,ale jak to wygląda?
Otóż zagęszczają pole w środku,wypychają graczy Barcelony juz w poowie boiska.Barca bezradna,a Chelsea wysoko wysunięta próbuje przejąc piłke i grać z kontry i bardzo dobrze im to wychodzi.Taktycznie Guss Hidding wygrywa z Pepe Guardiolą.Wiem,że wiekszosc chcce widziec porywajace wydowisko z obu stron poniewaz pilfinal ligi mistrzow oraz takie zespoly powinny nam to zapewnic,ale dla trenera wazniejszy wynik niz piekno gry.
Jestem za Chelsea ponieważ gra konsekwentnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Kurcze jak się bronią. Co mają się otworzyć. Grają swoje, prowadzą i do tego skutecznie

Dnia 06.05.2009 o 21:43, Coxsik napisał:

zwiększają przewagę w obronie nie dając pograć Messiemu i Eto;o. Ja wiem że wy byście
chieli z 5 bramek dla Barcy bo oni grają ładnie. A Chelsea to może brzydko gra? Też grają
ładnie , troszkę siłowo i co najważniejsze w futbolu mądrze.


No, ale bez przesady. Chelsea nic nie robi, oprócz zagęszczania środka pola oraz okolic pola karnego, jeśli uda sie odzyskać piłke to szybko do Drogby. Zero kombinacyjnych akcji, dłuższego przytrzymania piłki. Nic dziwnego, że stosunek posiadania piłki wynosi 30-70. Ile Chelsea miała sytuacji z gry? Tylko grała z kontrataków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal to był sędzia w pierwszym meczu. Jakby miał oczy gdzie trzeba to teraz 1:0 by tylko wyrównywało stan, a Ballaczek by siedział na trybunach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry emocjonujący mecz.. beznadziejny sędzia, gorszy niż wszyscy nasi z wrocławia razem wzięci plus Webb to do tego.. Barca fuksem awansuje do finału, należały się dwa rzuty karne dla Chealse, zwłaszcza kiedy Piquet zagrał ręką w polu karnym, Anelka na czysej był do strzelenia gola, ograł by go spokojnie.. No ale i tak dostaną od ManU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg to się w głowie nie mieści. Sędzi ślepiec nie podyktował przynajmniej 3 jedenastek dla Chelsea w tym jednej w 96 minucie. Barca oddała JEDEN celny strzał w 94 i awansowała. Z taką grą Barcelona nie ma co szukać z ManU
Ale mecz fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czerwo niesłuszne dla Abidala, sędzia w pierwszym meczu pajacował, bo Ballack czerwo powinien obejrzeć, a wy tu mówicie, że niesprawiedliwie?

Dobrze, że defensywne czelsi odpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Blues mają własnego Howarda Webba. Norweg wypaczył wynik spotkania, bo Chelsea należały się przynajmniej dwa karne (faul Alvesa na Maloudzie miał miejsce w polu karnym, nie obok) i ręka Pique.
Szkoda, że Ballack na koniec nie wywalił typowi w ryj :]

Do tego defensywa Barcy prezentuje się fatalnie, na mecz finałowy stracą dwóch bocznych obrońców. A przy tym co pokazywali dzisiaj środkowi defensorzy to Valdes na brak roboty nie będzie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ballack z Drogbą poszaleli. Ballacka każdy widział, za to nie wiem czy transmisja w TVP trwała tak długo, abyśmy mogli posłuchać jak Drogba do kamery popisuje się angielskim. :D:D

Żal trochę niektórych chłopów z Chelsea, że znów tak blisko a tak daleko. Choć w sumie patrząc na ten dwómecz Barca zasłużyła. Spodziewałem się czegoś więcej po Chelsea holenderskiego trenera. I mówię to choć za Barcą nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało brakowało a doszłoby do rękoczynów między Ballackiem a sędzią... Szkoda Chelsea - pamiętając sytuację sprzed roku. Essien - bohater do 89 minuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abidal faulował wychodzącego na czystą pozycję Anelkę. Według zasad piłki nożnej za takie przewinienie należy się czerwona kartka. To był akurat jeden z naprawdę niewielu momentów gdy sędzia nie popełnił błędu. A ja wolę oglądać taką defensywną Chelsea niż atakującą Barcę, która ma 70% posiadania piłki i oddaje jeden celny strzał. Ale takie jest piękno piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca grała dzisiaj słabo ale nie mieli swojego kapitana puyola brakowało im bardzo i Henry ''ego. Według mnie lepiej że awansowała Barcelona przynajmniej lepszy finał będzie. Chociaż nie przeczę że Barca grała bardzo słabo w dzisiejszym spotkaniu i sędzie też popełniał błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zal nie ogladalem calego ale slaby mecz, 2 karne dla Chelsea powinny byc, nie lubie Chelsea ale Barca awansowala niezasluzenie imo
Drogba mial dzisiaj pecha z tymi nieodgwizdanymi faulami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 22:49, miquel93 napisał:

Abidal faulował wychodzącego na czystą pozycję Anelkę. Według zasad piłki nożnej za takie
przewinienie należy się czerwona kartka. To był akurat jeden z naprawdę niewielu momentów
gdy sędzia nie popełnił błędu.

Abidal nie faulował. Oglądałem tą akcję kilkanaście razy i faulu się nie doszukałem.

Dnia 06.05.2009 o 22:49, miquel93 napisał:

A ja wolę oglądać taką defensywną Chelsea niż atakującą
Barcę, która ma 70% posiadania piłki i oddaje jeden celny strzał. Ale takie jest piękno
piłki.

Gdyby Chelsea się nie zaskorupiło to by ich pogromili, a tak dostali najmniejszy wymiar kary i mogą płakać na sędziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować