Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Z tego co oglądałem ( Dopóki TV 4 nie przerwało) no to tak. Przez pierwsze 20 min Levadia zaczeła dośc ostro wysoki pressing ale potem widać sił im na to brakło, potem wisła naciskała ale przez tyle czasu stworzyć tylko 2 okazje 100% (Kirm i brożek chyba że o jakiejś zapomniałem) Co do pawełka mozna by się spierać czy mógłby wyjąc tą piłke. Kirm pokazał się myśle z dobrej strony w tym meczu nie wiadomo jak będzie przez sezon szkoda że nie strzelił ładnie chciał to zrobić no ale bramka za niska. Bramki dla wisły nie jeszcze widziałem ale napewno zobacze kibicuje polskim drużyną w europie no ale jak nie mogą wygrać z mistrzem estonii to sory.Nasza liga jest jedną z najgorszych w europie o ile nie najgorszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przytoczyc post z forum Widzewa, z którym po wczorajszych decyzjach PZPN co raz bardziej się zgadzam, przynajmniej póki nie będzie tam porządku.
"Mnie od dzisiaj nie obchodzi polska piłka nożna, życzę jak najgorzej Reprezentacji, klubom w pucharach i chcę żeby zabrano Polsce Mistrzostwa Europy. Niestety, nie nadajemy się na to.
Na Widzew będę chodził tylko z przyzwyczajenia i miłości i nie obchodzi mnie, które miejsce Mój Klub zajmie w beznadziejnej I lidze w tym złodziejskim kraju. W tej chwili dopiero rozumiem sens twierdzenia: I liga, II liga, Ekstraklasa - jeden ch*j."
Wiem, że nie jestem obiektywny, ale nie chodzi mi tylko o Widzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no.. Transferowa karuzela kręci się na dobre. Adebayor w ManCity, Lucio w Interze.

Manchester naprawdę może namieszać w tym sezonie. Adebayor, Robinho i Tevez. A na ławce pewnie Santa Cruz i Bellami. Całkiem nieźle. Na dodatek Barry. Tylko ten ich trener mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 14:34, Smooqu napisał:

No no no.. Transferowa karuzela kręci się na dobre. Adebayor w ManCity, Lucio w Interze.


Manchester naprawdę może namieszać w tym sezonie. Adebayor, Robinho i Tevez. A na ławce
pewnie Santa Cruz i Bellami. Całkiem nieźle. Na dodatek Barry. Tylko ten ich trener mnie
nie przekonuje.

teoretycznie by się tak wydawało, że wydadzą "kupę siana" i podbiją Europę, jednak nie wiem czemu mam wrażenie, że nic nie zdziałają, oprócz tego 10 miejsce w lidze w zeszłym sezonie chyba nie daję im prawa występu w europejskich pucharach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 14:34, Smooqu napisał:

Manchester naprawdę może namieszać w tym sezonie. Adebayor, Robinho i Tevez. A na ławce
pewnie Santa Cruz i Bellami. Całkiem nieźle.


Gdzieś czytałem,że w kręgu ich zainteresowań w tym okienku jest jeszcze Forlan.Moim zdaniem budowanie drużyny od przodu nie jest najlepszym pomysłem.Większość sprowadzonych w tym okienku zawodników to napastnicy lub ofensywni pomocnicy.Wszyscy do składu się nie zmieszczą,pojawią się tarcia i konflikty.Dodatkowo przy świetnym ataku i marnej obronie na jakieś super wyniki City bym w tym sezonie nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu kibice Widzewa nie mogą pogodzić się z degradacją. Sprawa jest prosta: były przekręty=degradacja. Skoro inne klubu zamieszane w korupcję zostały ukarane, to czemu Widzew miałby grać teraz w Ekstraklasie? Spokojnie, z takim składem znowu zajmiecie 1 miejsce i teraz już awansujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewny że Hughes kupi jeszcze 2-3 graczy defensywnych. Pewnie te niusy co do Forlana czy Bentleya to ściemy. Już teraz mają za dużo napastników IMo więc po co im kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 20:54, Smooqu napisał:

Ja jestem pewny że Hughes kupi jeszcze 2-3 graczy defensywnych.


Na pewno, już teraz Arabowie wyszukują w całej Europie najlepszych defensywnych napastników i jakiegoś ofensywnie usposobionego bramkarza :-)
Jedyne w czym może namieszać MC w tym sezonie to osłabienie drużyn z Wielkiej Czwórki przez podbieranie im zawodników, zarówno przez ich kupno (Adebayor), podkupienie (Barry) jak i wpłynięcie w pewnym stopniu na zawodnika aby nie pozostawał w klubie (Tevez, nie wierzę, żeby City wcześniej nie kontaktował się z nim zanim głośno powiedział, że odchodzi z ManU).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja dla kibiców Liverpoolu:

"Jak donoszą media, Liverpool doszedł do porozumienia z Realem Madryt w sprawie transferu Xabiego Alonso. Jeśli są to plotki, to … przynajmniej najświeższe. Według różnych portali internetowych strony ustaliły kwotę za hiszpańskiego pomocnika na poziomie 32 milionów £.
Wszystko ma się wyjaśnić w weekend, a właśnie na te dni przewidziany jest powrót Alonso do treningów w Szwajcarii.

Znane są już nawet detale tejże transakcji. Otóż do Liverpoolu przywędrowaliby Wesley Sneijder oraz Alvaro Negredo, a Królewscy zapłacą dodatkowo w gotówce 22 mln £."


Źródło: fcliverpool.pl

Moim zdaniem taka transakcja była by korzystna dla obydwu stron LFC otrzymało by dwóch niezłych zawodników+pieniądze na co najmniej jeszcze jednego, a Real pozyskał by wartościowego zawodnika bez szastania wielkimi pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie powinno brzmieć czy Real z nowym składem powalczy z Barceloną. Barca swoje możliwości pokazała w ubiegłym sezonie, Real póki co nie pokazał nic poza kilkoma wielkimi prezentacjami drogich zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 12:11, raven91 napisał:

"Jak donoszą media


Jeżeli jakakolwiek informacja nt. transferów zaczyna się od takich słów to jest na ogół g... warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 12:09, Pawlo09 napisał:

Ja jestem ciekaw czy Barcelona nowym składem powalczy z Realem.


No...będzie ciekawa rywalizacja. Tylko, że jeden z nowych nabytków Realu zapewne szybko skończy w Galaxy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 20:21, BoloMaster napisał:

nie wiem czemu kibice Widzewa nie mogą pogodzić się z degradacją. Sprawa jest prosta:
były przekręty=degradacja. Skoro inne klubu zamieszane w korupcję zostały ukarane, to
czemu Widzew miałby grać teraz w Ekstraklasie? Spokojnie, z takim składem znowu zajmiecie
1 miejsce i teraz już awansujecie:)

Spoko były przekręty dobra, tylko powiedz czemu:
- awansuje za nas święta Korona, która gdyby nie kupowała grała by teraz gdzieś w drugiej lidze.
-Widzew ustawia jeden mecz, wie o tym jeden człowiek i klub dostaję taką samą karę jak Arka, w której w cholerę osób było w to umoczonych z tego co wiem.
- i najważniejsze Widzew nie ma udowodnionej korupcji, a Szymański nie ma postawionych zarzutów, więc za co chcą nas degradować?

Poza tym najlepsze jest to, że ta ostateczna decyzja nie jest pewna, a są duże szanse, że będzie zupełnie odwrotnie jak zdecydował pzpn. Nawet w Trybunale Arbitrażowym, się dziwią, że w sprawie ełksy, nie podjęli decyzji, a w sprawie Widzewa, wydali werdykt, mimo że w poniedziałek może się zmienic wszystko.

I jak dodałem nie chodzi mi tylko o sprawę Widzewa. Ale o cały burdel w tym związku piłkarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak skończy się opera z Ibrą. Bo dla mnie byłoby super gdyby przeszedł do Barcy bo jeżeli Ronaldo sobie nie radzi z wielkimi przeciwnikam (wg niektórych)i to Ibra kompletnie się spala.

Na dodatek jestem ciekaw co powie pan Laporta jak za Szweda 40 mln + Eto''o/Hleba. Czyżby zapommniał o tym co mówił o polityce transferowej Realu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 16:59, Smooqu napisał:

Ciekaw jestem jak skończy się opera z Ibrą. Bo dla mnie byłoby super gdyby przeszedł
do Barcy bo jeżeli Ronaldo sobie nie radzi z wielkimi przeciwnikam (wg niektórych)i to
Ibra kompletnie się spala.

Na dodatek jestem ciekaw co powie pan Laporta jak za Szweda 40 mln + Eto''o/Hleba. Czyżby
zapommniał o tym co mówił o polityce transferowej Realu ?

W życiu bym tyle nie dał na miejscu Bracelony za Ibrahimovica, w ogóle jakoś specjalnie nie cenię tego piłkarza, ale może to moje uprzedzenia. Szczerzę mówiąć sam Eto''o wydaje mi się lepszym zawodnikiem gdy jest w formie, a ta opcja (a 40 mln + Eto''o/Hleba) wydaje mi się dobrym żartem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować