Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2010 o 17:32, Smooqu napisał:

Dlatego ma pół miliarda długów, dziękuje.

Czyli tyle co Barcelona.
W dzisiejszych czasach każdy wielki klub ma długi.

Całkowicie się nie ustosunkowujesz do moich argumentów więc nie miej w przyszłości czelności cokolwiek na ich temat wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 17:34, Szejkon napisał:

Całkowicie się nie ustosunkowujesz do moich argumentów więc nie miej w przyszłości czelności
cokolwiek na ich temat wspominać.


Jakzebym ja był czelny, jaśnie Panie. Jak powiesz, że Ozil jest już lepszy od Pelego, Zidane''a i Maldiniego razem wziętych to ja przytaknę. W końcu te 13 goli w lidze niemieckiej i jedna na mundialu to jest maestria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 17:51, Smooqu napisał:

Jakzebym ja był czelny, jaśnie Panie. Jak powiesz, że Ozil jest już lepszy od Pelego,
Zidane''a i Maldiniego razem wziętych to ja przytaknę. W końcu te 13 goli w lidze niemieckiej
i jedna na mundialu to jest maestria.

idź na onet, tam może ktoś doceni twoje marne prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chelsea znów wygrywa wysoko 6:0. Arsenal też takim wynikiem zakończył ostatni mecz. Fajnie byłoby gdyby Manchester pokazał, że nie jest gorszy i wygrał sporą ilością bramek. Ciekawy początek czołówki w Anglii.
Co do nowego trenera Wisły, to, że nie jest Polakiem, to już duży plus :P Jednak cały czas mam w głowie przegraną z Qarabachem (czy jak im tam).
Co do transferu Boatenga do Milanu, to według mnie pozytywny wybór. Piłkarz grał w miarę dobrze na MŚ i chcę go zobaczyć jak najszybciej w akcji. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 22:01, MisticGohan_MODED napisał:

Huh dawno mnie nie było... ale miła niespodzianka mnie spotkała widząc ,że Prince Boateng
dołączył do AC Milanu :]


Tylko droga jaką przeszedł żeby dołączyć do Milanu jest dość.. specyficzna ;d Genoa go kupiła i od razu wypożyczyła do Milanu z... opcją pierwokupu ;p Co to za czasy nadeszły, żeby Milan musiał w ten sposób pozyskiwać grajków ;/ I to jeszcze od Genoi. Boateng na mundialu grał naprawdę całkiem fajnie, ale ciężko mi kogoś ocenić po kilku meczach. W Portsmouth chyba nie kozaczył.

@SongoX

Chelsea mnie zaskakuje powiem szczerze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co to za czasy nadeszły, żeby Milan musiał w ten sposób pozyskiwać grajków ;/ I to jeszcze od Genoi.
Taaa... ale z drugiej strony nie szastają pieniędzmi na lewo i prawo i kupują pierwsza lepszą gwiazdę za nie wiadomo ile :P Poza tym Milan musi wpierw pozbyć się zbędnego balastu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem skrót meczu Arsenal - Blackpool i powiem szczerze, że spodziewałem się wysokiej wygranej, ale nie aż tak. Bardzo piękne bramki każda akcja była starannie przygotowana. Teraz liczę na wygraną Arsenalu z Blackburn Rovers też wysoko, bo Chelsea poprzeczkę stawia wysoko i to bardzo na razie ma 2 wygrane mecze bilans 12:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 07:53, AssaxoN napisał:

Właśnie obejrzałem skrót meczu Arsenal - Blackpool i powiem szczerze, że spodziewałem
się wysokiej wygranej, ale nie aż tak. Bardzo piękne bramki każda akcja była starannie
przygotowana. Teraz liczę na wygraną Arsenalu z Blackburn Rovers też wysoko, bo Chelsea
poprzeczkę stawia wysoko i to bardzo na razie ma 2 wygrane mecze bilans 12:0.


Chelsea co roku na wyskom poziomie i klub ktory zawsze się liczy o mistrzostwo ale ja licze ze tytuł dla M.Utd , chciałbym aby to był Liverpool ale nie za az tak dobrego składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kolejka minęła w naszej kochanej Ekstraklasie. Leszek zmasakrował Craxę w meczu przyjaźni, znowu dobre zawody Rudnevsa. Ten chłopak głową gra fantastycznie. Wygrywa Wisla, skromnie bo skromnie, ale na gorącym terenie. Ciekawe jak spisze się Maaskant. Bardzo ciekawe. Legia też na plus, choć szału nie ma. bramka Rybusa - palce lizać. Skazywany na pożarcie Bełchatów z najmłodszym trenerem ligi gra ładnie i walczy o zwycięstwo. No i wygrywa. Mecz Lechii z Jagą przerwany przez burzę, a przedtem śliczna bramka młodego Kupisza. Uwaga! Talent! Podobnie jak Jankowski z Ruchu, debiutujący i od razu bramka. Polonia liderem, wszystko fajnie, tylko ten stadion... A, jeszcze Arka, karny z kapelusza, choć zasłużona wygrana. W końcu bramka Filipa Burkhardta, dawny wielki talent może o sobie przypomnieć. Niedzielan zaś pokazuje, że nie zapomniał jak się gra w piłkę, a przygoda z Ruchem nie była tylko łabędzim śpiewem.

Przeglądu Ekstraklasy koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 20:13, miquel93 napisał:

Przeglądu Ekstraklasy koniec.

Jak zwykle tak samo w tej ekstraklasie ci co mieli wygrać wygrali ;D.
W tym sezonie jak dla mnie na plus jest Polonia, którą chciałbym zobaczyć w Lidze Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 21:20, AssaxoN napisał:

Jak zwykle tak samo w tej ekstraklasie ci co mieli wygrać wygrali ;D.
W tym sezonie jak dla mnie na plus jest Polonia, którą chciałbym zobaczyć w Lidze Europejskiej.

Polonia to ciekawa ekipa. Bardzo pochwalić należy, że zbudowana na Polakach. I to tych lepszych, doświadczonych ligowcach. Jak widać można z Polakami coś zrobić;) Wiem, że na razie wygrali dopiero 3 mecze, co może im nie starczyć do utrzymania, ale na LE powinno ich być stać. Gdy zgrają się Legia czy Wisła (Leszek mam nadzieję już to zrobił) już tak łatwo nie będzie. Najważniejsze, by zrobili coś ze stadionem. Bo siła drużyny silą drużyny, a coś takiego wstyd w Europie pokazać. Ale z Wojciechowskim nigdy nie wiadomo... Może będą grali na Narodowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrócił Wasz "Królewski" ekspert, mistrz odgrzewanych żartów i rozciągania stron. Dziś będzie krótko, ale już we wtorek Real gra mecz o Puchar SB, więc będzie długa i namiętna relacja (o ile oczywiście jakiś link będzie działał)

Dziś graliśmy z Alicante, mecz o Puchar ichniego miasta. No i śmy wygrali. A mówią, że Real ostatnio nic nie wygrał. Najpierw Puchar Franza Beckenbauera, teraz Puchar Alicante, we wtorek mam nadzieję Puchar SB- i już jest potrójna korona :P Wiadomo- pierwsza połowa 11 zawodników, druga połowa- stopniowo wymienany cały skład. Na końcu ostał się jeno Lass, ale w międzyczasie zdążył przewędrować połowę pozycji na boisku. Nie będę pisał, co się działo, bo średnio to kogokolwiek obchodzi, ale.... no ujmę to w ten sposób- gdyby nie masa niecelnych podań, piłka krążyłaby fantastycznie. Dużo gry z pierwszej piłki, szybkich podań. No tylko że niecelnie. Przodował w tym Di Maria. Higuain był tak słaby, że serce mnie bolało. Ale pewnie wróci z formą, jak Real zacznie słabować :) Rdzenni Niemcy całkiem w porządku, Ozil całkiem zwrotny, Khedira nieźle czyścił no i popisał się ładną asystą do Benzemy. No ale bądźmy szczerzy, to Alicante- przy nich nawet Granero wyglądał na wybieganego. Wspomniany Esteban też zaliczył asystę do Benzemy- w ogóle Karim MVP, był pod grą, kreował, strzelił 2 gole, miał szansę na kolejne 2. Także po ponad roku aklimatyzacji gość za 35 mln nadaje się już do gry z beniaminkami. Najs. Jeszcze Leon brzydko się zabawił i wyleciał z boiska. No dostać w takim meczu czerwoną kartkę to trzeba naprawdę się postarać. Ogólnie nie było źle, ocena gry mierna, ale jako sprawdzenie nowych rozwiązań całkiem nieźle to wypadło- praktycznie co 10 minut była zmiana taktyki- od krótkich piłek, przez grę górą, po prostopadłe podania. Mam nadzieję, że Mou już ogarnia co i jak, bo co najmniej ze 3 zawodników się trzeba pozbyć, zwłaszcza że 30, czyli jakiś wychowanek, poczynał sobie całkiem nieźle i może warto byłoby dać mu szansę. No chyba, że grał na zasadzie "wpuścili mnie na 10 minut to będę grał, jakby zaraz miał być koniec świata". No i to tyle, szału nie było, ale moim skromnym zdaniem było okej. Ah, no i Dudek przez chwilę pokapitanował :)


Ta 30 to Joselu, którego kupiliśmy przed poprzednim sezonem. I to jest napastnik!! No także, jako 3 napastnika do kadry można go IMO włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh rozmieszył mnie artykuł na wp gdzie pisze, że Jose Mourinho, który mówi, że gdyby kontuzji doznał by Iker Casillas i Jerzy Dudek to by na bramke wpuścił ... Sergio Ramosa albo Sami Khedira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę..

ZLATAN IBRAHIMOVIC najprawdopodobniej w Milanie. Zawodnik zaakceptował warunki kontraktu, a Barcelona i klub z Mediolanu osiągnęły porozumienie. Piłkarzowi Milan płacić będzie 6 mln euro za sezon, zaś Barca pokryje resztę gaży, płacąc około 8 mln euro za sezon. Prawdopodobnie będzie to wypożyczenie.

Grande Adriano Galliani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 14:36, Wrukos napisał:

Nie wierzę..

ZLATAN IBRAHIMOVIC najprawdopodobniej w Milanie. Zawodnik zaakceptował warunki kontraktu,
a Barcelona i klub z Mediolanu osiągnęły porozumienie. Piłkarzowi Milan płacić będzie
6 mln euro za sezon, zaś Barca pokryje resztę gaży, płacąc około 8 mln euro za sezon.
Prawdopodobnie będzie to wypożyczenie.

Grande Adriano Galliani !

Nie tylko ty... a przecież tyle różnych wersji tych rozmów było ,że głowa boli...
Ja tam osobiście narzekać nie będę :] Niech przychodzi :]

Ale na seria... trzeba wykopać kilku bezproduktywnych już zawodników takich jak Jankulovsky ,czy Oddo ;/
Pirlo , Gattuso i Kaladze tez już mogliby odejść dla świętego spokoju ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 14:44, MisticGohan_MODED napisał:

Ale na seria... trzeba wykopać kilku bezproduktywnych już zawodników takich jak Jankulovsky
,czy Oddo ;/
Pirlo , Gattuso i Kaladze tez już mogliby odejść dla świętego spokoju ;/


Dokładnie, jak patrze i widzę na boisku Gattuso to mnie szlak trafia. :P Trzeba w końcu wziąć się za porządne odmłodzenie składu, a nie kupować dziadków. Co do Ibry to transfer bardzo pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 14:42, AssaxoN napisał:

I tutaj widać z jakiego powodu tacy gracze grają w piłkę nożną ... dla kasy.

Ja osobiście będąc jednym z najlepszych napastników na świecie nie chciałbym siedzieć na ławce i nie mieć pewnego miejsca w składzie, dlatego rozumiem Ibrę. Co prawda powątpiewam w jego lojalność, bo trasa Juventus-Inter-Milan nie wyrabia o niej dobrego zdania.
I sądzę też, że dla Bojana Krkicia będzie to dobra sytuacja. Będzie prawdopodobnie rezerwowym i tak, ale o wiele częściej przyjdzie mu być klasycznym jokerem.

---
Skąpstwo Berlusconiego też wali po oczach. Amelia, Książę i Ibra to wypożyczenia.

---
Co do Gattuso - faceta lubiłem do czasu, kiedy nie mógł pogodzić się ze swym brakiem formy. Dziwił się, że Leonardo nie chce go wystawiać, a po odejściu tego trenera oznajmił, że nie będzie za nim tęsknił. No, ale w sparingach dobrze grał. Niestety, ma duży kredyt zaufania u włodarzy Milanu, toteż raczej go nie puszczą.

---
Co do Jankulovskiego, Oddo i Kamikadze (Kaładze) - do odstrzału wszyscy. Darmozjady i nic więcej. Szkoda komentować. No, dodam tyle, że Marek i Kakha nie są w planach Massimiliano na najbliższy sezon.

---
Co do Pirlo - podobno Guardiola sobie go zażyczył + 30 mln euro za Ibrę. Jeśli to prawda, to byłbym za. Lecz niestety Berlusconi na to nigdy nie przystanie. Chociaż jeśli on chcę jakiejś zabawki, to ją dostanie. Jeśli chodzi o samego Andreę to powinien zostać. Pomoc jest okej i nie potrzeba uszczupleń czy utuczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować