Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Trafi mnie zaraz... gdyby nie tyle głupio potraconych pkt w ostatnich kolejkach... Gdyby Arsenal grał tak jak dzisiaj w ostatnich spotkaniach to na spokojnie byłoby mistrzostwo. Zresztą parodia jak w tym sezonie można było łatwo mistrza mieć...

Edit: I oczywiście brak pseudo przereklamowanej gwiazdy czyli Fabregasa i Arsenal wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dzisiejszej porażki United, bo przewaga nad drugim zespołem, w tym przypadku Chelsea stopniała do zaledwie trzech punktów. Teraz trzeba grać w miarę równo i dobrze do końca, aby utrzymać lidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs. Bologna 1:0

Milan kontrolował przebieg spotkania ,ale... powinien był strzelić dużo więcej bramek :P
Wiele znakomitych sytuacji zostało zmarnowanych ;/ Głównie przez Cassano , Robinho i nawet Berettę ;/

Ech... tak czy siak udało się wygrać :]
Brakuje już tylko punktu do scudetto :]
Wspaniale byłoby wygrać teraz w Rzymie i tam celebrować zwycięstwo :D

FORZA MILAN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo :) Dzięki Arsenalowi Chelsea ma ogromną szansę obronić tytuł :D Trzeba tylko się postarać w najbliższym spotkaniu w sobotę o zwycięstwo i potem jeszcze dwa mecze z Newcastle i Evertonem. Była taka strata, a jednak może jeszcze się udać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 16:10, Czarek188 napisał:

Dobra, za ile chciałbyś puścić jeden bilet na finał? ;p

W ogóle nie chciałbym;) Zresztą ja już wśród znajomych mam kolejkę chętnych. Decyzje będę po maturach podejmował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsenal wygrywa bardzo ważny mecz z Manchesterem. Jak dla mnie Szczęsny bohaterem meczu, i teraztrata punktów Chelsea i Manchesteru i Arsenal zdobywa mistrzostwo lub wice mistrzostwo.
Arsenal traci do Chelsea 3 punkty 6 do Manchesteru, zostały 3 kolejki wiec wszystko mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto btw zostaje mistrzem gdyby chelsea miała tyle samo pkt ile mu? A w przypadku gdyby 3 drużyny miały tyle samo, bo taka sytuacja też jest możliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś kto ma prawa do transmisji z meczów Premier League? Widziałem mecze FA Cup na Sportklubie, tam też czasem są mecze 1. i 2. ligi, ale PL w programie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy liczy się różnica bramek :D A jak na razie to Chelsea ma taką samą różnicę co Man Utd. więc jeżeli wygrają będą pierwsi na dwie kolejki przed końcem z tą samą liczbą punktów co Manchester :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozwodził na temat derbów trójmiasta, ale lechu... lechijka musiała poważną kasę przelać sędziemu na taką drukarnie. To już nie jest śmieszne. TRÓÓJMIASTO JEST NASZE ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień był kieeepski.
Najpierw MU przegrywa jeden z ważniejszych meczy w sezonie. Grali beznadziejnie (powiedzcie mi czemu Ferguson nie wywalił jeszcze Valencii), ale do końca liczyłem, że coś strzelą.
Później Lechia dostaje w dupsko od kolejnej drużyny ze strefy spadkowej i ledwo remisuje.

Jak Manchester nie wygra z Chelsea, to mogą w tym sezonie nie wygrać żadnego trofeum, bo co prawda nie lubię Barcy, ale z taką grą nie mają po co wychodzić na boisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podsumowując inaczej:
Machester 0:1
Farsa 1:2
Real 2:3
Schalke 1:4

Bardzo ładne zgranie wszystkich półfinalistów tegorocznej LM.


Szkoda tylko, że to akurat przegrana MU ma jako jedyna jakieś poważne znaczenie. Coś koledzy przekozaczyli, odnoszę wrażenie: bardzo ładne rozmontowanie Gelsenkirchen we wtorek, przekonanie o słabiutkiej formie Gunnersów...a tu proszę. "Dzieciaki" Wengera perfekcyjnie stłamsiły Czerwonych przez całą pierwszą połowę. Swoją drogą, ot ironia losu, iż bramkę stracili akurat w drugiej, gdy wreszcie zaczynali grać w piłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 20:50, Dexter_McAaron napisał:

A podsumowując inaczej:
Machester 0:1
Farsa 1:2
Real 2:3
Schalke 1:4

Bardzo ładne zgranie wszystkich półfinalistów tegorocznej LM.

Taaa... można się było nieźle obłowić na zakładach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 14:04, Bambusek napisał:

Równie dobrze mogę napisać, że gdyby nie ślepota sędziego na Camp Nou dwa lata temu to
Chelsea u siebie musiała by grać inaczej i mecz by inaczej wyglądał.

Co nie zmienia faktów, że w ogołnym rozrachunku w dwumeczu Barca została przepchnięta przez sędziego.

Dnia 28.04.2011 o 14:04, Bambusek napisał:

Niby dlaczego nie? Zapewne chodzi o kartkę van Persiego. No to wracamy do zagrania ręką
Araszwina (nie odgwizdanego) na Emirates. Byłby karny, zapewne bramka na 2:2 i 1:1 Arsenalowi
na Camp Nou by nic nie dawało. No ale o tym się nie pamięta, w końcu nie pasuje do hejtowania
Barcy.

Obecnie do hejtowania Barcy wszystko pasuje. Choćby regulamin UEFA:

"Wcześniej symulacje karane były jedynie upomnieniem, ale w 2004 roku wszedł w życie dużo bardziej rygorystyczny przepis, na mocy którego zawodnicy, którzy starają się oszukać arbitra, zawieszani są przynajmniej na dwa spotkania. "UEFA może wykorzystać nagrania w zwolnionym tempie i jeśli symulacja lub próba oszukania arbitra jest oczywista, może podjąć odpowiednie kroki w postaci zawieszenia lub kary pieniężnej". 31 lipca 2006 roku do artykułu dodany został jednak jeszcze jeden punkt: "Jakakolwiek próba symulacji, której nie dostrzegł arbiter, karze się minimum dwoma meczami zawieszenia"."

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=34110

Dzisiaj miało odbyć się spotkanie gdzie miałą się przesądzić przyszłość piłkarzy bezczelnie symulujących w ostatnim meczu i co robi mafia? Przekłada spotkanie na piątek!!! Czyli nawet jak ich ukara, to Real i tak zostanie oszukany i nie będzie w żaden sposób mu to wynagrodzone, co jest totalnym absurdem.

Dnia 28.04.2011 o 14:04, Bambusek napisał:

Zresztą zarówno Bayern jak i Inter w końcowym rozrachunku jak najbardziej skorzystali
na tych nieprzepisowo strzelonych bramkach.

Inter grał cały mecz w osłabieniu, znów po cyrku z busketsem i znów Barca miała być przepchnięta, ale się nie udało na szczęście.

Obecnie pół piłkarskiego świata śmieje się z Barcelony, piłkarze z Manchesteru nazywają tych piłkarzy lalusiami i tak dalej. Kibice Chelsea, Juventusu, czy Manchestru kibicują też Realowi, bo Barcy i jej zachowania mają wszyscy dość już. Do sprawiedliwego zakończenia brakuje tylko remontady Realu i awansu do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 13:53, Moutywator napisał:

Dzisiaj miało odbyć się spotkanie gdzie miałą się przesądzić przyszłość piłkarzy bezczelnie
symulujących w ostatnim meczu i co robi mafia? Przekłada spotkanie na piątek!!! Czyli
nawet jak ich ukara, to Real i tak zostanie oszukany i nie będzie w żaden sposób mu to
wynagrodzone, co jest totalnym absurdem.


To mnie najbardziej oburzyło. Co da Realowi to zgromadzenie, skoro będzie już po herbacie. Nie oskarżałem UEFA nigdy o jakieś spiski, ale jak dowiedziałem się dziś o przełożeniu zgromadzenia, to myślałem, że mnie szlak trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować